Ronai and Ronai
AMERIKAI

Schmitt Pál lemondására szabják az új törvényt 2012. március 23. péntek 12:19 | AN Forrás: Klubrádió

  • Hozzászólások(59)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share
Schmitt Pál lemondására szabják az új törvényt
Budapest – Január 23-án hozta létre a SOTE azt a bizottságot, amelyben a nyelvek, a jog, a sport és a társadalomtudományok szakértői vizsgálják Schmitt Pál 1988-ban íródott, négy évre rá leadott kisdoktoriját. A bizottság döntése értelmében március 28-án hozza nyilvánosságra jelentését, amelyből az egyetem vonja le a következtetést.
.
Nem világos, maga az érintett is a következtetés levonására készül-e. Az államelnök március hetedikén azt állította, „tiszteletben fogja tartani” a vizsgálat eredményét, arra a kérdésre pedig, hogy ez mit jelent, azt felelte: „Azt, hogy tudomásul veszem.”
.
A jelek szerint ennél radikálisabb lépésre készül a Schmitt Pált a legmagasabb közjogi méltóságig futtató Fidesz, ahol sajtóértesülések szerint tabutéma az elnök tolvajlási ügye, nevetséges helyesírása és általában az a méltatlan helyzet, ami kinevezésével előállt. Erre utal, hogy míg eddig semmiféle fideszes rendelkezés nem született a köztársasági elnök lemondásáról, most hirtelen jogszabályilag is tisztázni kívánják annak menetét.
.
Lázár János, Gulyás Gergely és Harrach Péter szokás szerint suba alatt, a házszabály módosításában, hét bekezdésben fogalmazta meg a leendő új szabályokat, minden egyeztetés nélkül. Ha az államfő lemond, erről az országgyűlési vitát tizenöt napon belül meg kellene tartani, akár rendkívüli ülésen. Legalább tíz képviselő vagy bármely frakció kezdeményezhetné, hogy az államfő ismét fontolja meg lemondási szándékát. Erről a javaslatról a Háznak szavazni is kellene. Ha a lemondást az államfő fenntartja, azt a Háznak tudomásul kellene vennie.
.
Külön szabályokat alkotna a Fidesz arra az esetre például, ha az országgyűlés megfosztaná az elnököt, mert kiderülne, hogy szándékosan törvényt sértett vagy bűncselekményt követett el.
VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: 4.5/5 (17 szavazatból)
VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: +11 ( 17 szavazatból)
Schmitt Pál lemondására szabják az új törvényt , 4.5 out of 5 based on 17 ratings

Címkék:, ,

  • Hozzászólások(59)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share

59 Reader’s Comments

  1. Schmitt esetében fel sem merül, hogy zsarolható a múltja miatt?
    Ki tudja mi van ezeknek a bűzös “elmúltévtizedeikben”. Szaglik már.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +34 (44 szavazatból)
  2. Házmesterek Kupaktanácsa..

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +23 (33 szavazatból)
  3. sajnos a köztársasági elnökünk arcán olyan vastag a bőr, hogy a katonai surranón nincs ilyen vastag talp.
    nem fog önmagától lemondani, sőt, megjött a hangja, megfenyegette Észak-koreát is
    http://www.hir24.hu/belfold/2012/03/23/schmitt-pal-figyelmeztette-phenjant/
    csak tudnám mit tesz velük? Talán náluk védi meg a doktoriját?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +27 (33 szavazatból)
  4. Schmitt ugye a filozófia doktora is egyben. hihihi…ja , meg ki tudja mit hazudott magáról még. Orbán nem volt eléggé körültekintő. ugye nem tud mindig nyerni. Schmittet Orbán a legsikeresebb politikusnak nevezte, ezért választotta elnöknek.
    Aztán mellé fogott, de rendesen. Kiderült, lehet, h elegánsan megy Scmitt Pál, ja és az is lehet , h a tornászlányok felnéznek rá. Sőt még az is , h tudja mikor kell a kávét felszolgálni. Azonban a csalást nem tudja magáról lemosni. Úgy vonul be a történelembe mint golyóstoll, meg az aki plagizált, ellopta mások szellemi termékét. S bizony Orbán is megissza ennek a levét. Nemsokára Ő is követi majd. Aztán majd együtt múlatják a rohanó időt. Pali bátyám, kért-e már bocsánatot Orbántól? Milyen az az ország akinek ilyen elnöke van?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +32 (38 szavazatból)
  5. Schmitt csak diszgráfiás, jelentgetős korszakára büszke (le)vitéz, aki most sem kapná meg a “fair play” díjat. Jókat eszik-iszik…
    .
    A sulilátogatáskor nem mondta a vendéglátós diákoknak, hogy szállodai munkája a besúgás is volt. Lelkiismerete sose volt…
    .
    A “lazarus” szokás szerint már kapott jelentést előre a 28-i döntésről, ahhoz szabták a beadványt.
    .
    Rinocéroszbőrök pedig megszavazzák, mert az “ov egyetért” .
    :(

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +22 (28 szavazatból)
  6. Tegyük élhetővé !

    másik maffia intézkedés:

    AZ ORSZÁGOS VASÚTI PÁLYA MAGÁNKÉZRE JÁTSZÁSA…

    zajlik a termőföldek maffia kézre jutattása után.Több fordulós, több kézen átmenő privatizációs játszma első lépései…
    Ma kiszervezik az Állami Vagyonkezelő hatásköréből azt az országos vasúti pályaszakaszt ,amit az ország már kb.120 év óta verejtékkel, rengeteg ráfordítással kiépített,majd villamosított.
    A veszteséges vasúti személyszállítás marad adófizetők hatáskörében, marad az Állami Vagyonkezelőnél.
    .
    Tehát a későbbiekben az orban maffia -autópálya matricához hasonlóan – ráfordítás nélkül, pénzt, sarcot fog szedni (vasúti pályadíj) a teher és személy szállító cégektől.
    Ha lenyúlják a Magyar Nép vasúti hálózatát, a vonatok nem tudnak a máshol menni, fizetni fognak a maffiának.
    Ezt el fogják még játszani a mobil szolgáltatás, víz szolgáltatás, szemét szállítás, gáz és villany szolgáltatás területén is.
    Fizetni fog az is , aki félévente 5000 Ft-ért beáll orban statisztának a Veled vagyunk táblák mögé.
    .
    Igazságtalan, és nemzet ellenes. A magyar népet kitörhetetlen gyarmati sorba taszító , más nemzetekkel szemben hatalmas hátrányba taszító intézkedések egy beteg , rákos sejt eredménye képen.
    .
    Vessük ki magunkból ! Hajrá Magyarország !

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +32 (38 szavazatból)
  7. Remélem, azért eljátsszák majd azt a kört, hogy tíz képviselő javaslatára megkérik ezt a barmot, hogy azért fontolja csak meg még egyszer, ő meg kitart az elhatározása mellett. Milyen izgalmas és megható lesz, lerágjuk a körmünket, és szék nem marad szárazon…

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +21 (29 szavazatból)
  8. Már most kivert a veriték, hogy mi lesz velünk, ha lemond?!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +19 (25 szavazatból)
  9. Én arra emlékszem hogy szó volt arról ha két (2) évet eltölt a hivatalában és utána már nem államfő akkor is járna neki a teljes jogú ellátás mint a többi (Köztársasági) Elnöknek. Még nem telt le, szerintem kivár a Fid. és elküldi, csakhogy ki vagy mi lesz utána?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +10 (18 szavazatból)
  10. vikus
    2012. március 23. péntek 16:57

    Ne is mondd!
    Ki fogja hejessírásra nevelni a magyar gyermekeket?
    Ki fogja az ősi magyar tárogatót népszerűsíteni a világban?
    Ki fogja megvédeni a magyarokat a nemzethalálba taszító SMS üzenetektől?
    Csupa kínzó kérdés !

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +20 (26 szavazatból)
  11. Commandante, mit gondolsz, nem találnak hasonló kaliberű “golyóstollat”?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (3 szavazatból)
  12. Tök mindegy plagika marad vagy megy. Ő egy báb és a madzagot rángató marad.
    Remélem már nem sokáig, bár elnézve az ellenzéki pártok összefogási hajlandóságát a kicsi dakota még sokáig fog a madzaggal játszani.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +25 (31 szavazatból)
  13. Remélem valaki szabja már rá a csíkos ruhát :)

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +11 (17 szavazatból)
  14. Gyula Bognar, Jr.

    Tegyük élhetővé !
    Köszönjük a hírt. Kérdés.
    Mindez még magasabb adóztatása a polgároknak, mert minden beleépül az árakba. Meddig lehet adóztatni az embereket, úgy, hogy a privát üzletek megéljenek? MO. már most is 45% álalmi-55% privát “termelés”, a több lépcsöben való adóatatás már most a bruttó fizetések 60%-a, a polgár a megkapott fizetésének csak 40%-ért kap értéket, ami a kezében marad. Ez azt jelenti, hogy az vállalatoknak kb. 4x annyi termelt értéket kellene minden munkástól kapni, mint a fizetése, amit a borítékjába kap. Ezt még az USA-ban is nehéz megteremteni, (sokan 3.5x szorzóval számláznak, de a válság óta ez szinte lehetetlen) nemhogy Magyarországon, ahol a termékhez hozzáadott magyar érték csak töredéke a termék piaci árának.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +7 (13 szavazatból)
  15. Micsoda “érdem”, esetleg “kegy”. Egy újabb egy személyre szóló törvény
    készül egy zavaros előéletű kalandorról, akiből érdemei nemismerése
    mellett köztársasági elnököt készitettek. Vakondokok támogatásával.
    Most ugyanazok a vakondokok bizonyitják, hogy nálunk a szellemi tulajdon
    ellopása nem bűntény, hanem érdem.
    Természetesen a tolvaj erkölcsileg tolvaj marad. Hiába oldozza fel
    az egyházállam bűnei alól. Szegény Magyarország! Volt egy ilyen elnököd!
    Ez a szellemi impotens kormány a 2/3-al mire képes még ?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +11 (17 szavazatból)
  16. “vizsgálják Schmitt Pál 1988-ban íródott, négy évre rá leadott kisdoktoriját.”
    - közölte a kormánypárt megbízott MTI-katonája?
    .
    A “négy évre rá leadott” szöveg tegnap hangzott el először, eddig senki nem tudott róla. Érdekes módon Schmitt sem, mert nem említette korábban, pedig sanyargatták a doktorija miatt elegen. Micsoda balhé lesz még ebből a hazugságrengetegből!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +7 (13 szavazatból)
  17. Nem hiszem, hogy titkot árulok el.
    Ez a mi kedves bábfiguránk SOHA NEM FOG LEMONDANI!!!
    Annál az egyszerű oknál fogva, hogy nem ő dönt ebben a kérdésben se.
    A vezír nem mondatja le, mert minek új bábut választani ha ez már bevált.
    Elég ostoba. Be van járatva. Jól és könnyen rángatható.Oszt jó! Hazudik? Na és? Ki nem?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +10 (16 szavazatból)
  18. Tegyük élhetővé ! 2012. március 23. péntek 16:24
    “másik maffia intézkedés: AZ ORSZÁGOS VASÚTI PÁLYA MAGÁNKÉZRE JÁTSZÁSA…”
    .
    Dátum, forrás?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (9 szavazatból)
  19. proaktiv 2012. március 23. péntek 22:20
    .
    http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=533505&referer_id=friss

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +2 (6 szavazatból)
  20. “Schmitt Pál lemondására szabják az új törvényt”
    -
    A francokat! A lopott disszertáció titkositásán dolgoznak.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +5 (13 szavazatból)
  21. A nagy “álamfő”, akit csak a kurvák érdekelnek… csak az élteti, hogy az adófizetők pénzéből naponta kiélheti legperverzebb vágyait.

    VA:D [1.9.3_1094]
    Értékelés: +6 (12 szavazatból)
  22. Az a bosszantó, hogy a Fidesz képes a maga javára fordítani a kialakult helyzetet. Ha valahogy kirakják Schmittet a mostani helyéből, ezzel elérik, hogy a Fidesz sokak előtt a tisztaság és a becsület pártjaként (nem fekete humornak szántam) jelenik meg. Persze csak azok előtt, akik amúgy is hajlamosak arrafelé húzni. De mostanában éppen elég szimpatizánsnak lazult a párt iránti kötődése, és nekik ennyi is elég lesz az újbóli csatlakozáshoz. Ha megtartják Schmittet, akkor megtartják a mindenre rávehető nyalógépet, és ami presztízsveszteséget egy ilyen alak okozni tud, azon a Fidesz már úgyis túl van.
    Szóval a pofátlanokat kedveli a szerencse.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +6 (12 szavazatból)
  23. Marcus,
    -
    A birkáknak teljesen mindegy, hogy Orbánék mit tesznek vagy mondanak az a tisztaság és becsület pártja marad.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +5 (13 szavazatból)
  24. Tegyük Élhetővé:
    Ez Az !! !!
    Épp ma hallom hogy súlyos állami milliárdokból felújítanak valami 160 Km körüli MÁV szakaszt. Feltételezhetőleg abból a pénzből . amit a 400-valahány ” elnemindulószerelvény ” ( Mertugy vonal-bezárás , az aztán nincs ) megtakarításaiból nyernek.
    Utána meg jöhet a privatizálás ??

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +6 (12 szavazatból)
  25. Geyza,.. már tegnap is mondani akartam. InlábblLottóz. Az legalább nem jön be.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +5 (11 szavazatból)
  26. Proaktív:
    “vizsgálják Schmitt Pál 1988-ban íródott, négy évre rá leadott kisdoktoriját.”

    Nem tudom, honnan származik ez a kijelentés, de könnyen lehet, hogy a végén azt fogják állítani, hogy a bolgár káder másolta le Schmitt Pál disszertációját. Ez a négy éves mese csak arra hogy Schmitt „művét” visszadatálják valamiért.

    A Fideszes hazugsággyár rém találékony: emlékezzünk csak az ÉS által publikált „taggyűlés” esetére.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +7 (13 szavazatból)
  27. Hungarian citizen

    Smitpaca a nyomorult szegyenmber. Kivancsi vagyok, erti-e egyaltalan ez a teljesen tompa senki, hogy mi tortenik vele. Vagy csak majd foz egy finom lecsot, idoben felszolgalja a kavet orbannak, aki ugy rendesen saros bakancsban becsortet, es majd nez egy nagyot szomoru kutyaszemmel, hogy viktor kiparancsolja a kis palotajabol.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +5 (11 szavazatból)
  28. Tegyük élhetővé !

    Kedves Gyula Bognar Jr. !
    Magyarországon jelentős az átmenő forgalom,meg lehet a külföldi szállítmányozó cégeket is “vámolni”.Nem kell nagy emelésre gondolni, mert akkor kikerülik az országot.
    .
    Kedves proaktív !
    Termőföldek maffia és zöld bárok kézre játszása: Ángyán József lemondott Vidékfejlesztési miniszter, ezen a héten , ATV híradó
    Vasúti pálya kiszervezése az Állami Vagyonkezelőtől: HírTv, tegnap dél vagy du.-i híradó
    (azt csak én gondoltam tovább miért van erre szükség és hogy a székház-eladós suttyóból , Nyerges-Simicska hátterű maffiózóvá növekedett o.v.-tól és bandájától nem várok mást. Itt élek ebben az országban , látom mi történik. 2 éve nincs kormányzás, csak iparszerű lenyúlás)
    Víz szolgáltatás: pl. Pécs. Vagy Tarlós István Bp. főpolgármester is kijelentette, hogy át akarják venni Bp. vízellátását a németektől
    Mobil telefon szolgáltatás: most hozták létre a 4. magyar mobilszolgáltatót. ha már üzemel, nem lesz nehéz egyéni képviselői törvényjavaslattal hátrányba hozni a másik hármat. Ezért se a rogánnak, se a lázárnak nem fog égni a pofáján a bőr.
    stb…monopol gazdasági helyzetbe hozza magát az orban maffia
    Csupa olyan terület, amit az itt élőknek igénybe kell venniük, nem megkerülhető. Semmit sem kell tenniük, és ömleni fog hozzájuk a pénz. Le lehet őket a hatalomból váltani, de gazdasági hatalmuk megmarad. Az ellopott ágazatokat örökítik tovább gyerekeiknek.
    Így lesz 23 év alatt egy farmerruhás KISZes besúgóból – aki életében egy percet nem dolgozott- egy ország tulajdonosa. Pont.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +14 (20 szavazatból)
  29. Ez a tolvaj, amióta él, végigpiszkította az egész magyar történelmetl.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +10 (16 szavazatból)
  30. …És ne felejtsük el kellően méltatni a nemzetközi és a magyar olimpiai mozgalomban – bizony a saját érdekében – kifejtett áldásos tevékenységét.
    Emlékezzünk a legutóbbi hatalmas dopping balhékra is, amelyekből végül is “győztesen” a saját hajánál fogva húzta ki magát ez az életművész úgy, hogy újra választatta magát az alattvalóival. Igazi FIDESZ-káder…

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (3 szavazatból)
  31. Tegyük élhetővé !
    Nyomorultak! Csak mesélik, de nem hisznek Istenbenben, mert ha nem így volna a rettegéstől nem mernék mindezt kitervelni és véghezvinni. Hát néhány szó emlékeztetőül:
    Jób 31:16 Ha a szegények kívánságát megtagadtam, és az özvegy szemeit epedni engedtem;
    Jób 31:17 És ha falatomat egymagam ettem meg, és az árva abból nem evett;

    Jób 31:21 Ha az árva ellen kezemet felemeltem, mert láttam a kapuban az én segítségemet;
    Jób 31:22 A lapockájáról essék ki a vállam, és a forgócsontról szakadjon le karom!

    Jób 31:24 Ha reménységemet aranyba vetettem, és azt mondtam az olvasztott aranynak: Én bizodalmam!
    Jób 31:25 Ha örültem azon, hogy nagy a gazdagságom, és hogy sokat szerzett az én kezem;

    Jób 31:33 Ha emberi módon eltitkoltam vétkemet, keblembe rejtve bűnömet:
    Jób 31:34 Bizony akkor tarthatnék a nagy tömegtől, rettegnem kellene nemzetségek megvetésétől; elnémulnék [és] az ajtón sem lépnék ki!

    Jób 31:39 Ha annak termését fizetés nélkül ettem, vagy gazdájának lelkét kioltottam:
    Jób 31:40 Búza helyett tövis teremjen és árpa helyett konkoly! Itt végződnek a Jób beszédei.
    .
    Hogy fognak végződni az ő beszédeik?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: -1 (3 szavazatból)
  32. bocs Istenben

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: -1 (3 szavazatból)
  33. Mikor zavarjuk el ezeket a pofátlanokat? Maguktol suha nem mennek el. Ne várjun sokáig. Itt lesz a nyár és akkor már az Emberek nyaralnak. Most Május elsején Ok.???

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (5 szavazatból)
  34. Nofene, Palikánk megfenyegette Észak- Koreát a ballisztikus rakéta kísérletek miatt! Nem sokat ér vele, cserébe javasolni kellett volna, ha ők nem, akkor mi sem lövünk fel ballisztikus rakétákat

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (4 szavazatból)
  35. Én akarok a köztársasági elnök lenni! Nincs útlevelem, nem is baj, külföldre nem kell utaznom, mert magyar politikust nem látnak szívesen seholsem. A fizetés jó, az őrezred vigyáz rám, golyóstollam van, aláírni tudok, az ablakig el tudok menni, hogy megnézzem az őrségváltást. Kell ennél több?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (4 szavazatból)
  36. Most miért nem tudnak visszamenőleges hatályú törvényt hozni?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (4 szavazatból)
  37. Kedves Barátaim!
    Nem önreklámnak szánom (dehogynem!), de nem tudtam ellent állni a kísértésnek (ilyesminek általában nem tudok!) és összevasvelláztam egy posztot Shittről, Fellegiről és a díjazottak köréből kigolyózott Iványi Gáborról!
    Lehet rajta röhécselni! … van is min, meg nincs is!
    Katt a nevemre, máris bejön!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (6 szavazatból)
  38. Plagibácsi külföldön lesz márc. 28-án amikor megszületik a vizsgálat eredménye!
    Pár vélemény ehhez: az öreg még egyet utazik a pénzünkön. Olyan titkos a bizottság, hogy még egymást sem ismerik, de még a Schmittet sem!
    Egyébként nem küldhetik el a teflonarcút, mert még egy ilyen automata tollat nem találnak, aki mindent aláírna észnélkül, ezért kellett 1 év alatt 300 törvényt meghozni, mert mint egy agyhalott mindet alá is írta.
    Plagibá leképezi az egész Fideszt és a támogatóit is, nincs igényük a tisztességes, normális vezetőkre. Ők ilyenek. Ennyi!
    Élhette volna tisztes öregúrként hátralévő napjait, de többre vágyott, vagy túl magasra hágott, hát megkapta, vagyona az lesz (pedig volt is mit a tejbe aprítania), de a becsülete öregségére odalett!
    De biztosan meg tud bírkózni ezzel, legfeljebb nem néz tükörbe!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +3 (7 szavazatból)
  39. Tánónak – 2012. januárjában elfogadták azt a javaslatot, hogy nem kell két évet a hivatalában eltöltenie a köztársasági elnöknek, hogy mindenre jogosult legyen.
    Mint fent írtam, 1 év=300 törvény=nemzet “gojostola” – már idén nem lesz ennyi törvénygyártás, de majd jön másik automata aláíró.
    Van egy mondás, amíg lócitrom van, veréb is van….vagy valami ilyesmi.
    Tehát mindíg lesz olyan aki alá fog írni bármit, gondolkodás nélkül.
    Budai Gyuláról sem gondoltuk volna, hogy rá nem hat a gravitáció, mert ő felfelé bukott….Miért is, mert bármire hajlandó volt, sározott, bepiszkított embereket, aztán majd a perek költségeit lesz miből kifizetnie, mint államtitkár vagy mifene.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (5 szavazatból)
  40. Dr.Kné.az ilyen plagiféléknek nincs tisztességük a hibájuk beismerésére.Kérem ,mondjon egy,csak egy tisztességes embert a mai hatalmasok kőzül.Én nem találtam.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +2 (6 szavazatból)
  41. Tegyük élhetővé !
    Egy apró momentum , amire az után figyeltem fel hogy a Kormány bejelentette a saját mobilszolgáltatót :
    A TESCO nagyáruház-lánc AZONNAL piacra dobott ötféle telefont az olcsótól a GPS .-el ellátott érintőképernyősig ( max. 31 000 Forint a legdrágább ) a SAJÁT MAGA ÁLTAL kiépítendő , már most működő ámde még csekély lefedettségű hálózatához. A trükk az bennük hogy a TESCO úgy gyártatta le a telefonokat , hogy kettő SIM-kártyát lehet egyidejűleg beléjük tenni. Egy TESCO-rendszerűt és ha az benne van akkor egy tetszésszerintit is. Azért hogy a csekély lefedettség miatt ne maradjon telefon nélkül az aki beszáll ebbe a buliba.
    Vajon mi lehet emögött ?
    A TESCO megakarja mutatni kishazánk hatalmosságainak hogy sokkal tőkeerősebb mint a jelenlegi Elkúrmány ?
    ( Mindenesetre a jóféle barnakenyér kílója még mindig 149 Forintba kerül. )

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +2 (6 szavazatból)
  42. Tegyük élhetővé !
    2012. március 24. szombat
    07:59
    ……………Így lesz 23 év alatt egy farmerruhás KISZes besúgóból – aki életében egy percet nem dolgozott- egy ország tulajdonosa. Pont.
    Most birtokolja, bitorolja!
    Ami egy kis reményt ad: Nem viheti magával menekülés közben!…..

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +3 (7 szavazatból)
  43. Volt akinek magadatott a 2/3 és demokrataként nem élt vissza a hatalmával.
    Volt olyan, aki beismerte a hibáját (a fizetését sem vette fel) – mennie kellett!
    Volt aki csendben tette a dolgát (1 forintért), az EU-ban elismerték a munkáját, itthon az ellenzék is (2011. jan. 11. nincs szükség az IMF-re, stabil az ország).

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +4 (8 szavazatból)
  44. Megjöttek a mínuszolók az olvasás órára. Legalább megtanulnak olvasni!
    Igaz, ha tényleg megtanulnak, Hoffmann Rózsa kirúgja őket a jó kis állásukból.
    Marad a “fűnyírás”. Mind mínusz!
    Hajrá Magyarország!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (5 szavazatból)
  45. “Megjöttek a mínuszolók az olvasás órára. Legalább megtanulnak olvasni!”
    .
    Dehogy tanulnak meg olvasni! Csak a lekonyuló kézjelet ismerik fel, mert a lefelé tartás lételemük.
    Az alábbi két szóra pl. hat (6) darab mínuszt produkáltak:
    “Dátum, forrás?”

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (5 szavazatból)
  46. A mínuszolók jelszava :
    ” Elolvasás előtt elégetendő “

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (5 szavazatból)
  47. Ha a minuszolás alhasi vérböséget okoz egyeseknél, az miért fáj nektek? Had élvezzenek. Még mindig jobb, minta gyerekeket molesztálnának.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (5 szavazatból)
  48. cOLOMBUS

    Hiszen pont ezt teszik a főnökeik!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (4 szavazatból)
  49. Ez a minuszolás akár terápiaként is felfogható. Had csinálják.
    A multkor a periodusos rendszer egyik elemének a tömegszámát minuszolták le nekem.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (5 szavazatból)

Írja meg véleményét!

 
Kapcsolódó cikkek

Érdemes-e “likvidálni” a nemzet törzsanyagát? 2012. február 23. csütörtök | Rákócza Richárd

Lemondott a sajtót fenyegető német államfő 2012. február 17. péntek | AN

Pali bácsi mélységesen kussol 2012. február 15. szerda | AN

Schmitt semmit sem hoz fel mentségére 2012. január 31. kedd | RR

KOHÁNYI TÁRSASÁG LÉPJEN BE!
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
Szabad Magyar Tv
Szolgálati közlemény

Felhívjuk vendégbloggereink és olvasóink figyelmét, hogy az alábbi vendégblogok némelyikének legfrissebb posztjai, ill. linkjeik technikai okokból, rajtunk kívülálló, a WordPress.com által bevezetésre kerülő változások következtében nem jelennek meg. Ezért az érintett blog-dobozkák egyelőre üresek. A probléma megoldásán az AN munkatársai dolgoznak. Addig kérjük a bloggereink és olvasóink megértését és türelmét.

Áthidaló megoldásként, a helyzet rendeződéséig itt is felsoroljuk a kárvallott blogok linkjeit, hogy olvasóik mégis el tudják őket érni az AN-ről is:


Az AN szerkesztősége.
2015.03.23.

RSS e-Vitae
RSS kanadaihirlap
RSS torokmonika
Videók

videos