New York – Martonyi János külügyminiszter, Németh Zsolt államtitkár, Kovács Zoltán kommunikációért felelős államtitkár, sőt maga Schmitt Pál köztársasági elnök is tagja az Orbán Viktor elleni puccskísérletnek, miután a háromlábú puccs „diplomata szálai” az egyre betegesebb összeesküvés-elméletek szerint a washingtoni Johns Hopkins Egyetem School of Advanced International Studies (SAIS) részlegéhez vezetnek, amelynek ügyvezető igazgatója Simonyi András, korábbi washingtoni nagykövet. A Fidesz vezető politikusai ugyanis szintén vendégei voltak a „ötök bandájának”, akik Orbán szerint a CNN-el karöltve akarták megbuktatni őt. Az egyetem elnökénél már fel is jelentették Simonyit és „4-5 bűntársát”, köztük Charles Gatit, Bajnai Gordont, Tomicah Tillemann-t, Tom Lantos unokáját, Hillary Clinton egyik beszédíróját.
Mindez abból a levélből derül ki, amelyet február 8-án, egy nappal Orbán Viktor egri bejelentése előtt küldtek a Lipták Béla által vezetett Hungarian Lobby tagjai Dr. Ronald J. Daniels-nek, a Johns Hopkins University elnökének. Még az sem kizárt, hogy Orbán Lipták levele alapján állította fel a “háromlábú puccs” elméletét, mivel az eddig hiányzó “diplomata szál” ebből a levélből érthető meg. A levél szerint az egyetem posztgraduális nemzetközi tanulmányok intézetében (SAIS) „egy csoport”, amely „az ellenzéki szocialista párttal működik együtt Magyarországon”, kísérletet tett „a szabadon választott magyar kormány megbuktatására”.
Az irat bemutatja a puccskísérlet résztvevőit, első helyen Simonyi András volt washingtoni magyar nagykövetet, aki jelenleg az intézet (SAIS) transzatlanti kapcsolatok kutatóközpontját vezeti. Majd Bajnai Gordont, Magyarország volt „szocialista miniszterelnökét”, aki a levél szerint jelenleg is a SAIS egyik professzora (ez fatális tévedés, Bajnai évi két előadást tart az egyetemen – A Szerk.), és Charles Gati professzort, a SAIS tanárát, aki az irat szerint a washingtoni kormányzat külpolitikai konzulense, ami szintén nem igaz: Charles Gati volt kormányzati tanácsadó, de már hosszú ideje nem az. A levél szerint a „csoport” tevékenységének ő a szellemi irányítója, miután ő „kezdeményezte, hogy Bajnai Gordont visszasegítsék a hatalomba”, és feltehetően az összeesküvés célja is ez. Az ürgebőrbe varrt búvárokat tehét a Potomac folyóban kell Orbán “terrorelhárítóinak” keresni.
A feljelentés szerint a fenti összeesküvők gonosz terveik megvalósításához elérték az amerikai kormány hivatalnokainál, hogy Hillary Clinton kritizálja Orbán Viktort egy levélben, ami „egy magyarellenes médiakampányt indított el Magyarország ellen”. Lipták levele ugyan nem említi, de Orbán bejelentése alapján ehhez kapcsolódik a CNN aknamunkája, a kettő közötti szoros kapcsolatot az adja, hogy a CNN és a Johns Hopkins egyetem is amerikai. Velük játszottak össze a Fideszben meghúzódó „vakondok”.
Ha a “puccs” szálai valóban a Johns Hopkins egyetemhez és a Simonyi-Gati tengelyhez vezetnek, a fideszes „vakondok” kilétére vonatkozóan fontos információkat szerezhet, aki alaposan tanulmányozza az egyetem honlapját. Abból ugyanis kiderül, hogy a SAIS meghívására Bajnai Gordonon kívül előadott ugyanitt Martonyi János külügyminiszter, Németh Zsolt államtitkár, mindketten kétszer, pontosan annyiszor, mint ahányszor egy év alatt Bajnai, a puccsisták videokonferenciát rendeztek Kovács Zoltán kommunikációért felelős államtitkárral, akinek a CNN-el fennálló kapcsolatai további kutatást igényelnek, de nem lehetnek kétségesek. Szintén előadást tartott az egyetemen Navracsics Tibor is, aki egy nyilatkozatával, miszerint “semmit nem tudott a puccsról”, már a leleplezés után gyanúba keverte magát. De előadott ugyanitt Schmitt Pál köztársasági elnök is, miután egyetlen más amerikai egyetem sem volt hajlandó katedrát biztosítani neki. A SAIS kötelékében dolgozik nemcsak Simonyi, hanem Kurt Volker volt NATO nagykövet, aki kiválóan tud magyarul, és decemberben éppen Schmitt Pál tüntette itt ki. Ez a fideszes “Rajk-csoport”, a belső ellenség.
A Johns Hopkins elnökének írott levélben Lipták a leleplezett puccs bűnsegédeként nevezi meg az összeesküvés további résztvevőit, akik az amerikai kormányzat részéről játszottak össze a SAIS puccsistáival, a CNN-el és a “vakondokkal”. Ezek egyike Tomicah Tillemann, Tom Lantos unokája, aki a szöveg szerint Hillary Clinton egyik beszédírója, és úgy kapcsolódik a bandához, hogy doktorátusát a SAIS intézetében szerezte. A másik bűnsegéd Philip Gordon államtitkár, Hillary Clinton főtanácsadója, az Európai és az Eurázsiai ügyek irodájának vezetője, aki úgy került az összeesküvők közé, hogy „szintén a SAIS részlegében szerezte diplomáját és Ph.D doktori fokozatát is”. A feljelentés nem említi ugyanakkor, hogy ugyanitt végzett Max Teleki, az Amerikai Magyar Koalíció vezetője is, aki ugyan magyarul nem tud, de az Orbán-kormány nagy támogatója, aki ezek szerint szintén a „vakondok” közé tartozhat.
A feljelentő levél reméli, hogy az egyetem elnöke is helyteleníti, hogy az intézet „beavatkozik egy külföldi állam belügyeibe”. A Hungarian Lobby tagjainak írott kísérőszövegben Lipták úgy fogalmaz, hogy „Simonyi András igazgató 4-5 társával nem a történelem tanításával, hanem annak a maguk szája íze szerint való alakításával (kormánybuktatással) vannak elfoglalva”. A Lobby tagjait felszólították, hogy tiltakozó levelekkel bombázzák az egyetem elnökét, az egyetemi lapokat, helyezzenek el szórólapokat a SAIS épületében, a diákok köréban tartsanak agitációt, biztassák fel a diákokat, hogy követeljenek válaszokat a tanároktól és az egyetem vezetésétől, a washingtoni magyarok szervezzenek pedig szervezzenek a puccsot elítélő tüntetést a Johns Hopkins egyetem elé.
Megbízható információink szerint a kormánybuktató puccsról szóló leveletés annak további változatait a megfelelő hjelyen iktatták, azaz a szemétkosárban végezték. Az egyetemet ugyanakkor érdekelheti, hogy Lipták Béla és az Orbán-kormányt támogató lobby szervezete regisztrált-e az amerikai kormánynál, mint „foreign agent”, miután feljelentései és az egyetemeknek, kormányzati szerveknek írott bejelentései már egy külföldi kormány reprezentációját jelentik, amelyhez regisztráció szükséges. Ha Lipták nem rendelkezik ilyennel, akkor tevékenysége törvénytelen.
…………………………………………………
Itt olvasható a levél eredetiben:
Februay 8, 2012
Dr. Ronald J. Daniels
President of Johns Hopkins University
RE: Compromising the good name of Johns Hopkins University
Dear Mr. President,
I apologize for writing to you about a non-academic matter, but I believe you will agree that you should know about this as it affects the good name of John Hopkins University.
This has to do with an attempt by a group of members of your faculty,-working with the opposition Socialist party in Hungary -, to bring down the freely elected government. The participants are:
Dr. András Simonyi, former US Ambassador of the Socialist government of Hungary, today Johns Hopkins University School of Advanced International Studies SAIS, managing director of the Center for Transatlantic Relations.
Mr. Gordon Bajnai former Socialist Prime Minister of Hungary, now senior adjunct professor of Russian and Eurasian studies at SAIS. He, when he was Prime Minister, presented Professor Charles Gáti with one of the highest state decorations of the Republic of Hungary.
Dr. Charles Gati, senior adjunct professor of Russian and Eurasian studies at SAIS, who is also a foreign policy consultant to the USA government and the initiator of the attempt to return Mr. Bajnai to power.
The above gentleman have approached the following US government officials who advised Secretary of State Hillary Clinton to criticize the present PM of Hungary, Viktor Orbán in a letter, which triggered an anti-Hungarian media campaign against Hungary. These officials are:
Dr. Tomicah Tillemann, Speech writer for Secretary Hillary Clinton, who received this doctorate at SAIS.
Dr. Philip Gordon, chief advisor of Secretary Clinton as being Assistant Secretary for Bureau of European and Eurasian Affairs. He too has received his Ph.D. and M.A. from Johns Hopkins University School of Advanced International Studies (SAIS).
Dear President Daniels, I hope you will agree that it in inappropriate for your faculty to interfere in the internal politics of a foreign nation. For additional information on this topic, please refer to the attached Petition of American-Hungarians and to the Statement of the Hungarian Writers, Artists and Academics.
Respectfully yours,
Béla Lipták, PE
President of Béla Lipták Associates, PC
Automation and Safety Consultants
84 Old N. Stamford Rd, Stamford CT. 06905
T/F: 203-357-7614, E: liptakbela@aol.com
www.BelaLiptakPE.com









Tökéletes címke: elmebetegség. Remélhetően akkor is a szemétkosárban landolt ez a spam, ha véletlenül elolvasták.
Ebből is látszik, hogy bár Magyarországon bezárt az OPNI és ezért közveszélyes elmebeteg akár az ország vezetője is lehet azért Amerikában is igen lazán kezelik az erőteljes szellemi leépülésben szenvedőket.
Azért ez az egyetem megválogathatná, hogy kikkel is áll szóba..
És azt a több millió magyart is fel lehet jelenteni, akik részt vettek volna ebben a puccsban.
Atyagatya ezek még egy rendes puccsot sem tudnak végrehajtani.
Amiben bent van Navrasics, Martonyi, Németh, Schmitt abból jó nem lehet.
Háromlábú pöcs. Lassacskán, egyszer csak premier plánban, nagy nyilvánosság előtt elkövetett őrülési jelenet részesei lehetünk. Addig van még néhány lépés. Csak legyen időnk kivárni.
“s míg balhitekben hitt s tajtékzott téveteg,
befonták életét vad kényszerképzetek.”
Lassan olyan mint Sztálin volt.
Állandóan puccsal, hatalom átvételel és ellene inditott támadásokkal, illetve árulással vízionált jövőképet festet.
De az igazi változások és haladás csak a halála után következett be …
Hát az ország tekintetében is már szeretnénk itt tartani,
egy beteg elme csak korlátozza a szabadságot, haladást és változásokat.
Eddig úgy gondoltam, hogy a Lengyel László által bohóckirálynak titulált magyar politikus tevékenységét nem tudja felülmúlni senki – nagyot tévedtem!
Magyarország romló nemzetközi megítélésében egyre többen jelentkeznek ennél nagyobb gazemberek a helyzetünk romlásával egyenes arányban. :(((
A vakondokok ellenséges lépéseit leleplezte a Cicavizió…. uram atyám, hova jutottunk!
Úgy tűnik, Amerikában is bezárt a bolondokháza ,hogy ez a Lipták és hozzá hasonló beteg emberek csak úgy baromságokat mondhatnak, írhatnak.
Na, az anyját neki, meg tudná nekem valaki mondani, mikor lesz már a puccs? Itt állunk télvíz idején puccs nélkül. Puccsista toborzó iroda hol lesz?Némely TEK -es rendőr már jelentkezne is.
Volt már valakinek tapasztalata zaftos Dél Amerika államcsínynél. FiDESZ vén nyunyák izgulnak a bugyítépés miatt puccs esetén.
Én felettébb örülök ennek az ügynek. Az Orbán rezsim széthullásának újabb állomását jelenti számomra. Szépen erodálódik a fasiszta rendszer. A jövőben ahogy az a diktatúrák végelgyengülésekor lenni szokott még ennél is meghökkentőbb infantilis események fognak bekövetkezni. A végén fog a legnagyobbat durranni. Az lesz a sötét oldal kipukkadása.
Javaslom a csutinak, hogy a “helyzet” megoldása érdekében keresse fel kezelőorvosát, gyógyszerészét. A kezelés költségeit a következő demokratikus kormány szívesen magára vállalja, a “mindenkit az őt megillető helyre” program keretében.
Viktor szerint a CNN és a Johns Hopkins egyetem közötti szoros kapcsolatot az adja, hogy a CNN és a Johns Hopkins egyetem is amerikai? Jéééééézusom!!!
A fenti tan kiagyalója csak cáfolatot vár, vagy megvezették.
Az én elméletem:
Talpnyalói közti senior sörmeccseken már nem tudta fenntartani az érdeklődést maga iránt viktátor. A bohócparóka, a sör és pálinka mellé “puncsot” kiáltott.
Bántják az iciri picirit! Az mese, hogy puccsról beszélt.
:))))
Jön az újabb “légyinvázió”, valakinek nyolc általánossal kell magas polcra kerülnie, az említettek vagy maguktól, vagy segítséggel “repülnek”.
Érdekes, hogy 2010 május óta ennek a brancsnak csak olyan tevékenysége van, amiért más a felelős :((
Olyan feljelentő vonalai vannak, ahol bárkit boszorkány-perbe lehet fogni… :((
Ha valamelyik szervezet (akár határon túl) nem úgy táncol, ahogy fütyülnek, akkor pénz megvonva, hitelesség kétségbe vonva… :((
Eddig csak a “szittyafi” nem került a kulimászba, de ami késik, nem múlik…
Nettó baromság az egész, ami nagyon jól illeszkedik a miniszterelnök magatartásához, paranoia a köbön. Gyanítom, ha valaha valakik úgy Isten igazából meg akarnák puccsolni a Viktort, meg is tennék. Meg aztán bizony az piszkos jó is lenne, csakhogy Magyarországon jelen pillanatban nagyítóval sem találni olyan árva lelket, aki ezt a rakás szart amit Orbán hagyna maga után összetakarítsa, vagy a hülye szavazók miatt most csínybe menne. Gyurcsány után még érdemes volt, mert az legrosszabb esetben nem csinált semmit, következéskép nem is tudott ekkorát ártani Mindenesetre az valami elkeserítő, hogy 10 millió ember közül nem akad egy sem, aki ezt a szerencsétlen embert eltámogatná már végre oda ahová való. Neki is, nekünk is jobb lenne, mert hogy ennek jó vége nem lesz, az hét szentség..
Ez nem lázálom a “vezír” részéről!
Ez egy tudatosan megírt forgatókönyv alapján történik!
Egyetlen céllal!
Elterelni a figyelmet a “vezír” bukásáról!
Gőz kiengedésére kell!
Olvasni kell a jobboldalon megjelenő véleményeket is!
A “békemeneten” részt vettek is “köszönik” a “vezírnek” EU-s politikáját, a feltétel nélküli fegyver letételt!
Most lehet ordítva ütni a mocskos ellenséget!
Lehet komcsizni, zsidózni, cigányozni!
Lehet követelni, Recsket, börtönöket, lámpavasak!
Lassan az egész világ Magyarország vesztét akarja a propagandájuk szerint!
Jobboldalról meg eszik rendesen!!
A lényeg, hogy a “vezír” kis levegőhöz jusson!!
Ne legyen téma, a paktum aláírása, aláírópali, oktatás, ……, meg többi sunyi húzásuk!
Jöhet a Malév mai napi árfolyamon már 1000 milliárdos lopása, BKV, MÁV, minden más, csak a “vezírről” egy szót se!!
Készülnek nagyon a március 15-i ünnepre!
Ott akarják “megköszönni” az áldásos munkát!
Lehet fontos tárgyaláson kell részt vennie akkor a “vezírnek”!
Nekem meg március 10. jár a fejembe!
Kellene addig várni??!!
Lehet nekem van lázálmom és nem látom jól a helyzetet!
Akkor bocs!
Most cigi!!
Ez a siker- és elismeréshiányba belehülyült vén ratyi, amikor “leveleket ír”, alighanem valamiféle szexuális eufóriához hasonló élményen mehet keresztül.
…
Úgy érzi, hogy ő most Valaki, aki Leleplez, és Történelmet Formál.
…
Ez pedig maga a végső extázis.
…
Alighanem elmekórtani tankönyvi eset.
Erről a puncsos puccsról írni kellene már valami Rejtő Jenőset.
Hadd röhögjön az utókor , ha már mi szívni vagyunk kénytelenek.
Naaa..azzé ez nem annyira egyszerű.
Egyes vélemények szerint ennek is megvan a maga logikája :
Mosthatalmonlévő ezzel a látszólagosan gyerekes dologgal ” üzent ” a pártjában mostanában megmutatkozó ” másképpgondolkodásnak ” !
Hogy tud róla , figyeli és ha kell lecsap az ilyesmire.
Ez egy burkolt fenyegetés ami nem a Világnak szól csak éppen a Nagyvilágot használja a belső ellenség megfegyelmezéséhez.
Ezt a módszert már 10 évvel leírtam mint metódust a ” Csettes balhék és azok módszertana ” c. örökérvényű tankönyvemben..( A könyv sehol nem kapható , 1 példányban létezik és nem szándékozom kiadni. Az Emberiség még nem érett meg az abban lefektetett módszerek tanulmányozására )
Ez a sokadik senki most boldog, hogy szót kaphatott,és figyel rá valaki.
Ezt csinálja mindig? Ilyen aljasságokkal foglalkozik?
Szerintem az épp aktuális címzettek tesznek rá magasról.
nem a cikkhez,de ..
Itt születtem, itt élek az agysebészek hazájában, de akkor is van pár dolog , amit nem értek..
(mint genetikailag agysebész)
szóval, hungaristáknak nem mindegy, hogy ki magyar termeli ki Széles e hazában GDP-t, ha annak hasznát az itt élő hungok kapják meg ? hm ? Nem kell segíteni őket helyes gazdaság politikával?
Még Széles is elment innen , pedig ő igaz agysebész hívő voot.Eccer itt …eccer hun…?… (azaz most mégsem Hungariában).
Mi meg szívunk együtt, sok megbolondított agysebész. Amit megkeresett tízen, huszon év alatt milliárdocskákat ITT, most fialtatja OTT.
Miért van ez ? Nálam okosabbak majd megirják.
Nem kellett volna visszamenőleg törvénykezni FIDESZ, nem kellett volna az emberek jövőjét, magántulajdonát ellopni Fiesz-KDNP bűnszővetség, nem kellett volna diktatúrát építeni ORBÁN VIKTOR és TÁRSAI Maffia Vállalkozási zRT !!!
Viktor ! Nyilatkozz , told a kappan hangod médiádba, mennyi idő van még az államcsődig !?
ui: Nemzet Jobbkeze rosszul ver
Nem is értem miről beszéltek.
LézerJankó megmondta, hogy szó nem esett puccsról Egerben, senki nem mondott ilyet, ő egész nap az ülésteremben volt és nem hallotta. És ha ő nem hallotta, akkor nem is volt.
Liptákot meg be kellene zárni, mer ilyen hüjjjeségeket terjeszt, mint a jobboldali kormány barátja. Mik vannak, és hogy kell vigyázni?!?
Létezik, hogy csak egy mínuszolót érdekel egy ilyen fontos dolog? Hol a többi? Mindig min. ketten vannak. Lehet, hogy már a minuszolók sem a régiek :-(((
Jó,
Akkó lemínuszolom magamat höhö
Sikerült :D :D :D
Úgy látszik, hogy a Budapest Bazilikában őrzött Szt.Isván jobbja nem véletlenül van ökölbe szorítva.
Erről a liptákról meg csak annyit hogy ha nekem annyi eszem lenne, mint
amennyi ennek a szerencsétlennek hiányzik, akkor én világhírnek örvendnék
.
Jó, hogy már csak ilyen hülyék támogatják Orbánékat.
Nálunk ezt röviden úgy mondják: Lipták Béla fideSS fannak ma elgurult a gyógyszere…
A horthysta eszmerendszer folyományaként ezek szerint él még a feljelentés, petició és egyéb szennyművek írásának gyakorlata a jueszejben…
Meg vagyok ijedve.
Ez aztán valami!
A NAGY Orbanisztán, örökös elnökével Viktátorral, Gárga rohamcspatával, fõ ideológusával Vona-Szálasival és generalisszimusz Liptákkal hadat üzen
ennek a KICSI, hanyatló Amerikának. Mi lesz velünk?!
Ezt a háborút persze Orbanisztán könnyen megnyeri – álmában – ameddig
felébred, mert a feneke a hideg falat érinti, vagy a keze a bilibe ér.
Ez egy beteg, jelentéktelenségében fuldokló kis arrogáns ország.
Nem érdemes ezekkel törõdni, kár az idõért….waste of time.
Szóval Orsós Bástya elvtársat az amerikai imperialisták és a magyar hazaárulók meg akarják pucsólni! Ébredj nemzet! Nem hagyjuk Bástya elvtársat!
Még valami:Mi a külömbség Lipták és Orbán között?
SEMMI – mindakettõ zavarodott elmebeteg.
Dr. Papp Lajos csendben van mostanában? Mert korábban királyságot akart létrehozni.
Magyaroknak pusztulniuk kell a Kárpát-medencéből!!!!!!
“Titkok és összefüggések (amit minden magyarnak ismerni kell)
Magyarság története meghamisításának kizárólag egy célja volt – jelentette ki egy német történész csoport: Megszerezni, és elvenni a Magyaroktól a Kárpát medencét !!!!???
Magyarország a földi paradicsom!
A Kárpát-medence földrajzi elhelyezkedése pontosan Európa közepe. Az égtájakat figyelembe véve teljesen mindegy, hogy egy átutazó milyen irányból jön és milyen irányba folytatja útját. Ezt a területet központi helyzetéből adódóan mindenképpen érintenie kell.
Vagyis mi jelentjük Európa közepét. A múlt és a jelenkori történelem azt bizonyítja, hogy mindig idegen népeknek volt és van szüksége erre a területre, az itt lévő tudásra és nem fordítva !
Az energiaközpont: A NASA kiadásában megjelent Gaia elmélet című munka azt írja, hogy Földünk szívcsakrája (föld szíve) a Kárpát-medencében, a
Pilisben (Pólus) található. Központja Dobogókő, mely a szakrális beavatás központja. A középkorban a Pilis olyan védett és zárt területi rendszert alkotott, melybe idegen be nem hatolhatott, a bejárás tiltott volt. (jól ismert Gertrudis királyné sorsa, aki a tiltás ellenére betette a lábát a tiltott területre. Az életével fizetett ezért.) A dalai Láma 22 évvel ezelőtt kinyilatkozta, hogy a Földön a magyaroknak energiaközpontot védő szerepük van. Brezsinszki nemzetbiztonsági tanácsadó a 70-es években
leírta: “Aki a világ fölötti uralmat meg akarja szerezni, annak el kell foglalnia a Föld szívét. Aki elfoglalta a Föld szívét, az birtokba vette Európát. Aki birtokba vette Európát, az ura az egész világnak.” Murád szultán kijelentette, hogy aki elfoglalja Magyarországot, az ura az egész világnak. Vagyis, akié az energetikai központ, az a világ ura. Bonfini, Galeotto és IV. Béla leírják, hogy Európa népei mind irigylik a magyaroktól a Kárpát-medence területét, az itt lévő gazdagságot, ezért gyűlölet veszi őket körbe.
A középkorban úgy emlegették Magyarországot, hogy itt a leggazdagabb a
föld, bő a hal-áldás, nagymennyiségű a kenyérgabona, a bor pedig kiváló .
A hazánkat örök idők óta jellemző gazdagság ma is fenn áll. A bőséget
jelenleg nem mi, hanem egy megszálló, idegen csoport élvezi. 2006 tavaszán
a médiában bejelentették, hogy Magyarország a Föld 25 leggazdagabb országa
közé tartozik!
Ezt a hatalmas mértékű jövedelmet mi nem az olaj kitermelésének busás
hasznából értük el. Ez az előkelő hely a magyarság kemény munkájának
eredménye. A hazánkra jellemző kedvező adottságok miatt nem véletlen, hogy
a történelem során folyamatosan a Kárpát-medence volt mások számára a
megszerzendő és vonzó földterület. Nagy Sándor hódító hadjáratának célja
valószínűleg a Kárpát-medence és ezen belül a Pilis elfoglalása volt. A
Pilisben akarta felépíteni a Nap palotáját. Tudta, hogy a Kárpát-medence
megszerzésével a világ legnagyobb uralkodójává válhat. Szerencsénkre nem
ért célba, útközben meghalt.
A tatárok, a törökök, a Habsburgok, a németek, az oroszok mind ugyanezzel
az irigységgel és sokszor gyűlölettel gondolkodtak és cselekedtek földünk
megszerzése érdekében. És ez ma sincs másképp, a helyzet semmit nem
változott. Trianon átkaként megszüntették a királyságot, az ősi földeket a
nemességtől elkobozták, majd államosították. A parasztság földön futóvá
vált. Az egy kézbe került állami földeket ezt követően könnyű volt (az
elaltatott és elvakított néptől) privatizálni, kiárulni. Privatizálás: A
jelenlegi kiárusítással végleg ki akarják húzni lábunk alól a talajt, a
magyar anyaföldet. Az idegenek folyamatosan megkaparintják földjeinket és
minden fontos, központi intézményünk irányítását. Ma a magyar föld
megszerzése, kiárusítása idegen népek számára potom áron történik. Ami nem
kerül a privatizáció kalapácsa alá, azt az idegen tulajdonban lévő bankok
szerzik meg a föld jelzálog terhelésével.
Olyan helyzetet teremtenek, melyben minél többen kényszerülnek
hitelfelvételre, földművelő gazdáknak több tízmilliós hiteleket adnak
gépvásárlásra, majd manipulálják a jövedelmezőségüket a mezőgazdaságból,
mindezt az EU kézi vezérlésével, aminek eredményeként az elszegényedés
miatt egyre többen kénytelenek megválni földjüktől és azt az idegenek
kezébe átadni. A gazdák fizetésképtelenségük esetén elveszítik földjeiket,
melyet őseink vérükkel védtek és arról soha, semmilyen körülmények között
nem mondtak volna le. 2006 őszén a gazdákkal megkötött szerződések
ellenére nem vették át a megtermelt kiváló minőségű gabonát.
Feltételezhető, hogy szándékosan történt szerződésszegés. A 2007 évi kevés
termést látva, a magyar gazdák abban bíztak, hogy a maradék 2006 -os
termést ( amit az állam és az EU 2500 Ft-ért vásárolt fel és tárolt be)
feletetik az állataikkal, a kevés megtermettet pedig 5-7 ezer forintért el
tudják adni, amivel fellélegezhettek volna az EU megsemmisítő nyomása
alól. Ehelyett az illetékesek azonnal utasítást adtak a 2500 Ft-os gabona
erőművekben történő elégetésére, tették mindezt akkor, amikor tudták, hogy
néhány hónap múlva ugyanezt dupla áron eladhatta volna a paraszt!
Bizonyára abban gondolkodtak, hogy a hús árának meghagyása mellett a
paraszt ember képtelen a háromszoros áron adott gabonából egy disznót is
megtartani! De ez azt okozta, hogy a termelők elestek az éves
árbevételtől és csődbe, vagy csőd szélére jutottak. Csődhelyzetben pedig
a jelzálogterhelés miatt az idegen kézben lévő bankok kaparintják meg
földjeiket, házaikat, autóikat. A szőlősgazdákat arra buzdítják, illetve
kapnak EU támogatást, hogy vágják ki ősi szőlőültetvényeiket és adják el
földjeiket. A termelőket olyan megélhetési nehézségek gyötrik, hogy végső
kétségbe esésükben a pénzt választhatják. Ha így döntenek, ezek a
földterületek is idegen kezekbe kerülnek. A gazdálkodók tudatos
ellehetetlenítésére az őszi szüret idején, folyamatosan helikopterek
köröztek az ültetvények fölött. A gazdát és a segítő rokonságot, a
barátokat azzal a felkiáltással büntetik meg, hogy ők munkavállalóknak
minősülnek és ezért kötelesek adót fizetni . Ez egy újabb olyan trauma a
földtulajdonosoknak, mely a földtől való megváláshoz vezethet.
A parlagfűről elterjesztették, hogy minden allergiás megbetegedés fő
okozója, holott valójában “teljesen ártatlan”. Helyette bármelyik más
mezei növényt is kikiálthatták volna főbűnösnek. Aki földdel rendelkezik,
az tudja, hogy bármelyik nap bármikor és bárhol kidughatja fejét a növény
a föld alól. Képtelenség egy nagyobb területen folyamatosan ellenőrizni
feltűnésüket. Akinél parlagfüvet találnak, az akár több milliós
pénzbírságra is számíthat.
Ezzel újra elérték céljukat: a gazdák nem bírják a büntetést kifizetni,
nem érdemes a földet a nevükön tartani, így megválnak tőle. Nem, vagy
keveset beszélnek az allergia valódi okairól: pl. a vegyszerezett
élelmiszerekről (70 % -ban felelős az emberi szervezetben lerakódott
mérgekért, ami az allergiás megbetegedések fő oka!). A génkezelt szójáról,
a rákkeltő levegőjű városokról, arról a hatalmas mennyiségű kemikáliáról,
melyet naponta használ és kozmetikumként magára ken az emberiség, ideértve
a bőrön keresztül felszívódó ruhaöblítőket, a vegyi parfümöket,
dezodorokat, különféle kozmetikai szereket, stb. Ez utóbbi mérgeket
naponta, folyamatosan, – hatalmas összegeket áldozva – reklámozzák,
kínálják a kereskedő hálózatok. Becslések szerint, amennyiben a
kiárusítás, a földtől történő el-és megválás, a kényszerűségből történő
eladások üteme a közeljövőben a jelenlegi tempóban folytatódik, ill. nő,
abban az esetben a megmaradt magyarországi földek többsége rövid időn
belül, akár néhány év alatt idegen kézbe kerülhet! A felvásárlások
gőzerővel történnek. A magyar lakosság túlnyomó része még ma sem gondolta
végig ennek katasztrofális következményeit! Holnap-holnapután a térképek
idegen földtulajdont jelezhetnek. Somogyban már van olyan terület, ahol
falustól együtt külföldi tulajdonban vannak még az utak is! A térképeken a
Magyarország feliratot szándékoznak eltörölni! Ne adjuk oda őseink
földjét! Hatalmas árat kell fizetnünk érte!
Mi a baj velünk, miért fél tőlünk a világ? Könnyen megkapjuk a választ.
A montreali McGill Egyetem kiváló professzora, Wilder Penfield, évekkel
ezelőtt (1960-65 között) megbízatást kapott a Rockefeller alapítványtól,
hogy kutassa ki és bizonyítsa be melyik a földünk alapvető génje. A ki nem
mondott valódi célja a kutatási feladat-adásnak az volt, hogy a szemita
(felsőbbrendű) gént találják meg.
Egy egész munkacsoport dolgozott rajta. Hosszú évek után meg is találták a
keresett gént, de nem egyet! Kettőt!
Penfield professzor azt rögzítette le jelentésében, hogy az egyik az
amerikai Indián vidékeken, a másik tisztább vérvonal a Kárpát-medencében
élő, magukat magyarnak nevező népcsoport, de hozzátette végső
jelentésében, hogy ez a vérvonal Japántól Kínán át Afrika felső részéig,
majd Közép Európa és az Uralon inneni terület egészen Skóciáig
megtalálható! Ez – a szemita barát – Rockefeller Alapítvány reményét
tönkretevő eredmény következménye volt, hogy az alapítvány azonnal törölte
a támogatását. Megvonta a szubvencióját, 40 évre pedig megtiltotta a
jelentés közzétételét és annak kinyomtatását.
Érdekesek a közelmúltban napvilágot látott történelemhamisítások is,
melyeknek elsőrendű célja a Magyarságtudat megsemmisítése! A
történelemtudósok azt tanítják, hogy a Magyar nép pusztai vándorló
műveletlen faj és a kárpát medencébe 896-ban érkezett. Ennek ellenére az
1961-ben talált Tatárlaki leleteken, melyek már bizonyítottan legalább
6000 évesek, és az ősi Magyar rovásírással írottak! Ne felejtsük, ekkor
még a piramisok sem léteztek!
De máris 15000 éves Magyarságnál tartunk, ha a glozeli köveket tekintjük
induló pontnak, melyek kora 15000 év! Amivel nem tud mit kezdeni a világ
tudományos köre, mert azt nem szeretnék elismerni, hogy a Magyaroké az
első írástudás, hiszen abban az időben még nem létezett írás!
Ezért csak egy kis múzeumban porosodik az egyébként érdekes
lelet……..de meddig?
Talán fél a világ a Magyarok dominanciájától, fél a magyarság alapvető
képességeitől, nehogy azokkal más népek fölé kerekedjen. Gondoljunk csak
arra, hogy a Magyar találmányok érvényesülését éppen a mindenkori
kollaboráns magyar vezető réteg akadályozza meg! Gondoljunk csak bele, a
sok Nóbel díjasunk közül hányan érvényesültek Magyarországon!
Ott van a világszenzációnak számító mű-vér, Dr. Horváth István professzor
találmánya, vagy a szintén világ szenzációnak számító antigén, mely a
vérerekből 5 hét alatt eltávolítja a koleszterint, ami az érszűkület ,
magas vérnyomás, azaz a halálozás 67%-os okozója! E kettő találmányból
Magyarország annyit profitálhatna, hogy a teljes adósságát pár év alatt
képes lenne visszafizetni!
Ez viszont ellentétes lenne a globalizmus
szándékával, ugyanis a Magyarság elnyomására megkezdődött a betelepítés: A
közelmúltban hazánkban nyilvánosságra hozott betelepítési terv és a
milliós-több milliós nagyságrend valós információ. A keletről érkezőkre
való hivatkozás miatt sokan, túlnyomóan csak a kínaiakra gondolnak és ez
eltereli a figyelmet arról a fajról, melynek betelepítése már
megkezdődött. Az 500.000 zsidó betelepítésére vonatkozó megállapodást
Medgyessy Péter, Mádl Ferenc, Hiller István, Dávid Ibolya, és Kovács
László Izraellel 2004. április 14-én aláírta. Jelenleg ennek a számnak
többszörözése a tényleges terv. A milliós nagyságrend erről szól. Szó
nincs arról, hogy itt bárki is a magyarság 50 év múlva esedékes
nyugdíjellátását akarná megoldani az újonnan betelepítettek munkájából. A
2007-es betelepülési törvény szabad utat biztosít ezeknek a
bevándorlóknak. Az erdélyi magyarság mégis ki van zárva, számukra
különböző előírásokkal gátolják és nehezítik a betelepedést.. Népirtás:
Ahhoz, hogy ma idegen népek letelepedéséhez alkalmassá váljon ez a
terület, az őslakosság számát különböző megszorító intézkedésekkel,
konvergencia programmal, a gazdaság, az egészségügy teljes romba
döntésével csökkenteni kell.. A hiányt a betelepítendő idegenek fiatal
generációjával szándékoznak feltölteni. Már Horn Gyula és a jelenlegi
kormány is nyilvánosan kijelentette, hogy a Kárpát-medencében túl sok a 10
millió magyar.. Senki ne ringassa magát abban a tévhitben, hogy az Unió
majd megvéd minket. “Olyan szekeret tolunk, mely minket akar elgázolni!”
Simon Peresz: Izraeli miniszterelnök 2007. október 10-én a Telavivi Hilton
szállóban egy kereskedelmi összejövetelen kijelentette: Mára az izraeli
gazdaság olyan hatalmas eredményeket ért el, hogy az izraeliek többek
között fölvásárolják Magyarországot. Tervek: Az elkövetkező 15-20 évben
több millió zsidó betelepítését tervezik. Vagyis a tervek szerint 15-20 év
múlva az országban izraeliek, kínaiak és a romák tömegei lesznek. Az
izraeliek megkapják a magyar állampolgárságot (az erdélyi magyarok pedig
nem!), a letelepedési engedélyt és ideérkezésükkor az Izraeli kormány
támogatásával ingyen kész lakásokba költöznek. A maradék magyarság pedig
az izraeliek kiszolgálásához és eltartásához szükséges. A hazai lakosság
még ma sincs tudatában annak, hogy attól, hogy valaki magyarul beszél, még
koránt sem biztos, hogy gondolkodása és szíve is magyar. A korábbi
betelepülések miatt az új zsidó generációk már itt születtek, tudják,
ismerik és beszélik nyelvünket. Egyetem után azonnal pozicióba kerültek és
ma már jórészt ők irányítják a bankokat, a külföldi cégek mögé bújva a
maradékokat privatizálják, vidéken vásárolják fel TV felvétel kíséretében
a földek tömegét! Bőrük színe is fehér és többnyire nem hangoztatják
származásukat. Ezzel tévesztik meg a naiv magyarokat.” Ezt terjesztik a neten a neten, valamelyik elmebeteg írása.
Akik ilyen elmebeteg írásokat írnak azok elfelejtik: A magyarok Ázsiából jöttek be Európába és erőszakkal foglalták el a Kárpát medencét! Azonkívül elmebeteg gondolkodás, hogy mindenki a magyarokat akarja leigázni! Ez már üldözési mánia!
Orbán az elmebeteg hülyeségével, na és természetesen a minden szavát egyből benyelő sleppjével és rajongó táborával együtt, sorra amortizálják le a komoly nagy horderejű fogalmakat! Már a kezdet kezdetén nem szabad lett volna eltűrni tőle. Maga a hallgató tábora is felismerhette volna, hogy olyan hatáskeltő szövegekbe építi be ezeket a fogalmakat, hogy az Istenadta nép el is hiszi és bedől neki, sajnos még mindig elég nagy számban!
Kezdjük az elején, nem biztos hogy sorban:
1.Hajrá Magyarország! Hajrá Magyarok! Ezt kérem párpolitikai buzdító jelszóvá züllesztette, megteremtve ezzel a megosztás alapjait! Az egy dolog volt hogy focista lévén kell egy sportos buzdító szöveg, de ezt anno ő sose hallhatta! Legfeljebb, hogy Hajrá fel is út! Ne hagyd magad Alcsút!
Ezzel bizony a vele nem egy pártba tartózók már tényleg kerülték ezen szavak használatát, mert nem akartak azonosulni velük! Meg is kapták a bélyeget, mert Magyar csak az lehetett aki velük egyetért!
2. Ugyan ezt tették a 48-as Szabadságharc nagy és mindenki által szeretett jelvényével, a kokárdával! Teljesen kisajátították és csak a fidesz és szimpa-tizánsai viselték, mert mindazok el kezdték mellőzni, akik demonstrálni akarták a fidesszel való egyet nem értést! Hát ezért is nemzetietlenek és nem Magyarok lettünk! Magyar csak Fidesz gondolkodó lehet! ( Lehet hogy még el veszik tőlünk az állampolgárságot is!?)
Aztán meg egyre keményebb fogalmak! Ezek már nem csupán hangzatos politikai szóhasználatok, hanem álláspontom szerint betonkeményen súlyos bűncselekmény, amit már hivatalból üldözni kell! Ez a Hazaárulás, vagy valamely konkrét személyt nyíltan, nagy nyilvánosság előtt Hazaárulással megvádolni!
3. Ezt tette Orbán a parlamentben az akkori törvényes Miniszterelnökkel!
Ma már olyan könnyen dobálózunk ezzel a fogalommal, mintha azt mondanánk egymásnak: “te hülye vagy!”
4. Forradalom! Hát történelmi ismereteim alapján egyetlen forradalmat nem jegyeztek fel, amely egy párt választási győzelmét ebbe a kategóriába sorolták volna! A fülke forradalomra gondolok! De hát dicső forradalmár vezérünk ezt nagy forradalomnak élte meg! Pedig ez annyira volt fülke forradalmi, mint amikor a kis unokám egyikének elsőként sikerült kicseleznie a pelenkáját és eredményes bilibe szarási hadműveletet hajtott végre! Megjegyzem a mű után a kis unokám jogszerűen volt büszke a tettére!
5.Szabadságharc! Hát kérem ez egy nagyon komoly dolog, egyszerre lehet magasztos és félelmetes, rettenetesen véres és örömteli! És lehet iszonyatosan gyászos, ha elbukik!
De semmiképpen nem lehet szabadságharc Orbán eszelőssége az EU-val és az IMF-el!
Ez a szerencsétlen túl az indián könyveken és a Tenkes Kapitányán, valahol már lőporszagot is érzett, (tán Budaházi szagoltatta meg vele) a fülke forradalomtól felhevülten elűzi a halálos ellenséget, a népünket nyúzó IMF-et Eu soros elnökként nekimegy és hadat üzen az EU-nak! Aztán meg döngeti indián üvöltések közepette, hogy mekkora győzelmet aratott!
Aztán láthatjuk mi történik! Hát ha nagyon pénzt akar adni nekünk az IMF, mi nem ugrunk félre! Meg hát azért az EU előtt is feltétel nélkül, csak mondják meg mit mikor és hol!
Gyakorlatilag, ez a szerencsétlen hülye, úgy csinált mint egy vásott kölyök aki bepisált egy indiános epizódon, aztán elhatározta hogy ezt otthon eljátssza a szüleivel!
Miután megkötözi és elhurcolja és csak kése híján nem skalpolja meg őket, egyszerűen boldog ujjongással hazatér, hogy most már Ő a ház ura! Na de jön az este, éhes is fáradt is fél is a sötétbe és bizony el kezd vonyítani az apja és anyja után, hogy miért nem gondoskodnak róla!
Csak hát kicsi Viktor Uff! Ez nem Orbánék rezervátuma ez a mi Hazánk!
Ezzel te játsszál dakotást!!! Mert mi biztos kiássuk a csatabárdot, aztán nem lesz ám vigvammod!
6. most meg itt az a fránya Puccs!
azért ez már durva játék kis hülye! A puccsa az egy államellenes, összeesküvés! Tán meg kéne fontolni mit forgatsz abban a szűkre szabott agyadba!
Na Orbán hülyeségeiből egy könyvtárat tele lehetne írni!
Feleselő 23:29
Ki írta ezt a baromságot?
Az újnyilas elmebeteg Vona-Szálasi?
Sajnos, az “ország” 70% hisz ebben a korlátlan ökörségben.
“Talán fél a világ a Magyarok dominanciájától, fél a magyarság alapvető
képességeitől, nehogy azokkal más népek fölé kerekedjen. Gondoljunk csak
arra, hogy a Magyar találmányok érvényesülését éppen a mindenkori
kollaboráns magyar vezető réteg akadályozza meg! Gondoljunk csak bele, a
sok Nóbel díjasunk közül hányan érvényesültek Magyarországon!” A magyar Nóbel díjasok többsége zsidó, ezt elfejtik az elmebetegek.
lézer tagadja kósa már finomított, http://hvg.hu/itthon/20120209_orban_vitaindito
sammy! Itt van az egyik elmeosztály: http://www.szmm.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=4429
Azannya rohatt Alienek , EU embernek álcázva rabigáznak itten le jómagyarembereket.
“Nemzetgyilkosság és népirtás:
A lakosság csökkentésére bevezetett néhány módszer példaként:
“Védő”oltások alkalmazása már kicsi, csecsemőkortól kezdve. Ma már több
tanulmány foglalkozik azzal, hogy az oltások milyen mértékben károsítják a
kisgyermek immunrendszerét és csökkentik saját védekező rendszerének
energiaszintjét. Olyan betegségek ellen adják, melyek ma már nem léteznek,
vagy előfordulásuk a világ távoli helyein is igen ritka. Vagyis a népesség
túlnyomó többsége soha életében nem lesz veszélyeztetett, de szervezetét
már életének kezdeti szakaszán legyengítik.
Elterjesztették az ingyenes védőoltásokat a megfázásos megbetegedések
ellen. Ezeket ingyen adják a gyermekek és a nyugdíjasok részére. A
lakosság nincs tudatában annak, hogy a szervezetet ezek az anyagok is
nagymértékben mérgezik és gyengítik. Ha kevesebben élik meg egészségesen a
felnőttkort, az kedvező a világuralmi helyzetben lévőknek , az
egészségügyi maffiát működtetőknek. A Magyar orvosokat naponta tömegével
induló repülőgépeken viszik tréningekre, ahol idegen nyelvű apró betűs
kötelezvényeket iratnak alá velük, a gyógyszerek alkalmazására, majd az
orvos látogatók keresik fel az akció folytatásaként az alul finanszírozott
orvosokat. Ezt tudja a kormány, mégsem tesz ellene, hiszen a gyógyszer
gyárak tulajdonosai éppen az általuk szolgált pénzvilág. Ezek kezükben
tartják hirdetésekkel, a médiát, aki rendszeresen “szárnyai alá vesz” 1-2
megfázásos esetet, és erre a néhány példára hivatkozva, rémhírként
ijesztget azzal, hogy az influenza valamelyik vírusa rövid időn belül
megtámadja a teljes ország népességét. Hosszú évekre visszamenően
bizonyított, hogy nagy, esetleg néhány áldozattal járó járványok kb. 37
évenként fordulnak elő. De ebben az esetben sem a lakosság kihalásáról van
szó! A lábon kihordott, kezeletlen megfázásnak lehetnek szövődményei. Ezek
az előfordulások mégis, csak töredékei azoknak a tragikus eseteknek,
melyek az oltások mellékhatásai miatt rendszeresen előfordulnak.
Lebénulás, egyéb idegrendszeri, vagy más megbetegedés több esetben is
előfordult. Azt is világosan lehet látni, hogy a beadott injekciók
ellenére minden évben vannak járványos időszakok és megbetegedések” Igy akarják a külföldiek kiirtani a magyarokat az elmebetegek szerint! Én röhögök ezen!
” 2006 tavaszán
a médiában bejelentették, hogy Magyarország a Föld 25 leggazdagabb országa
közé tartozik!” Ezt is az elmebeteg írásában olvastam! Magyarok tömegei elhiszik ezt a sok baromságot!
Mert minden néphazaáruló orvos szabadkőműves.
Mágjára velük !
Éjjen a sámánizmus.
Pókhálót a horzsolásra , árvalányhajat a bevert fejre.
Fogat húzni buzogánnyal.
Feleselő!
Arról nem is beszélve, hogy a gonosz tudjukkik influenza oltásnak álcázott elektronikát juttatnak a jómagyarok szervezetébe, hogy aztán majd távirányítani tudják őket.:)
Használjuk az ősi magyar agysebészetet……..
Buzogányt hozzá majd az árpádházi CBA-ból.
A Gyurcsány kormány legnagyobb bűne, hogy bezárták a lipótmezei elmegyógyintézetet. A sok elmebeteg kiszabadult.
Az !
Rádió-idiótákká degradájják a jómagyarembert , hogy azt csináltathassanak velük amit csak akarnak !
Pl. Audi alkatrészeket meg Mercedesz motorokat !
És gumokerekeket Indiának !!!
A rohatt kapitalisták nagytőke betette kezét a magyarnép csakrájába !
“Érdekesek a közelmúltban napvilágot látott történelemhamisítások is,
melyeknek elsőrendű célja a Magyarságtudat megsemmisítése! A
történelemtudósok azt tanítják, hogy a Magyar nép pusztai vándorló
műveletlen faj és a kárpát medencébe 896-ban érkezett. Ennek ellenére az
1961-ben talált Tatárlaki leleteken, melyek már bizonyítottan legalább
6000 évesek, és az ősi Magyar rovásírással írottak! Ne felejtsük, ekkor
még a piramisok sem léteztek!
“De máris 15000 éves Magyarságnál tartunk, ha a glozeli köveket tekintjük
induló pontnak, melyek kora 15000 év! Amivel nem tud mit kezdeni a világ
tudományos köre, mert azt nem szeretnék elismerni, hogy a Magyaroké az
első írástudás, hiszen abban az időben még nem létezett írás!
Ezért csak egy kis múzeumban porosodik az egyébként érdekes
lelet……..de meddig?” Ez az elmebetegség csúcsa! Tömegek hisznek ebben a baromságban! Hitler ezekhez képest semmi!
Uggyaaaannn…ez mind smafu !!
A Mars-szondák lefényképeztek egy nagy , kifaragott hegyet a Mars felszínén , ami egy tipikus Magyarember arcvonásaival rendelkezik !!
A magyarság a Tejútról érkezett !
Isteni eredetű faj !
( Nademost komolyan : lehet hogy ezzel az elméletemmel sok pénzt is kereshetnék ? Holnap veszek egy hordót és fekete ruhát hófehér inggel. Aztán irány a Kossúth tér.)
“Az 500.000 zsidó betelepítésére vonatkozó megállapodást
Medgyessy Péter, Mádl Ferenc, Hiller István, Dávid Ibolya, és Kovács
László Izraellel 2004. április 14-én aláírta. ” Ez aztán az összeesküvés elmélet. Ürge bőrben álcázva jön ide az a rengeteg zsidó?