Ronai and Ronai
AMERIKAI

Axelrod: Obama titáni küzdelem elébe néz 2011. szeptember 30. péntek 4:00 | RR

  • Hozzászólások(6)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share
Axelrod: Obama titáni küzdelem elébe néz

Manchester, New Hampshire – David Axelrod, Barack Obama elnök politikai főtanácsadója szerint az amerikai gazdasági élet felett oszladozni sehogy sem akaró fekete fellegek semmi jót nem ígérnek Obama politikai jövője tekintetében sem. Ha az elnök duplázni akar, saját tanácsadója szerint is „titáni” küzdelmet kell megvívnia.

„Az árral szemben úszunk, mert az árral szemben úszik az amerikai nép”, közölte a tanácsadó New Hampshire-ben, politikusokból és üzletemberekből álló közönség előtt. „Úgyhogy ez titáni harc lesz. Én azonban szilárdan hiszek abban, hogy a jó oldalon állunk ebben a harcban.”

Axelrod a számára kiábrándító helyzet dacára is hisz abban, hogy az elnök felülkerekedik a nehézségeken és meg fogja nyerni a választást, amit nem kis részben a gyenge republikánus mezőnynek köszönhet majd. A republikánusokat a tanácsadó azzal vádolta, hogy ugyanazt az eljárást ajánlják a válság leküzdésére – az állam kisebbítése és adócsökkentés –, ami szerinte a válságot előidézte. „Ez még csak nem is új bor régi üvegekben. Ez a régi bor a régi üvegekben”, fogalmazott.

VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: 5.0/5 (1 szavazás)
VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: +3 ( 3 szavazatból)
Axelrod: Obama titáni küzdelem elébe néz, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Címkék:,

  • Hozzászólások(6)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share

6 Reader’s Comments

  1. Úgy látszik, hogy a szociális piacgazdaság is csak a leggazdagabb országokban igazán működőlépes és az USA ebbe az irányba halad.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (3 szavazatból)
  2. Minden esetre a buta libákat leválthatná a nagyköveti posztokról.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (3 szavazatból)
  3. ” HUSSEIN OF AMERICA “

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: -2 (4 szavazatból)
  4. Az amerikai válság leküzdésének feltételei szerintem :

    (1.) állam kisebbítése,
    (2.) adóemelés,
    (3.) utód nélküli életutat vállalók és megvalósítók, vonzó anyagi támogatása

    Megjegyzés:
    A (3.) pontban foglalt feltétel globális megvalósulása az egész világon növelné az
    általános életminőséget gazdasági és társadalmi szinten egyaránt, eközben folyamatosan csökkennének a bűnözések, konfliktusok, háborúk !

    Mindez azért valósúlhatna meg, mert a Föld túlnépesedésének
    (anyagi ösztönzésen alapuló) korrigálása minimálisra csökkentené a szegények számát, ami csökkentené az iparszerű lopást, koldulást, rablást, betörést, gyilkosságokat, kábítószerkereskedelmet ill. termelést stb., stb.
    és szegények ilyen hiányában nemigazán lehetne fanatizálni az embereket, hogy háborúzzanak,
    Mindeközben a tudomány a technika a technológia fejlődése nyilván nem állna meg, tehát az életszínvonal emelkedésre kényszerül).

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (2 szavazatból)
  5. Hello Pista!
    Ez akár lehetne zene is a füleimnek. Maximum 3 milliárd Homo sapiens a planétánkon.

    Egyetértek. Valóban ez az emberiség egyetlen problémája. De! Azért vigyázva ezzel, mert 30-40 év múlva csak öreg lesz a földön. Ezzel a veszéllyel néz most szembe Kina. (sajnálja öket a franc!)

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: -1 (1 szavazás)
  6. Csak R. Merle: Védett férfiait nem szabad hagyni dolgozni. Ja, meg a vírust, azt, amely a levágást feleslegessé teszi, mert leesik magától is, azt is terjeszteni kell.
    Aztán 30 év múlva óvatosan elkezdődhetne egy gyógyulási tendencia, akkor már a természet elvégzi a létszámcsökkenést. Dugni lehet, csak nem kell palántázni! :))

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (2 szavazatból)

Írja meg véleményét!

 
Kapcsolódó cikkek

Nyíltan meleg elnöke lehet Írországnak 2011. szeptember 28. szerda | AN

Romney-Perry csörte a munkahelyek és a tb felett 2011. szeptember 8. csütörtök | RR

Obama megy, Perry jön 2011. szeptember 7. szerda | RR

Obama vezet Kaliforniában 2011. szeptember 5. hétfő | RR

KOHÁNYI TÁRSASÁG LÉPJEN BE!
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
Szabad Magyar Tv
Szolgálati közlemény

Felhívjuk vendégbloggereink és olvasóink figyelmét, hogy az alábbi vendégblogok némelyikének legfrissebb posztjai, ill. linkjeik technikai okokból, rajtunk kívülálló, a WordPress.com által bevezetésre kerülő változások következtében nem jelennek meg. Ezért az érintett blog-dobozkák egyelőre üresek. A probléma megoldásán az AN munkatársai dolgoznak. Addig kérjük a bloggereink és olvasóink megértését és türelmét.

Áthidaló megoldásként, a helyzet rendeződéséig itt is felsoroljuk a kárvallott blogok linkjeit, hogy olvasóik mégis el tudják őket érni az AN-ről is:


Az AN szerkesztősége.
2015.03.23.

RSS e-Vitae
RSS kanadaihirlap
RSS torokmonika
Videók

videos