Pisa – Leugrott a pisai ferde torony 35 méter magasan lévő negyedik szintjéről egy holland turista.
A 22 éves fiatalember néhány nappal azután lett öngyilkos, hogy lezárultak az elmúlt időszakban végzett felújítási munkálatok.
Az ANSA olasz hírügynökség azt írta, hogy a holland fiatal jegyet vett, felment a negyedik szintre, átmászott a fémkorláton és leugrott.











Kérdés hogy mostanra mennyire ferdült el a Torony.
Mertha nagyon ferde már , akkor nem beszélhetünk leugrásról , csak lelépésről.
így kell ezt csinálni!
nem feleslegesen rinyálni odafent, hogy drága pénzekért könyörgőre fogva összefusson a fél ország mentőse, tűzoltója, rendőrei, aztán nagy kegyesen hagyni, hogy lehozzák.