Ronai and Ronai
AMERIKAI

A király parancsára: nem lesz anticionista tüntetés 2013. április 30. kedd 9:30 Forrás: AN

  • Hozzászólások(24)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share
A király parancsára: nem lesz anticionista tüntetés

Budapest – Orbán Viktor ismét élt pallosjogával. A Nemzeti Érzelmű Motorosok tüntetéseinek betiltása után most arra utasította Pintér Sándor belügyminisztert, hogy tiltsa be a május 4-re tervezett antibolsevista és anticionista demonstrációt.

A tüntetést eredetileg ifj. Hegedűs Lóránt szervezte volna, a Budapesten ülésező Zsidó Világkongresszus “tiszteletére”, annak kezdőnapjára időzítve. A lelkész úr utóbb némi egyházi nyomásra visszalépett a szervezéstől, ám a nemes célt nem adták fel: helyette felesége, Hegedűs Lórántné jobbikos képviselő állt az ügy mögé, adta a nevét a gyomorforgató demonstrációhoz.

Ezt tiltatta meg most Orbán Viktor Pintér belügyminiszternek adott ukázával. Hegedűsné bírósághoz fordult.

A tiltás indoka ezúttal is ugyanaz volt, mint néhány héttel korábban, amikor a királyi parancs a magukat nemzeti érzelműnek nevező motorosokat igyekezett távol tartani attól, hogy a Dohány utcai zsinagóga közelében bőgessék masináikat. (Mellesleg nem sikerült távol tartani őket, a motorosok a tiltás ellenére ott voltak, igaz, halált megvető bátorsággal azt hazudták, ebédelni mentek a környékre).

A mostani indoklás tehát ugyanaz, mint az előző: a Zsidó Világkongresszus vendégeinek és a zsidó emberek méltóságát, valamint érzékenységét sértené egy ilyen demonstráció.

Álságos és aljas ez az érvelés, mert azt sugallja, mintha az antiszemitizmus csupán a zsidók ügye lenne. Pedig, éppen hogy nem az: minden tisztességesen gondolkodó, normális ember ügye a kirekesztés elleni küzdelem.

Orbán és Pintér urak nyilvánvalóan nem tartoznak közéjük. Ők csak tiltani tudnak, példát mutatni nem. Miközben a miniszterelnök arról papol, hogy „megvédjük zsidó honfitársainkat”, a köztévében egy idős és szemmel láthatóan gondolatai fölött már uralkodni nem képes nem jogászt beszéltettek arról az ostobaságról, miszerint 2006-ban izraeli rendőrök is segítettek a „békés tömeg” elleni brutális fellépésben. Bizonyítani nem tudja ugyan a meghívott vendég, de többen is jelezték, hogy „izraeliül” beszélő rendőröket láttak a zavargások idején.

Ez hangzott el az adófizetők pénzén finanszírozott, magát köztévének nevező csatornán. Nem a Bolondok órája című műsorban., hanem a reggeli magazinban, miközben a riporter buzgón bólogatott.

Ilyen heccműsorokkal védi Orbán Viktor a zsidó honfitársakat, ezzel szavatolja, hogy nem eshet bántódásuk.

VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: 4.6/5 (18 szavazatból)
VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: +20 ( 26 szavazatból)
A király parancsára: nem lesz anticionista tüntetés, 4.6 out of 5 based on 18 ratings

Címkék:

  • Hozzászólások(24)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share

24 Reader’s Comments

  1. Szvsz azzal hogy csak 1-1 napra tiltja be az ilyen rendezvényeket Orbán saját magáról (és a világ szemében sajnos az egész országról) állítja ki a szegénységi bizonyítványt. Kulturált helyen ugyanis ilyen rendezvényeket az év semelyik napján nem lehet tartani. Ezt kéne bevésniük a gránitszilárdságúba…

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +15 (23 szavazatból)
  2. Orbánnak szabad azt, amiért Gyurcsány ellen ügyészi vizsgálatot kezdeményeztek.
    Orbán, a jogász végzettségű, mentálisan sérült miniszterelnökünk, utasítást adott a rendőrségnek.
    Akkor ugyan már ne tüntetgessenek, amikor ő éppen megmagyarázni próbálja a nagyvilágnak, hogy alattvalói az országában (leendő királyságában) biztonságban vannak.
    Igaz, nem törvényi alapokon, hanem kézi vezérléssel, de ez ugyan már legyen részletkérdés.
    Tegyék ezt bármikor, csak ne pont akkor. Máskor mindenkor és mindenhol szabad, azt a liberáli-bolsi bandát megalázni, támadni, gázba küldeni.
    .

    Egy valamiben nem hazudik vezetőnk, a pávatáncban művelésében, és annak művészi kivitelezésében. Magyarra lefordítva azt mondja, itt is hazudok, ott is hazudok, ebben tehát igazat mond. (Igazmondó Orbán király)

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +20 (28 szavazatból)
  3. Van egy ötletem a csuti rablógyilkos bandája számára,. Ismételjék meg azt a dicsőséges tettüket, amikor a kínai tótumfaktum látogatása alkalmábal őrizetbe vették a Magyarországon élő tibetieket. Őrizretbe kellene venni a magyarországi antiszenmitákat. Vezetőszárral _ ahogy az állitólag demokratikus állam rendőrei szokták, bekisérni őket a Gyurskocsi utcába. Lehetnének úgy másfélmillióan, vagy esetleg máég többen. Így azután a büdös liberális és bankár zsidók háborítatlanul ülésezhetnének. Na meg ezután az ellenzék is megnyugodhatna, mert biztos lehetne a négyharmados győzelmében a választásokon. Ugyanis ezek a rothadt antiszemiták nagy többsége fideSS és jobbik hívő.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +18 (20 szavazatból)
  4. Nem vagyok benne biztos, hogy csak izraeliül beszéltek a rendörök, voltak, akik piréziül is beszéltek…
    Példaul ez a rendör nem tudom, hogy milyen nyelven beszél, nem tudom értelmezni mondandojat…valoszinûleg kodolt formaban az izraeli megszallasrol van szo, minden jel erre mutat…
    http://www.youtube.com/watch?v=LwHrY5U4lls

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +16 (16 szavazatból)
  5. Orbán!
    A Nyírő féle hamuhordozásról mi akkor a véleménye? A Wass Albert tananyagba emeléséről mi a véleménye?
    A saját megnyilatkozásairól a parlamentben mi a véleménye?
    És a jobbikéról?
    A zsidók listázásáról?
    Aki a kuplerájba tartózkodik, ne csodálkozzon, ha odatartozónak vélik. Hogy finoman fogalmazzak.
    Az meg hab a tortán, hogy utasítást adott…
    Ki Ő? Hol élünk?
    És megy, és pofátlanul megjelenik, még pofátlanabbul elmondja a hazug szövegét, és senki nem lesz, aki vétót emelne ennyi hazugság hallatám.. (?)

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +19 (21 szavazatból)
  6. A fene ezeket a végtelenül soktehetségű szélsőjobbosokat: idegen nyelvet hallanak, és AZONNAL kiszúrják, hogy az CSAKIS “izraeli” nyelv lehet…
    a) évzáró lapszám és bakiparádé a Zsaru magazinból, vagy tiz évvel ezelőttről: “Az út szélén egy szláv akcentussal integető férfit pillantott meg”…
    b) Palik László 1998-ban feltalálta az argentin nyelvet, azóta minden újitás ki van zárva ezen a téren… A szélsőjobb hiába kérkedik, ötlettelen banda az!
    c) félfogyatékos jobboldalunk még arra sem képes, hogy azt megtanulja, “újhéber”, avagy “ivrit” – és ezek akarják magukat géniuszoknak képzelni!
    d) nem ismerem pontosan a nemzetközi jog illetve a Köztársaság jogának idevágó téziseit, de az, hogy egy másik állam rendőrei részt vegyenek itt hivatalosan a rendfenntartásban, az furán hangzik…nem túl valószinűnek.
    e) hogy hogy az ördögbe akarnak ezek pont Izrael-ellenes tüntetést tartani a devizahitelesek mellett, az a pszichiátria relevanciája, ugyanis itt frank. és jenadósokról van szó, és nem sékelalapú hitelek kárvallottjairól… Majd ha lesz sékelalapú hitel, akkor megértem, de a jen ügyében a japánokat hunyorgó zsidóknak nézni, ez a szélsőjobb hülyesége!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +20 (20 szavazatból)
  7. A demokrácia legfőbb ismérve : A miniszterelnök egyedül dönt az engedélyek megadásáról vagy megvonásukról. (Gondolom az ellenzéki pártok EP képviselői is így értelmezik a helyzetet. No meg az itthon fizetettek is.)

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +14 (14 szavazatból)
  8. Boker tov! Van itt egy ember, valami izraeli nyelven üzenget nekünk:
    http://index.hu/belfold/2013/04/30/landolt_izraelben_daniel_peter/

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +3 (3 szavazatból)
  9. “a Zsidó Világkongresszus vendégeinek és a zsidó emberek méltóságát, valamint érzékenységét sértené egy ilyen demonstráció.”
    Most nem, majd később….

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +4 (4 szavazatból)
  10. A “köztévében” már csak a legprimitívebb, legaljasabb, legrasszistább és legantiszemitább, magukat újságírónak nevező főemlősök ülnek, olyanok mint Untersovszky, Szőllősi, Gulyás, etc. Ezek mind parancsra cselekszenek, a híradójuk ócskább, mint a valamikor NDK-hiradó, az “Aktuelle Kamera” volt. Egy népet hülyítenek meg évtizedekre, de a végé ugyanolyan robbanás lesz, mint 89 karácsonyán Bukarestben. Orbán is hasonlóképp végzi majd, mint “nevezetes” elődje…….

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +17 (19 szavazatból)
  11. A Ceaușescu is addig utasítgatott egy személyben, amíg hű emberei felismerték a veszélyt, cserben hagyták és ezt követően nemsokára agyonlőtték őt.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +17 (17 szavazatból)
  12. rupcsi, CSAK a zsido zembereket sérti ez, engem is csak azért, mert nagyon kis szazalékban zsido szarmazasu vagyok, de különben kit zavar, hogy itt félmeztelen, tangas nacik masiroznak az orszagban… elvagyunk velük…meg különben is, nem akarki védi a zsido embereket, hanem viktor, akinek milyen jo, hogy olyan baratai vannak mint bayer és szaniszlo, igy baratilag meg tudja ezt beszélni velük…

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +7 (9 szavazatból)
  13. Ha a zsidókat is úgy védi meg mint a magánpénztárakat akkor jobban is teszik ha elkezdenek izraeliül tanulni és elhúznak gyorsan, mert abból semmi jó nem fog kisülni.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +14 (14 szavazatból)
  14. .
    .
    Azért találta ki, hogy aztán betilthassa.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +15 (15 szavazatból)
  15. khm…ha jól emléxem , jogalapként a 1947-es párizsi békeszerződésre hivatkozik, ami ugye tiltja /egyszerűsítve/ a neonáci bagázsok működését…
    - ezt eddig elmondták neki (IS!) x-szer hogy íme, ott a jogalap fellépni ellenük, de eddig valahogy süket volt.
    /nem csak ő!/
    De ha mégis…. nem ő és bandája hirdeti mindenhol, hogy ugye alkotmány jogfolytonosság megszűnt a német megszállással?
    akkor hogyisvanez????????????,

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +11 (11 szavazatból)
  16. .
    .
    ISTEN ÉLTESSE DÁNIEL PÉTERT 120 ÉVIG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    .

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +11 (11 szavazatból)
  17. családban marad:
    http://most.444.hu/2013/04/30/orban-rahel-a-leginnovativabb/

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +4 (4 szavazatból)
  18. Orban az elsö ejszaka jogat is megszerezte mar.
    Milyen lehet stoplis cipöben csinalni…?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +5 (5 szavazatból)
  19. Jajj ,már miért vagytok úgy kiakadva ,hogy “izraeliül beszéltek???
    Miért ,van aki úgy mondja ,hallottam én már olyat is ismert személyiségektől
    ,hogy osztrákul vagy brazilul . (sic!!)

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +7 (7 szavazatból)
  20. Hogy szereztek ezek jogosítványt?
    Miaszösz. Igenis, a kirekesztés nem a zsidók ügye, hanem minden tisztességes emberé. És nemcsak azért, mert sose tudhatod, hogy mikor neveznek ki “zsidónak”. Szüleim 1941-ben kötött házassági papírjaiból tudom, hogy e véleményemben – legalábbis a dédszüleimig – nem befolyásol egy cseppnyi “zsidó vér” sem. Egyszerűen nem lehet hittel élni – semmilyen hittel -, ha van olyan ember, akinek emberi jogait kétségbe vonod. Azt nem “adják” – főképp nem a Párt adja -, hanem mindenkivel vele születik.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +5 (5 szavazatból)
  21. Talalom.
    Bennem, veled ellentétben, egy csepp “nem zsidó vér” sincsen, mégis ezer százalékban egyetértek veled. MINDEN kirekesztésre igaz, hogy nem zsidó ügy, nem roma ügy, nem néger ügy, hanem minden ember ügye, aki embernek tekinti magát. Mindenkinek, aki nem csak “homo sapiens”, hanem “homo moralis” is.
    Erkölcsi törvény pedig csak egy van, mindegy, honnan eredeztetjük, Istentől, Mózestől, Jézustól vagy a józan emberi belátástól: a felebaráti szeretet törvénye. Enélkül emberhez méltó élet a földön nem létezik.
    A Holokauszt az egész emberiség botránya, nem a zsidóké, és hatmillió ember iparszerű legyilkolása, az eddig ismert legnagyobb népirtás botrányánál is nagyobb botrány az, hogy a mai napig mindig a zsidók emlékeznek rá. Pedig nem a zsidóknak kellene az emlékét életben tartaniuk, hanem, az egész emberiségnek.
    Mert elrettentő tanulsága az egész emberiségnek szól.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +7 (7 szavazatból)
  22. "tisztelhölgyeimésuraim"

    .
    .
    Miaszösz, Talalom, Oldberg !
    .
    Az emberiség szégyene nem a Holkauszttal kezdődött. Nem is Kamenyec-Podolszkíjjal, de még csak nem is az 1920-as magyar zsidó-kirekesztő törvénykkel, hanem már jóval korábban a sötét középkorban, amely bizony a rendi uraságok és a Katolikus Egyház tökéletes összhangjának köszönhetően, a földbirtokon alapuló jogrendre épülő hatalmi hierarchia logikájára épülő “jogrend” szerint. Majd két évezreden keresztül, nemzeti hovatartozástól függetlenül sulykolták az írástudatan népekbe a zsidóság alacsonyabb-rendűségének dogmáját, kezdve az istengyikosságtól, a munkát mesziről elkerülő élőködés sötét vádjáig… A sárga csillag 1944-es reneszánsza csupán folytatása volt az évrezedes hagyománynak, amely a Biblia szerint Isten népének nevezett kválasztott nép mérhetetlen megaláztatásokon – rikítóan sárga, lila, csúcsos sityak viselése, és egyáltalán mindenféle eretnek vád elviselése, vagy maguk a kivégzések – túl a zsidók vállát nyomták. Azzal, hogy egy föld alapú társadalomban már eleve, jogi eszközökkel akadályozták a zsidóság földhöz jutását, kényszerítették az egykor földet művelő és kézművességet stb. gyakorló népet vándorló [talán inkább menekülő] életmódra és olyan foglalkozások – mint pl. pénzváltás – űzésére, amely később már ugyanezek írigységét váltotta ki…
    1848. és 1867. nemcsak a jobbágyság megszabadítását jelenetette az őket terhelő szintén elviselhetetlen terhektől, de a zsidók betagozódását is egy pogári világba, mely nivellálódást csupán két, akkor még vezető társadalmi tényező a nemesi-rendi – dzsentri – és az egyház nem volt hajlandó eltűrni sem szóban, sem pedig jogi szinten…
    Ez a folyamat egész Európában haonlóképp zajlott. A Dreyfuss-per tükörképe volt Tiszaeszlár megutatta – és ma is figyelmeztet – hogy ezek a levitézlett, évezredes erők nem nyugszanak, hogy a jobbágyságból felszabadult, addig lekötött energiákat, a tömegek demagóg lendületét a maguk sötét üzelmeik szolgálatába állíthassák…
    Nem véletlen tehát, hogy nekik a földet osztó gróf, Károlyi Mihály ma is a fő ellenségük, hogy maga a respublika, a köztársaság, a demokrácia “a demos” valódi hatalma egy rémálom, amelyet minden eszközzel megakadályoznak, ha tudnak. Ma ennek vagyunk az élő tanúi. Nekik a Kossuth tér Kossuth szellemétől végleg megfosztott 1944-es változata a szellemi céljuk és ezen dolgoznak éjjel és nappal egyfolytában.
    .

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +4 (6 szavazatból)
  23. Orsos viktoron nagyon nem jól áll a kipa!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +3 (3 szavazatból)
  24. Orsos viktoron nagyon nem jól áll a kipa!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (2 szavazatból)

Írja meg véleményét!

 
Kapcsolódó cikkek
KOHÁNYI TÁRSASÁG LÉPJEN BE!
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
Szabad Magyar Tv
Szolgálati közlemény

Felhívjuk vendégbloggereink és olvasóink figyelmét, hogy az alábbi vendégblogok némelyikének legfrissebb posztjai, ill. linkjeik technikai okokból, rajtunk kívülálló, a WordPress.com által bevezetésre kerülő változások következtében nem jelennek meg. Ezért az érintett blog-dobozkák egyelőre üresek. A probléma megoldásán az AN munkatársai dolgoznak. Addig kérjük a bloggereink és olvasóink megértését és türelmét.

Áthidaló megoldásként, a helyzet rendeződéséig itt is felsoroljuk a kárvallott blogok linkjeit, hogy olvasóik mégis el tudják őket érni az AN-ről is:


Az AN szerkesztősége.
2015.03.23.

RSS e-Vitae
RSS kanadaihirlap
RSS torokmonika
Videók

videos