Ronai and Ronai
AMERIKAI

Orbán szekértolójának esete az andragógiával 2013. március 19. kedd 7:21 Forrás: AN, eduline

  • Hozzászólások(44)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share
Orbán szekértolójának esete az andragógiával

Budapest – Nem vagyok az Orbán-kormány szekértolója, nyilatkozta Parragh László a hétfői Népszabadságban. Pedig dehogynem, ráadásul nem is önzetlenül: a miniszterelnök bőkezűen jutalmazza igyekezetét.

Nem a saját pénzéből természetesen, hanem a cégek számára kötelezővé tagsággal és a vele járó fizetési kötelezettséggel. Mely tagsági viszony ugyan nem nyújt semmit a résztvevőknek, ezzel szemben Parragh úr és udvartatásának az átlagosnál magasabb fizetését biztosítja.

A Magyar Kereskedelmi Iparkamara legújabban oktatási kérdésekbe is beszólást kapott. Parragh úr azóta osztja is az észt, mostani interjújában például tücsökszakmának nevezte az androgógiát, majd hozzátette: őt senki nem fogja meggyőzni arról, hogy ma az az egyik legfontosabb szak. Szerinte azért választják sokan, mert az a legegyszerűbb. Ha oda bejut valaki, bármi lehet belőle.

Erre az okosságra reagált Farkas Éva, a Szegedi Tudományegyetem docense, az Andragógiai Szakbizottság elnöke.

Az eduline.hu-nak eljuttatott levélben a docens azt írja: “Parragh Úr láthatóan rendkívül tájékozatlan a felsőoktatás kérdéseit illetően, az andragógia hallatán pedig egyenesen paranoiás tüneteteket mutat, anélkül, hogy tisztában lenne félelme tárgyával és annak valós tartalmával.”

Az andragógia szakról az SZTE docense azt írja: 2012-ben országosan 347 főt vettek fel nappali tagozatra, ebből mindössze 42 hallgató tanult államilag finanszírozott formában.

“A szak a felnőttképzési és közművelődési folyamatok és intézmények menedzselésére, működtetésére alkalmas szakembereket képez. A személyügyi szervező vagy a munkavállalási tanácsadó szakirányon végzettek humánerőforrás-fejlesztéssel és -gazdálkodással, munkaerő-piaci tervezéssel, tanácsadási tevékenységekkel is képesek foglalkozni” – írja.

Az andragógusok elhelyezkedhetnek felnőttképzőknél, szakképző iskolák felnőttképzési tagozatánál, regionális képző központoknál, munkaügyi központoknál, önkormányzatoknál, közművelődési intézményekben, kulturális civil szervezeteknél vagy a munkanélküliséghez kapcsolódó szolgáltató területeken. A hallgatók elhelyezkedési mutatói a diplomás pályakövetési rendszer szerint is jók - teszi hozzá.

“Azt már csak mosolyogva jegyzem meg – és felhívom Parragh Elnök Úr figyelmét –, hogy maga az oktatási kormányzat is a magas munkaerő-piaci értékű szakok közé sorolta az andragógiát, amikor a – korábbi verzió szerint állami támogatásban nem részesülő – 16 szak közé sorolta” – írja a docens, aki szerint az andragógia “a legkurrensebb szakmák egyike”.

“A hallgatók tudnak pályázni, képesek társadalmi összefüggéseket meglátni, képesek képzéseket tervezni, ismerik az embert, a művészeteket, a felnőttkor és a gyerekkor sajátosságait. Ennyi kulcskompetencia, ennyi tudás ritkán gyűlik össze egy szakmában, ez a szakma multidiszciplinaritásának előnye. Igaza van a kamara elnökének: az andragógia szakkal bármi is lehet a végzett hallgató. Bármi és bárhol, ahol felnőttekkel kell szakmailag, módszertanilag és emberileg felkészülten, oktatási céllal foglalkozni” – írja Farkas Éva.

VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: 5.0/5 (35 szavazatból)
VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: +63 ( 65 szavazatból)
Orbán szekértolójának esete az andragógiával, 5.0 out of 5 based on 35 ratings

Címkék:

  • Hozzászólások(44)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share

44 Reader’s Comments

  1. A fold pedig lapos , ugye Parragh ur !

    Emlekszem a kotelezo iparkamarai tagsagra. A 90 es evek kozepetol 5000 Ft ot kellett fizetni a semmire, de ebbol az ott dolgozo, es jo beosztasban (a semmi hez sem erto) jo elvtarsak/polgartarsak vidaman megeltek. Igaz sz@rt sem kellett csinalniuk, de az egesz olyan jol mutatott. (Nem azoknak akik befizetteuk)

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +39 (43 szavazatból)
  2. “Ennyi kulcskompetencia, ennyi tudás ritkán gyűlik össze egy szakmában, ez a szakma multidiszciplinaritásának előnye.”
    Na ez dolog az, amit Parragh nem mondhat el magáról, mert ő a W.C. deszka árusítástól küzdötte le magát az ülepnyalásig.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +49 (53 szavazatból)
  3. Ehhez a Parragh-hoz gyomor kell, jó vastag falu, olyan csúszó-mászó figura aki mindig tudja a tutit. Őt már csak a 20%- kos Kósa Lajos tudja túlszárnyalni, mikor zavarában gusztustalanul krákog, kaparja a torkát Kálmán Olga előtt, miközben Olga nyúzza a kérdéseivel. Szégyen az országra nézve, hogy ilyen emberek osszák az észt, no ezért állunk most itt. / Az EUR 306.40 a CHF 250 / ez tükrözi a kormány tevékenységét. Erről kell beszélni.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +46 (50 szavazatból)
  4. Ha én is lehetek hülye (igaz én ingyen!!!), kérdezném:
    -Parragh “úr” , a tagdíj beszedésen kívül (3milliárd/év), mihez ért?
    -Vajon emlékszünk-e (közvetlenül a 2010-es választások előtt) hogyan kötött alkut és feküdt le Orbánnak az addig mindig ésmindenben kormányellenes Parragh?
    .

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +40 (44 szavazatból)
  5. A Ft-ról, a csődkockázatról nem lehet beszélni, az a jelen, a múlt az a valami.
    És fényezni a közvélemény-kutatással a Fideszt!
    Ez a kimutatás, hogy 500 ezerrel nőtt a Fideszre szavazók tábora, ez a bérbirkamenet helyett van, most ezzel üzennek az uniónak és a világnak, ja meg a hívőknek, hogy lám milyen siker a rezsi csökkentése!
    Parragh úr pedig mindenhez ért, különben nem sertepertélhetne a me. mellett!
    A Fideszben csak ilyen mindenhez értők vannak – ezt mutatja, hogy a legsikeresebb országok egyikévé lettünk az EU-ban, vagy nem, olyan bizonytalan vagyok…..

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +32 (34 szavazatból)
  6. Ez is azok egyike, akit az aberrált fasiszta diktátor feltétlen és felelőtlen támogatása miatt felelősségre kell vonni.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +30 (32 szavazatból)
  7. Azért érdekes, hogy ennyi hozzánemértése ellenére Parragh éppen azt támadja, méghozzá éppen a gyökérnél, amit Orbán is: az oktatás létfeltételeit.
    Nem elég, hogy a pedagógusok minősége egyre romlik, nem elég, hogy ellehetetleníti az egyetemek működését, nem elég, hogy drasztikusan csökkenti az egyetemekről kikerülők számát, nem elég, hogy hazavágja a felsőoktatás utánpótlását. Nem elég, mert maradt még egy szak, ahol olyanokat képeztek, akik ezeket a csapásokat, az intézményes népbutítást esetleg később helyre tudnák hozni.
    És tessék, ez a hozzá nem értő Parragh pont oda trafál.
    Olyanok ezek, mint a hód: elrágnak minden fát, és gátat építenek belőle.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +22 (24 szavazatból)
  8. "tisztelthölgyeimésuraim"

    .
    .
    Hát igen, Parragh egykori csempe és fürdőszobás kereskedelmi vállalkozót a 90-es években KoKa. és HoJá. a MR elnökei boronálták össze Orbaninival… Szaniter üzletét felszámolta, majd a kettejük kapcsolata hamarosan szoros barátsággá kovácsolódott. Első Orbanisztán idején kapta meg jutalmul az MKIK elnöki székét, mely beosztásában a baloldali kormányok alatt is mindent megtett, hogy a gazdaságpolitikájukat úgymond “szakmai háttérként” lejárathassa…
    Az I. Orbán utáni parlament jó demokratikus ösztönnel megszüntette a kötelező kamarai tagságot, ám ezzel megnehezítve a mesterségesen beültetett “kamaragróf” működését. Ezért 2010-ben a Vezér az ő 2/3-ával ismét visszahozatta ezt az antidemokratikus intézményt.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +31 (33 szavazatból)
  9. Csak tán nem Parragh szállítja neki a gombát???????????

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +16 (18 szavazatból)
  10. “Parragh Úr láthatóan rendkívül tájékozatlan a felsőoktatás kérdéseit illetően, az andragógia hallatán pedig egyenesen paranoiás tüneteteket mutat, anélkül, hogy tisztában lenne félelme tárgyával és annak valós tartalmával.”
    Paranoiás tüneteteket mutat, hát ez a seggnyalás magasiskolája, a főnökkel való azonosulás magasiskolája.
    Van mit tanulni a többieknek tőle.
    Várom az ötödik alap-törvény-könyvnek csúfolt cserélhető lapokból álló spirálfüzet módosítását, mely kötelezővé teszi a Paranoiás tüneteteket felmutatását.
    (mert ebben az országban jelenleg minden lehetséges, ami józan ésszel kizárható)

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +24 (26 szavazatból)
  11. Miközben tudom, hogy fontos a felsőoktatás, Parragh egy nagyon fontos szektort tett tönkre: a szakoktatást. Aki ma azt mondja, hogy a szakoktatásban nem fontosak a közismereti tárgyak, sőt a természettudományi tárgyak sem, annak keverje a gyógyszerét olyan vegyipari szakmunkás, akinek a tanrendjében heti 1 órában szerepel a kémia, mellesleg a matekkal és más “fölösleges” tárgyakkal összevonva. Annak építse a házát olyan építésvezető, akit nem tanítottak informatikára, mert az “fölösleges” a szakmunkásoknak. Egyszerűen nem értem, hogyan tudott a fidesz ennyi kőbunkó, surmót összeszedni.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +28 (30 szavazatból)
  12. (Kép alávaló :)
    *
    A “180 cm-es” görnyedt tartásával fejezi ki, hogy azért a “160cm-es”a falkavezér.
    *

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +31 (33 szavazatból)
  13. *
    Egyébként Adolf Hitler is üldözte a valódi tudományt, kivéve ha az a katonai technológia fejlődését szolgálta…
    *

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +18 (20 szavazatból)
  14. Parrahg Lászlónak igaza van abban, hogy nem szekértolója a kormánynak, hiszen valójában egyike azon magyarországi multimilliárdosoknak, akik a fulkeforradalmat sikerre vitték, és a az Orbán-kormányt hatalmon tartják, annak érdekében, hogy vagyonukat valós teljesíítmény nélkül, az államkasszából kiszívattyúzott adóforint milliárdokból gyarapítsák. Prragh és Demján, Simicska és Csányi és a körölüttük tolongó felkapaszkodni akarók azok, akik megrendeléseket aznak a fülkeforradalmároknak azért, hogy versenytársaikat a fülkeforradalmárok állami eszközökkel korlátozzák, őket pedig búsás hasznot hozó állami megrendelésekkel jutalmazzák.
    Ez az érdekcsoport tartja el a fülke-maffiózokat, akik ezeknek támogatásuk fejében csökkentik a személyi jövedelemadójukat és a társasági adójukat, és nem velük, hanem a munltikkal kötnek stratégiai szövetséget, mert ők teremtenek munkahelyeket, miközben eltartóik külföldi cégeikbe és bankbetéteikbe viszik a megszerzett adómilliárdokat.
    Parragh és Demján úr szabta meg Orbánnak a felsőoktatás átalakításának irányát, Parragh még az egyetemek irányításába, az oktatási tervek és tananyagok tartalmába is bele akar szólni, s orbán valószínűleg meg is fogja teremteni ennek jogi feltételeit.A magyar multik célja a jövő konkurenciáját jelentő új értelmiség kiiktatása, az olcsó, végletekig kizsákmányolható, kellő képzettséh hiányában kiszolgáltatott munkaerő biztosítása.
    Ez az érdekcsoport tartja a társadalom felelsleges egyedeinek az elesetteket, a nyugdíjasokat.
    Ez az érdekcsoport sokalja az egészségügyi rendszer fenntartására és működtetésére fordított adóforintokat, mert többet szeretne látni ezekből a saját zsebében.
    Parragh László, akinek egy év nem volt elég arra, hogy a magyar kereskedőkre és vállalkozókra rátelepedett kamárája nevében visszaigazolja, netán megköszönje több százezer vállakozó 5000 forintos regisztrációs díját, most adóbehajtássak fenyegeti őket, ha ismét nem fizetnek. Azt pedig igyekszik elhallgatni Ő is és Orbán Viktor is, hogy hova tették, mire fordították a közös erővel megsarcolt vállalkozóktól befolyt közel 3 milliártd forintot.
    Nem folytatom, úgy gondolom ennyi is elég, és mindenki láthatja, hogy itt nem szekértolásról, hanem szimbiózisban cselekvésről van szó, s azt is láthatja, aki nem csukott szemmel néz, hogy ezek az urak Széles Gáborral kiegészülve finanszírozzák a fülkeforradalom lejáratókampányait, a békemenetelő gyűlölködőket és a választópolgárok médiabeli agymosását is.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +39 (41 szavazatból)
  15. …Akit a lumbágó gyötör pont így tartja a száját, ha a főnök előtt kell hajbókolni…

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +17 (17 szavazatból)
  16. Egy szemmel láthatólag taníthatatlan-fejleszthetetlen alakokból álló politikai banda egy tagja sinfölte a felnőttoktatást-közművelést.
    Ki lepődik meg ezen?
    És az, hogy alultájékozott, féloldalasan nevelt szakmunkásokat akarnak a sokoldalúan tájékozottak helyett? Mert ezek a magukfajta között érzik jól magukat…
    “Nyírőt űdöszte a fasizmus.” – (Ja, parlamenti képviselőjükké üldözték), és hasonló tudásszint. Ha mindenki ilyen lesz, Orbánia felvirágzik. Penésszel, de nem ésszel.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +19 (21 szavazatból)
  17. “A hallgatók tudnak pályázni, képesek társadalmi összefüggéseket meglátni, képesek képzéseket tervezni, ismerik az embert, a művészeteket, a felnőttkor és a gyerekkor sajátosságait. Ennyi kulcskompetencia, ennyi tudás ritkán gyűlik össze egy szakmában, ez a szakma multidiszciplinaritásának előnye. Igaza van a kamara elnökének: az andragógia szakkal bármi is lehet a végzett hallgató. Bármi és bárhol, ahol felnőttekkel kell szakmailag, módszertanilag és emberileg felkészülten, oktatási céllal foglalkozni”

    De hiszen igaza van Parragh Lászlónak,hogy őket (is) ki akarja nyírni. Nem elég a “zembereket” hülyíteni,azt a lehetőséget,hogy tanácsot kérjenek valakitől,azt is meg kell szüntetni. Ne adj isten még fel is nyitná egy munkavállalónak a szemét egy hozzáértő, vagy elmagyarázná az Új Munkatörvénykönyve egyes passzusait (ha éppen arra specializálódik),és akkor a kedves dolgozó orrba verné az őt képviselő szakszervezetiseket.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +24 (26 szavazatból)
  18. Ez is tipikus fidesznyik.
    A vállalkozói kamara elnöke, aki a csempeboltjára felvette a százmilliós hitelt anno, oszt csődöt jelentett és jónapot.
    Egy újságíró megkérdezhetné tőle, hogy volt-e ilyen ügye, hogy nem tudott hitelt visszafizetni?
    Most meg fizetnünk kell neki a nagy büdös semmiért.
    Maffia.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +26 (28 szavazatból)
  19. Tisztességes országban még a szomszédja is letagadná. Itt meg ő az egyik ingyen jól élő Jani.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +21 (21 szavazatból)
  20. KORDON BLUED
    gratulalok az eles szemedhez.
    Es valoban a farkasoknal mukodik ez a viselkedes forma, amikor az alacsonyabb rangu himek lejjeb hajtjak a fejuket, hogy a szemuk alacsonyabban legyen a dominans himnel.
    Igy fejezik ki a vezer him elfogadasat.
    Parragh egy gerinctelen fideSS nyalonc; mint altalaban mindegyik.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +19 (21 szavazatból)
  21. KORDON BLUED, Jusef,
    lehet, hogy igazatok van, de szerintem parragh most egyenesedett fel a karosszék lapjától a vezér ülepének a kényeztetéséből.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +10 (12 szavazatból)
  22. Jusef,
    “Parragh egy gerinctelen fideSS nyalonc”
    Másszóval, seggnyaló.
    Egy örök, történelmi igazság:
    Seggnyalók mindig voltak, csak a seggek változtak.
    Evergreen !!!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +15 (17 szavazatból)
  23. Még valami.
    Azért … a csőrüket ez az andragógia,mert ők csak a demagógiához értenek, azt viszont nem tanítják sehol, még pénzért sem.
    Arra születni kell, mint bunkónak.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +15 (15 szavazatból)
  24. Báthory Ödönke

    Ezt nem értem. Most akkor a bálnatenyésztésről (balneológia) végleg letettünk?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +14 (14 szavazatból)
  25. Gratulálok minden fenti komentelőnek.Remélem az érintett tud olvasni és kiváncsi lesz rá mi a váleményük róla,akik jol ismerik.Azonban az az érzésem,hogy a fenti vélemények elolvasása után sem fog tudni kiegyenesedni,mert akkor később,amikor a nya….oz ismét lekell hajolni problémája lenne.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +11 (11 szavazatból)
  26. Parragh egy csuszomaszo ! Tobbi jelzot nem irom le mert Mr Bartus ugyis eltunteti!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +13 (13 szavazatból)
  27. Egy kis kultúra, kulturáltaknak

    http://www.youtube.com/watch?v=8r_WDkRl6ns
    Bródy János

    Ahogyan 40 évvel ezelőtt is már voltak nehéz idők
    de a Kondratyev-féle ciklusokkal sohasem törődtek ők
    Mer’ az erősek mindig úgy érzik, hogy csalhatatlanok
    Édesapám, csak azt ne mondd, hogy ezek ugyanazok

    Mikor az entrópia emelkedik és mindent felkavar
    A szolgálatok beindulnak, hogy ne legyen túl nagy a zaj
    S kitüntetett szerephez jutnak megint a seggnyalók
    Édesapám, csak azt ne mondd …..

    Itt szép lehetsz, de okos nem, mert kötelező a hit
    És ellenség lesz mindenki, aki kételkedik
    És erkölcsről papolnak álszent köpönyegforgatók
    Édesapám, csak azt ne mondd …..

    Lassan kihull a memóriákból az egyéni tapasztalat
    És átírja a központból kiküldött új adat
    S jönnek a minden rendszerhez alkalmazkodók
    Édesapám, csak azt ne mondd …..

    Ahogy mindig újra kezdődik a bálvány körül a tánc
    Megint befonja életünk egy láthatatlan lánc
    És jönnek a lelkes ostobák s a gyáván megalkuvók
    Édesapám, csak azt ne mondd …..

    S ha végül rájuk dől a ház és nincs már több hitel
    Majd mást vádolnak azzal, amit ők követtek el
    És engedelmes szolgáló a törvény és a jog
    Édesapám, csak azt ne mondd …..

    Hát kedves fiam, édes lányom, véssétek be jól
    E szép országban pusztít más is, nemcsak az alkohol
    Jönnek majd és hirdetik, hogy milyen nagy magyarok
    De tudjátok, hogy ezek bizony mindig ugyanazok
    Édesapám, te megmondtad: ezek ugyanazok

    Óh, valahol így van ez, ahogy volt, úgy lesz
    Édesapám, te megmondtad
    Van, ahol így van ez, ahogy volt, úgy lesz
    Édesapám,

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +13 (13 szavazatból)
  28. Keves ..Nem-e?..

    Hátborzongato igazságok.
    A szavam is eláll.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +5 (5 szavazatból)
  29. Ennél a képnél már csak az az elhíresült Orbán – Polt fotó beszédesebb, amelyiken Orbán még csak rá se néz az alázatosan vigyorgó, meggörnyedt tartású Poltra.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +12 (12 szavazatból)
  30. Nem csoda ha Magyarorszag, ilyen eredmenytelen. Vezetö kulcspozicioba, csak hülyek kerülhetnek. Tiszteletem a keves kivetelnek. Magyarorszagi ertelmiseg, nem azonos mint mas orszagokban az ertelmes emberekel. Tiszteletem a keves kivetelnek. Korrupcio mindenhol megtalalhato, feldiszno, hatvan tojas, minden megvehetö.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +7 (7 szavazatból)
  31. Orbán szekértolója kikéri magának, csak mert nevén nevezik a gyermeket.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +8 (8 szavazatból)
  32. Az andragógia természetes ellensége az ilyenöknek , mert az ott végzők BÁRHOL elhelyezkedhetnek !
    Vagyis nem válik belőlük sanyarú állami rabszolga : közmunkás-pária.
    -
    “Meghallom hogy Andragóga , rejám tör a mandragóra”../Parragh után szabadon/

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +7 (7 szavazatból)
  33. Mit vártok egy hitvány bunkó pénztolvajtól? Bevallom, amikor először hallottam az androgógiáról, összekevertem az andrológiával. Isten bizony! csak azt nem értettem miért nem a SOTE tanítja. Már bocsánat, de amerevedési zavaromhoz meg a meddőségemhez mi köze a bölcsészeknek? Na körülbelül a csuti nagy barátja is ezen a szinten van. Csak azt nem értem, hogy ez a rabló nagytőkés hogyan vezetheti a vállalatait? illetve van róla elképzelésem: Sehogy! A szolgák robotolnak, ő meg besöpri a pénzt. Oszt jónapot

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +7 (7 szavazatból)
  34. Nyul György
    2013. március 19. kedd
    22:08
    “Mit vártok egy hitvány bunkó pénztolvajtól?”
    Ezt kérdem én is, kiegészítve azzal ki tudja pontosan meghatározni azt, mire
    van ma szükség a felső oktatásban. Természetesen a pénzen kívül.
    .
    Az meg külön érdekes, hogy amikor a most kezdők majd végeznek és
    ALKOTNI KEZDENEK,
    hol lesz akkor ez a csibész banda?
    Ugyanis ők már bebizonyították – a több, mint 23 év alatt – csak ezt tuják, de ezt
    nagyon! Látható, érezhető, hol áll az ország. Ezt akarják tovább folytatni.
    .
    HA MÁR ENNYIRE TUDJÁK MIT KELL TENNI A MI PÉNZÜNKÖN ÉS RÖGHÖZ
    KÖTNÉNEK MINDENKIT…..
    MIÉRT NEM HOZNAK LÉTRE SAJÁT ÖSSZEHARÁCSOLT VAGYONUKBÓL
    EGY KIEMELT ÖSZTÖNDÍJAS ALAPÍTVÁNYT SAJÁT IGÉNYEIK SZERIN?
    (vagy ahhoz a saját vagyonukat kellene kockáztatni és nem akarják?)
    .
    Ki tudja most megmondani, hogy azokból a most kezdőkből, akik sajátos
    elhivatottságukból kifolyólag, olyan témában akarják magukat fejleszteni,
    ami ma egyeseknek nem tetszik. Így folytatódna a mérnökből lángossütők,
    pedagógus kiskereskedők, nőgyógyász ékszerészek stb. képzése.
    MÁS ELHIVATOTTSÁGBÓL ALKOTNI, MINT BEERŐSZAKOLNI OLYAN
    KÉPZÉSBE, MELY VÉGÉN SEMMIRE SEM ALKALMAS PAPIR AZ EREDMÉNY.
    .
    ŐK ALKOTHATNÁNAK!
    .
    A LEHETŐSÉG MEGTEREMTÉSE OLYANOK KEZÉBEN VAN, AKIKNEK FOGALMUK SINCS ARRÓL, MIT AKARNAK MA TENNI, NEMHOGY HOLNAP
    MI LESZ, DE ŐK DIKTÁLNAK!
    .
    Látszik más pénzén könnyű szerencsejátékban részt venni.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (1 szavazás)
  35. Kicsiny kiegészítés és helyreigazítás a cikkhez!
    Az az évi 5ezer froncsi, amit a vállalkozóknak/vállkozásoknak elvileg be köllene fizetniük a Parrag(Orbán)-Kamarának az NEM TAGSÁGI DÍJ! A vállalkozó/vállalkozás a pénzéért ugyanis NEM KAP SEMMIT, ugyanis ez a sarc hivatalosan a “Regisztrációs Díj” címét viseli! Hogy mi a bánatos pacipéniszért kellene egy vállalkozónak/vállalkozásnak a cégbíróságon/adóhivatalon kívül még máshol is regisztrálnia magát, hogy a nyílvános vállakozói/vállalkozási adatoknak egy másik honlapra való átmásolását miért köllene ÉVENTE (jelenleg még) ÖTEZER forinttal “meghálálnia” … hát azt csak Parragh, meg a Főnöke, az Isten Után (? … helyett!) Második Főkormányzó Úr és az ő Bűnszervezete tudhassa!
    Jut eszembe! Nagy barom volt, aki tavaly befizette ezt a Parragh-sarcot! Igaz ugyan, hogy azt adótartozásként lehet behajtani, de a NAV 10 ezer alatt nem foglalkozik ilyesmivel. Ergo: a be nem fizetőket legkorábban (ha a sarc éves összege nem változik) legkorábban 2015-ben kezdheti vegzálni a Cég! Addigra pediglen már hol lesz ez a … ahogy látom: vállalkozói réteg? Orbán meg Parragh szépen megadóztatják egymást a teljesen kiürűlt SimicskaNyergesCsányiDemján Magyarországban!
    … és ezt szendamondja!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +6 (6 szavazatból)
  36. .Ahol én tanulok,ott is képeznek andragógusokat és legalábbis nálunk, az oktatás nagyon alacsony színvonalú ezen a szakon és kevés hasznosítható tudást szereznek a diákok.Mindenből egy keveset tanulnak,de semmiből se eleget…A karunkon szinte mindenki büfészaknak nézi ezt a szakot.Elhelyezkedni a művelődésszervezők nehezen tudnak.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (1 szavazás)
  37. Még egy kis kiegészítés a Parragh kamarájának biztosított regisztrációs sarchoz.
    Elsőre nagyon sokan nem fizették be ezt a pofátlan, díjnak hazudott adót. Erre a kamara felszólító levelet küldött még a tevékenységüket szüneteltető vállalkozóknak is, hogy tartoznak az ötezer forinttal. Na meg az idei ötezer is esedékes. A címüket és azt, hogy vállalkozók vagy éppen tevékenységüket szüneteltető vállalkozók KÖZHITELES NYILVÁNTARTÁSBÓL tudták meg. Saját maguk igazolták, hogy abszolút hazugság a sarc indokolása, mert van olyan nyilvántartás ami tőlük független. Teljesen felesleges csuklóztatás az egész csak a pénzről szól. Gusztustalan.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +3 (3 szavazatból)
  38. Ödönke, Pokorny is úgy utasította el, tartotta feleslegesnek a balneológiát, hogy nem tudta, mi az. Jó móka volt (gondolom, a youtube-on még fent van), amikor bálnatenyésztésnek nevezte a balneológiát.
    Nem tudom, hogyan utasíthat el, tarthat valaki feleslegesnek valamit, amiről azt sem tudja, mi fán terem.
    De nem várhatunk mást Parraghtól. Ő is egy ingyenélő ov sleppjéből. Abból él, hogy ov hátulját nyalja tisztára. Cserébe pénz, paripa, fegyver a jutalma.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +4 (4 szavazatból)
  39. Parragh egy primitív tahó. Én utánanéznék a cégeinek is, megfizette-e mindenkor az adót, mindig hivatalos számlákkal vásárolt-e, stb?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +3 (3 szavazatból)
  40. Kedves szendam!
    Ez év eleje óta a kamarai díjat 10000 Ft alatt is adóként lehet behajtani.
    Tehát az ötezer is behajtható és senkinek ne legyen kétsége afelől, hogy be is fogják hajtani.
    A csókosoknak kell a pénz, oszt jónapot.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +3 (3 szavazatból)
  41. Orbán terve, hogy zselléreket képezzenek a jövő földbirtokosai számára, ehhez lebutított szolgalelkű emberek kellenek.A magukfajták kölykeinek megteremtik az elitképzés lehetőségét valamelyik külföldi egyetemen.
    Minden készen áll ehhez , a földbirtokokat és hozzá a támogatásokat megszerezték . Kell a tanulatlan iskolázatlan tömeg, meg is lesz, hiszen már nem kötelező 16 éves korig iskolába járni.
    Na ebben hűséges segítőtársra talált ebben a csúszómászóban.
    De mit szól ehhez a tagsága??

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +2 (2 szavazatból)
  42. Kedves Baby! Azt kifelejtetted, hogy lebutított, szolgalelkű embereket akarnak akik buzgón imádkoznak az államilag agyontámogatott, katolikus egyház istenéhez, Semjén lovas Zsóti vezényletével. Középkor, feudális sötétség. Ez minden vágyuk, no meg a hatalom.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +3 (3 szavazatból)
  43. Geyza! Geyza!
    *
    Szerintem meg egyre inkább az andrológia tör ránk.
    *
    Bár hál’isten(!) ez egyelőre nem csupán a “porosz tata” vonatkozásában, hanem a bölcsességben ölt testet…
    *

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (0 szavazatból)
  44. Sidney!
    *
    Parragh nem primitív. És ezt nem a védelmében, hanem annál inkább jegyzem meg vádként…
    *

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (0 szavazatból)

Írja meg véleményét!

 
Kapcsolódó cikkek
KOHÁNYI TÁRSASÁG LÉPJEN BE!
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
Szabad Magyar Tv
Szolgálati közlemény

Felhívjuk vendégbloggereink és olvasóink figyelmét, hogy az alábbi vendégblogok némelyikének legfrissebb posztjai, ill. linkjeik technikai okokból, rajtunk kívülálló, a WordPress.com által bevezetésre kerülő változások következtében nem jelennek meg. Ezért az érintett blog-dobozkák egyelőre üresek. A probléma megoldásán az AN munkatársai dolgoznak. Addig kérjük a bloggereink és olvasóink megértését és türelmét.

Áthidaló megoldásként, a helyzet rendeződéséig itt is felsoroljuk a kárvallott blogok linkjeit, hogy olvasóik mégis el tudják őket érni az AN-ről is:


Az AN szerkesztősége.
2015.03.23.

RSS e-Vitae
RSS kanadaihirlap
RSS torokmonika
Videók

videos