New York – Az amerikai barkács-üzletlánc kitart döntése mellett, és nem reklámozza a továbbiakban magát az All-American Muslim, azaz Össz-amerikai muzulmán címet viselő valóságshowban, amely a michigani Dearbornban élő mohamedán családok életét kíséri figyelemmel.
A Lowe’s azt követően vonult ki a műsor finanszírozásából, hogy egy floridai polgárjogi csoport kamunak nevezte a valóságshowt, aminek szerintük egyetlen célja, hogy a nézőket félrevezesse, és bennük azt a képzetet keltse, hogy a muzulmánok voltaképp semmiben sem különböznek az átlagamerikaiaktól. A Florida Family Association szerint ez csak propaganda, amivel azt kívánják elfedni, hogy az iszlám alapjaiban fundamentalista, és a sária-jog bevezetésénél kevesebbel nem éri be.
A Lowe’s szóvivője, Karen Cobb azt állította, cége csak egy a több tucat közül, akik szintén visszavonták a hirdetésüket, ezeket a cégeket azonban nem nevezte meg. Laurie Goldberg, a valóságshowt sugárzó TLC szóvivője sem volt hajlandó megmondani, mely cégek vonták meg a reklámot a hetenként körülbelül egymillió nézőt vonzó műsortól, kiállt ellenben a show mellett.









Most ez egy hír, vagy egy vélemény?
Ha vélemény, akkor jó lenne, ha aláírná az aki írta.
Ha hír, akkor kéretik megemlíteni, hogy mértékadó amerikai liberális vélemények szerint viszont nem ez a helyzet: a Lowe’s engedett a vélt, irracionálisan iszlám ellenes “közvélemény” nyomásának.
Nem mindegy, hogy vélemény vagy hír? Mit változtat a tényen, hogy egyes cégek nem hajlandók a nevüket adni az iszlám propagálásához. Az “irracionálisan” iszlám ellenes közvéleménynek talán van valamennyi valós alapja is. Nem véletlenül dollár ezermilliárdokat költ a világ a “barátságos békeszerető” iszlamisták által elkövetni szándékozó merényletek megelőzésére.
Jó PR, pénz nélkül reklám a Lowe s’-nek,- üzleti köreikben bizonyára több a rasszista, mint a mohamedán.
“irracionálisan” iszlám ellenes közvélemény”
…
- WTF?
…
Talán csak nem attól van ilyen a közvélemény, mert
…
- A nemzetközi tömeggyilkos terror immár 99,9 %- ban közvetlenül az iszlám képviselőihez köthető…
…
- Az iszlamisták évtizedek óta okádják az iszlámnáci ideológiát saját lakosságukra, kivétel nélkül, minden iszlám országban, menynek célpontjai a fehér emberek, a hinduk, Izrael, esetleg még a rivális iszlám vallási irányzatok…
…
- A valaha létezett legelvetemültebb, leggonoszabb ideológiák egyike…
…
- Az egész ideológiát egy tömeggyilkos, elmebeteg, PEDOFIL bűnöző hozta létre, és ő, valamint követőik azonnal imperialista háborút kezdtek a civilizáció ellen, mely terjeszkedést csak a 17. század végén sikerült véglegesen megállítani…
…
- Ahol az iszlamisták megjelennek egy nem iszlám területen, számuk növekedésével egyenes arányban növekszik az erőszak. Ez a nők, fehér emberek folyamatos sértegetésén, nem iszlamista gyerekek megfélemlítésén át a bandaháborúkon, területek felosztásán át a nyílt terrorháborúig terjed…
…
- Ahol megjelennek nagyobb mennyiségben, ott megszűnik a közbiztonság…
…
- Északnyugat- európai nagyvárosokban NO GO terrorzónákat hoztak létre (több ezret, lakóik száma több milliós), ezt a helyi hatóságok tétlenül végignézték, és ezekbe a zónákba egy kemény rendőri alakulatnak is min. század szintű erővel érdemes csak bemennie…
…
- Rendszeresen, és nyíltan ordítják bele a világba, mit akarnak tenni minden nem muszlimmal, de főleg a “zsidókkal”, fehér emberekkel, nőkkel, szabadságjogokkal?
…
- Stb.
…
Talán mégiscsak gond lehet ezzel, nem?
…
:(
Mit minuszozol, te nyomorult, legyél bárki is… érted egyáltalán, miről írtam?
Egy arab származású ámokfutása:
http://www.origo.hu/nagyvilag/20111213-kalasnyikovos-granatos-tamado-gyilkolt-a-liegei-karacsonyi-vasarban.html
olasz náci ámokfutó:
http://www.origo.hu/nagyvilag/20111213-lovoldozes-egy-firenzei-piacon-harom-halott.html
Miből lesz a cserebogár?, avagy a magyar oktatás nevelés helyzete:
http://www.origo.hu/itthon/20111213-fegyvert-tartott-tanara-homlokahoz-az-iskolaban-egy-tatabanyai-diak.html
Eldrad:
Nyugi..semmi izgalom.
Izguljanak az is6zlámnácok , Iránban.
Amint hallom már a zabszem is nehezen fér be nekik…
Igen… de akkor is bosszantó, hogy ezt a beltenyészet söpredéket minek fogadja be Észak- nyugat Európa tömegesen, és miért tenyészti őket, ahelyett, hogy kivágnák a francba mind, aki bajt kever.
…
Persze, a hitlerista, anarchista, szélsőbalos és egyéb elmebetegekkel ugyanígy kellene elbánni, nem pedig hagyni, hogy menetrendszerűen őrjönghessenek.
Aztán látván, hogy ők lényegében bármit megtehetnek retorzió nélkül, meg ilyenekre vetemednek, mint legutóbb ez az olasz, a norvég, meg a mai belgiumi eset.
Az agy nélkül minuszolóknak meg üzenném, hogy akasszák fel magukat.
Kanadaban is fut egy Show aminek a cimet egy klasszikus kereszteny erdekrendu filmtol loptak. Az eredeti cim : A little house on the praire. Ebbol a muszlimok csinaltak egy Little Mosque ont the Praire. http://en.wikipedia.org/wiki/Little_Mosque_on_the_Prairie
A show azt akarja bemutatni hogy a muszlimok mennyire alkalmazkodok, milyen bekeszeretok stb stb. Ezzel szemben a muszlim bevandorlasi ugynok emberek ezreit szallitja Iranbol kanadaba, es bizonygatja hogy az iszlam mennyivel jobb tarsadalom mint a kapitalizmus. Akkor miert nem maradt otthon. Miert kell neki a demokracia, ha ugyis at akarja alakitani. Meg kell erteni az Iszlam nem mas mint a terror vallasa. allah nem szereti az embereket, o egy gyilkos gonosz isten, maga a satan. Ez egesz film egy propaganda az iszlam elfogadtatasara. Ideje eszre terni ha nem akarunk Dania sorsara jutni, ahol mar kezdik a fejuket vakarni a problemak miatt
CommonSense:
Előbb-utóbb úgyis arra kényszerülnek Európa országai hogy egyszerűen kipaterolják őket. Meg Amerika is.
De -nemtudni miokból- halogatják. Amíg már tényleg késő nem lessz.
Gets!
tetszett az iras!!
a rendorok azt mondtak,;-”tar nelkul ugyse mukodik”?
ES??most akkor kituntetik majd erte hogy nem volt benne tar??