Budapest – Ma jelent meg egy felvétel az egyik népszerű videómegosztó portálon Árok Kornél a rendvédelmi dolgozókhoz intézett felszólalásáról. A képsorok alább megtekinthetők.
Árok Kornél szól a tüntetőkhöz
Címkék:Árok Kornél, tüntetés, video









Tehát, ezzel a cselekedetükkel ( a tűzoltók …) átálltak az ellenséghez.
Ki az ellenség?
Aki nem azt teszi, amit a Fidesz mond?!
Igen, ez a mentalitás a fideszben… Az átkozott 2/3-ukkal áttolnak minden törvénytelenséget a szavazáson!
Férfias megoldás, mondhatom!
Amit a fidesz akar, az nem megegyezés, hanem diktátum! Szégyen, hogy ehhez a belügyminiszter asszisztál…
Szeretett vezetőnkbe most marék számra dönthetik a nyugtatókat!
Szerintetek ki a “bohócügyi államtitkár” a fidess-kormányban???
Mert ahhoz ám humorérzék is kell, hogy az ember jó bohóc legyen! Ezeknek meg egyiknek sincs!
és tudjuk jól, hogy “…akinek humora nincs, az mindenre képes!”
((
Hehe! szerkeszteni tudni kell:
“Árok Kornél szól a tüntetőkhöz”
” Már nem Árok Kornél a sztrájkbizottság vezetője”
Nem ám 1 éves tipródás, mint a tojógalamb a devizahitelesek megmentése körül!