South Beach, Long Island, Myrtle Beach – Az USA több pontján a Memorial Day hétvége verekedésbe, lövöldözésbe torkollt.
A több értelemben is forrónak nevezhető hétvége Myrtle Beach-ben kezdődött, ahol a szombatról vasárnapra virradó éjszakán a rendőrséget öt fegyveres rabláshoz, egy késeléshez, és egy halálos áldozattal járó lövöldözéshez hívták ki.
A móka folytatódott a floridai South Beach-ben, ahol a nép évente megrendezi az Urban Beach Week (Városi Strand Hét) nevű fesztivált. A vasárnapi lövöldözésben négy járókelő és három rendőr megsebesült. Herb Sosa, aki helyi lakos és a spanyol ajkú melegek egyik ismert aktivistája, blogjában felháborodottan háborús zónának minősítette South Beach városát, ahol Urban Beach Week alatt az utcára sem mer kimenni az ember.
South Beach, Florida – Készülődés az utcai fesztiválra.
A demokrata elnökválasztási konvenció megrendezésére kiválasztott észak-karolinai nagyvárosban, Charlotte-ban is elszabadultak az indulatok. A szombat este kezdődő utcai fesztivál, Speed Street nagy tömeget vonzott, de a rendezvény talán a hőség hatására teljesen elvesztette békés ünnepi jellegét. Több tömegverekedés tört ki, fiatalok randalíroztak, kirakatüveget törtek, egy férfit le is lőttek. A rendőrség hetven embert letartóztatott. Ilyen tömeges letartóztatásra még nem volt példa Charlotte történelmében.
A New York-i Long Island-en csak a hétfői ünnepnapon szabadult el a pokol. Egy tengerparti strandon több száz résztvevővel tömegverekedés tört ki a hat órai zárás előtt, amit csak este kilenc órára sikerült a szomszéd körzetekből erősítést kérő rendőröknek megfékezni.









Olyan bűnözési hullám tör ki,amilyen még nem volt
Ezen a nyáron itt is várható hőhullám! O:)
Reméljük, hogy csak a hőség miatt voltak vadabbak az emberek.
Üdv:egy másik Gábor
Túl sok az ember.
Földünk nem hatmilliárd ember ellátására lett teremtődve és még nincs vége a szaporulatnak !
De…nemsokára garantálhatóan elkezd csökkenni a népesség. Radikálisan.