Székesfehérvár – Viperával támadt egy beteg a Fejér Megyei Szent György Kórházban.
Ellátásra jelentkezett, szidalmazni kezdte az ápolószemélyzetet, tettlegességgel fenyegette őket.
A biztonsági őr próbált közbeavatkozni, őt a viperával lábon is ütötte. A beteget sikerült megfékezni, majd a kórház pszichiátriai osztályára vitték.
Az eset kedden történt. A férfit azóta a kórházban ápolják- tudta meg a Független Hírügynökség R. Szabó Ágnestől, a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjétől.










