Wiesbaden – Úgy látszik, az abszurditásnak nincs határa. A németországi Wiesbadenben WC-kiállítás nyílt.
Az egykori parókiában berendezett kiállításon minden a WC-k kultúrája és története körül forog: találunk itt WC-ülőkéket, -keféket, valamint WC-papír tartókat.
“Fura egy szerzet vagyok, én ezt adom az emberiségnek” – vélekedik tárlatáról Michael Berger, a kiállítás vezetője.










