London – Fogadásból kerekesszékével ment végig egy beteg fiú az egyik angliai futballpálya térfelén meccs közben.
A 18 éves, gerincbántalmak miatt tolókocsiba kényszerült fiatalember barátjával fogadott, miszerint, ha a kiesés szélén álló csapat gólt szerez, úgy bemegy kerekesszékével a pályára. Az együttes betalált, így a fiú is nekivágott a gyepnek.
Útját nem zavarta semmi, a biztonságiak csak akkor mentek oda hozzá és kísérték le, amikor már a a tizenhatos vonalánál járt. Akcióját az egyik szurkoló mobiltelefonja segítségével rögzítette, s annak rendje-módja szerint fel is tette az internetre. A jelenet ott aztán nagy népszerűségre tett szert.
A mozgássérült fiú édesanyja azt mondja, mióta fia esete közkézen forog, szinte folyamatosan csörög az otthoni telefonjuk.
A Northampton Town csapatának szóvivője úgy nyilatkozott, bár neheztelnek a fiúra, eljárást nem indítanak ellene, s végül is megértik tettét, melyet minden bizonnyal a nagy tét okozta feszültség váltott ki.











nem engedném!