Prága – Egy éven át ingyen ebédelhet egy férfi Csehországban, amiért a homlokára tetovált gasztronómiai honlap címét reklámozza.
A 32 éves férfit több száz jelentkező közül választotta ki a honlap gazdája, Jiri Jurecka. Eredetileg április 30-ig lehetett jelentkezni, ám akkora volt a tolongás, hogy a cég idő előtt befejezettnek nyilvánította a “castingot”. A győztes amúgy egyszerűen csak az első volt a jelentkezők között. Homlokán a betűk legalább egy centi magasak lesznek. Az ingyen koszton kívül 200 ezer koronát is kap.
A homlokreklámmal – no meg annak hírével – Jiri Jurecka szeretné fokozni az étvágyat a cseh vendéglők napi menüi iránt.










