Fertőd – Árokba borult egy Fertőd Süttör településrésze felé tartó rendőrségi személygépkocsi. Személyi sérülés nem történt, de az anyagi kár jelentős.
Nyugat-magyarországi hírportálok közlése szerint szombat délután egy rendőrautó tért le az útról és az árokban a tetejére fordulva állt meg a kisvárosban.
A jármű egyelőre tisztázatlan okból tért le az útról, egy olyan szakaszon, amelyen 30 km/h-ás sebességkorlátozás van érvényben és több tábla is figyelmeztet a meglehetősen éles kanyarokra.










