Ronai and Ronai
AMERIKAI

Lionel Messi lett Európa legjobbja 2011. augusztus 25. csütörtök 20:31 | AN

  • Hozzászólások(5)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share
Lionel Messi lett Európa legjobbja

Monte Carlo – A spanyol bajnok, BL-győztes Barcelona argentin futballistája, Lionel Messi lett Európa legjobb játékosa a 2010/11-es idényben. A kétszeres aranylabdás Messi csapattársát, a spanyol Xavi Hernandezt és a Real Madrid portugál támadóját, Cristiano Ronaldót utasította maga mögé.

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) először adta át az Év Játékosa díjat, melynek győztesét 53 európai szakújságíró (mindent tagszövetségből egy) szavazatai alapján választják meg. A végeredmény szerint Messi harmincnyolc voksot kapott, Xavi tizenegyet, C. Ronaldo pedig hármat (egy szavazat sorsa nem ismert).

“Köszönöm mindenkinek, aki rám szavazott, illetve a csapattársaimnak, akik segítettek elérni a sikereket”, mondta a szezonban 53 gól és 28 gólpasszt jegyző Messi a ceremónián. “Minden trófeát otthon tartok, van még hely néhány számára.”

A további sorrend:

4. Andrés Iniesta (spanyol, Barcelona)

5. Radamel Falcao (kolumbiai, Porto)

6. Wayne Rooney (angol, Manchester United)

7. Nemanja Vidics (szerb, Manchester United)

8. Zlatan Ibrahimovic (svéd, AC Milan)

9. Gerard Piqué (spanyol, Barcelona)

10. Manuel Neuer (német, Schalke)

[youtube 4jdvbuCXl0M]

VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: 0.0/5 (0 szavazatból)
VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: 0 ( 0 szavazatból)

Címkék:, ,

  • Hozzászólások(5)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share

5 Reader’s Comments

  1. Tenyleg o a legjobb.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (1 szavazás)
  2. Véleményem szerint ő minden idők legjobb futballistája. Ő a jelen kor Puskása és Peléje. Vitathatatlanul kortársai fölé nőtt. A legmegnyerőbb benne az alázat, hogy tudja, kinek kell továbbítani a dicsőséget, így nem szállt el magától, mint C.Ronaldo, vagy W. Rooney.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (1 szavazás)
  3. Ez csak természetes,de Ő nem csak Európa,hanem a világ legjobbja!!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +2 (2 szavazatból)
  4. “A legmegnyerőbb benne az alázat, hogy tudja, kinek kell továbbítani a dicsőséget, így nem szállt el magától, mint C.Ronaldo, vagy W. Rooney.”

    Magyarul igazi csapatjátékos,aki felfogja,hogy az Ő sikere a védőké és a középpályásoké is egyben!Például a R.Madrid pont a gigantikus csatárok sztárallűrjeink esik áldozatává mindig,akik maguk mögé utasítják a csapat többi tagját,elfelejtve azt,hogy a foci társasjáték,és nem valami rájuk szabott egyszemélyes előadás!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +2 (2 szavazatból)
  5. messi sehol nincsen, sem egyedül, sem csapatban
    c.ronaldo a legjobb
    kérdéstelen

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (0 szavazatból)
Kapcsolódó cikkek

Román-magyar: csak a szégyen 2013. szeptember 9. hétfő

Orbán bekebelezte a Vasast is 2012. december 6. csütörtök | AN

Csődtömeg maradt a magyar futball 2012. szeptember 12. szerda | AN

KOHÁNYI TÁRSASÁG LÉPJEN BE!
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
Szabad Magyar Tv
Szolgálati közlemény

Felhívjuk vendégbloggereink és olvasóink figyelmét, hogy az alábbi vendégblogok némelyikének legfrissebb posztjai, ill. linkjeik technikai okokból, rajtunk kívülálló, a WordPress.com által bevezetésre kerülő változások következtében nem jelennek meg. Ezért az érintett blog-dobozkák egyelőre üresek. A probléma megoldásán az AN munkatársai dolgoznak. Addig kérjük a bloggereink és olvasóink megértését és türelmét.

Áthidaló megoldásként, a helyzet rendeződéséig itt is felsoroljuk a kárvallott blogok linkjeit, hogy olvasóik mégis el tudják őket érni az AN-ről is:


Az AN szerkesztősége.
2015.03.23.

RSS e-Vitae
RSS kanadaihirlap
RSS torokmonika
Videók

videos