Carson, California – A Los Angeles Galaxy David Beckham szögletből a kapuba csavart góljával 2–1-re legyőzte a Chicago Fire-t az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján.
A vezető találatot Landon Donovan szerezte a második félidőben: egy jobb oldali Beckham-szabadrúgás után védhetetlenül fejelt a kapuba. Az angol középpályás idei hetedik gólpasszát jegyezte, ezzel a liga második legjobb előkészítője.
A vendégek Cristian Nazarit révén egyenlítettek, majd a hajrában ismét Beckham villant, akinek középre tartó szögletrúgása zavartalanul jutott a Fire kapujába.
“Láttam, hogy a kapus kissé csalt a távolságon és kimozdult”, elevenítette fel gólja előzményeit a gerincsérülésből felépülő Beckham. “Tudtam, ha belövöm a labdát kapu előterébe, valaki beleér, vagy egyenesen a kapuban köt ki. Szerencsére ez utóbbi történt.”
A lefújás után Bruce Arena, a kaliforniaiak mestere úgy fogalmazott, fogalma sincs, hogy ment be Beckham lövése, de pontosan ezért kapja a nagy pénzt játékosa.
[youtube sBemLjTQQPI]









Ide csak egy nevet írok de csak az idősebbek tudják ki az Kohuth Villi………Hírhedt, híres szöglet, szabadrúgás lövő volt a Fradiban……………