Los Angeles – A sokat betegeskedő Gábor Zsazsa férje egy 12 milliót érő utcai óriáshirdetésben adja a Los Angelesben élők tudtára, hogy augusztus 14-én lesz 25. házassági évfordulójuk.
A férj, Frederic Von Anhalt által kiadott közlemény szerint ez alkalomból egy kisebb összejövetelt fog szervezni, amelyre csak a szűk baráti kör – Ronald Reagan felesége és néhány fiatal sztár – lesz hivatalos.
Gábor Zsazsa egészségi állapota nem teszi lehetővé, hogy teljes pompájában jelen legyen az összejövetelen, így ő az ágyból fogja követni az eseményeket – derül ki a közleményből.
A két hét múlva esedékes rendezvény legfrissebb információi megtalálhatók Frederic Von Anhalt honlapján.









“augusztus 14-én lesz 25. házassági évfordulójuk.”
nagy dolog! a miénk májusban volt 30!!!!