Garden Grove, Kalifornia – Letartóztatták azt a kaliforniai asszonyt, aki a rendőrség szerint elkábította férjét, majd a védekezésképtelen ember nemi szervét késsel levágta és kidobta a kukába. Ezt követően felhívta a rendőrséget és közölte, mit művelt.
A 48 éves Catherine Kieu Beckert saját vallomása alapján vették őrizetbe. Az asszony kábítószert kevert 51 éves, válófélben lévő férje ételébe, és amikor a férfi elájult, végrehajtotta a tettet, majd tárcsázta a 911-et. A férfit a kiérkező rendőrök szállíttatták kórházba, ahol súlyos állapotban ápolják. A tettes ellen halálos fegyverrel elkövetett súlyos testi sértés, kábítószerrel való visszaélés, mérgezés és házastársi erőszak miatt emeltek vádat.









Aki a kicsit nem becsüli, az a nagyot nem érdemli.
:-)
vagy:Kisfarok kis gond, nagyfarok nagy gond.
:-)
Na , akkó má abbul se lessz cserebogár !!
Elvitte a cica! Húhh!
Kisfarok kis gond, nagyfarok nagy gond.
Nincs farok, semmi gond….
Azt olvastam,hogy egyszer ( és tapasztaltam is ) a nők két dologban felülmúlhatatlanok az egyik szerelem , a másik a BOSSZÚ.
Mondhatnak bármit a pszichológusok ez bizony kritika és bosszú is volt.
Lehet hogy önkritika is,- mert rájött a hölgy, hogy impotens férfi nincs, csak ügyetlen nő,——-és ezért állt bosszút.
:-)
Valahol olvastam, hogy egykoron Tersánszky Józsi Jenő írónk amikor már nem tudott – hm- szeretkezni mert nem volt mivel, az következő módon sóhajtott fel baráti társaságban: ” na egy gonddal kevesebb!”
:lol:
Itt a nyár, az uborkaszezon. Nincs miről írni.
Mintha már tavaly is olvastam volna ugyanezt a hírt. Most ez akkor a felmelegített lecsó, vagy már megint új ügy? Valaki homályosítson fel.
Uborkaszezon,- szeletelt ugorka.. :-)
Rettegjetek farkasok!!:))
Tejfölös uborkasaláta, jó is az.
A megcsalt feleseg bosszuja! Csak sajnalom a not , mert ezert elitelik. Megerte!?
Durva egy menyecske, de ha a férj a sört, és a meccset részesíti előnyben ahelyett, hogy az asszony kedvére tenne így járhat, biztos nem azért történt, mert nem vitte ki a szemetet.
Ez nagyon kellemetlen.