Ronai and Ronai
AMERIKAI

Keresztet égettek egy fekete templomnál 2011. július 1. péntek 14:29 | AN Forrás: AP

  • Hozzászólások(6)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share
Keresztet égettek egy fekete templomnál

Sepulpa, Oklahoma – Gyújtogatás és gyűlöletbűncselekmény elkövetése lehet a vád egy 18 éves és két kiskorú személy ellen, akik keresztet lobbantottak lángra egy elsősorban afro-amerikaiak által látogatott templomnál.

A Creek megyei kerületi ügyészi hivatal döntésén múlik, milyen vádat emel az őrizetben lévő elkövetők ellen, akik közül a legidősebb a templommal szemben lakik. A gyanúsítottak elfogásukat követően együttműködtek a helyi, az állami és a szövetségi rendőrséggel.

A cselekményt állítólag nem fajgyűlölettől indíttatva követték el, hanem mert unatkoztak, tájékoztatta a sajtót Charles Redfern hadnagy a Creek megyei seriffi hivataltól. Tettüket saját bevallásuk szerint megbánták.

A keresztet a Szent János Baptista Templomot övező lánckerítésre akasztották. Eredetileg egy fa ágykeret alkatrésze volt, amit egy lakókocsipark szemétdombjáról szedtek fel.

VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: 0.0/5 (0 szavazatból)
VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: 0 ( 0 szavazatból)

Címkék:,

  • Hozzászólások(6)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share

6 Reader’s Comments

  1. A kereszt és a hozzátartozó “gazdasági szekta” már rég megérett arra, hogy megakadályozzuk, hogy fertőzze a közéletet, hogy hatalmi törekvéseiket letörjük véglegesen, népbutító tevékenységét leleplezzük. A hatalomért, a pénzért még a Hitleri-Musszolinii fasizmussal is kollaborált, a zsidóüldözést cinkosan végignézte (segítette. AZ EGYÉBB TÖRTÉNELMI GAZTETTEIKRŐL MOST NEM IS BESZÉLEK!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +4 (4 szavazatból)
  2. Szerintem nem kéne vallási vitát nyitni…én hívő vagyok és a családom,barátaim,ismerőseim is,rengeteg ember van aki az általad leírt marhaságokat megtudná cáfolni,de jóval kevesebben vannak akik egyetértenének veled…Mindenkinek szíve joga eldönteni mit hisz,és mit tagad meg.De azért nem kell nyilvánosan gyalázni azt,ami mások számára szent!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (1 szavazás)
  3. hihetetlen, a vallás, az emberiség legkártékonyabb “vívmánya”…
    értelmes, felnőtt emberek képesek bevenni hülyeségeket, amit még egy óvódás sem hisz el…

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (1 szavazás)
  4. Bocsánat de szerény ismereteim szerint az égő keresztet a KLUX-KLUP KLÁN honosította meg. Gyerekként épp eleget láttam a hatvanas évek ( magyar ) tv-híradóiban azokon a bizonyos “forró nyarakon”. ( A fiatalabbak kedvéért: a néger gettók rendszeresen fellázadtak és akkor égett az egész város. Működött a fenti fajvédő szervezet és a Nemzeti Gárdát is bevetette az elnök. Saját népe ellen.)
    Valószínű a kiskorú és abból éppen kilépett elkövetők hallottak valamit és miután nem kedvelik a gospelt fényt és meleget adtak véleményüknek. Amerika talán már túllépett a fajgyűlöleten és nem veszi be a kis élkövetők meséjét a közvilágítás kiegészítéséről.
    Jó volna ha itt nálunk Közép-Európában csak ilyen kis taknyosok nézeteivel kellene bajlódni. Nálunk a mi sötét bőrűeinket, a romákat, befalazni és szegregálni akarják. Munka nincs csak megélhetési bűnözés és 3/4fasiszta gárdák és majdnem közönyös kormány és önkormányzatok, persze a roma értelmiség is várat magára.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (0 szavazatból)
  5. Bocsánat, de a szövegértelmezésetekkel baj van. Szerény ismereteim szerint az égő keresztet a KLUX-KLUP KLÁN honosította meg. Gyerekként épp eleget láttam a hatvanas évek ( magyar ) tv-híradóiban azokon a bizonyos “forró nyarakon”. ( A fiatalabbak kedvéért: a néger gettók rendszeresen fellázadtak és akkor égett az egész város. Működött a fenti fajvédő szervezet és a Nemzeti Gárdát is bevetette az elnök. Saját népe ellen.)
    Valószínű a kiskorú és abból éppen kilépett elkövetők hallottak valamit és miután nem kedvelik a gospelt fényt és meleget adtak véleményüknek. Amerika talán már túllépett a fajgyűlöleten és nem veszi be a kis élkövetők meséjét a közvilágítás kiegészítéséről.
    Jó volna ha itt nálunk Közép-Európában csak ilyen kis taknyosok nézeteivel kellene bajlódni. Nálunk a mi sötét bőrűeinket, a romákat, befalazni és szegregálni akarják. Munka nincs csak megélhetési bűnözés és 3/4fasiszta gárdák és majdnem közönyös kormány és önkormányzatok, persze a roma értelmiség is várat magára.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (0 szavazatból)
  6. “Mindent kétszer mond.. Maga mindent kétszer mond…”

    Bocsánat a lassú internet miatt kétszer küldtem el.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (0 szavazatból)
Kapcsolódó cikkek

A Roma Gárdával szemben tudják a dolgukat 2012. szeptember 7. péntek | AN

Orbán nem avatkozik a kultúrába 2011. október 24. hétfő | AN

A Jobbik elítéli a faji megkülönböztetést 2011. szeptember 2. péntek | AN

ENSZ-szakértő a magyarországi fajgyűlöletről 2011. június 15. szerda | Rákócza Richárd

KOHÁNYI TÁRSASÁG LÉPJEN BE!
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
Szabad Magyar Tv
Szolgálati közlemény

Felhívjuk vendégbloggereink és olvasóink figyelmét, hogy az alábbi vendégblogok némelyikének legfrissebb posztjai, ill. linkjeik technikai okokból, rajtunk kívülálló, a WordPress.com által bevezetésre kerülő változások következtében nem jelennek meg. Ezért az érintett blog-dobozkák egyelőre üresek. A probléma megoldásán az AN munkatársai dolgoznak. Addig kérjük a bloggereink és olvasóink megértését és türelmét.

Áthidaló megoldásként, a helyzet rendeződéséig itt is felsoroljuk a kárvallott blogok linkjeit, hogy olvasóik mégis el tudják őket érni az AN-ről is:


Az AN szerkesztősége.
2015.03.23.

RSS e-Vitae
RSS kanadaihirlap
RSS torokmonika
Videók

videos