Ronai and Ronai
AMERIKAI

Háztetőről mentettek birkát a tűzoltók 2011. június 16. csütörtök 6:18 Forrás: MTI

  • Hozzászólások(2)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share
Háztetőről mentettek birkát a tűzoltók

London – Háztetőre kóborolt egy birka Nagy-Britanniában, ahonnan azután tűzoltóknak kellett “lementeniük”.

Az eset Pontycymerben, egy walesi faluban történt. A “feltörekvő” juh egy teraszról egy garázs tetejére szökkent, onnan pedig át a lakóházéra, ahol elkezdett mászkálni. A falubeliek gyakran látnak birkát, ám a tetőcserepeken szaladgáló juh látványa teljesen megdöbbentette őket. A ház 38 éves tulajdonosnője éppen tévét nézett, amikor meghallotta, hogy valaki futkos a feje felett. Azonnal kisietett és bámult a birkára, mint borjú az új kapura.

Az azonnal kihívott tűzoltók is meghökkentek.

“Egészen rendkívüli helyekről kellett már birkákat mentenünk, de háztetőről még soha” – idézte a The Daily Telegraph című brit lap a tűzoltóság szóvivőjét.

A birka végül megjuhászodva lekerült a tetőről és kutya baja se lett.

VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: 0.0/5 (0 szavazatból)
VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: 0 ( 0 szavazatból)

Címkék:, ,

  • Hozzászólások(2)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share

2 Reader’s Comments

  1. http://mbp.freeweb.hu/

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (0 szavazatból)
  2. mit szólsz

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (0 szavazatból)
Kapcsolódó cikkek

Lelőtték a rendőrök a család kutyáját 2011. augusztus 30. kedd | AN

Őz a ceglédi gyógyfürdőben 2011. augusztus 29. hétfő

Járókelőket ijesztő papagáj Bécsben 2011. augusztus 29. hétfő | AN

Enyvesmancsú kenguru Csehországban 2011. augusztus 23. kedd | AN

KOHÁNYI TÁRSASÁG LÉPJEN BE!
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
Szabad Magyar Tv
Szolgálati közlemény

Felhívjuk vendégbloggereink és olvasóink figyelmét, hogy az alábbi vendégblogok némelyikének legfrissebb posztjai, ill. linkjeik technikai okokból, rajtunk kívülálló, a WordPress.com által bevezetésre kerülő változások következtében nem jelennek meg. Ezért az érintett blog-dobozkák egyelőre üresek. A probléma megoldásán az AN munkatársai dolgoznak. Addig kérjük a bloggereink és olvasóink megértését és türelmét.

Áthidaló megoldásként, a helyzet rendeződéséig itt is felsoroljuk a kárvallott blogok linkjeit, hogy olvasóik mégis el tudják őket érni az AN-ről is:


Az AN szerkesztősége.
2015.03.23.

RSS e-Vitae
RSS kanadaihirlap
RSS torokmonika
Videók

videos