Ronai and Ronai
AMERIKAI

Határsértőt lőttek le Délen 2011. június 23. csütörtök 10:52 | AN Forrás: AP

  • Hozzászólások(5)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share
Határsértőt lőttek le Délen

San Diego – Szövetségi határőr járőr agyonlőtt egy mexikói férfit a kaliforniai határszakaszon.

Michael Jimenez, a szövetségi határőrség San Diegó-i szektorának szóvivője csak a haláleset tényét közölte, részletekbe azonban nem bocsátkozott.

Sajtóértesülések szerint a határőrség három behatolót igyekezett feltartóztatni 1,6 mérföldre a San Ysidró-i határátkelőnél. A San Diego Union Tribune úgy tudja, két határsértőnek sikerült elmenekülnie. A harmadik kővel hajigálta meg a határőröket és szökni próbált.

Jimenez megerősítette, hogy az egyik határőrt sérülésekkel kórházba kellett szállítani, de már kiengedték.

VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: 0.0/5 (0 szavazatból)
VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: 0 ( 0 szavazatból)

Címkék:, ,

  • Hozzászólások(5)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share

5 Reader’s Comments

  1. Megdobnak kővel, lőj vissza!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (0 szavazatból)
  2. “..Megdobnak kővel, lőj vissza!..”

    - Milyen igaz…

    Az USA- tól tulajdonképpen tök szemétség, hogy nem hagyja, hogy mexikói banditák, ember- és szervkereskedők, kokainbárók, fegyveres gyilkosok, és egyéb söpredékek tömegével árasszák el az amúgy is rendkívül problémás déli határvidéket…

    Szerintem nem is volna szabad ellenőrizni a határt, mert meg kellene adi az esélyt minednkinek, hogy az USA területére szabadon bemenjen, és megpróbáljon boldogulni…

    :(

    Úristen, és ilyet komolyan gondol némelyik, főleg ebben a szituációban, hogy “..Megdobnak kővel, lőj vissza!…”

    Hát, itt most már tényleg megáll az ész, és vigyázban marad…

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +2 (2 szavazatból)
  3. Hagyd már…

    VN:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (0 szavazatból)
  4. :(

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (0 szavazatból)
  5. Ha az USA határőrsegénél nincsenek szabályai a fegyverhasználatnak és mindenki saját belátása szerint használja a fegyverét akkor nincs baj.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: 0 (0 szavazatból)
Kapcsolódó cikkek

Arizona nyert a Legfelsőbb Bíróságon 2012. június 25. hétfő | AN

Rubio: „Én is beszöknék az Államokba” 2012. június 19. kedd | AN

Obama feladta Romneynak a bevándorlási leckét 2012. június 18. hétfő | Rákócza Richárd

Obama kockáztat a bevándorlási kártyával 2012. június 17. vasárnap | Rákócza Richárd

KOHÁNYI TÁRSASÁG LÉPJEN BE!
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
Szabad Magyar Tv
Szolgálati közlemény

Felhívjuk vendégbloggereink és olvasóink figyelmét, hogy az alábbi vendégblogok némelyikének legfrissebb posztjai, ill. linkjeik technikai okokból, rajtunk kívülálló, a WordPress.com által bevezetésre kerülő változások következtében nem jelennek meg. Ezért az érintett blog-dobozkák egyelőre üresek. A probléma megoldásán az AN munkatársai dolgoznak. Addig kérjük a bloggereink és olvasóink megértését és türelmét.

Áthidaló megoldásként, a helyzet rendeződéséig itt is felsoroljuk a kárvallott blogok linkjeit, hogy olvasóik mégis el tudják őket érni az AN-ről is:


Az AN szerkesztősége.
2015.03.23.

RSS e-Vitae
RSS kanadaihirlap
RSS torokmonika
Videók

videos