New York – Tíz évvel 9/11 után elnyerte méltó büntetését a világ legaljasabb embere. Az Egyesült Államok megkapta azt az elégtételt, hogy annyi emberáldozat és annyi anyagi áldozat után végezhetett azzal az emberrel, aki Amerikát a Sátánnak nevezte, de ő maga volt a megtestesült ördög. Idézzük fel a tíz évvel ezelőtt történteket.
[youtube kv4s3fn8jDc]











