Ronai and Ronai
AMERIKAI

Kilakoltatás miatt lett öngyilkos 2011. április 21. csütörtök 12:33 | AN

  • Nincs még hozzászólás
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share
Kilakoltatás miatt lett öngyilkos

Budapest – Súlyos, életveszélyes állapotban vitték kórházba azt a középkorú férfit, aki egy nyolcadik emeleti lakásból ugrott ki Budapesten, a IV. kerületben. Értesülések szerint a férfi előbb felgyújtotta a Berda József utca 38. szám alatti házban lévő nyolcadik emeleti lakását, majd a mélybe vetette magát.

Úgy tudni, azért próbált öngyilkos lenni, mert ki akarták lakoltatni. A tüzet akkor gyújtotta a 40-45 éves férfi, amikor meghallotta, hogy az ajtaját próbálják kinyitni. A házból három lakó is füstmérgezést szenvedett. A sérültet a Honvéd Kórházba vitték.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletén a Független Hírügynökség információit megerősítve elmondták: a három járőr egy végrehajtóval érkezett a lakáshoz, mert ki kellett volna lakoltatni a lakót. A férfi felgyújtotta a lakást, majd kiugrott az ablakon. A mentők négy embert vittek kórházba: az öngyilkosságot megkísérlő férfit és három rendőrt, utóbbiakat füstmérgezés gyanújával. A rendőrség közveszélyokozás miatt indított eljárást.

A kormány július elsejéig meghosszabbította ugyan a kilakoltatási moratóriumot, az intézkedés azonban csak azokat érinti, akiknek lakáscélú devizahitelük van. Azokra nem vonatkozik, akik más célra vettek fel devizahitelt.

Most a kilakoltatási moratórium részleges lejárta miatt indultak meg a kilakoltatások, egyelőre csak az önkormányzati tartozásoknál van lehetőség ilyen eljárásra, a végrehajtók eddig minden esetben üres lakásokat találtak.

VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: 0.0/5 (0 szavazatból)
VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: 0 ( 0 szavazatból)

Címkék:,

  • Nincs még hozzászólás
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share
Kapcsolódó cikkek

Megkezdődtek a kilakoltatások 2011. április 21. csütörtök

Felfelé mozdulhatnak az ingatlanárak 2011. április 11. hétfő | MTI

Fix törlesztőrészlet a devizahiteleseknek? 2011. április 1. péntek | FH

KOHÁNYI TÁRSASÁG LÉPJEN BE!
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
Szabad Magyar Tv
Szolgálati közlemény

Felhívjuk vendégbloggereink és olvasóink figyelmét, hogy az alábbi vendégblogok némelyikének legfrissebb posztjai, ill. linkjeik technikai okokból, rajtunk kívülálló, a WordPress.com által bevezetésre kerülő változások következtében nem jelennek meg. Ezért az érintett blog-dobozkák egyelőre üresek. A probléma megoldásán az AN munkatársai dolgoznak. Addig kérjük a bloggereink és olvasóink megértését és türelmét.

Áthidaló megoldásként, a helyzet rendeződéséig itt is felsoroljuk a kárvallott blogok linkjeit, hogy olvasóik mégis el tudják őket érni az AN-ről is:


Az AN szerkesztősége.
2015.03.23.

RSS e-Vitae
RSS kanadaihirlap
RSS torokmonika
Videók

videos