Ronai and Ronai
AMERIKAI

Orbán amatőr festő vásznán: A király beszéde 2011. március 27. vasárnap 15:53 Forrás: Basahalom,AN

  • Hozzászólások(33)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share
Orbán amatőr festő vásznán: A király beszéde

Nyíracsád – Orbán Viktort ábrázolja az a nemrégiben készült olajfestmény, amire a Basahalom blog bukkant a Hajdú-Bihar megyei Nyíracsád galériájában. Alkotója egy sebészorvos, akinek időszaki tárlata még néhány napig látható a községben.

A mű méltó folytatása lehet az Orbán-Torgyán kormányt ábrázoló festmény és a Kósa Lajost huszártisztként megjelenítő hatalmas falikép által fémjelzett festészeti vonulatnak.

VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: 5.0/5 (7 szavazatból)
VN:F [1.9.3_1094]
Értékelés: +8 ( 10 szavazatból)
Orbán amatőr festő vásznán: A király beszéde, 5.0 out of 5 based on 7 ratings

Címkék:,

  • Hozzászólások(33)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share

33 Reader’s Comments

  1. Orbán András Lajos

    Tömören BORZADÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +20 (20 szavazatból)
  2. Ha a doktor úr úgy műt ahogy fest,akkor nem csodálkozom az egészségügy helyzetén :))))

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +32 (32 szavazatból)
  3. A piktor nem elmeorvos véletlenül?! Hogy színtévesztő, az tuti!
    Ott a háttérben lobogva elterülő zászlón olyan szép ződ csík van, mint a tavaszi libafos.
    A zalany meg át van világítva, onnan tudja a föstő, hány “percből” állnak az ujjai.
    Hát, szép egy alkotmány ez is!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +16 (16 szavazatból)
  4. Szerintem igazán hasonlít (persze attól még, vagy épp azért, borzadály), de nézzétek meg a szemeit, hűen kifejezik azt a nagy űrt, amit az önmagában való vak hit teremtett egy valamikori emberből.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +22 (22 szavazatból)
  5. Mintha szilikonnal egy kicsit fel lenne turbózva a szája a csutikirálynak. Persze azért egy kicsit ebben a képben is benne van Torgyán Józsi, nézzétek a tokáját….

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +16 (16 szavazatból)
  6. Aki felnőtt ember létére ilyenre képes, azt el kell tiltani az emberekkel való foglalatosságoktól.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +17 (17 szavazatból)
  7. ez mér vicc.Vajon azt a piktort már kifizették,aki az első kontárkormányt lefestette?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +14 (14 szavazatból)
  8. Mentsen meg a Mindenható ,hogy ennek az ” orvosnak ” ,a kezébe legyen az életem .

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +18 (18 szavazatból)
  9. amatőr festő,amatőr kormány…

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +21 (21 szavazatból)
  10. A szájából jön ki európa!
    Ezt ő rendelte. Kifejező.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +14 (14 szavazatból)
  11. Réveteg szemek….dupla toka…ez nem lehet más, mint O.V királyunk….Szerintem sokszorosítani kellene, és minden hivatalba, a volt vezírek szögére föl kéne akasztani. Kötelezően….Sőt, az országhatárhoz óriásplakátként köszöntené a hazánkba érkezőket. Söralátétekre is rátenném, sőt, asszem bögre és póló is készülhetne. Micsoda biznisz….basszus…

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +18 (18 szavazatból)
  12. nekem speciel teccik

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: -4 (10 szavazatból)
  13. Hasonló színvonalú festményeket lehetett látni minden rendes párt székházban, tanácsházán, vagy TSz központban a Rákosi, és Kádár érában.
    Éljen a párt! Éljen a párt!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +12 (12 szavazatból)
  14. Beata Toth "kivancsi"

    Hi be csuf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +16 (16 szavazatból)
  15. Beata Toth "kivancsi"

    Ujra megneztem a kepet ( alig tudtam elszakadni tole ) Nem gndoljak
    hogy Ceausescu hasonmasa is egyben???

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +16 (16 szavazatból)
  16. Aztán x év múlva ezeket is elárverezik….
    Na, azt szeretném ha már ott tartanánk!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +9 (9 szavazatból)
  17. Ki kéne függeszteni a nemzeti együttműködés cÍmű iromány mellé. Összeillenek. Mi meg megérdemeljük, hogy nézzük.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +13 (13 szavazatból)
  18. Szakértő szemmel nézve borzadály. Amúgy a színvonala azonos a kormányéval.

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +13 (13 szavazatból)
  19. Elhányom magam.

    Valóban a Kárpátok géniuszára hajaz. Mondjuk szép is volna, ha követné a sorsát. Pereputtyostól!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +14 (14 szavazatból)
  20. Beata Toth, Greg48!
    nekem is a suszterinas jutott az eszebne…
    No meg a Kárpátok géniuszának a 60. születésmapjára készített “Omagului” c. amolyan komoly almanach méretű) csoda kötet, melyben hozzá írt versek, dalművek, róla készült festmények, a neki adományozott kitüntetések, díszdoktori oklevelek, stb. tömkelege volt tanulmányozható…
    Legkevésbé sem szeretnék ötleteket adni… De hány éves is a csutiszemölcs?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +7 (7 szavazatból)
  21. Jesszus….most vettem észre a képen a hátteret….ugye, nem arra akar utalni, hogy egész Európát leigázzuk, és a bekékült terület lesz nagy Magyarország??? Egy diktátorra emlékeztet, aki a nagy német birodalom térképe előtt fotóztatta le magát…ajaj….

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +13 (13 szavazatból)
  22. Gyerekek!
    Ez komoly????
    Van ilyen???
    Na neeeeee……
    Üdv. Gábor

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +10 (10 szavazatból)
  23. Uram Atyám! És ezelőtt fogunk majd földig hajolni? Tisztára a Kárpátok Géniuszára hajaz!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +7 (7 szavazatból)
  24. Ha ez a sebész műteni is úgy tud,mint festeni,hát nem szeretnék a kése alá feküdni……
    Amúgy meg:röhej…..

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +6 (6 szavazatból)
  25. Bumburi! Földig hajolni???
    SOHA!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +4 (4 szavazatból)
  26. Mit vagytok úgy oda? A “huszár” Kósa után mit vártatok? Illik a sorba, nem? Anyám, de nagy az Isten állatkertje! Figyeljétek meg, a következő plecsniosztáson ott fog állni a sorban a piktordoki is! A képet meg a “huszár” Kósa kiteteti a a lovas képe mellé. Ja tényleg, hogy-hogy még nincs készen a fehér lovas OVis kép?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +8 (8 szavazatból)
  27. Olyan kép nincs ahol áll a búzakalászok közt?
    Ja, persze, egyre kevesebb a búzaföld, doki meg nem látott még olyat. Ha Magyarország lesz a Magyar köztársaság, akkor új pénzt is fognak nyomatni. Akkor Széchenyi, Kossuth helyett Kósa, Ovi, meg Lázár képe lesz rajta?
    Vagy ne adjak ötleteket?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +4 (4 szavazatból)
  28. A kep magaert beszel. Tiszta szoc-real. Lehetne rajta Rakosi, Sztalin, vagy akarmelyik onkenyurunk.
    Nekem egy Ady vers jut rola eszembe :
    Megöl a disznofejü nagyur, megöl ha hagyom.
    DE NEM HAGYOM !!!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +7 (7 szavazatból)
  29. Nekem tetszik ez a festmény.
    Majdnem hűen ábrázolja orbán beteg lelkületét.
    :-)

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +2 (2 szavazatból)
  30. Elfogyott a festék,mert a koronára már nem jutott…

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +3 (3 szavazatból)
  31. Jóindulatom jeleként egy kérdés: nem lehet, hogy a professzor úr gúnynak szánta? Hiszen – teljes egyetértésben az eddigi hozzászólókkal – valóban szoc-reál, valóban kísértetiesen hasonlít Ceau-ra, a magyar zászlóból meg hiányzik a zöld, stb.
    Ha nem így van, akkor remekmű: egyszerre minősíti “alkotóját” és a kép tárgyát!

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +2 (2 szavazatból)
  32. Gregory Blunder!
    Megtaláltam: http://zorroaszter.nolblog.hu/files/Orb%C3%A1n_Viktor_a_kal%C3%A1szosban.jpg

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +2 (2 szavazatból)
  33. Igen csak szürreális ez a festmény, melyen a magyar zászló mellett az EU zászlaja villan ki, és a Nagy Vezér alakjával szinte azonos felületet fed be Európa térképe, az úniós ország kék színével. Csodálom, hogy ez a kép kiállítható volt egyáltalán. Kérdés persze, hogy állásában maradhat-e a tárlatnak helyet biztosító galéria vezetője?

    VA:F [1.9.3_1094]
    Értékelés: +1 (1 szavazás)
Kapcsolódó cikkek

Az AN üdvözli McCain szenátor kijelentését 2014. december 4. csütörtök | Bartus László

Orbán Viktor szabadsága 2014. április 15. kedd

Gyurcsány és az Európai Egyesült Álmok 2014. április 14. hétfő

Rendkívül feszült a viszony a sógorokkal 2014. április 13. vasárnap

KOHÁNYI TÁRSASÁG LÉPJEN BE!
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
AP VIDEÓ - HÍREK A VILÁGBÓL
Szabad Magyar Tv
Szolgálati közlemény

Felhívjuk vendégbloggereink és olvasóink figyelmét, hogy az alábbi vendégblogok némelyikének legfrissebb posztjai, ill. linkjeik technikai okokból, rajtunk kívülálló, a WordPress.com által bevezetésre kerülő változások következtében nem jelennek meg. Ezért az érintett blog-dobozkák egyelőre üresek. A probléma megoldásán az AN munkatársai dolgoznak. Addig kérjük a bloggereink és olvasóink megértését és türelmét.

Áthidaló megoldásként, a helyzet rendeződéséig itt is felsoroljuk a kárvallott blogok linkjeit, hogy olvasóik mégis el tudják őket érni az AN-ről is:


Az AN szerkesztősége.
2015.03.23.

RSS e-Vitae
RSS kanadaihirlap
RSS torokmonika
Videók

videos