Los Angeles – Gyűjtést indítottak popsztárok a japán földrengés és cunami okozta károk enyhítéséért.
Lady Gaga például a honlapján meghirdetett ötdolláros karkötőkből befolyt bevételt ígérte oda a károsultaknak. “Imádkozunk Japánért” – mondta az amerikai énekesnő.
Alicia Keys R&B-sztár azt írta a Twitter közösségi oldalon, hogy Japánért dobog a szíve, és egy az ország, illetve a katasztrófa ihlette dal is kezd összeállni benne.
A kanadai tinibálvány, Justin Bieber a világ egyik legjobb helyének nevezte Japánt, hihetetlen kultúrával és bámulatos emberekkel. Ő is megígérte, hogy imádkozik a szigetország lakóiért, és a Twitteren azt írta, segíteni kell rajtuk – mindenkinek.










