A kormányszóvivő hétfőn még azt mondta, hogy ma jelentik be az átalakításokat, később közölték, hogy a héten biztos nem, mert több kérdésben még szakmai egyeztetés folyik.
Beszédes, hogy a várhatóan számos megszorítást tartalmazó strukturális reformokat nem Orbán Viktor, hanem Matolcsy György gazdasági miniszter ismerteti az emberekkel.











“szakmai egyeztetés” érts: a felcsúti vezír megvitatja igazmondó viktorral. Tehát már skizofrén is… aztán kiadja kidoboltatásra valamelyik csatlósának. Hogy melyiknek nem mindegy? Az csak egy bábszínház. Ez van orbániában.
Naná, hogy nem ifjú kegyelmes urunk, bölcs vezírünk s nemzet(meg)vezetőnk, ormány bolseviktor jelenti be a megszorításokat! Még veszteni találna a népszerűségéből! És ha valamitől, akkor ettől retteg. Mint tudjuk, a leforrázott kutya már az esőtől is tart!
Ezért aztán majd megint el fogják játszani a jó rendőr / rossz rendőr trükköt. Matolcsy bejelent 30% leépítést, áremelést, mire a felcsúti kiskondás azt mondja ejnye-bejnye, erre lesz 25% amitől (szerinte) még népszerűbb lesz, mert jól megvédte a zembereket…
Viszont 8 éve folyamatosan mást sem hallottunk, mint kész programról, árnyákkormányról, amely bármelyik pillanatban kész átvenni a mocskos nemzetrontó, perverzitással megszorító komenista-szoc-lib-judeo-bolsevik hazaárulók helyét, és másnap reggel szivárványba borul az egész ország! Ő nem kér 100 nap türelmet, hanem azonnal nekilát cselekedni, mert az ország a csőd szélén áll, azonnal hozzálát kiganézni a disznóólat, stb.
Ehhez képest 8-9 hónap óta kizárólag a bebetonozással, kirúgásokkal, tisztogatásokkal a demokratikus jogrend lebontásával foglalkoztak, de a gazdaság rendbetételét illetően csak a lábuk közét vakarják…
Miért pont a jövő kedden derülne már ki valami?
A nyugati hitelezőket, az EU vezetését persze valamivel le kellett csillapítani, de azt jóságos édesapánk miért hallgatja el előlünk! Ne kíméljen már bennünket ennyire!?
Jövő hét kedd, ez biztos sz.tem megbetegszik a káoszminiszter, nem lesz aki bejelentse a megszorításokat……………….
Az már csak a kérdés, hogy MELYIK kedden?
Méghogy “több kérdésben még szakmai egyeztetés folyik”! Ne röhögtess OVis! Két hiba is van ebben a mondatban:. Egyik, hogy szakmai = hol vannak Fidesz-közelben olyanok akik szakmai vitát tudnának kezdeni? Második: milyen egyeztetésről beszél? Mikor egyeztetett valamiről is az OVis?
Hogy melyik kedden? Őszinte legyek engem nem is érdekel, mert ugye mit tudhatunk meg? Azt, hol, kivel, mennyire tolnak ki = ezt meg ráérünk megtudni.
Igen!
a HVG-ban olvasom eppen, hogy repulogepet vasarolnanak a kormanynak, ugy latszik mar meg van mire keszul a kormany!
nekunk az nagyon fontos lenne, a Malev gep mar nem jo, sajat gep kell a miniszterelnokunknek, tiszta amerika!!
Miniszterelnoki repulogepet vasarolnanak, arra keszulnek hvg.hu-mar megirta
nincs min csodalkozni kedves kommentelo tarsaim a baratok, rokonok mar bebetonozva a miniszteriumi allasokba, van mar autojuk, lakasuk stb. mar csak a repulo hianyzott nekik
http://www.fn.hu/makro/20110224/petschnig_kormany_eljatsza/
Hm, hm… egy repülőgép menekülésre is jó lehet….
Azután felébredek.
Maholnap helikopter leszállópályát kell építeni a Parlament tetejére, és onnan kizárólagos használatú liftet ifjú kegyelmes urunk, bölcs vezírünk s nemzet(meg)vezetőnk új dolgozószobájába! Legföljebb vagy egy tucat szomszédos villát is le kell dózerolni a Cinege utcában, hogy a telket hozzá lehessen nyitni ormány bolseviktor telkéhez (hogy kijöjjön a 10 holdas birtok, amivel valaha mellesleg önálló vadászati jog is járt!) és ott is lehessen egy leszállópályát csinálni. No persze az egészet úgy kommunikálva, hogy ez egy családbarát beruházás lesz, mert a gyermekei jobban fognak tudni kergetőzni, labdázni, biciklizni, meg államérdek is, hogy a papa ne kényszerüljön csoszognia a fővárosi gidres-gödrös utakon a Cinege utca és a Parlament közt, hanem addig is dolgozhasson országjavító álmain! :-)
No és így legalább nem csak képletesen, de ténylegesen is lenézhetne a “zemberekre”! (Avagy a “zembereket ??? :-( )
Ejnye! Egyre ziláltabbnak, gondterheltebbnek néz ki szargyártó uram! Nem lesz ez így jó!
Csak nem gyötrik gondok? Csak nem ábrándult ki abból, amit teljes vállszélességgel támogat, igyekszik eladni a “zembereknek”? Csak nem hasonult meg magától? Csak nem fordul föl a gyomra reggelente a fürdőszobatükörbe nézve?