Ronai and Ronai
AMERIKAI

Dzsudzsákék egy perc alatt dupláztak Lille-ben 2011. február 18. péntek 10:19 | AN

• Nincs még hozzászólás
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share
Dzsudzsákék egy perc alatt dupláztak Lille-ben

Lille – A Dzsudzsák Balázzsal felálló PSV Eindhoven 2-2-es döntetlent ért el a Lille otthonában a labdarúgó Európa Liga nyolcaddöntőbe jutásért zajló párharcának első, csütörtöki mérkőzésén.

A magyar válogatott szélső – akit a téli átigazolási szezonban éppen a jelenlegi francia listavezető akart megszerezni – végig a pályán volt az összecsapáson, amelyet a hajrában hozott vissza a holland éllovas. Gueye és Melo találata után Bouma a 83. percben szépített, Toivonen pedig egy perccel később alakította ki a végeredményt.

A Hajnal Tamással a kezdőben felálló VfB Stuttgart a magyar légiós passza után szerzett vezetést Lisszabonban, de a Benfica Cardozó vezérletével fordított és nyert.

Az Ajax idegenben mért súlyos csapást az Anderlechtre: Juhász Roland együttese 871 perc után kapott gólt tétmérkőzésen, csütörtökön rögtön hármat is.

Huszti Szabolcs csapata, a Zenit 2-1-es vereséget szenvedett a Young Boys vendégeként, a magyar középpályás végig a cserepadon ült.