Ronai and Ronai
AMERIKAI

US Open: Jani és Arn főtáblás, Czink búcsúzott 2011. augusztus 26. péntek 23:59 | AN

• Hozzászólások(5)
  • Print Friendly and PDF
  • Betűméret változtatás
Share
US Open: Jani és Arn főtáblás, Czink búcsúzott

New York – Két magyar, Arn Gréta és Jani Réka Luca lesz ott a hétfőn kezdődő US Open főtábláján, miután a harmadik pályázó, Czink Melinda két győzelem után a selejtező 3., utolsó fordulójában veszített, így kiszorult a 128-as mezőnyből.

Arn Gréta alanyi jogon szerepel majd az Egyesült Államok nyílt teniszbajnokságán, míg Jani Réka Luca mindhárom selejtezős meccsét sikerrel vette, így pályafutása során első ízben jutott GS-torna főtáblájára. Előbbi a hazai közönség előtt szereplő Vania King ellen kezd, utóbbira pedig a nyitókörben a szabadkártyás amerikai Sloane Stephens vár.

Czink Melindát a holland Michaella Krajicek búcsúztatta. A magyar lány jobban kezdett, de a folytatásra följavuló németalföldi teniszező előbb 6:0-ával egyenlített, majd a döntő játszmát is hozta: nagy harc után, 7:5-re.