Hozzászólás: Bencsik lelövette volna a Paks ellen tüntetőket http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bencsik-lelovette-volna-a-paks-ellen-tuntetoket.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Vanek ur http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bencsik-lelovette-volna-a-paks-ellen-tuntetoket.html/comment-page-1#comment-352376 Vanek ur Tue, 11 Feb 2014 17:48:18 +0000 http://nepszava.com/?p=126959#comment-352376 Kuksi 2014. február 11. kedd 15:30 Bekes tüntetö es terroerista, fasiszta, anarhista között annyi a külömbseg, mint az egyhaz es a fegyhaz között. Kuksi
2014. február 11. kedd
15:30
Bekes tüntetö es terroerista, fasiszta, anarhista között annyi a külömbseg, mint az egyhaz es a fegyhaz között.

]]>
marslakó http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bencsik-lelovette-volna-a-paks-ellen-tuntetoket.html/comment-page-1#comment-352357 marslakó Tue, 11 Feb 2014 16:59:56 +0000 http://nepszava.com/?p=126959#comment-352357 Ez a Bencsik olyan sötét, mint a belsőzseb és olyan gerinces , mint egy meztelencsiga.Nem véletlenül CÖF-ös. Ez a Bencsik olyan sötét, mint a belsőzseb és olyan gerinces , mint egy meztelencsiga.Nem véletlenül CÖF-ös.

]]>
Kuksi http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bencsik-lelovette-volna-a-paks-ellen-tuntetoket.html/comment-page-1#comment-352278 Kuksi Tue, 11 Feb 2014 13:30:14 +0000 http://nepszava.com/?p=126959#comment-352278 girbegurbának teljesen igaza van (és neveletlennek is). Bizonyos alapelvekről beszélünk. Feledékenyebb társaimat szeretném emlékeztetni egy itt megjelent tavalyi írásra A rendőri tétlenségről (http://nepszava.com/2013/09/velemeny/bartus-laszlo-a-rendori-tetlensegrol.html), amelyben többek között ez áll: "Ha bármelyik tüntető betette volna a lábát a Fehér Ház kertjébe egy másodperc alatt minden felszólítás nélkül lőtték volna szitára. Az amerikai nép pedig követelte volna a mesterlövészek kitüntetését, mert ezt várja el tőlük saját nyugalma, biztonsága és szabadsága érdekében." girbegurbának teljesen igaza van (és neveletlennek is). Bizonyos alapelvekről beszélünk.
Feledékenyebb társaimat szeretném emlékeztetni egy itt megjelent tavalyi írásra A rendőri tétlenségről (http://nepszava.com/2013/09/velemeny/bartus-laszlo-a-rendori-tetlensegrol.html), amelyben többek között ez áll:
“Ha bármelyik tüntető betette volna a lábát a Fehér Ház kertjébe egy másodperc alatt minden felszólítás nélkül lőtték volna szitára. Az amerikai nép pedig követelte volna a mesterlövészek kitüntetését, mert ezt várja el tőlük saját nyugalma, biztonsága és szabadsága érdekében.”

]]>
bonhomme http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bencsik-lelovette-volna-a-paks-ellen-tuntetoket.html/comment-page-1#comment-352268 bonhomme Tue, 11 Feb 2014 13:03:20 +0000 http://nepszava.com/?p=126959#comment-352268 Bencsik András, cájtungsrájber .. Anarchia, anarchia.. Orbán-Horthy-monarchia! Cikkeid már nagyon uncsik: inkább írj falvédőt, Bencsik! .. Egy flashmobtól így befostál? Egy-egy cikked mennyit kóstál? Többet adunk, mint a Vezér: életfogytot bőven megér! .. A Vezéri Valag mellett két nyalás közt ennyi tellett? Ne add fel a fideSS-elvet: köszörüld még hites nyelved! .. Bayer Zsoltival karöltve, ellenzékre nyelvet öltve dicsérd a horthysta eszmét, s fényezd a Felcsúti Böszmét! .. Lehet ám ezt még fokozni, s nagyobb zűrzavart okozni! Próbáljátok: megy ez nektek! Végül is ezért fizetnek...! .. Lehettél volna mérvadó, nem ily köpönyegforgató kis műmájer cájtungsrájber...! Ha majd rend lesz az országban, osztozz Vezéred sorsában! Bencsik András, cájtungsrájber
..
Anarchia, anarchia..
Orbán-Horthy-monarchia!
Cikkeid már nagyon uncsik:
inkább írj falvédőt, Bencsik!
..
Egy flashmobtól így befostál?
Egy-egy cikked mennyit kóstál?
Többet adunk, mint a Vezér:
életfogytot bőven megér!
..
A Vezéri Valag mellett
két nyalás közt ennyi tellett?
Ne add fel a fideSS-elvet:
köszörüld még hites nyelved!
..
Bayer Zsoltival karöltve,
ellenzékre nyelvet öltve
dicsérd a horthysta eszmét,
s fényezd a Felcsúti Böszmét!
..
Lehet ám ezt még fokozni,
s nagyobb zűrzavart okozni!
Próbáljátok: megy ez nektek!
Végül is ezért fizetnek…!
..
Lehettél volna mérvadó,
nem ily köpönyegforgató
kis műmájer
cájtungsrájber…!
Ha majd rend lesz az országban,
osztozz Vezéred sorsában!

]]>
girbegurba http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bencsik-lelovette-volna-a-paks-ellen-tuntetoket.html/comment-page-1#comment-352258 girbegurba Tue, 11 Feb 2014 12:45:04 +0000 http://nepszava.com/?p=126959#comment-352258 ein niemand, Ugyanaz, mint a tiéd. ein niemand,
Ugyanaz, mint a tiéd.

]]>
Cobold http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bencsik-lelovette-volna-a-paks-ellen-tuntetoket.html/comment-page-1#comment-352237 Cobold Tue, 11 Feb 2014 11:31:25 +0000 http://nepszava.com/?p=126959#comment-352237 Bencsik a jövő? Még csak nem is gumilövedékkel, hanem élesben? Bencsik a jövő? Még csak nem is gumilövedékkel, hanem élesben?

]]>
Szenzor http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bencsik-lelovette-volna-a-paks-ellen-tuntetoket.html/comment-page-1#comment-352169 Szenzor Tue, 11 Feb 2014 07:56:33 +0000 http://nepszava.com/?p=126959#comment-352169 Az az államelnök, mely egy olyan fasiszta diktatúrát véd, mely legitimálja a magyar múlt ál-tisztaságát, számomra nem megvédendő. . Semmilyen körülmények között sem. Az az államelnök, mely egy olyan fasiszta diktatúrát véd, mely legitimálja a magyar múlt ál-tisztaságát, számomra nem megvédendő.
.
Semmilyen körülmények között sem.

]]>
ein niemand http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bencsik-lelovette-volna-a-paks-ellen-tuntetoket.html/comment-page-1#comment-352168 ein niemand Tue, 11 Feb 2014 07:54:19 +0000 http://nepszava.com/?p=126959#comment-352168 girbegurba 2006-ban a csürhe nem az államelnököt támadta, hanem az egész rendszert. A fidesz ennek ellenére védelmébe vette őket. Erről mi a véleményed? girbegurba

2006-ban a csürhe nem az államelnököt támadta, hanem az egész rendszert.
A fidesz ennek ellenére védelmébe vette őket. Erről mi a véleményed?

]]>
gizda gerszon http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bencsik-lelovette-volna-a-paks-ellen-tuntetoket.html/comment-page-1#comment-352167 gizda gerszon Tue, 11 Feb 2014 07:53:53 +0000 http://nepszava.com/?p=126959#comment-352167 Na ezt kellene lelövetni ezt a ... Valahogy ez a bencsicska nevű hazafias népfrontos olyan mint egy ló lógó alkatrésze. Folyamatosan keveri a szart jó pénzért és az egykori mszmpés eszméiért is ugyan úgy mint a hóbagoly meg a ő talpnyalója a horvát balázs akik anno a Taxis blokádba akartak lövetni . Na ezt kellene lelövetni ezt a …
Valahogy ez a bencsicska nevű hazafias népfrontos olyan mint egy ló lógó alkatrésze.
Folyamatosan keveri a szart jó pénzért és az egykori mszmpés eszméiért is ugyan úgy mint a hóbagoly meg a ő talpnyalója a horvát balázs akik anno a Taxis blokádba akartak lövetni .

]]>
girbegurba http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bencsik-lelovette-volna-a-paks-ellen-tuntetoket.html/comment-page-1#comment-352154 girbegurba Tue, 11 Feb 2014 07:31:20 +0000 http://nepszava.com/?p=126959#comment-352154 Szenzor, Egyetértek. Ezeket nem védeni, hanem támadni kell, letartóztatni, vád alá helyezni. De az alapelv ettől független. Az a követelés, hogy az államelnököt védeni kell, a rendszertől független. Azon meg végképp nem lehet csodálkozni, hogy egy elvetemült bűnszövetkezet erőszakot alkalmaz, és azzal fenyeget. Szenzor,
Egyetértek. Ezeket nem védeni, hanem támadni kell, letartóztatni, vád alá helyezni.
De az alapelv ettől független. Az a követelés, hogy az államelnököt védeni kell, a rendszertől független.
Azon meg végképp nem lehet csodálkozni, hogy egy elvetemült bűnszövetkezet erőszakot alkalmaz, és azzal fenyeget.

]]>