Hozzászólás: Andrassew Iván és Németh Péter is a vádlottak padján http://nepszava.com/2011/04/magyarorszag/andrassew-ivan-es-nemeth-peter-is-a-vadlottak-padjan.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 öregszeder http://nepszava.com/2011/04/magyarorszag/andrassew-ivan-es-nemeth-peter-is-a-vadlottak-padjan.html/comment-page-1#comment-20590 öregszeder Thu, 14 Apr 2011 17:43:46 +0000 http://nepszava.com/?p=48801#comment-20590 Ha a jobboldal zsidózik, cigányozik,büdös bolsi-zik, libsi-zik, ha valaki nem tetszik nekik, az teljesen jogos és normális. Ha motorjaikkal szétzajongják más meggyőződésű polgárok demonstrációját, megfélemlítve a résztvevőket, az teljesen rendjén lévő szerintük. Gárdába tömörülve masíroznak lakosságot megfélemlítve, az is teljesen jogszerűen jár a pedigréje szerint ehte magyarnak. (Ezek tényleg csak kutyatenyészetben tudnak gondolkodni.) Ha valaki ez ellen tiltakozik és nyiltan a szemükbe mondja, hogy szarházi trógerek, akkor hőzöngenek, fenyegetőznek, bíróságra rohangálnak. És ha az lesz a vége, hogy elfogy a türelem és jól pofáncsapják őket, mi lesz? Ha a jobboldal zsidózik, cigányozik,büdös bolsi-zik, libsi-zik, ha valaki nem tetszik nekik, az teljesen jogos és normális. Ha motorjaikkal szétzajongják más meggyőződésű polgárok demonstrációját, megfélemlítve a résztvevőket, az teljesen rendjén lévő szerintük. Gárdába tömörülve masíroznak lakosságot megfélemlítve, az is teljesen jogszerűen jár a pedigréje szerint ehte magyarnak. (Ezek tényleg csak kutyatenyészetben tudnak gondolkodni.)
Ha valaki ez ellen tiltakozik és nyiltan a szemükbe mondja, hogy szarházi trógerek, akkor hőzöngenek, fenyegetőznek, bíróságra rohangálnak. És ha az lesz a vége, hogy elfogy a türelem és jól pofáncsapják őket, mi lesz?

]]>
EdCarping http://nepszava.com/2011/04/magyarorszag/andrassew-ivan-es-nemeth-peter-is-a-vadlottak-padjan.html/comment-page-1#comment-19938 EdCarping Wed, 13 Apr 2011 10:54:53 +0000 http://nepszava.com/?p=48801#comment-19938 Az egész jobboldalon divat a normális politikai viták helyett bíróságra vinni a problémáit. ...Oszt jónapot! - idézhetném a népvezért, de felesleges. A jobboldal felettéb érzékeny a krikákra, cselekedeik valós tartalmára való figyelemfelhívásra, a szélsőjobb pedig a nevükön nevezésére, Érzékenységük fordítottan arányos a mások gyalázására való képességükkel. Az egész jobboldalon divat a normális politikai viták helyett bíróságra vinni a problémáit. …Oszt jónapot! – idézhetném a népvezért, de felesleges.
A jobboldal felettéb érzékeny a krikákra, cselekedeik valós tartalmára való figyelemfelhívásra, a szélsőjobb pedig a nevükön nevezésére, Érzékenységük fordítottan arányos a mások gyalázására való képességükkel.

]]>
eberti http://nepszava.com/2011/04/magyarorszag/andrassew-ivan-es-nemeth-peter-is-a-vadlottak-padjan.html/comment-page-1#comment-19874 eberti Wed, 13 Apr 2011 09:15:54 +0000 http://nepszava.com/?p=48801#comment-19874 Ha csak simán nácinak nevezték volna az nem bűn,de "újnáciknak"nevezték a nácikat az sértő... Ha csak simán nácinak nevezték volna az nem bűn,de “újnáciknak”nevezték a nácikat az sértő…

]]>
Hanna http://nepszava.com/2011/04/magyarorszag/andrassew-ivan-es-nemeth-peter-is-a-vadlottak-padjan.html/comment-page-1#comment-19861 Hanna Wed, 13 Apr 2011 08:25:01 +0000 http://nepszava.com/?p=48801#comment-19861 Kedves Magyar, voltam büszke magyar. Ma mire legyek büszke? Teljesen egyetértek Veled, hogy nincs mo-on precedens értékű ítélet. S most, hogy lecserélik a bírói kart, semmi jóra nem számíthatunk. Kedves Magyar, voltam büszke magyar. Ma mire legyek büszke?
Teljesen egyetértek Veled, hogy nincs mo-on precedens értékű ítélet. S most, hogy lecserélik a bírói kart, semmi jóra nem számíthatunk.

]]>
Jimbo http://nepszava.com/2011/04/magyarorszag/andrassew-ivan-es-nemeth-peter-is-a-vadlottak-padjan.html/comment-page-1#comment-19857 Jimbo Wed, 13 Apr 2011 08:11:38 +0000 http://nepszava.com/?p=48801#comment-19857 Nincs precedens, de az elvi jelentőségű határozatokra azért lehet hivatkozni. Ha az itteni bíróság nem hoz jogállamhoz méltó ítéletet, akkor még mindig lesz fórum ahová Andrassewék fordulhatnak. Nincs precedens, de az elvi jelentőségű határozatokra azért lehet hivatkozni. Ha az itteni bíróság nem hoz jogállamhoz méltó ítéletet, akkor még mindig lesz fórum ahová Andrassewék fordulhatnak.

]]>
magyar http://nepszava.com/2011/04/magyarorszag/andrassew-ivan-es-nemeth-peter-is-a-vadlottak-padjan.html/comment-page-1#comment-19791 magyar Wed, 13 Apr 2011 04:44:53 +0000 http://nepszava.com/?p=48801#comment-19791 ja büszke magyarok vagytok ! Gugyerák a jobbik és a goj nem egy , gondolom te onnan kintről semmit nem tudsz. Ezért hozod fel a másik cikket . bonhomme Magyarországon nincs precedensértékü itélet, minden bíró a saját belátása szerint dönt ja büszke magyarok vagytok !
Gugyerák a jobbik és a goj nem egy , gondolom te onnan kintről semmit nem tudsz. Ezért hozod fel a másik cikket .
bonhomme Magyarországon nincs precedensértékü itélet, minden bíró a saját belátása szerint dönt

]]>
Nagy-papa http://nepszava.com/2011/04/magyarorszag/andrassew-ivan-es-nemeth-peter-is-a-vadlottak-padjan.html/comment-page-1#comment-19790 Nagy-papa Wed, 13 Apr 2011 04:40:41 +0000 http://nepszava.com/?p=48801#comment-19790 Mondja már meg valaki: hol élünk ?! 2011-ben az kerül bíróság elé, aki egy picit még normális ? Meddig süllyedhet még rendőr,ügyész,bíró ? Hol ennek a vége ? Hajrá Magyarország, hajrá magyarok ! Mondja már meg valaki: hol élünk ?!
2011-ben az kerül bíróság elé, aki egy picit még normális ?
Meddig süllyedhet még rendőr,ügyész,bíró ?
Hol ennek a vége ?

Hajrá Magyarország, hajrá magyarok !

]]>
thanatos http://nepszava.com/2011/04/magyarorszag/andrassew-ivan-es-nemeth-peter-is-a-vadlottak-padjan.html/comment-page-1#comment-19728 thanatos Tue, 12 Apr 2011 22:06:18 +0000 http://nepszava.com/?p=48801#comment-19728 Tudtommal a "goj" rövid magánhangzóval írandó, de ezt a rovásírás nem ismeri! Tudtommal a “goj” rövid magánhangzóval írandó, de ezt a rovásírás nem ismeri!

]]>
bonhomme http://nepszava.com/2011/04/magyarorszag/andrassew-ivan-es-nemeth-peter-is-a-vadlottak-padjan.html/comment-page-1#comment-19717 bonhomme Tue, 12 Apr 2011 21:13:19 +0000 http://nepszava.com/?p=48801#comment-19717 nyugi, Gugyerák, majd ez lesz a precedens, amire a mostani tárgyaláson hivatkozni fog a bíró. nyugi, Gugyerák,
majd ez lesz a precedens, amire a mostani tárgyaláson hivatkozni fog a bíró.

]]>
Gugyerák http://nepszava.com/2011/04/magyarorszag/andrassew-ivan-es-nemeth-peter-is-a-vadlottak-padjan.html/comment-page-1#comment-19716 Gugyerák Tue, 12 Apr 2011 20:54:33 +0000 http://nepszava.com/?p=48801#comment-19716 Nem értem... Itt a másik cikk, amely szerint nem rágalmazás nácinak nevezni a Jobbikot. ( http://nepszava.com/2011/04/magyarorszag/nem-ragalmazas-nacinak-nevezni-a-jobbikot.html ) Akkor a goj motorosok esetében miért az? (Pláne meg jelentős érdeksérelmet okozó...) Nem értem…
Itt a másik cikk, amely szerint nem rágalmazás nácinak nevezni a Jobbikot.
( http://nepszava.com/2011/04/magyarorszag/nem-ragalmazas-nacinak-nevezni-a-jobbikot.html )
Akkor a goj motorosok esetében miért az? (Pláne meg jelentős érdeksérelmet okozó…)

]]>