Hozzászólás: Kúria: jogsértő, hogy a TV2 “jobban teljesít” http://nepszava.com/2014/03/magyarorszag/mostantol-nem-teljesit-jobban-a-tv2.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Za'Kant E-manual http://nepszava.com/2014/03/magyarorszag/mostantol-nem-teljesit-jobban-a-tv2.html/comment-page-1#comment-364072 Za'Kant E-manual Thu, 20 Mar 2014 07:27:01 +0000 http://nepszava.com/?p=127893#comment-364072 Jól értem a döntést vajon? Innentől minden plakát, kiadvány, és reklám, melyen a "Magyarország jobban teljesít" szerepel politikai reklámnak minősül? Ez az öngólok csúcsa. Ki kéne használni. Túlzott kampányköltekezés, rejtett (állami) pártfinanszírozás, a médiában pedig időarányos kompenzáció. Ha a gyógypedagógiás ellenzék nem lenne ennyire mélyen ostoba, most lehetne nagyot kaszálni. No, de ezekek mondhatom. Jól értem a döntést vajon? Innentől minden plakát, kiadvány, és reklám, melyen a “Magyarország jobban teljesít” szerepel politikai reklámnak minősül? Ez az öngólok csúcsa. Ki kéne használni. Túlzott kampányköltekezés, rejtett (állami) pártfinanszírozás, a médiában pedig időarányos kompenzáció. Ha a gyógypedagógiás ellenzék nem lenne ennyire mélyen ostoba, most lehetne nagyot kaszálni. No, de ezekek mondhatom.

]]>
tfejszes http://nepszava.com/2014/03/magyarorszag/mostantol-nem-teljesit-jobban-a-tv2.html/comment-page-1#comment-364065 tfejszes Thu, 20 Mar 2014 06:28:09 +0000 http://nepszava.com/?p=127893#comment-364065 Proaktív! "Mennyi matekzseni! Számokkal: 800 000 000-250 000=? (799 000 750 stimmel?)" Igazad van, te sem vagy egy matekzseni! 800 000 000 - 250 000 = 799 750 000,- Tessenek utána számolni ha nem tettszik! Proaktív!
“Mennyi matekzseni!
Számokkal:
800 000 000-250 000=?
(799 000 750 stimmel?)”

Igazad van, te sem vagy egy matekzseni!
800 000 000
- 250 000
= 799 750 000,-

Tessenek utána számolni ha nem tettszik!

]]>
Leo Klein http://nepszava.com/2014/03/magyarorszag/mostantol-nem-teljesit-jobban-a-tv2.html/comment-page-1#comment-364063 Leo Klein Thu, 20 Mar 2014 06:25:40 +0000 http://nepszava.com/?p=127893#comment-364063 Rogan rettenestesen meggazdagodott a belvarosban , hiaba jol csinalja a korrupciot felnivaloja nincs mert a szerencsjatekok betiltasanak hattereben is o volt ( torvenyeket krealtatott es 50 % -ot kert a szerencsjatekszervezo cegtol cserebe) mrgis szabadlanon dolgozhat huzkodhatja le a kulonbizo vallalkozasokat , mint epitoipar, vendeglatas, hiaba buszke lehet ra az anyja egesz szepen tanul es kezd felnoni magyarorszag legkorruptabb politikusahoz persze meg nem vagyonba de a technikakban mar melto ORBANi ut vegigjarasara! Magyarr tortenelem legkorruptabb leggatlastalanab politikusa ORBAN VIKTOR ! Aljas gatlastalan csalo! Rogan rettenestesen meggazdagodott a belvarosban , hiaba jol csinalja a korrupciot felnivaloja nincs mert a szerencsjatekok betiltasanak hattereben is o volt ( torvenyeket krealtatott es 50 % -ot kert a szerencsjatekszervezo cegtol cserebe) mrgis szabadlanon dolgozhat huzkodhatja le a kulonbizo vallalkozasokat , mint epitoipar, vendeglatas, hiaba buszke lehet ra az anyja egesz szepen tanul es kezd felnoni magyarorszag legkorruptabb politikusahoz persze meg nem vagyonba de a technikakban mar melto ORBANi ut vegigjarasara! Magyarr tortenelem legkorruptabb leggatlastalanab politikusa ORBAN VIKTOR ! Aljas gatlastalan csalo!

]]>
proaktiv http://nepszava.com/2014/03/magyarorszag/mostantol-nem-teljesit-jobban-a-tv2.html/comment-page-1#comment-363995 proaktiv Wed, 19 Mar 2014 21:52:37 +0000 http://nepszava.com/?p=127893#comment-363995 Mennyi matekzseni! Számokkal: 800 000 000-250 000=? (799 000 750 stimmel?) Mennyi matekzseni!
Számokkal:
800 000 000-250 000=?
(799 000 750 stimmel?)

]]>
vontolla http://nepszava.com/2014/03/magyarorszag/mostantol-nem-teljesit-jobban-a-tv2.html/comment-page-1#comment-363990 vontolla Wed, 19 Mar 2014 21:09:33 +0000 http://nepszava.com/?p=127893#comment-363990 Kösz. Kuksi, akkor itt az újabb magyar abszurd! A TV2 a buli beltagja, de az ATV – állítólag – ellenzéki, aki két „leleplező” anyag között lazán közvetíti a rezsim hazug propagandáját. Az ország nem csupán gazdaságilag van mélyponton. Kösz. Kuksi, akkor itt az újabb magyar abszurd!
A TV2 a buli beltagja, de az ATV – állítólag – ellenzéki, aki két „leleplező” anyag között lazán közvetíti a rezsim hazug propagandáját. Az ország nem csupán gazdaságilag van mélyponton.

]]>
bumburi http://nepszava.com/2014/03/magyarorszag/mostantol-nem-teljesit-jobban-a-tv2.html/comment-page-1#comment-363975 bumburi Wed, 19 Mar 2014 19:42:06 +0000 http://nepszava.com/?p=127893#comment-363975 Puff neki! Elnézést, 250 milliót, és nem 250 EZRET számoltam. Jogos a reklamáció. Bocs. Puff neki! Elnézést, 250 milliót, és nem 250 EZRET számoltam.
Jogos a reklamáció. Bocs.

]]>
Vanek ur http://nepszava.com/2014/03/magyarorszag/mostantol-nem-teljesit-jobban-a-tv2.html/comment-page-1#comment-363966 Vanek ur Wed, 19 Mar 2014 19:09:19 +0000 http://nepszava.com/?p=127893#comment-363966 Hol a penzbüntetes? 800millio -250ezer az 790millio 750ezer forint büntetest kellene kiszabni. Sajnos nincs ellenzek, mert akik vannak nem valasztoknak, hanem a Fasiszta Rezsimnek akarnk megfelelni. Minden törvenytelenseget megtehetnek velük ezekkel a kuka balfacanokkal. A valasztok többsege hiaba var egy radikalis ellenzekre es vezetöre, aki möge alhatnanak. Hol a penzbüntetes? 800millio -250ezer az 790millio 750ezer forint büntetest kellene kiszabni. Sajnos nincs ellenzek, mert akik vannak nem valasztoknak, hanem a Fasiszta Rezsimnek akarnk megfelelni. Minden törvenytelenseget megtehetnek velük ezekkel a kuka balfacanokkal. A valasztok többsege hiaba var egy radikalis ellenzekre es vezetöre, aki möge alhatnanak.

]]>
tfejszes http://nepszava.com/2014/03/magyarorszag/mostantol-nem-teljesit-jobban-a-tv2.html/comment-page-1#comment-363954 tfejszes Wed, 19 Mar 2014 18:35:17 +0000 http://nepszava.com/?p=127893#comment-363954 Bumburi! "Nem elég, hogy 550 millió veszteséggel (mit nekünk!) adta el a saját szervezetének a szlogent, még nem is mehet adásba a kampányszöveg!" 800 millió mínusz 250 ezer az nem 550 millió ha jól számolom! Egyébként a szlogenért fizetett 800 milla jutányos összeg, biztosan legalább 3 percnyi gondolkodás után pattant ki a szállító agyából! Képzelem ez az agytröszt mennyit kereshet havonta, minden mondata arany! Bumburi!

“Nem elég, hogy 550 millió veszteséggel (mit nekünk!) adta el a saját szervezetének a szlogent, még nem is mehet adásba a kampányszöveg!”

800 millió mínusz 250 ezer az nem 550 millió ha jól számolom!
Egyébként a szlogenért fizetett 800 milla jutányos összeg, biztosan legalább 3 percnyi gondolkodás után pattant ki a szállító agyából! Képzelem ez az agytröszt mennyit kereshet havonta, minden mondata arany!

]]>
Kuksi http://nepszava.com/2014/03/magyarorszag/mostantol-nem-teljesit-jobban-a-tv2.html/comment-page-1#comment-363951 Kuksi Wed, 19 Mar 2014 18:27:16 +0000 http://nepszava.com/?p=127893#comment-363951 Pontosan, kedves vontolla! Pontosan, kedves vontolla!

]]>
rút http://nepszava.com/2014/03/magyarorszag/mostantol-nem-teljesit-jobban-a-tv2.html/comment-page-1#comment-363909 rút Wed, 19 Mar 2014 15:53:45 +0000 http://nepszava.com/?p=127893#comment-363909 Rogán fotója pompásan homoerotikus azzal a drága kis hátizákockávaj. Ilyen, amikor feltör a talajvíz. Rogán fotója pompásan homoerotikus azzal a drága kis hátizákockávaj.
Ilyen, amikor feltör a talajvíz.

]]>