Hozzászólás: Még el sem kezdődött, máris csal a Fidesz http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/meg-el-sem-kezdodott-maris-csal-a-fidesz.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Habibi http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/meg-el-sem-kezdodott-maris-csal-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-356046 Habibi Sat, 22 Feb 2014 09:40:44 +0000 http://nepszava.com/?p=127397#comment-356046 Hozzáértő segíts ! Választáskor a szavazókörökben megkülönböztethető lesz-e a szavazólapokat érvényesítő bélyegzőlenyomat, vagy egyes önkormányzatok szavazóköreiben ugyanaz ? Fel kell hívni a figyelmét a szavazatszámláló bizottság tagjainak a bélyegzőlenyomat azonosítására is. A leírtak értelmezése gyakorlati példával: az " első" szavazó üres borítékot dob be az urnába, kitöltetlen szavazólapját kiviszi. A következő szavazó ellenőrzés mellett kitölti a kivitt szavazólapot, szavazásakor azt dobja be, üres lapját viszi ki; a következő "megvett", "ellenőrzött" szavazónak. Azonos bélyegző esetén a kivitt szavazólapok más szavazókörökbe is bedobhatóak. Hozzáértő segíts ! Választáskor a szavazókörökben megkülönböztethető lesz-e a szavazólapokat érvényesítő bélyegzőlenyomat, vagy egyes önkormányzatok szavazóköreiben ugyanaz ? Fel kell hívni a figyelmét a szavazatszámláló bizottság tagjainak a bélyegzőlenyomat azonosítására is. A leírtak értelmezése gyakorlati példával: az ” első” szavazó üres borítékot dob be az urnába, kitöltetlen szavazólapját kiviszi. A következő szavazó ellenőrzés mellett kitölti a kivitt szavazólapot, szavazásakor azt dobja be, üres lapját viszi ki; a következő “megvett”, “ellenőrzött” szavazónak. Azonos bélyegző esetén a kivitt szavazólapok más szavazókörökbe is bedobhatóak.

]]>
valaki http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/meg-el-sem-kezdodott-maris-csal-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-355551 valaki Thu, 20 Feb 2014 18:27:43 +0000 http://nepszava.com/?p=127397#comment-355551 "Minden hiba, tévedés, csak a véletlen műve." A nemzeti Választási Iroda oldalait böngészve az alábbi csemegére bukkantam: Jelöltek menü alatt szempontok majd valamennyi jelölt katt. Mit látok! Dr. Fazekas Sanyit kétszer is indítják (Jász-Nagykun- Szolnok 03. OEVK) A 70. és a 71. helyen is nagyméltóságú személye a jelölt. Szerintem Sanyink helyből és nekifutásból is megpróbálja átugrani a lécet. Aztán tovább nézelődtem: Így van még ezzel Hende Csaba dr méltóságos is. A 113. és a 114. hellyel is megpróbálkozik. Van a listán még több ilyen konkrét csávó is de őket sorolja fel más. “Minden hiba, tévedés, csak a véletlen műve.”

A nemzeti Választási Iroda oldalait böngészve az alábbi csemegére bukkantam:
Jelöltek menü alatt szempontok majd valamennyi jelölt katt.
Mit látok!
Dr. Fazekas Sanyit kétszer is indítják (Jász-Nagykun- Szolnok 03. OEVK)
A 70. és a 71. helyen is nagyméltóságú személye a jelölt.
Szerintem Sanyink helyből és nekifutásból is megpróbálja átugrani a lécet.

Aztán tovább nézelődtem: Így van még ezzel Hende Csaba dr méltóságos is.
A 113. és a 114. hellyel is megpróbálkozik.

Van a listán még több ilyen konkrét csávó is de őket sorolja fel más.

]]>
perzekutor http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/meg-el-sem-kezdodott-maris-csal-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-355498 perzekutor Thu, 20 Feb 2014 14:48:17 +0000 http://nepszava.com/?p=127397#comment-355498 Szervusztok Mindenkinek! Gyerekek el sem kezdődött...és már folytatódik is..! Most beszéltem az anyósommal (tudjátok mi ide menekültünk Németország dél-nyugati csücskébe az Orbanisszimuszi megalomániás és diadalittas jobban teljesítő magyar, FideSS-es terror elől) azt mondta, hogy Hajdu-Bihar Megyében a közmunkásokkal aláírattatnak és velük gyüjtögettetik össze az áláíró szelvényeket! Mit kell még erről mondani? Van aki rákérdez és felellősségre vonja ezeket a becstelen ingyenélőket? Azt gondolom, hogy nincs, de azért leírtam, mint tanulságot és híranyagot. Köszönöm. Szervusztok Mindenkinek! Gyerekek el sem kezdődött…és már folytatódik is..! Most beszéltem az anyósommal (tudjátok mi ide menekültünk Németország dél-nyugati csücskébe az Orbanisszimuszi megalomániás és diadalittas jobban teljesítő magyar, FideSS-es terror elől) azt mondta, hogy Hajdu-Bihar Megyében a közmunkásokkal aláírattatnak és velük gyüjtögettetik össze az áláíró szelvényeket! Mit kell még erről mondani? Van aki rákérdez és felellősségre vonja ezeket a becstelen ingyenélőket? Azt gondolom, hogy nincs, de azért leírtam, mint tanulságot és híranyagot. Köszönöm.

]]>
Neked5 http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/meg-el-sem-kezdodott-maris-csal-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-355359 Neked5 Thu, 20 Feb 2014 04:54:41 +0000 http://nepszava.com/?p=127397#comment-355359 http://m.youtube.com/watch?v=LS9RfsemNw0&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DLS9RfsemNw0 http://m.youtube.com/watch?v=LS9RfsemNw0&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DLS9RfsemNw0

]]>
rossmodorban http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/meg-el-sem-kezdodott-maris-csal-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-355328 rossmodorban Wed, 19 Feb 2014 22:36:04 +0000 http://nepszava.com/?p=127397#comment-355328 grafi 2014. február 19. szerda 16:31 Itt is lesz még Kiev....,bár a ro...dékok nagy része majd megmenekül és hitelesen fogjákbizonygatjni,hogy ők a jó oldalán álltak,csak háááát... grafi
2014. február 19. szerda
16:31
Itt is lesz még Kiev….,bár a ro…dékok nagy része majd megmenekül és hitelesen fogjákbizonygatjni,hogy ők a jó oldalán álltak,csak háááát…

]]>
rossmodorban http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/meg-el-sem-kezdodott-maris-csal-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-355327 rossmodorban Wed, 19 Feb 2014 22:32:53 +0000 http://nepszava.com/?p=127397#comment-355327 Kedves Zümi 2014. február 18. kedd 16:24 Nem tudom miért kell "kivárni"? A puskaport tudtommal már réges-régen felfedezték... Kedves
Zümi
2014. február 18. kedd
16:24

Nem tudom miért kell “kivárni”?
A puskaport tudtommal már réges-régen felfedezték…

]]>
foreigner http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/meg-el-sem-kezdodott-maris-csal-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-355240 foreigner Wed, 19 Feb 2014 17:29:22 +0000 http://nepszava.com/?p=127397#comment-355240 Arzagon Ha 2010-ben valoban bezartak volna a szavazohelysegeket a megszabott idöben, a csungöhasu most nem uralkodna. Arzagon
Ha 2010-ben valoban bezartak volna a szavazohelysegeket a megszabott idöben, a csungöhasu most nem uralkodna.

]]>
grafi http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/meg-el-sem-kezdodott-maris-csal-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-355189 grafi Wed, 19 Feb 2014 14:31:45 +0000 http://nepszava.com/?p=127397#comment-355189 Úgy néz ki Kijevbe már megunták a politikusokat. Úgy néz ki Kijevbe már megunták a politikusokat.

]]>
matador http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/meg-el-sem-kezdodott-maris-csal-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-355082 matador Wed, 19 Feb 2014 08:29:23 +0000 http://nepszava.com/?p=127397#comment-355082 Nem hazudtak önkormányzattól jöttek, mert ott dolgoznak . Munkaidőben aláirásokat gyűjtenek. Nem hazudtak önkormányzattól jöttek, mert ott dolgoznak . Munkaidőben aláirásokat gyűjtenek.

]]>
soper http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/meg-el-sem-kezdodott-maris-csal-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-355073 soper Wed, 19 Feb 2014 07:24:05 +0000 http://nepszava.com/?p=127397#comment-355073 Budapest XIX. kerülete MSZP vezetésű. A helyi újságból derült ki, hogy a választásokra a kerületet kettévágták, egyik fele a fideszes XX. kerülethez, a másik fele a fideszes X. kerülethez csatolták. Budapest XIX. kerülete MSZP vezetésű. A helyi újságból derült ki, hogy a választásokra a kerületet kettévágták, egyik fele a fideszes XX. kerülethez, a másik fele a fideszes X. kerülethez csatolták.

]]>