Hozzászólás: Ingyen adta a Fidesznek a kormány, ami nem az övé http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/ingyen-adta-a-fidesznek-a-kormany-ami-nem-az-ove.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Aiszoposz http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/ingyen-adta-a-fidesznek-a-kormany-ami-nem-az-ove.html/comment-page-1#comment-351099 Aiszoposz Sat, 08 Feb 2014 09:11:16 +0000 http://nepszava.com/?p=126893#comment-351099 Az „ellenzéki” oldalon két nagy Kakuk tojás van Szigetvári, és Fodor Gábor, Molnár Csaba, csak egyszerűen szörnyen naiv. Ilyenkor, sírni tudnék tehetetlen, dühömben. Az „ellenzéki” oldalon két nagy Kakuk tojás van Szigetvári, és Fodor Gábor, Molnár Csaba, csak egyszerűen szörnyen naiv. Ilyenkor, sírni tudnék tehetetlen, dühömben.

]]>
zumm zumm http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/ingyen-adta-a-fidesznek-a-kormany-ami-nem-az-ove.html/comment-page-1#comment-351082 zumm zumm Sat, 08 Feb 2014 08:19:21 +0000 http://nepszava.com/?p=126893#comment-351082 Ha szólnak az a baj,ha nem szólnak akkor meg az.... Most éppen az a baj,hogy szóvá tették az ellenzéki pártok,hogy egy közel 1 milliárdos a lenyúlás. De az a pofátlanság amivel magyarázzák az nem baj. "A kormányzati közlemény szerint azonban a Lounge Design Kft.-től közbeszerzési eljárással rendelt munka nem ennyibe, hanem csak 150 millió forintba került. Az a 792 millió forint, amelyet Navracsics Tibor egy parlamenti kérdésre említett, magában foglalta a hirdetési felületek vásárlását is. A Fidesz azonban csak a dizájnelemeket, köztük a plakát-tervet, szlogent, logót és ábrákat vette meg." Navracsics Tibor közigazgatási és igazságügyi miniszter(origo) Ha egy terméket reklámozni akarunk egy szlogennel azt be kell vezetni a köztudatba.Hirdetni mindenhol ,ahol csak lehet.Ez bizony pénzbe kerül. Ha beválik a rá költött pénz megtérül,ha nem akkor nem. Mit is csináltak a fiúk? Kitaláltattak egy szlogent (közbeszereztek) ,bevezetteték a köztudatba (adófizetők pénzéből reklám), mivel bevált, megvette a Fidesz 200 ezer Ft.-ért. Nem semmi biznisz. Sokan feltették a kérdést,hogy miért ezzel foglalkozik az ellenzék? Szerintem azért mert ezzel is(!) kell. Nem akarom védeni őket de elég szutyok helyzetben vannak. Naponta (!) jönnek az ilyen-olyan lenyúlásokról a hírek,amire reagálniuk kell (lene). Ha szólnak az a baj,ha nem akkor meg az... A Fidesz nem kicsiben játszik, ha egy bulijuk kiderül, mire az újságok vagy az ellenzék jobban utánajárna már ott van a következő.Ezért nem is rejtegetik már túlságosan a dolgaikat,tudják,hogy nincs annyi ideje senkinek. Ha szólnak az a baj,ha nem szólnak akkor meg az….
Most éppen az a baj,hogy szóvá tették az ellenzéki pártok,hogy egy közel 1 milliárdos a lenyúlás. De az a pofátlanság amivel magyarázzák az nem baj.
“A kormányzati közlemény szerint azonban a Lounge Design Kft.-től közbeszerzési eljárással rendelt munka nem ennyibe, hanem csak 150 millió forintba került. Az a 792 millió forint, amelyet Navracsics Tibor egy parlamenti kérdésre említett, magában foglalta a hirdetési felületek vásárlását is. A Fidesz azonban csak a dizájnelemeket, köztük a plakát-tervet, szlogent, logót és ábrákat vette meg.” Navracsics Tibor közigazgatási és igazságügyi miniszter(origo)
Ha egy terméket reklámozni akarunk egy szlogennel azt be kell vezetni a köztudatba.Hirdetni mindenhol ,ahol csak lehet.Ez bizony pénzbe kerül. Ha beválik a rá költött pénz megtérül,ha nem akkor nem.
Mit is csináltak a fiúk? Kitaláltattak egy szlogent (közbeszereztek) ,bevezetteték a köztudatba (adófizetők pénzéből reklám), mivel bevált, megvette a Fidesz 200 ezer Ft.-ért. Nem semmi biznisz.
Sokan feltették a kérdést,hogy miért ezzel foglalkozik az ellenzék?
Szerintem azért mert ezzel is(!) kell. Nem akarom védeni őket de elég szutyok helyzetben vannak. Naponta (!) jönnek az ilyen-olyan lenyúlásokról a hírek,amire reagálniuk kell (lene). Ha szólnak az a baj,ha nem akkor meg az…
A Fidesz nem kicsiben játszik, ha egy bulijuk kiderül, mire az újságok vagy az ellenzék jobban utánajárna már ott van a következő.Ezért nem is rejtegetik már túlságosan a dolgaikat,tudják,hogy nincs annyi ideje senkinek.

]]>
Bohém http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/ingyen-adta-a-fidesznek-a-kormany-ami-nem-az-ove.html/comment-page-1#comment-351073 Bohém Sat, 08 Feb 2014 07:37:16 +0000 http://nepszava.com/?p=126893#comment-351073 Gonoszka! Üdvözöllek! Ugye, Te nem hallgatod a Kossuth nemzeti rádiót? Ott ma reggel 08.02-közölték, hogy Orbán Viktor jövendőbeli királyunk tudatta velünk, és most hangosan, hogy EMBEREMLÉKEZET ÓTA NEM KÖTTETEK MÉG OLYAN JÓ szerződést, mit sikerült Paks ügyébe megkötni. Na ügye! Hallgass híreket. (Még szerencse, hogy a fürdőszobába voltam, így csak a kádba köptem! ) Gonoszka!
Üdvözöllek!
Ugye, Te nem hallgatod a Kossuth nemzeti rádiót?
Ott ma reggel 08.02-közölték, hogy Orbán Viktor jövendőbeli királyunk tudatta velünk, és most hangosan, hogy EMBEREMLÉKEZET ÓTA NEM KÖTTETEK MÉG OLYAN JÓ szerződést, mit sikerült Paks ügyébe megkötni.
Na ügye!
Hallgass híreket.
(Még szerencse, hogy a fürdőszobába voltam, így csak a kádba köptem! )

]]>
vicsi http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/ingyen-adta-a-fidesznek-a-kormany-ami-nem-az-ove.html/comment-page-1#comment-350943 vicsi Fri, 07 Feb 2014 20:14:56 +0000 http://nepszava.com/?p=126893#comment-350943 Szerintem az lenne a legütősebb az "ellenzéktől", ha teljesen meztelenre vetkőznének, az ülésteremben,majd könnyes szemmel a szívükre mutatva ,azt üvöltöznék, hogy ide lőjetek. Jobban teszi az LMP., meg a jobbik is, ha vetkőzik a többiekkel együtt,legalább lesz a zagyva agyúnak egy jó napja, úgyis szívesen megmászná,Osztolykánt,bocs, ledöfné ahogy ő mondta. Na, az a vetkőzés az muri lenne, már csak a tahó kövér miatt is megérné. Aki vizuális típus,az próbálja meg elképzelni a látványt. Ugyan már.... nem kell ezeket már komolyan venni, most már tényleg le van az állatkertben bontva, a különböző állatfajokat elválasztó rácsok, és falak java . A békés kérődzők,egy, a nyitott kijárattól, legmesszebb eső sarokba húzódva, egykedvűen rágcsálják az egyre sárgább füvet, a sakálok, hiénák pedig egyre gyakrabban nyalogatják nyálcsorgató pofájukat, és türelmetlenül, körbe-körbe kocogva ,alig várják korgó gyomorral, hogy leszálljon az éj. A birkák és kis kecskék,ezalatt beadványokat fogalmaztak,a nyitott farkas kifutó előtt,és azon vitatkoztak, hogy Hágába, vagy Brüsszelbe küldjék. Az előző napi tápláléktól még nyugodt farkasok, megelégedett vigyorral a pofájukon,egykedvűen szemlélték őket. Egy-két bölcsebb, idősebb bagoly a fák tetején pipázgatva,néha fejét csóválva pislogott rájuk. Pedig a baglyok, még időben figyelmeztették a jámbor seregletet,hogy hol a kiút. Az állatgondozók mindeközben, a medve barlangban, nagy tétekben kártyáztak,időnként összeverekedtek,néha leköpték egymást,ittak némi alkoholt, majd kártyáztak tovább. Szerintem az lenne a legütősebb az “ellenzéktől”, ha teljesen meztelenre vetkőznének, az ülésteremben,majd könnyes szemmel a szívükre mutatva ,azt üvöltöznék, hogy ide lőjetek. Jobban teszi az LMP., meg a jobbik is, ha vetkőzik a többiekkel együtt,legalább lesz a zagyva agyúnak egy jó napja, úgyis szívesen megmászná,Osztolykánt,bocs, ledöfné ahogy ő mondta. Na, az a vetkőzés az muri lenne, már csak a tahó kövér miatt is megérné. Aki vizuális típus,az próbálja meg elképzelni a látványt. Ugyan már…. nem kell ezeket már komolyan venni, most már tényleg le van az állatkertben bontva, a különböző állatfajokat elválasztó rácsok, és falak java . A békés kérődzők,egy, a nyitott kijárattól, legmesszebb eső sarokba húzódva, egykedvűen rágcsálják az egyre sárgább füvet, a sakálok, hiénák pedig egyre gyakrabban nyalogatják nyálcsorgató pofájukat, és türelmetlenül, körbe-körbe kocogva ,alig várják korgó gyomorral, hogy leszálljon az éj. A birkák és kis kecskék,ezalatt beadványokat fogalmaztak,a nyitott farkas kifutó előtt,és azon vitatkoztak, hogy Hágába, vagy Brüsszelbe küldjék. Az előző napi tápláléktól még nyugodt farkasok, megelégedett vigyorral a pofájukon,egykedvűen szemlélték őket. Egy-két bölcsebb, idősebb bagoly a fák tetején pipázgatva,néha fejét csóválva pislogott rájuk. Pedig a baglyok, még időben figyelmeztették a jámbor seregletet,hogy hol a kiút. Az állatgondozók mindeközben, a medve barlangban, nagy tétekben kártyáztak,időnként összeverekedtek,néha leköpték egymást,ittak némi alkoholt, majd kártyáztak tovább.

]]>
Ego http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/ingyen-adta-a-fidesznek-a-kormany-ami-nem-az-ove.html/comment-page-1#comment-350929 Ego Fri, 07 Feb 2014 18:32:15 +0000 http://nepszava.com/?p=126893#comment-350929 Sarah, Ez a "Szakrális Szlogen" csúcs. Sarah (2014. február 7. péntek 17:35) És ne röhögtess ennyire. Írnod kéne. Ha Szigetvári megkapja, amit kér, az egész ország a FIdesz szolgenjével lesz tele, és fideszes és összevisszafogásos aktivisták vállvetve fogják ragasztgatni. Akinél elfogy, kér az ellenféléből, tök ugyanúgy néz ki. . Fenomenális lesz. Megvalósul a Nagy Össznemzeti Népfront: ahová csak néz az ember, ugyanazt a plakátot fogja látni, csak alul vagy egy kis narancs, vagy egy kis szegfű lesz, de óriásplakáton ez elhanyagolható. Egyébként meg azt javaslom az "ellenzék"-nek, hogy kezdjék terjeszteni, hogy a Szent Szlogent a Fidesz tőlük lopta, valójában az ővék, és ironikusan gondolták. Ez a nép nagyon vevő a finom distinkciókra meg az iróniára. Eltartott kisujjal fogja őket jobbról is, balról is elzavarni a fészkes fenébe. Csak mennének már. Sarah,
Ez a “Szakrális Szlogen” csúcs.
Sarah (2014. február 7. péntek 17:35)
És ne röhögtess ennyire. Írnod kéne.
Ha Szigetvári megkapja, amit kér, az egész ország a FIdesz szolgenjével lesz tele, és fideszes és összevisszafogásos aktivisták vállvetve fogják ragasztgatni. Akinél elfogy, kér az ellenféléből, tök ugyanúgy néz ki. . Fenomenális lesz. Megvalósul a Nagy Össznemzeti Népfront: ahová csak néz az ember, ugyanazt a plakátot fogja látni, csak alul vagy egy kis narancs, vagy egy kis szegfű lesz, de óriásplakáton ez elhanyagolható. Egyébként meg azt javaslom az “ellenzék”-nek, hogy kezdjék terjeszteni, hogy a Szent Szlogent a Fidesz tőlük lopta, valójában az ővék, és ironikusan gondolták. Ez a nép nagyon vevő a finom distinkciókra meg az iróniára. Eltartott kisujjal fogja őket jobbról is, balról is elzavarni a fészkes fenébe. Csak mennének már.

]]>
Bíborka http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/ingyen-adta-a-fidesznek-a-kormany-ami-nem-az-ove.html/comment-page-1#comment-350919 Bíborka Fri, 07 Feb 2014 18:09:00 +0000 http://nepszava.com/?p=126893#comment-350919 Tök mindegy, itt 4 évig az ellenzék csak asszisztált, és most sem képes normálisan fellépni. Alig hallani a sajtóban, hogy a díszes fideszes vezérkar élén Orbánnal kibulizta, hogy ne kelljen megszavaznia Paksot. Közben persze megy ezerrel a mutyizás, de ha majd egyszer el kell számolni, vagy a fagyi visszanyal, szét tudják tárni a kezüket, hogy ők nem... Mert hogy mire számítanak? Arra mint most is, hogy az emberek elfelejtik, hogy csak ők akarták és csak ők nem szavazták meg. Közben pedig mindenféle elterelő hadművelet van, de a lényeg az évszázad üzlete, szépen nyélbe lesz ütve. Az LMP megcsinálta a kis cirkuszát (megjegyzem helyesen), és az ellenzék hol volt? Miért nem állt melléjük? Mert hülyék, és gyávák. Tök mindegy kinek az ötlete, de figyelemfelhívásnak nagyon jó volt. Egy jó katona az utolsó leheletig harcol. Ez lett volna a dolguk, nem pedig sunnyogni. Jó lenne már felnőtt módjára összekapniuk magukat. Félek, képtelenek. Lehet Gyurcsányt is szidni, utálni, stb., de az biztos, hogy csak ő képes ezekkel felvenni a harcot, csak neki van hangja, olyan ami legalább hallatszik. Jobb lenne, nem ekézni, hanem arra a hullámra felülni, amit ő korbácsolt. De mit csinál az ellenzék? Ha a fidesz gyurcsányoz, nem állnak ki, hanem sunnyognak. Ha bevették, akkor álljanak ki mellette, és utasítsák már el az állandó beszólásokat, nincs rá szükség, hogy gerinctelenkedjenek. Tényleg ez így nem egység, pedig csak egységben az erő. Tök mindegy, itt 4 évig az ellenzék csak asszisztált, és most sem képes normálisan fellépni.
Alig hallani a sajtóban, hogy a díszes fideszes vezérkar élén Orbánnal kibulizta, hogy ne kelljen megszavaznia Paksot. Közben persze megy ezerrel a mutyizás, de ha majd egyszer el kell számolni, vagy a fagyi visszanyal, szét tudják tárni a kezüket, hogy ők nem… Mert hogy mire számítanak? Arra mint most is, hogy az emberek elfelejtik, hogy csak ők akarták és csak ők nem szavazták meg.
Közben pedig mindenféle elterelő hadművelet van, de a lényeg az évszázad üzlete, szépen nyélbe lesz ütve.
Az LMP megcsinálta a kis cirkuszát (megjegyzem helyesen), és az ellenzék hol volt? Miért nem állt melléjük? Mert hülyék, és gyávák. Tök mindegy kinek az ötlete, de figyelemfelhívásnak nagyon jó volt. Egy jó katona az utolsó leheletig harcol. Ez lett volna a dolguk, nem pedig sunnyogni. Jó lenne már felnőtt módjára összekapniuk magukat. Félek, képtelenek.
Lehet Gyurcsányt is szidni, utálni, stb., de az biztos, hogy csak ő képes ezekkel felvenni a harcot, csak neki van hangja, olyan ami legalább hallatszik. Jobb lenne, nem ekézni, hanem arra a hullámra felülni, amit ő korbácsolt.
De mit csinál az ellenzék? Ha a fidesz gyurcsányoz, nem állnak ki, hanem sunnyognak. Ha bevették, akkor álljanak ki mellette, és utasítsák már el az állandó beszólásokat, nincs rá szükség, hogy gerinctelenkedjenek. Tényleg ez így nem egység, pedig csak egységben az erő.

]]>
gyozike http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/ingyen-adta-a-fidesznek-a-kormany-ami-nem-az-ove.html/comment-page-1#comment-350897 gyozike Fri, 07 Feb 2014 16:47:19 +0000 http://nepszava.com/?p=126893#comment-350897 Egyetlen örömöm, hogy már a buszok, villamosok oldalán is ott virít a fityesz igen kedves, egyben gusztustalan választási hirdetése. Minden csapból, minden sarokból, mindenhonnan áramlik az ellenség (nem ellenfél) lejáratása és a Nagy Nemzeti Önfény. Németország 1933. Egyetlen örömöm, hogy már a buszok, villamosok oldalán is ott virít a fityesz igen kedves, egyben gusztustalan választási hirdetése. Minden csapból, minden sarokból, mindenhonnan áramlik az ellenség (nem ellenfél) lejáratása és a Nagy Nemzeti Önfény.
Németország 1933.

]]>
gyozike http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/ingyen-adta-a-fidesznek-a-kormany-ami-nem-az-ove.html/comment-page-1#comment-350879 gyozike Fri, 07 Feb 2014 16:29:57 +0000 http://nepszava.com/?p=126893#comment-350879 Emberek! Ezen már csak zokogni lehet. Emberek! Ezen már csak zokogni lehet.

]]>
kicsiroli http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/ingyen-adta-a-fidesznek-a-kormany-ami-nem-az-ove.html/comment-page-1#comment-350867 kicsiroli Fri, 07 Feb 2014 16:13:17 +0000 http://nepszava.com/?p=126893#comment-350867 "Veres Gábor szerint, ....... Ez az ügy azt jelenti, hogy a Fidesznek mindent szabad" Csak ez az egy és csak most?????? Csipkerózsika kutyaf...za volt hozzátok képpest. Ja, nem lepődöm meg. Csak rohadtul pipa vagyok. Egyértelmű, hogy ezek nem is akarnak látni semmit. Választási bojkott, az kell. Én is csatlakozom a azokhoz, akik kikérik maguknak a szigetvárit. “Veres Gábor szerint, ……. Ez az ügy azt jelenti, hogy a Fidesznek mindent szabad”

Csak ez az egy és csak most?????? Csipkerózsika kutyaf…za volt hozzátok képpest. Ja, nem lepődöm meg. Csak rohadtul pipa vagyok. Egyértelmű, hogy ezek nem is akarnak látni semmit.
Választási bojkott, az kell.
Én is csatlakozom a azokhoz, akik kikérik maguknak a szigetvárit.

]]>
Sarah http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/ingyen-adta-a-fidesznek-a-kormany-ami-nem-az-ove.html/comment-page-1#comment-350856 Sarah Fri, 07 Feb 2014 15:35:34 +0000 http://nepszava.com/?p=126893#comment-350856 Remélem, lesz folytatása az ügynek. Ezt nem úszhatják meg. Holnap Simon Gábor bejelenti, hogy ő 30 éven át minden hónapban becsületesen félretette a fizetése 70%-át, mert a Legyőzhetetlen Szlogenre gyűjtött. Pont meg akarta vásárolni a kormánytól, amikor az 0 forintért eladta a fidesznek, őt pedig felnyomták. Fodor Gábor feljelentést tesz az elmaradt szlogenközbeszerzési tender miatt. Két hónap múlva Molnár Csaba közli, hogy azért nyert a Fidesz 4/5-del, mert a magyar bíróságok nem fosztották meg időben a Fideszt a Szent Szlogen használatától. Az ellenzéki pártok demokratikus kötelessége, hogy a következő 4 évben bejárjanak a parlamentbe, felvegyék a fizetést, és szervezzék az Összefogás 2018-at. 2014 augusztusában Szigetvári feljelenti Scmitt Pált, mert a kihelyezett siófoki kormánygyűlésen Gyurcsány Ferenc szakácskönyvéből főzte a lecsót, de ezt nem tüntette fel a szalvétákon, és kizárólag emiatt nyeri a fidesz az önkormányzati választást. ***** Egy nappal a paki bővítés megszavazása után a komplett ellenzéknek ez a témája. Az egyetlen kérdésem: ki mennyit kap az erőműből? Remélem, lesz folytatása az ügynek. Ezt nem úszhatják meg.
Holnap Simon Gábor bejelenti, hogy ő 30 éven át minden hónapban becsületesen félretette a fizetése 70%-át, mert a Legyőzhetetlen Szlogenre gyűjtött. Pont meg akarta vásárolni a kormánytól, amikor az 0 forintért eladta a fidesznek, őt pedig felnyomták.
Fodor Gábor feljelentést tesz az elmaradt szlogenközbeszerzési tender miatt.
Két hónap múlva Molnár Csaba közli, hogy azért nyert a Fidesz 4/5-del, mert a magyar bíróságok nem fosztották meg időben a Fideszt a Szent Szlogen használatától. Az ellenzéki pártok demokratikus kötelessége, hogy a következő 4 évben bejárjanak a parlamentbe, felvegyék a fizetést, és szervezzék az Összefogás 2018-at.
2014 augusztusában Szigetvári feljelenti Scmitt Pált, mert a kihelyezett siófoki kormánygyűlésen Gyurcsány Ferenc szakácskönyvéből főzte a lecsót, de ezt nem tüntette fel a szalvétákon, és kizárólag emiatt nyeri a fidesz az önkormányzati választást.
*****
Egy nappal a paki bővítés megszavazása után a komplett ellenzéknek ez a témája.
Az egyetlen kérdésem: ki mennyit kap az erőműből?

]]>