Hozzászólás: Fidesz-közeli offshore cégek kapták az olcsó gázt http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/fidesz-kozeli-offshore-cegek-kaptak-az-olcso-gazt.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 zumm zumm http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/fidesz-kozeli-offshore-cegek-kaptak-az-olcso-gazt.html/comment-page-1#comment-348483 zumm zumm Sun, 02 Feb 2014 04:45:38 +0000 http://nepszava.com/?p=126698#comment-348483 Az emberek ingerküszöbe olyan szinten megemelkedett a napi szinten kiderülő mutyik miatt,hogy már nem is igazán foglalkoznak vele. Az eredeti cikk http://index.hu/gazdasag/2014/01/27/mol/ Az emberek ingerküszöbe olyan szinten megemelkedett a napi szinten kiderülő mutyik miatt,hogy már nem is igazán foglalkoznak vele.
Az eredeti cikk http://index.hu/gazdasag/2014/01/27/mol/

]]>
Lee Majors http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/fidesz-kozeli-offshore-cegek-kaptak-az-olcso-gazt.html/comment-page-1#comment-348472 Lee Majors Sun, 02 Feb 2014 02:25:17 +0000 http://nepszava.com/?p=126698#comment-348472 És persze ebből sem lesz botrány, megmagyarázzák vagy egyszerűen elhallgatják. És persze ebből sem lesz botrány, megmagyarázzák vagy egyszerűen elhallgatják.

]]>
Leo Klein http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/fidesz-kozeli-offshore-cegek-kaptak-az-olcso-gazt.html/comment-page-1#comment-348464 Leo Klein Sun, 02 Feb 2014 01:37:50 +0000 http://nepszava.com/?p=126698#comment-348464 Garancsi VIDEOTON NEM VALOS TULAJ, ORBAN STROMANN , EVI KB 240 millio dollart gyujtenek be mint kozvetitok a masik CSALO GYURI NEVUVEL. Azaz allam beengedett kozvetitot 4 ev alatt ez majdnem 1 milliard $ ezzel is meg vagyunk roviditve mi magyarok de ezt is buntetlenul benyelik nalunk ez a modi felelos nincs, korrupcio vegtelen , ugyeszseg , rendorseg nem vegzi a dolgat mert reszrehajlo. Igy csak sullyedni lehet , jooooo melyre! Mint a labdarugasra. Garancsi VIDEOTON NEM VALOS TULAJ, ORBAN STROMANN , EVI KB 240 millio dollart gyujtenek be mint kozvetitok a masik CSALO GYURI NEVUVEL. Azaz allam beengedett kozvetitot 4 ev alatt ez majdnem 1 milliard $ ezzel is meg vagyunk roviditve mi magyarok de ezt is buntetlenul benyelik nalunk ez a modi felelos nincs, korrupcio vegtelen , ugyeszseg , rendorseg nem vegzi a dolgat mert reszrehajlo. Igy csak sullyedni lehet , jooooo melyre! Mint a labdarugasra.

]]>
Leo Klein http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/fidesz-kozeli-offshore-cegek-kaptak-az-olcso-gazt.html/comment-page-1#comment-348463 Leo Klein Sun, 02 Feb 2014 01:25:17 +0000 http://nepszava.com/?p=126698#comment-348463 Elkepeszto micsoda rablas folyik magyarorszagon egeszen elkepeszto a korrupcio,! Veget kell ennek vetni ha maskepp nem megy forradalom reven kell ervenyre juttatni az allampolgarok erdekeit a politikai maffia ellen ami nagyon megerosodott es nagyon kiepult Orban keresztapa kormanyzasa alatt!!! Elkepeszto micsoda rablas folyik magyarorszagon egeszen elkepeszto a korrupcio,! Veget kell ennek vetni ha maskepp nem megy forradalom reven kell ervenyre juttatni az allampolgarok erdekeit a politikai maffia ellen ami nagyon megerosodott es nagyon kiepult Orban keresztapa kormanyzasa alatt!!!

]]>
Leo Klein http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/fidesz-kozeli-offshore-cegek-kaptak-az-olcso-gazt.html/comment-page-1#comment-348462 Leo Klein Sun, 02 Feb 2014 01:22:14 +0000 http://nepszava.com/?p=126698#comment-348462 Oriasi szabadrablas folyik magyarorszag lakossaga karara! Kozvetito beiktatasa undorito es atlatszo de felelosok nincsenek soha mindenfele buncselekmeny buntetlen marad a virus pedig egyre immunisabb egyre erossebb a lakossag pedig egyre butabb egyre sotetebb , senki nem harcol senki nem emeli fel a hangjat nincsenek eros szovetsegek az ujsagok zome 99 % le sem akarja irni a valosagot nehogy be legyenek perelve ok is meg vannak felemlitve Oriasi szabadrablas folyik magyarorszag lakossaga karara! Kozvetito beiktatasa undorito es atlatszo de felelosok nincsenek soha mindenfele buncselekmeny buntetlen marad a virus pedig egyre immunisabb egyre erossebb a lakossag pedig egyre butabb egyre sotetebb , senki nem harcol senki nem emeli fel a hangjat nincsenek eros szovetsegek az ujsagok zome 99 % le sem akarja irni a valosagot nehogy be legyenek perelve ok is meg vannak felemlitve

]]>
bumburi http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/fidesz-kozeli-offshore-cegek-kaptak-az-olcso-gazt.html/comment-page-1#comment-348408 bumburi Sat, 01 Feb 2014 20:57:02 +0000 http://nepszava.com/?p=126698#comment-348408 vikmeki Nem találtad el a gondolatomat. Na jóccakát! vikmeki
Nem találtad el a gondolatomat.
Na jóccakát!

]]>
vikmeki http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/fidesz-kozeli-offshore-cegek-kaptak-az-olcso-gazt.html/comment-page-1#comment-348405 vikmeki Sat, 01 Feb 2014 20:52:16 +0000 http://nepszava.com/?p=126698#comment-348405 bumburi Jó ,akkor helyesbitek : a sas nem kapkod legyek után , kivéve ,ha az a légy Gábriel arkangyalnak néz ki. bumburi

Jó ,akkor helyesbitek : a sas nem kapkod legyek után , kivéve ,ha az a légy Gábriel arkangyalnak néz ki.

]]>
bumburi http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/fidesz-kozeli-offshore-cegek-kaptak-az-olcso-gazt.html/comment-page-1#comment-348401 bumburi Sat, 01 Feb 2014 20:44:22 +0000 http://nepszava.com/?p=126698#comment-348401 vikmeki Legalább a sast ne emlegetted volna ebben a kontextusban....Jujjujjuj! vikmeki
Legalább a sast ne emlegetted volna ebben a kontextusban….Jujjujjuj!

]]>
vikmeki http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/fidesz-kozeli-offshore-cegek-kaptak-az-olcso-gazt.html/comment-page-1#comment-348398 vikmeki Sat, 01 Feb 2014 20:30:13 +0000 http://nepszava.com/?p=126698#comment-348398 Csakén. Nyugodj le, én például nagyon örülök a linkjeidnek (meg a cikkeidnek is) Akinek nem tetszik ,az ugorja át. Nem kell mindenre reagálni . A sas nem kapkod legyek után...... Üdvözlettel: vikmeki Csakén.

Nyugodj le, én például nagyon örülök a linkjeidnek (meg a cikkeidnek is)
Akinek nem tetszik ,az ugorja át.
Nem kell mindenre reagálni . A sas nem kapkod legyek után……
Üdvözlettel: vikmeki

]]>
csakén http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/fidesz-kozeli-offshore-cegek-kaptak-az-olcso-gazt.html/comment-page-1#comment-348395 csakén Sat, 01 Feb 2014 20:18:22 +0000 http://nepszava.com/?p=126698#comment-348395 PM Még mindig inkább Gyurcsány amortizálása megy, mint az, hogy hogyan áll a forint, hogy emelkedett az üzemanyagok ára, hogy tüntetések voltak Paks ellen, akkor talán mégsem olyan rossz a helyzet, mert ezek nem fontosak.... - Én azt is megkaptam, hogy teleszórtam szeméttel a cikkeket - holott csak az életünket érintő, napi témákra akartam rámutatni olyan dolgokra, ami a mindennapjainkról szólnak - nem szemetet, tehát nem szexképeket és nem hazugságokat mellékeltem a Gyurcsány Orbánnak cikknél - ki érti ezt?! Én biztosan nem, de lehetséges, hogy én vagyok tévedésben.....nem tudom. Azóta is azon gondolkodom, hogy talán nem kellene itt rontanom a levegőt, csak elterelem a figyelmet! PM
Még mindig inkább Gyurcsány amortizálása megy, mint az, hogy hogyan áll a forint, hogy emelkedett az üzemanyagok ára, hogy tüntetések voltak Paks ellen, akkor talán mégsem olyan rossz a helyzet, mert ezek nem fontosak….

Én azt is megkaptam, hogy teleszórtam szeméttel a cikkeket – holott csak az életünket érintő, napi témákra akartam rámutatni olyan dolgokra, ami a mindennapjainkról szólnak – nem szemetet, tehát nem szexképeket és nem hazugságokat mellékeltem a Gyurcsány Orbánnak cikknél – ki érti ezt?!
Én biztosan nem, de lehetséges, hogy én vagyok tévedésben…..nem tudom.
Azóta is azon gondolkodom, hogy talán nem kellene itt rontanom a levegőt, csak elterelem a figyelmet!

]]>