Hozzászólás: Felhívás az Érsekújvári Hitközség támogatására http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/felhivas-az-ersekujvari-hitkozseg-tamogatasara.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Lőw István Férfi http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/felhivas-az-ersekujvari-hitkozseg-tamogatasara.html/comment-page-1#comment-350185 Lőw István Férfi Thu, 06 Feb 2014 08:26:24 +0000 http://nepszava.com/?p=126778#comment-350185 Egyetértek Lang Tamás Elnök úrral atörténtekkel annák is inkább mert az Édesahyja az én édesanyámmal együt került a halál táborba. Egyetértek Lang Tamás Elnök úrral atörténtekkel annák is inkább mert az Édesahyja az én édesanyámmal együt került a halál táborba.

]]>
admin http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/felhivas-az-ersekujvari-hitkozseg-tamogatasara.html/comment-page-1#comment-349666 admin Wed, 05 Feb 2014 00:53:38 +0000 http://nepszava.com/?p=126778#comment-349666 Koszonet a lekisebb adomanyert is, Ez egyreszt jelkepes es a gesztus a fontos, de sok kicsi sokra megy. Manapsag napi 20-25 ezer egyedi latogatoja van az Amerikai Nepszavanak, abbol azert osszecsopoghetne kis adomanyokbol is az osszeg. BL Koszonet a lekisebb adomanyert is, Ez egyreszt jelkepes es a gesztus a fontos, de sok kicsi sokra megy. Manapsag napi 20-25 ezer egyedi latogatoja van az Amerikai Nepszavanak, abbol azert osszecsopoghetne kis adomanyokbol is az osszeg. BL

]]>
Caveman http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/felhivas-az-ersekujvari-hitkozseg-tamogatasara.html/comment-page-1#comment-349402 Caveman Tue, 04 Feb 2014 13:00:24 +0000 http://nepszava.com/?p=126778#comment-349402 Ok, átment, ha jelképes is. Ok, átment, ha jelképes is.

]]>
Szenzor http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/felhivas-az-ersekujvari-hitkozseg-tamogatasara.html/comment-page-1#comment-349274 Szenzor Tue, 04 Feb 2014 07:00:40 +0000 http://nepszava.com/?p=126778#comment-349274 De legalább like-olni tudunk! Engem annyira nem lep meg. Mi ilyenek vagyunk (sajnos), csak nem szeretjük felvállalni. Inkább a hallgatás. Jöhetnek a mínuszok!!! De legalább like-olni tudunk!
Engem annyira nem lep meg.
Mi ilyenek vagyunk (sajnos), csak nem szeretjük felvállalni.
Inkább a hallgatás.
Jöhetnek a mínuszok!!!

]]>