Hozzászólás: Bajnai Gordon Orbán hangjával kampányol http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bajnai-gordon-orban-hangjaval-kampanyol.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 tisztaszivvel http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bajnai-gordon-orban-hangjaval-kampanyol.html/comment-page-1#comment-357212 tisztaszivvel Wed, 26 Feb 2014 06:13:05 +0000 http://nepszava.com/?p=127487#comment-357212 Még több mínuszt! :-). Az értelmiség java része jól keres valami multinál, egy része külföldön dolgozik, a többszörösét keresi az itthoni közmunkabérnek és rajong az " intelligens" Bajnaiért, és pont ugyanúgy sz@rik a szegényekre, mint ő. Ez van, tessenek elgondolkozni, hol is van a baloldal. Még több mínuszt! :-). Az értelmiség java része jól keres valami multinál, egy része külföldön dolgozik, a többszörösét keresi az itthoni közmunkabérnek és rajong az ” intelligens” Bajnaiért, és pont ugyanúgy sz@rik a szegényekre, mint ő. Ez van, tessenek elgondolkozni, hol is van a baloldal.

]]>
tisztaszivvel http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bajnai-gordon-orban-hangjaval-kampanyol.html/comment-page-1#comment-357208 tisztaszivvel Wed, 26 Feb 2014 05:49:46 +0000 http://nepszava.com/?p=127487#comment-357208 Lehet mínuszolni, de aki odáig van Bajnaiért, az pontosan olyan alattvaló, ahogy azt Kertész Ákos megírta. Nem véletlen, hogy Ukrajna itt tart a maga oligarcháival. Lehet mínuszolni, de aki odáig van Bajnaiért, az pontosan olyan alattvaló, ahogy azt Kertész Ákos megírta. Nem véletlen, hogy Ukrajna itt tart a maga oligarcháival.

]]>
tisztaszivvel http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bajnai-gordon-orban-hangjaval-kampanyol.html/comment-page-1#comment-357206 tisztaszivvel Wed, 26 Feb 2014 05:23:43 +0000 http://nepszava.com/?p=127487#comment-357206 Eagle, Leo Klein, ajánlom újraértelmezésre Kertész Ákost. Bajnai milliárdos, aki szegényellenes megszoritásokat hajtott végre az MSZP miniszterelnökeként, aminek csúfos bukás és fidesz teljhatalom lett a vége. Nonszensz ez az ember ideológiailag is. Eagle, Leo Klein, ajánlom újraértelmezésre Kertész Ákost. Bajnai milliárdos, aki szegényellenes megszoritásokat hajtott végre az MSZP miniszterelnökeként, aminek csúfos bukás és fidesz teljhatalom lett a vége. Nonszensz ez az ember ideológiailag is.

]]>
tisztaszivvel http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bajnai-gordon-orban-hangjaval-kampanyol.html/comment-page-1#comment-357205 tisztaszivvel Wed, 26 Feb 2014 05:18:57 +0000 http://nepszava.com/?p=127487#comment-357205 Azért Bajnait ne vegyük már komolyan, különben pontosan rá is vonatkozik KertészÁkos irása, hogy aggódhat ez értünk, mikor neki 5 szobája van? :-) )))) Azért Bajnait ne vegyük már komolyan, különben pontosan rá is vonatkozik KertészÁkos irása, hogy aggódhat ez értünk, mikor neki 5 szobája van? :-) ))))

]]>
Leo Klein http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bajnai-gordon-orban-hangjaval-kampanyol.html/comment-page-1#comment-356623 Leo Klein Mon, 24 Feb 2014 07:10:42 +0000 http://nepszava.com/?p=127487#comment-356623 Hajra Gordon ! Hajra Gordon !

]]>
rupcsi http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bajnai-gordon-orban-hangjaval-kampanyol.html/comment-page-1#comment-356564 rupcsi Sun, 23 Feb 2014 23:26:50 +0000 http://nepszava.com/?p=127487#comment-356564 http://www.youtube.com/watch?v=Occ-mZB58II http://www.youtube.com/watch?v=Occ-mZB58II

]]>
Leo Klein http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bajnai-gordon-orban-hangjaval-kampanyol.html/comment-page-1#comment-356528 Leo Klein Sun, 23 Feb 2014 20:30:31 +0000 http://nepszava.com/?p=127487#comment-356528 Erthetobben kell fogalmazni , az atlag ember nem erti a szofisztikalt uzeneteket ! Egyszeru az a nagyszeru ! Hajra Gordon ! Erthetobben kell fogalmazni , az atlag ember nem erti a szofisztikalt uzeneteket !
Egyszeru az a nagyszeru ! Hajra Gordon !

]]>
Vanek ur http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bajnai-gordon-orban-hangjaval-kampanyol.html/comment-page-1#comment-356502 Vanek ur Sun, 23 Feb 2014 18:25:09 +0000 http://nepszava.com/?p=127487#comment-356502 Utolag kritizalni könnyü, elsö probalkozas lehet rajta meg csiszolni, alapokban jo, minden emberhez elkellene jutnia. Bajnainak imitalni kellene Orban szoszerinti beszed felolvasast. Sok amputalt agyu Orban fan libazasat ignoralni kell, lehet meg meglepetes, kis sarga zsibak meg beletaposhatjak Orbant a libasz@rba aprilis 6-an. Utolag kritizalni könnyü, elsö probalkozas lehet rajta meg csiszolni, alapokban jo, minden emberhez elkellene jutnia. Bajnainak imitalni kellene Orban szoszerinti beszed felolvasast.
Sok amputalt agyu Orban fan libazasat ignoralni kell, lehet meg meglepetes, kis sarga zsibak meg beletaposhatjak Orbant a libasz@rba aprilis 6-an.

]]>
johnnyboy http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bajnai-gordon-orban-hangjaval-kampanyol.html/comment-page-1#comment-356430 johnnyboy Sun, 23 Feb 2014 13:53:55 +0000 http://nepszava.com/?p=127487#comment-356430 @emofree 2014. február 23. „Johnnyboy, hol hagytad a humorérzéked?” . Jól látod a ganéj helyzetet. Rendszerváltáshoz, forradalmi atmoszférához csak vitriolba mártott humor lehetséges. Affektáló qrvák stílusában fájdalmas látni a módfelett elegáns stílusú kommunikálást. Bátor, „forradalmi” keresztkérdésedet olvasva azonnal beugrott az amerikai elnökválasztások patinás mottója, lakonikus tömörséggel: X. Y. for President! . Ha méltóztatsz megengedni, nagybecsű rendelkezésedre bocsájtom szerény véleményemet. Magvas, mélyenszántó válaszod esszenciáját figyelembe véve, bátorkodom nyilvános fórum előtt letenni voksomat, a jövő szép reményében: EMOFREE FOR PRESIDENT! @emofree
2014. február 23.
„Johnnyboy, hol hagytad a humorérzéked?”
.
Jól látod a ganéj helyzetet. Rendszerváltáshoz, forradalmi atmoszférához csak vitriolba mártott humor lehetséges. Affektáló qrvák stílusában fájdalmas látni a módfelett elegáns stílusú kommunikálást. Bátor, „forradalmi” keresztkérdésedet olvasva azonnal beugrott az amerikai elnökválasztások patinás mottója, lakonikus tömörséggel: X. Y. for President!
.
Ha méltóztatsz megengedni, nagybecsű rendelkezésedre bocsájtom szerény véleményemet. Magvas, mélyenszántó válaszod esszenciáját figyelembe véve, bátorkodom nyilvános fórum előtt letenni voksomat, a jövő szép reményében: EMOFREE FOR PRESIDENT!

]]>
emofree http://nepszava.com/2014/02/magyarorszag/bajnai-gordon-orban-hangjaval-kampanyol.html/comment-page-1#comment-356407 emofree Sun, 23 Feb 2014 12:48:44 +0000 http://nepszava.com/?p=127487#comment-356407 Johnnyboy, hol hagytad a humorérzéked? Johnnyboy, hol hagytad a humorérzéked?

]]>