Hozzászólás: Százezer talpassal támad a Fidesz http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/szazezer-talpassal-tamad-a-fidesz.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 csakén http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/szazezer-talpassal-tamad-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-344620 csakén Fri, 24 Jan 2014 07:24:20 +0000 http://nepszava.com/?p=126379#comment-344620 http://www.hir24.hu/belfold/2014/01/22/mindenkihez-becsongetne-a-fidesz/?beuszo - Tárt karókkal várják őket sok helyen - de én kedves leszek mert szeretek örömet okozni és a meglepődéseket is szeretem látni az arcokon.... http://www.hir24.hu/belfold/2014/01/22/mindenkihez-becsongetne-a-fidesz/?beuszo
-
Tárt karókkal várják őket sok helyen – de én kedves leszek mert szeretek örömet okozni és a meglepődéseket is szeretem látni az arcokon….

]]>
paragrafus http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/szazezer-talpassal-tamad-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-344497 paragrafus Thu, 23 Jan 2014 21:03:26 +0000 http://nepszava.com/?p=126379#comment-344497 Ha énhozzám fognak jönni, akkor nagyon kedvesen, udvariasan be fogom hívni őket, meg fogom vendégelni őket, amennyire csak lehet, elbeszélgetek velük, minél több dologról, minél hosszabb ideig. Ugyanis addig sem mennek máshoz. Ha énhozzám fognak jönni, akkor nagyon kedvesen, udvariasan be fogom hívni őket, meg fogom vendégelni őket, amennyire csak lehet, elbeszélgetek velük, minél több dologról, minél hosszabb ideig.
Ugyanis addig sem mennek máshoz.

]]>
Cobold http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/szazezer-talpassal-tamad-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-344408 Cobold Thu, 23 Jan 2014 15:32:25 +0000 http://nepszava.com/?p=126379#comment-344408 Kedveseim Hagyjátok azt a Máriát a pokolba, blogozzon magának. Kedveseim

Hagyjátok azt a Máriát a pokolba, blogozzon magának.

]]>
Papa http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/szazezer-talpassal-tamad-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-344381 Papa Thu, 23 Jan 2014 14:26:02 +0000 http://nepszava.com/?p=126379#comment-344381 Sokan írják hogy a kutyájuk miatt jobban teszik, ha nem jönnek be. Nekem aranyos, barátságos németjuhászom van, Nyugodtan bejöhetnek. Csak ki ne ejtsék a szájukon az Orbán nevet! Sokan írják hogy a kutyájuk miatt jobban teszik, ha nem jönnek be. Nekem aranyos, barátságos németjuhászom van, Nyugodtan bejöhetnek. Csak ki ne ejtsék a szájukon az Orbán nevet!

]]>
Nurse Ratched http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/szazezer-talpassal-tamad-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-344298 Nurse Ratched Thu, 23 Jan 2014 11:33:44 +0000 http://nepszava.com/?p=126379#comment-344298 Nos,eddig Török Monikáé a legjobb. Nos,eddig Török Monikáé a legjobb.

]]>
gizda gerszon http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/szazezer-talpassal-tamad-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-344177 gizda gerszon Thu, 23 Jan 2014 07:19:54 +0000 http://nepszava.com/?p=126379#comment-344177 Jöhetnek meg kínálom őket egy szívlapáttal :) Jöhetnek meg kínálom őket egy szívlapáttal :)

]]>
kicsiroli http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/szazezer-talpassal-tamad-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-344142 kicsiroli Thu, 23 Jan 2014 06:16:43 +0000 http://nepszava.com/?p=126379#comment-344142 bruckenbacker kapitány Dehogy lehet eredményt elérni, és nem is az a cél. Kéretik az ellenzék szót idézőjelbe tenni, vagy álellenzéknek hívni őket. bruckenbacker kapitány

Dehogy lehet eredményt elérni, és nem is az a cél. Kéretik az ellenzék szót idézőjelbe tenni, vagy álellenzéknek hívni őket.

]]>
bruckenbacker kapitány http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/szazezer-talpassal-tamad-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-344040 bruckenbacker kapitány Wed, 22 Jan 2014 21:24:21 +0000 http://nepszava.com/?p=126379#comment-344040 Anyám borogass. Itt tart az ellenzék? Ilyen szarházival eredményt lehet elérni? Ez nem a FideSS kritikája hanem az impotens ellenzéké. Anyám borogass. Itt tart az ellenzék? Ilyen szarházival eredményt lehet elérni?
Ez nem a FideSS kritikája hanem az impotens ellenzéké.

]]>
zorka http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/szazezer-talpassal-tamad-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-344000 zorka Wed, 22 Jan 2014 19:39:42 +0000 http://nepszava.com/?p=126379#comment-344000 Gondolom, létezik még a Kubatov lista, frissítve is lett. 2002-ben eligazítottam az ajánlószelvény-gyűjtőket, hogy rossz helyen járnak, ezután nem kerestek sem 2006-ban, sem 2010-ben. Vajon miért? Kiírjam az ajtómra, hogy "Összefogás, 2014" ? Gondolom, létezik még a Kubatov lista, frissítve is lett. 2002-ben eligazítottam az ajánlószelvény-gyűjtőket, hogy rossz helyen járnak, ezután nem kerestek sem 2006-ban, sem 2010-ben. Vajon miért?

Kiírjam az ajtómra, hogy “Összefogás, 2014″ ?

]]>
Tibor http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/szazezer-talpassal-tamad-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-343963 Tibor Wed, 22 Jan 2014 18:19:00 +0000 http://nepszava.com/?p=126379#comment-343963 Három kutyánkból a legkisebb rottweiller. Vojon ki jön be hozzánk? Három kutyánkból a legkisebb rottweiller. Vojon ki jön be hozzánk?

]]>