Hozzászólás: Orbán Viktor behívta az oroszokat http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-viktor-behivta-az-oroszokat.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Akisokos http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-viktor-behivta-az-oroszokat.html/comment-page-2#comment-346326 Akisokos Mon, 27 Jan 2014 20:32:51 +0000 http://nepszava.com/?p=126172#comment-346326 Nem lehet a magyar nép egyszerre az oroszok kiszolgálója az ő gondolkodásmódjuk szerint és a nyugatiaké is az ővék szerint. Se nyomorban, se jóllétben. Ahogy nemrég az alulról jövő éhségmeneteket se értették a magas Parlamentben, ahogy az ukránok alulról jövő akaratát se akarja megérteni Moszkva, de ahogy nemrég Londonban alulról tették nevetségessé a... Utóbbi "felülről" itthon elképzelhetetlen mostanában... Nincs holtpont, EGYENSÚLY Kelet és Nyugat között, ha lenne, ezer év alatt megtaláltuk volna. Ez egy kb.ezer éve tartó, tudathasadáshoz hasonló "néplélek-állapot"! Magyarország még mindig se ez, se az?! Mindkettő se lehet. Döntésképtelen? Magában, független a Kelettől, a Nyugattól se megy ezer éve!... Akkor? Végre valódi esélyt kaptunk a Nyugat felé és az első komolyabb nehézségsorozat miatt megint a Keletet választjuk? Megint a Népnek kell döntenie! Mert létezik a Nép, nem csak egy szó, akár tetszik a legnagyobb uraknak, akár nem! Nem lehet a magyar nép egyszerre az oroszok kiszolgálója az ő gondolkodásmódjuk szerint és a nyugatiaké is az ővék szerint. Se nyomorban, se jóllétben. Ahogy nemrég az alulról jövő éhségmeneteket se értették a magas Parlamentben, ahogy az ukránok alulról jövő akaratát se akarja megérteni Moszkva, de ahogy nemrég Londonban alulról tették nevetségessé a… Utóbbi “felülről” itthon elképzelhetetlen mostanában… Nincs holtpont, EGYENSÚLY Kelet és Nyugat között, ha lenne, ezer év alatt megtaláltuk volna. Ez egy kb.ezer éve tartó, tudathasadáshoz hasonló “néplélek-állapot”! Magyarország még mindig se ez, se az?! Mindkettő se lehet. Döntésképtelen? Magában, független a Kelettől, a Nyugattól se megy ezer éve!… Akkor? Végre valódi esélyt kaptunk a Nyugat felé és az első komolyabb nehézségsorozat miatt megint a Keletet választjuk? Megint a Népnek kell döntenie! Mert létezik a Nép, nem csak egy szó, akár tetszik a legnagyobb uraknak, akár nem!

]]>
Akisokos http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-viktor-behivta-az-oroszokat.html/comment-page-2#comment-342837 Akisokos Mon, 20 Jan 2014 00:17:50 +0000 http://nepszava.com/?p=126172#comment-342837 Egy "lőfegyverrel" fenyegetőző őrültet is kénytelenek lennének ártalmatlanná tenni a kommandósok, ha nem hallgat a "szép" szóra... Egy “lőfegyverrel” fenyegetőző őrültet is kénytelenek lennének ártalmatlanná tenni a kommandósok, ha nem hallgat a “szép” szóra…

]]>
Akisokos http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-viktor-behivta-az-oroszokat.html/comment-page-2#comment-342820 Akisokos Sun, 19 Jan 2014 22:29:43 +0000 http://nepszava.com/?p=126172#comment-342820 Orbán vagy őrült vagy zseni, de mindenképpen diktátor. Kell ilyen a világnak? Minden mindennel összefügg. Ez nem csak magyar belügy. Meddig várnak a kényelmes vezetők? Orbán vagy őrült vagy zseni, de mindenképpen diktátor. Kell ilyen a világnak? Minden mindennel összefügg. Ez nem csak magyar belügy. Meddig várnak a kényelmes vezetők?

]]>
csakén http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-viktor-behivta-az-oroszokat.html/comment-page-2#comment-342245 csakén Sat, 18 Jan 2014 12:05:36 +0000 http://nepszava.com/?p=126172#comment-342245 http://www.atv.hu/belfold/20140118-szovjet-zaszlot-feszitettek-ki-a-fidesz-szekhazra - Hullik vissza a fideszesekre az előző években folytatott értelmetlen, káros pofázásuk, az orruknál tovább nem látásuk minden hozadéka a nyakukban lesz! http://www.atv.hu/belfold/20140118-szovjet-zaszlot-feszitettek-ki-a-fidesz-szekhazra
-
Hullik vissza a fideszesekre az előző években folytatott értelmetlen, káros pofázásuk, az orruknál tovább nem látásuk minden hozadéka a nyakukban lesz!

]]>
fmiki http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-viktor-behivta-az-oroszokat.html/comment-page-2#comment-342092 fmiki Fri, 17 Jan 2014 22:55:00 +0000 http://nepszava.com/?p=126172#comment-342092 A 3.000 milliárd hogy áll összhangban az orbáni pártalkotmánnyal, miszerint az államadósság nem növelhető? Újabb alkotmánymódosítás, vagy újabb alkotmányszegés lesz? A 3.000 milliárd hogy áll összhangban az orbáni pártalkotmánnyal, miszerint az államadósság nem növelhető? Újabb alkotmánymódosítás, vagy újabb alkotmányszegés lesz?

]]>
csakén http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-viktor-behivta-az-oroszokat.html/comment-page-2#comment-341798 csakén Fri, 17 Jan 2014 05:43:21 +0000 http://nepszava.com/?p=126172#comment-341798 http://www.hir24.hu/belfold/2014/01/15/sugarzo-memeket-hozott-haza-orban-viktor/ - Amit Árgyélus királyfi tesz az mind helyes, a szélkakasok most ettől vannak beájulva, hogy ez mennyire jó üzlet és ezek nem szovjetek, hanem oroszok! Beteg egy nép vagyunk az már szent igaz! - Olvastam: A szélkakasok mindaddig szélirányba fordulnak, amíg egy nagyobb szélvihar le nem kapja őket a tetőről! http://www.hir24.hu/belfold/2014/01/15/sugarzo-memeket-hozott-haza-orban-viktor/
-
Amit Árgyélus királyfi tesz az mind helyes, a szélkakasok most ettől vannak beájulva, hogy ez mennyire jó üzlet és ezek nem szovjetek, hanem oroszok!
Beteg egy nép vagyunk az már szent igaz!
-
Olvastam:
A szélkakasok mindaddig szélirányba fordulnak, amíg egy nagyobb szélvihar le nem kapja őket a tetőről!

]]>
csakén http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-viktor-behivta-az-oroszokat.html/comment-page-2#comment-341676 csakén Thu, 16 Jan 2014 14:55:16 +0000 http://nepszava.com/?p=126172#comment-341676 http://hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20140115_Az_orosz_atom_melto_parja_a_fideszes_arcb#rss - Fantasztikus, ahogyan másra mutogatnak, a hvg.hu pedig üdvöli a trollégát - akinek most már ez egy jó és helyes lépés! http://hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20140115_Az_orosz_atom_melto_parja_a_fideszes_arcb#rss
-
Fantasztikus, ahogyan másra mutogatnak, a hvg.hu pedig üdvöli a trollégát – akinek most már ez egy jó és helyes lépés!

]]>
moll http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-viktor-behivta-az-oroszokat.html/comment-page-2#comment-341658 moll Thu, 16 Jan 2014 14:19:54 +0000 http://nepszava.com/?p=126172#comment-341658 Így lett a товарис конец -ből здравствуйте товарищ... Na és ki intézte mindezt? És kinek a meghatalmazásából? Így lett a товарис конец -ből здравствуйте товарищ… Na és ki intézte mindezt? És kinek a meghatalmazásából?

]]>
csakén http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-viktor-behivta-az-oroszokat.html/comment-page-2#comment-341620 csakén Thu, 16 Jan 2014 12:36:48 +0000 http://nepszava.com/?p=126172#comment-341620 http://www.168ora.hu/globusz/orban-viktor-es-fidesz-teljes-fordulatarol-ir-financial-times-122689.html - A tapsihapsik pedig most már nem komcsiznak - ül, nyugszik....csak tapsikolni szabad, ugatni nem! http://www.168ora.hu/globusz/orban-viktor-es-fidesz-teljes-fordulatarol-ir-financial-times-122689.html
-
A tapsihapsik pedig most már nem komcsiznak – ül, nyugszik….csak tapsikolni szabad, ugatni nem!

]]>
tomi http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-viktor-behivta-az-oroszokat.html/comment-page-2#comment-341563 tomi Thu, 16 Jan 2014 09:51:57 +0000 http://nepszava.com/?p=126172#comment-341563 Mr. orbán végre büszke lehet, hogy - ha Amerika nem is fogadja - a harmadosztályú keleti diktatúrák után végre egy igazi első osztályú diktátor parolázik vele, s kegyeskedik közös fotón mutatkozni vele. Mr. orbán végre büszke lehet, hogy – ha Amerika nem is fogadja – a harmadosztályú keleti diktatúrák után végre egy igazi első osztályú diktátor parolázik vele, s kegyeskedik közös fotón mutatkozni vele.

]]>