Hozzászólás: Orbán leszúrta, Kerényi ült, mint szerafin a fűben http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-leszurta-kerenyi-ult-mint-szerafin-a-fuben.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 csakén http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-leszurta-kerenyi-ult-mint-szerafin-a-fuben.html/comment-page-1#comment-339664 csakén Sat, 11 Jan 2014 06:39:51 +0000 http://nepszava.com/?p=126025#comment-339664 "Ja, csak bekerüljünk a fazék mellé, kussolunk, hátul meg pacsizunk ezzel a tróger fidessssel." Ha nem kerülnek be, akkor az nekünk jó lesz, akkor CSAKAFIDESZ? Ki fogunk menni magunktól az utcára - mert akkor sem megyünk, amikor hívnak - ha pedig nem hív senki, akkor biztosan nem mozdulunk! “Ja, csak bekerüljünk a fazék mellé, kussolunk, hátul meg pacsizunk ezzel a tróger fidessssel.”
Ha nem kerülnek be, akkor az nekünk jó lesz, akkor CSAKAFIDESZ?
Ki fogunk menni magunktól az utcára – mert akkor sem megyünk, amikor hívnak – ha pedig nem hív senki, akkor biztosan nem mozdulunk!

]]>
tomi http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-leszurta-kerenyi-ult-mint-szerafin-a-fuben.html/comment-page-1#comment-339542 tomi Fri, 10 Jan 2014 19:35:09 +0000 http://nepszava.com/?p=126025#comment-339542 Ha jól értem, a szerafin a "sz@r" eufemizált megfogalmazása. Ha jól értem, a szerafin a “sz@r” eufemizált megfogalmazása.

]]>
kicsiroli http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-leszurta-kerenyi-ult-mint-szerafin-a-fuben.html/comment-page-1#comment-339469 kicsiroli Fri, 10 Jan 2014 16:08:47 +0000 http://nepszava.com/?p=126025#comment-339469 Ego Az jó, hogy sok municiót adott a humoristáknak ez a futóbolond kerényi, de kérdezem én, hogy az un. ellenzék meg mi a bánatos, büdös francot csinál. Ezeknek ezer és ezer magaslabda is kevés???? Ja, csak bekerüljünk a fazék mellé, kussolunk, hátul meg pacsizunk ezzel a tróger fidessssel. Ego

Az jó, hogy sok municiót adott a humoristáknak ez a futóbolond kerényi, de kérdezem én, hogy az un. ellenzék meg mi a bánatos, büdös francot csinál. Ezeknek ezer és ezer magaslabda is kevés???? Ja, csak bekerüljünk a fazék mellé, kussolunk, hátul meg pacsizunk ezzel a tróger fidessssel.

]]>
csakén http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-leszurta-kerenyi-ult-mint-szerafin-a-fuben.html/comment-page-1#comment-339399 csakén Fri, 10 Jan 2014 14:32:42 +0000 http://nepszava.com/?p=126025#comment-339399 Hiányoltam a cöfögőket - és már olvashattam is, hogy újra elkezdik azemútnyócévet vizsgálni, hogy miért nem a jelennel foglalkoznak, azt érti itt mindenki, legalábbis nagyon remélem. Csak jöjjenek elő, mert a zemútnégyév számaival össze kell hasonlítani: http://www.stop.hu/belfold/ujabb-elmultnyolcev-kampanyba-kezd-a-cof/1207565/ - Ezzel szeretnének segíteni a kormányt - hát ezt még át kellene gondolniuk, mert azer az emberek annyira nem hülyék, mint ők, akik magukból indulnak ki, mert azemútnyócévben nem volt olyan rossz az átlagnak és nem volt ilyen kirívóan jó a jómódúaknak - ezt nem tudják megetetni, bármennyire szeretnék! Hiányoltam a cöfögőket – és már olvashattam is, hogy újra elkezdik azemútnyócévet vizsgálni, hogy miért nem a jelennel foglalkoznak, azt érti itt mindenki, legalábbis nagyon remélem.
Csak jöjjenek elő, mert a zemútnégyév számaival össze kell hasonlítani:
http://www.stop.hu/belfold/ujabb-elmultnyolcev-kampanyba-kezd-a-cof/1207565/
-
Ezzel szeretnének segíteni a kormányt – hát ezt még át kellene gondolniuk, mert azer az emberek annyira nem hülyék, mint ők, akik magukból indulnak ki, mert azemútnyócévben nem volt olyan rossz az átlagnak és nem volt ilyen kirívóan jó a jómódúaknak – ezt nem tudják megetetni, bármennyire szeretnék!

]]>
BrunszvikTeri http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-leszurta-kerenyi-ult-mint-szerafin-a-fuben.html/comment-page-1#comment-339390 BrunszvikTeri Fri, 10 Jan 2014 14:26:27 +0000 http://nepszava.com/?p=126025#comment-339390 Zappa ! Azért, ez az induló - a Kinyálott a pitypang - tényleg szép volt, minden agresszivitástól mentes. Zappa !
Azért, ez az induló – a Kinyálott a pitypang – tényleg szép volt, minden agresszivitástól mentes.

]]>
csakén http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-leszurta-kerenyi-ult-mint-szerafin-a-fuben.html/comment-page-1#comment-339328 csakén Fri, 10 Jan 2014 12:23:14 +0000 http://nepszava.com/?p=126025#comment-339328 Amiről biztosan nem fognak írni: - http://nepszava.hu/picture/7710/normal/30/00030822.jpeg Amiről biztosan nem fognak írni:
-
http://nepszava.hu/picture/7710/normal/30/00030822.jpeg

]]>
csakén http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-leszurta-kerenyi-ult-mint-szerafin-a-fuben.html/comment-page-1#comment-339320 csakén Fri, 10 Jan 2014 11:53:36 +0000 http://nepszava.com/?p=126025#comment-339320 http://hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20140109_Kerenyi_viszi_el_Orban_balhejat#rss - A Kossuth tériek vezére, a fülkeforradalmár már bujdokol a hatalmas népszerűsége ellenére?! Hogy lehet, hogy Bencsik és Bayer et. nem szervezett százezres ellentüntetőt a tüntetők ellen?! Pedig a Liberós megérdemelné, mi ez a slendriánság, vagy nem adott elég pénzt? http://hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20140109_Kerenyi_viszi_el_Orban_balhejat#rss
-
A Kossuth tériek vezére, a fülkeforradalmár már bujdokol a hatalmas népszerűsége ellenére?!
Hogy lehet, hogy Bencsik és Bayer et. nem szervezett százezres ellentüntetőt a tüntetők ellen?!
Pedig a Liberós megérdemelné, mi ez a slendriánság, vagy nem adott elég pénzt?

]]>
Mist http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-leszurta-kerenyi-ult-mint-szerafin-a-fuben.html/comment-page-1#comment-339294 Mist Fri, 10 Jan 2014 09:59:24 +0000 http://nepszava.com/?p=126025#comment-339294 A csuti diktátor fél, a hátsó bejáraton szöktették be! 20 táblás embertől? A csuti diktátor fél, a hátsó bejáraton szöktették be!
20 táblás embertől?

]]>
Zappa http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-leszurta-kerenyi-ult-mint-szerafin-a-fuben.html/comment-page-1#comment-339293 Zappa Fri, 10 Jan 2014 09:56:48 +0000 http://nepszava.com/?p=126025#comment-339293 Apám! . Ez a sokk s.ggnyaló odament, hátha leesik rögtön egy 200 ezer forintos megbízás, csak úgy "nemzeti-keresztény" alapon. Aztán élvezhették, hogy az egyik idióta elmagyarázta a másiknak, a dolog nem aktuális, ez csak egy úttörő riadólánc volt. A főúttörő persze a hátsó bejáraton közlekedett nehogy valaki feltegyen neki egy kellemetlen kérdést. . Addig is élvezzétek az aktuális úttörő dalt: . Szökkenj pajtás, pattanj ki az ágyból, rózsaszínű hajnalt virágzik a rét. Dombokon, völgyeken barangolunk együtt, menetelő kedvünk egy ütemre lép. Kinyílott a pitypang, kivirult a rét, sárgarigó rikkant, víg dala szárnyal szét. Ocsúdik a kaptár, döng a kicsi méh, édes mézre éhes, száll a virág felé. Víg a fa, gyógyítja harkály doktor, kék vizű tó partján két gém áll. Kinyílott a pitypang, üzennek a fák, csalogat a visszhang, új öröm vár most ránk. . . ELŐRE! Apám!
.
Ez a sokk s.ggnyaló odament, hátha leesik rögtön egy 200 ezer forintos megbízás, csak úgy “nemzeti-keresztény” alapon.
Aztán élvezhették, hogy az egyik idióta elmagyarázta a másiknak, a dolog nem aktuális, ez csak egy úttörő riadólánc volt.
A főúttörő persze a hátsó bejáraton közlekedett nehogy valaki feltegyen neki egy kellemetlen kérdést.
.
Addig is élvezzétek az aktuális úttörő dalt:
.
Szökkenj pajtás,
pattanj ki az ágyból,
rózsaszínű hajnalt
virágzik a rét.
Dombokon, völgyeken barangolunk együtt,
menetelő kedvünk
egy ütemre lép.

Kinyílott a pitypang,
kivirult a rét,
sárgarigó rikkant,
víg dala szárnyal szét.
Ocsúdik a kaptár,
döng a kicsi méh,
édes mézre éhes,
száll a virág felé.

Víg a fa, gyógyítja
harkály doktor,
kék vizű tó partján
két gém áll.
Kinyílott a pitypang,
üzennek a fák,
csalogat a visszhang,
új öröm vár most ránk.
.
.
ELŐRE!

]]>
KORDON BLUED http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/orban-leszurta-kerenyi-ult-mint-szerafin-a-fuben.html/comment-page-1#comment-339283 KORDON BLUED Fri, 10 Jan 2014 09:27:57 +0000 http://nepszava.com/?p=126025#comment-339283 * Szépen fognak: kinézni egy székházban: a Magyar Demokrata a gyűlölet, és a Magyar Krónika a "szeretet" jegyében. * *
Szépen fognak: kinézni egy székházban:
a Magyar Demokrata a gyűlölet, és
a Magyar Krónika a “szeretet” jegyében.
*

]]>