Hozzászólás: Gulyás Gergely utoljára figyelmezteti Amerikát http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/gulyas-gergely-utoljara-figyelmezteti-amerikat.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 naki http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/gulyas-gergely-utoljara-figyelmezteti-amerikat.html/comment-page-2#comment-345476 naki Sat, 25 Jan 2014 22:33:35 +0000 http://nepszava.com/?p=126396#comment-345476 jav.:skrabskifruzsina jav.:skrabskifruzsina

]]>
naki http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/gulyas-gergely-utoljara-figyelmezteti-amerikat.html/comment-page-2#comment-345472 naki Sat, 25 Jan 2014 22:30:25 +0000 http://nepszava.com/?p=126396#comment-345472 gujásgergej, koppmária, starskifruzsina kevés gonoszabb embert ismertem náluk hogy is függenek össze ezek a nevek gujásgergej, koppmária, starskifruzsina
kevés gonoszabb embert ismertem náluk
hogy is függenek össze ezek a nevek

]]>
tapis32 http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/gulyas-gergely-utoljara-figyelmezteti-amerikat.html/comment-page-2#comment-345142 tapis32 Sat, 25 Jan 2014 09:57:52 +0000 http://nepszava.com/?p=126396#comment-345142 málnasször. Kedves málnaször.Azt kérdezed,hogy "hol van a király?"Gyanitom hamarosan elökerül. málnasször.
Kedves málnaször.Azt kérdezed,hogy “hol van a király?”Gyanitom hamarosan elökerül.

]]>
keddi http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/gulyas-gergely-utoljara-figyelmezteti-amerikat.html/comment-page-2#comment-345112 keddi Sat, 25 Jan 2014 09:21:47 +0000 http://nepszava.com/?p=126396#comment-345112 Egészen kiváló a cikk, a humorérzék az intelligencia egyik biztos jele. Egészen kiváló a cikk, a humorérzék az intelligencia egyik biztos jele.

]]>
keddi http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/gulyas-gergely-utoljara-figyelmezteti-amerikat.html/comment-page-2#comment-345111 keddi Sat, 25 Jan 2014 09:18:23 +0000 http://nepszava.com/?p=126396#comment-345111 Ismételten beigazolódott az a törvényszerűség, hogy az intelligenciának még az alapfokozatait sem lehet egyetemeken megtanulni. Ennek megvalósulását bizonyítja az a tény is, hogy szakmailag kiváló emberek sok esetben tökéletes uninelligenciával rendelkeznek. Az uninteligencia - többek között - egyik biztos jele, hogy lebecsülik mások véleményét, és azt hiszik, hogy ők produkálják a spanyolviaszt. Az ilyenekkel nem szabad vitatkozni - mert a többiek esetleg összetévesztenek vele, illetve felesleges a vita, mert őket nem lehet meggyőzni. Az uninteligencia makacs dolog, kizárólag csak nekik lehet igazuk. Sok esetben fiatal, nyálas szájúak hiszik magukat komoly embereknek. Mindez nem lenne baj, ha az ilyeneket nem engednék vezető posztokra. Ismételten beigazolódott az a törvényszerűség, hogy az intelligenciának még az alapfokozatait sem lehet egyetemeken megtanulni. Ennek megvalósulását bizonyítja az a tény is, hogy szakmailag kiváló emberek sok esetben tökéletes uninelligenciával rendelkeznek.
Az uninteligencia – többek között – egyik biztos jele, hogy lebecsülik mások véleményét, és azt hiszik, hogy ők produkálják a spanyolviaszt.
Az ilyenekkel nem szabad vitatkozni – mert a többiek esetleg összetévesztenek vele, illetve felesleges a vita, mert őket nem lehet meggyőzni. Az uninteligencia makacs dolog, kizárólag csak nekik lehet igazuk. Sok esetben fiatal, nyálas szájúak hiszik magukat komoly embereknek.
Mindez nem lenne baj, ha az ilyeneket nem engednék vezető posztokra.

]]>
csakén http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/gulyas-gergely-utoljara-figyelmezteti-amerikat.html/comment-page-2#comment-344592 csakén Fri, 24 Jan 2014 05:51:31 +0000 http://nepszava.com/?p=126396#comment-344592 http://nepszava.hu/cikk/1008843-kereszteny-ertelmisegiek-kozott-utalkozott-kover-laszlo - Egy másik magas tudású osztja az észt, forgatja a köpönyegét.... http://nepszava.hu/cikk/1008843-kereszteny-ertelmisegiek-kozott-utalkozott-kover-laszlo
-
Egy másik magas tudású osztja az észt, forgatja a köpönyegét….

]]>
csakén http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/gulyas-gergely-utoljara-figyelmezteti-amerikat.html/comment-page-2#comment-344578 csakén Fri, 24 Jan 2014 05:12:44 +0000 http://nepszava.com/?p=126396#comment-344578 http://www.hir24.hu/belfold/2014/01/23/telepuleseket-is-elzarhat-a-ho/#a3 - Megvédik a katasztrófát, de nem jön sms, mert....a többi a cikkben. Kész röhej lenne, ha nem itt élnék! http://www.hir24.hu/belfold/2014/01/23/telepuleseket-is-elzarhat-a-ho/#a3
-
Megvédik a katasztrófát, de nem jön sms, mert….a többi a cikkben.
Kész röhej lenne, ha nem itt élnék!

]]>
Én http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/gulyas-gergely-utoljara-figyelmezteti-amerikat.html/comment-page-2#comment-344556 Én Fri, 24 Jan 2014 03:56:08 +0000 http://nepszava.com/?p=126396#comment-344556 "Cirkuszt és kenyeret a NÉPNEK". Na hála isten a cirkusz már megvan...permanensen.Már csak a kenyérről kéne gondoskodni....na és pár tetőről,hogy legyen mindenki feje fölött.Erre keresne pár százezer józanul gondolkodó magyar jelentkezőt. “Cirkuszt és kenyeret a NÉPNEK”. Na hála isten a cirkusz már megvan…permanensen.Már csak a kenyérről kéne gondoskodni….na és pár tetőről,hogy legyen mindenki feje fölött.Erre keresne pár százezer józanul gondolkodó magyar jelentkezőt.

]]>
Geyza http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/gulyas-gergely-utoljara-figyelmezteti-amerikat.html/comment-page-2#comment-344464 Geyza Thu, 23 Jan 2014 18:46:21 +0000 http://nepszava.com/?p=126396#comment-344464 vikimeki: Asztat nemtom nézni , mert nem költök földfelszíni médiaboxra. Tehát csak satellit TV.-t nézek de azokban átlag kéthavonta van 1 perc magyarhír. Kutyát sem érdekeljük a CNN meg BBC illetve NTV hírcsaornáin. Ugyan vettem egy öt centis digitális tunert , USB .-be dughatót. Dehát az már fárasztó...fene se fogja ki-be húzkodni a komputerből. Inkább hagyom a francba az egész felejthető hungaromédiát. vikimeki:
Asztat nemtom nézni , mert nem költök földfelszíni médiaboxra.
Tehát csak satellit TV.-t nézek de azokban átlag kéthavonta van 1 perc magyarhír.
Kutyát sem érdekeljük a CNN meg BBC illetve NTV hírcsaornáin.
Ugyan vettem egy öt centis digitális tunert , USB .-be dughatót. Dehát az már fárasztó…fene se fogja ki-be húzkodni a komputerből.
Inkább hagyom a francba az egész felejthető hungaromédiát.

]]>
bumburi http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/gulyas-gergely-utoljara-figyelmezteti-amerikat.html/comment-page-2#comment-344427 bumburi Thu, 23 Jan 2014 17:07:19 +0000 http://nepszava.com/?p=126396#comment-344427 vikmeki Ugye mondtam, hogy Friderikuszt érdemes nézni?! vikmeki
Ugye mondtam, hogy Friderikuszt érdemes nézni?!

]]>