Hozzászólás: Szegény gyerekek „ünnepe” a Hiltonban http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/szegeny-gyerekek-%e2%80%9eunnepe%e2%80%9d-a-hiltonban.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 bumburi http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/szegeny-gyerekek-%e2%80%9eunnepe%e2%80%9d-a-hiltonban.html/comment-page-2#comment-334552 bumburi Wed, 25 Dec 2013 17:37:36 +0000 http://nepszava.com/?p=125538#comment-334552 Kedves Jeremias! Köszönöm. Kedves Jeremias!
Köszönöm.

]]>
Izsak-Bacs Jeremias http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/szegeny-gyerekek-%e2%80%9eunnepe%e2%80%9d-a-hiltonban.html/comment-page-2#comment-334544 Izsak-Bacs Jeremias Wed, 25 Dec 2013 17:20:31 +0000 http://nepszava.com/?p=125538#comment-334544 Kedves mindenki' Karácsony van, és küldtem egyik ismerősnek egy Karácsonyi dicséretet, (himnuszt), bocsánat mindenkitől, IGAZ, nem néztem utána azt hogy ki tette fel a YouTube-ra, ezert kérlek benneteket hogy ne vegyetek rossz neven és BOCSÁNAT mindenkitől! Utólag is Boldog és Áldott Karácsonyt és meg Boldogabb Újévet. (Köszönöm az észrevételt.) Kedves mindenki’

Karácsony van, és küldtem egyik ismerősnek egy Karácsonyi dicséretet, (himnuszt), bocsánat mindenkitől, IGAZ, nem néztem utána azt hogy ki tette fel a YouTube-ra, ezert kérlek benneteket hogy ne vegyetek rossz neven és BOCSÁNAT mindenkitől! Utólag is Boldog és Áldott Karácsonyt és meg Boldogabb Újévet. (Köszönöm az észrevételt.)

]]>
csakén http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/szegeny-gyerekek-%e2%80%9eunnepe%e2%80%9d-a-hiltonban.html/comment-page-2#comment-334521 csakén Wed, 25 Dec 2013 14:36:58 +0000 http://nepszava.com/?p=125538#comment-334521 Elszegényítik az embereket, aztán a szemükbe mondják, hogy mivel nincs semmijük, annyit is érnek, ezután már könnyen vezethetők. Az egész ország mély depresszióban - ez egy nagyon veszélyes betegség: rosszkedvű, szomorú, fáradt állapot, melyben a világ kietlennek, a nehézségek leküzdhetetlennek tűnnek. Elszegényítik az embereket, aztán a szemükbe mondják, hogy mivel nincs semmijük, annyit is érnek, ezután már könnyen vezethetők.
Az egész ország mély depresszióban – ez egy nagyon veszélyes betegség:
rosszkedvű, szomorú, fáradt állapot, melyben a világ kietlennek, a nehézségek leküzdhetetlennek tűnnek.

]]>
heveske http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/szegeny-gyerekek-%e2%80%9eunnepe%e2%80%9d-a-hiltonban.html/comment-page-2#comment-334509 heveske Wed, 25 Dec 2013 13:25:22 +0000 http://nepszava.com/?p=125538#comment-334509 Hallottátok Terry Black nyilatkozatát:Semjén, Szájer, Vona ! Tudjátok Krasznai Tünci ügy ! Nos - nem hiába drukkoltam ! Hallottátok Terry Black nyilatkozatát:Semjén, Szájer, Vona !
Tudjátok Krasznai Tünci ügy !
Nos – nem hiába drukkoltam !

]]>
bruckenbacker kapitány http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/szegeny-gyerekek-%e2%80%9eunnepe%e2%80%9d-a-hiltonban.html/comment-page-2#comment-334505 bruckenbacker kapitány Wed, 25 Dec 2013 13:17:55 +0000 http://nepszava.com/?p=125538#comment-334505 --- Irén Bakos 2013. december 25. szerda 00:53 És a tolerancia jegyében természetesen az is elvárható, hogy a döntésed tartsák tiszteletben, ne akarjanak rádkényszeríteni olyan dolgokat amit nem szeretnél. V.ö már a majdnem kötelező álkereszténységet. http://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%93sz%C3%B6vets%C3%A9g
Irén Bakos
2013. december 25. szerda
00:53

És a tolerancia jegyében természetesen az is elvárható, hogy a döntésed tartsák tiszteletben, ne akarjanak rádkényszeríteni olyan dolgokat amit nem szeretnél.
V.ö már a majdnem kötelező álkereszténységet.

http://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%93sz%C3%B6vets%C3%A9g

]]>
Vélemény http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/szegeny-gyerekek-%e2%80%9eunnepe%e2%80%9d-a-hiltonban.html/comment-page-2#comment-334456 Vélemény Wed, 25 Dec 2013 10:44:13 +0000 http://nepszava.com/?p=125538#comment-334456 Azért arra is kíváncsi lennék, hogy a 40 gyermek mellett hányan zabáltak még a Hiltonban ugyanezen szervezés kapcsán. Csupa jótékony célból.... Gondolom Balogh Zoltán sem úgy ment oda, hogy nem evett semmit. Azért arra is kíváncsi lennék, hogy a 40 gyermek mellett hányan zabáltak még a Hiltonban ugyanezen szervezés kapcsán. Csupa jótékony célból…. Gondolom Balogh Zoltán sem úgy ment oda, hogy nem evett semmit.

]]>
uzbence http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/szegeny-gyerekek-%e2%80%9eunnepe%e2%80%9d-a-hiltonban.html/comment-page-2#comment-334423 uzbence Wed, 25 Dec 2013 08:18:35 +0000 http://nepszava.com/?p=125538#comment-334423 Hurrá Magyarország jobban teljesít. Még megelőzzük a bangladesi átlagot. http://hvg.hu/itthon/20131219_rendorseg_tananyag_melyszegenyseg_ellen Hurrá Magyarország jobban teljesít. Még megelőzzük a bangladesi átlagot.
http://hvg.hu/itthon/20131219_rendorseg_tananyag_melyszegenyseg_ellen

]]>
Irén Bakos http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/szegeny-gyerekek-%e2%80%9eunnepe%e2%80%9d-a-hiltonban.html/comment-page-2#comment-334367 Irén Bakos Tue, 24 Dec 2013 22:53:45 +0000 http://nepszava.com/?p=125538#comment-334367 Szerencsétlen gyerekek! Pont az ilyen álszent, képmutató, gonosz és lélektelen "keresztényi" cselekedetek miatt van az, hogy én nagyon nem csípem a vallásokat! Valaha volt bennem némi hit abban, hogy létezik Isten - még kis gyermek koromban. Azóta elég sok gonoszságot tapasztaltam az egyházak képviselői részéről, no meg az Ószövetség istene sem a humanizmusáról és emberségéről volt híres. Ezek és a további tanulmányaim és kutatásaim eredményei elegendők voltak ahhoz hogy elforduljak mindenféle vallástól. Természetesen tiszteletben tartom minden embertársam hitét, amely léleképítő célt szolgál. Szerencsétlen gyerekek! Pont az ilyen álszent, képmutató, gonosz és lélektelen “keresztényi” cselekedetek miatt van az, hogy én nagyon nem csípem a vallásokat!
Valaha volt bennem némi hit abban, hogy létezik Isten – még kis gyermek koromban. Azóta elég sok gonoszságot tapasztaltam az egyházak képviselői részéről, no meg az Ószövetség istene sem a humanizmusáról és emberségéről volt híres. Ezek és a további tanulmányaim és kutatásaim eredményei elegendők voltak ahhoz hogy elforduljak mindenféle vallástól. Természetesen tiszteletben tartom minden embertársam hitét, amely léleképítő célt szolgál.

]]>
keddi http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/szegeny-gyerekek-%e2%80%9eunnepe%e2%80%9d-a-hiltonban.html/comment-page-2#comment-334359 keddi Tue, 24 Dec 2013 20:31:04 +0000 http://nepszava.com/?p=125538#comment-334359 Úgylátszik nem ég le a képéről a bőr! Lélektelen, képmutató álkeresztény, aki lábbal tapossa a krisztusi törvényeket. Úgylátszik nem ég le a képéről a bőr! Lélektelen, képmutató álkeresztény, aki lábbal tapossa a krisztusi törvényeket.

]]>
neveletlen http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/szegeny-gyerekek-%e2%80%9eunnepe%e2%80%9d-a-hiltonban.html/comment-page-2#comment-334351 neveletlen Tue, 24 Dec 2013 19:35:11 +0000 http://nepszava.com/?p=125538#comment-334351 Oldberg, a videó alatt ez a szöveg olvasható: Balog páter arról beszélt, hogy "az advent arra való, hogy (innen Balog szövege:"világosabb legyen az életünkben. Akkor azt is meglátjuk, hogy Magyarországon élnek szegények, akik segítségre szorulnak." Ha ov-t és bandáját, köztük ezt a papot érdekelné, VALÓBAN érdekelné, hogy az országban rengeteg segítségre szoruló ember van, akkor nem 40 gyereket cipeltet el a Hiltonba, rendez nekik médianyilvános étkezést, hanem csendben és névtelenül adna a rászorulóknak. Mint pl. a krisnások a Blaha Lujza téren. Lélektelen dolog, amit csinált. Ha igazán lelkész lenne, nem csinált volna ilyet. Oldberg, a videó alatt ez a szöveg olvasható: Balog páter arról beszélt, hogy “az advent arra való, hogy (innen Balog szövege:”világosabb legyen az életünkben. Akkor azt is meglátjuk, hogy Magyarországon élnek szegények, akik segítségre szorulnak.”
Ha ov-t és bandáját, köztük ezt a papot érdekelné, VALÓBAN érdekelné, hogy az országban rengeteg segítségre szoruló ember van, akkor nem 40 gyereket cipeltet el a Hiltonba, rendez nekik médianyilvános étkezést, hanem csendben és névtelenül adna a rászorulóknak. Mint pl. a krisnások a Blaha Lujza téren.
Lélektelen dolog, amit csinált. Ha igazán lelkész lenne, nem csinált volna ilyet.

]]>