Hozzászólás: Orbán díszes társaságban, diktátorok között http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/orban-diszes-tarsasagban-diktatorok-kozott.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 kockazat1 http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/orban-diszes-tarsasagban-diktatorok-kozott.html/comment-page-1#comment-335031 kockazat1 Fri, 27 Dec 2013 17:59:35 +0000 http://nepszava.com/?p=125545#comment-335031 Sajnos ez még csak a kezdet! Beigazolódik, hogy ez az ő szakmája. A kisember alatt nagyra nőtt a szegénység. 4,5 millióan élnek a létminimum és több mint 1,5 millióan a szegénységi küszöb alatt. A zemberek agytekervényeit és lelkét manipulálja. Íme: "Egy néni bement a bankba és kérte a 150.ooo Ft-ot. Milyen 150.000 Ft-ot ?- kérdezték. Azt, amit kétszer lehet ingyen felvenni- mondta." Minderre a stupid suttyó azt mondja, hogy Magyarország jobban teljesít. Nemzeti együttműködés van az országban. Heherésző, rihegő- röhögő hangon szétver mindent. Sajnos ez még csak a kezdet!
Beigazolódik, hogy ez az ő szakmája.
A kisember alatt nagyra nőtt a szegénység.
4,5 millióan élnek a létminimum és több mint 1,5 millióan a szegénységi küszöb alatt.
A zemberek agytekervényeit és lelkét manipulálja.
Íme:
“Egy néni bement a bankba és kérte a 150.ooo Ft-ot.
Milyen 150.000 Ft-ot ?- kérdezték.
Azt, amit kétszer lehet ingyen felvenni- mondta.”
Minderre a stupid suttyó azt mondja, hogy Magyarország jobban teljesít.
Nemzeti együttműködés van az országban.
Heherésző, rihegő- röhögő hangon szétver mindent.

]]>
topi mackó http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/orban-diszes-tarsasagban-diktatorok-kozott.html/comment-page-1#comment-334719 topi mackó Thu, 26 Dec 2013 10:22:39 +0000 http://nepszava.com/?p=125545#comment-334719 Karácsony alkalmából hozzájutottam Moldova: A beszélő disznó+Józsi rendszert vált+ Mi I.Viktor cimű könyvéhez. Elolvasva bátran merem állitani, hogy az irónak nagyon kicsi az esélye állami kitüntetésre a jelenlegi rezsimtől irói munkásságának elismeréseként. (Pl: "...mi I. Viktor Mo királya, Felcsút hercege....") :-) topi MaCKó Karácsony alkalmából hozzájutottam

Moldova: A beszélő disznó+Józsi rendszert vált+ Mi I.Viktor cimű könyvéhez.

Elolvasva bátran merem állitani, hogy az irónak nagyon kicsi az esélye állami kitüntetésre a jelenlegi rezsimtől irói munkásságának elismeréseként.

(Pl: “…mi I. Viktor Mo királya, Felcsút hercege….”)

:-)

topi MaCKó

]]>
pecor http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/orban-diszes-tarsasagban-diktatorok-kozott.html/comment-page-1#comment-334707 pecor Thu, 26 Dec 2013 09:46:47 +0000 http://nepszava.com/?p=125545#comment-334707 Az elektronikus hírközlő ,és nyomtatott sajtót felelőssége óriási,amely nagy mértékben hozzájárult Orbán diktátorrá válásához és rendszerének kiépítéséhez. A felelősségre vonásuk elkerülhetetlen, Orbán mellett lesz a helyük, a vádlottak padján.Remélem mihamarabb. Az elektronikus hírközlő ,és nyomtatott sajtót felelőssége óriási,amely nagy mértékben hozzájárult Orbán diktátorrá válásához és rendszerének kiépítéséhez.
A felelősségre vonásuk elkerülhetetlen, Orbán mellett lesz a helyük, a vádlottak padján.Remélem mihamarabb.

]]>
VegvariVitez http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/orban-diszes-tarsasagban-diktatorok-kozott.html/comment-page-1#comment-334651 VegvariVitez Thu, 26 Dec 2013 07:29:00 +0000 http://nepszava.com/?p=125545#comment-334651 Az 50 eves KIEGETT de annal veszejesebb Orban mara az EU kockazati tenyezo veszejes fasiszta Horthysta demagog Diktatora es politikai bajkeveroje! Orban hazaarulokent s Unortodox csak a FideszMaffia Gazdasagi MILLIARDOS joletet bebetonoz Gazdasagi Terrorjaval gyotri kinozza a szenvedo magyar nepet hanem maganak az EU-nak is sujos kockazati tenyezo es bomlaszto anarchista aknamunkas! orban celja maganak az EU politikai demokratikus egyseegenek alaasasa pont azzal a megoszto aknamunkaval amivel magat a Magyar tarsadalmat akarja elgyengiteni megosztani elszegenyiteni es alaaknazni sajat Hatalmi Amokfutasa vegett!! orban FEL s RETTEG mint minden Diktator hogy ez a gonosz terve azaz a magyar nep leigazasa es a Fideszmaffi Horthysta Fasiszta UriDzsentry Uralma ala hajtasa es az EU-bol valo kiszakitas nem sikerul!! Orbant nemcsak egyszeruen LeKell valtani 2014-ben hanem OROKRE eltavolitani a nemzetkozi es hazi kozeletbol mint a magyarsag legnagyobb hazug Belso Ellenseget es Kartevojet hataron innen s tul!! Orban a Rendszervaltas legkartekonyabb legnagyobb BUNOZO GAZEMBERE!! ettol a ganetol es FideszMaffiajatol KOTELESSEGUNK OROKRE MEGSZABADULNI!! Szavazz az MSZP Egyutt 2014 -PM es DK Demokratikus ellenzeki Uj Kormanyra 2014-ben!! Mentsuk meg Magyarorszagot Orban es a FideszMaffia karmaibol!! Az 50 eves KIEGETT de annal veszejesebb Orban mara az EU kockazati tenyezo veszejes fasiszta Horthysta demagog Diktatora es politikai bajkeveroje!
Orban hazaarulokent s Unortodox csak a FideszMaffia Gazdasagi MILLIARDOS joletet bebetonoz Gazdasagi Terrorjaval gyotri kinozza a szenvedo magyar nepet hanem maganak az EU-nak is sujos kockazati tenyezo es bomlaszto anarchista aknamunkas!

orban celja maganak az EU politikai demokratikus egyseegenek alaasasa pont azzal a megoszto aknamunkaval amivel magat a Magyar tarsadalmat akarja elgyengiteni megosztani elszegenyiteni es alaaknazni sajat Hatalmi Amokfutasa vegett!!

orban FEL s RETTEG mint minden Diktator hogy ez a gonosz terve azaz a magyar nep leigazasa es a Fideszmaffi Horthysta Fasiszta UriDzsentry Uralma ala hajtasa es az EU-bol valo kiszakitas nem sikerul!!

Orbant nemcsak egyszeruen LeKell valtani 2014-ben hanem OROKRE eltavolitani a nemzetkozi es hazi kozeletbol mint a magyarsag legnagyobb hazug Belso Ellenseget es Kartevojet hataron innen s tul!!

Orban a Rendszervaltas legkartekonyabb legnagyobb BUNOZO GAZEMBERE!!

ettol a ganetol es FideszMaffiajatol KOTELESSEGUNK OROKRE MEGSZABADULNI!!

Szavazz az MSZP Egyutt 2014 -PM es DK Demokratikus ellenzeki Uj Kormanyra 2014-ben!!
Mentsuk meg Magyarorszagot Orban es a FideszMaffia karmaibol!!

]]>
pecor http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/orban-diszes-tarsasagban-diktatorok-kozott.html/comment-page-1#comment-334570 pecor Wed, 25 Dec 2013 19:15:27 +0000 http://nepszava.com/?p=125545#comment-334570 A demokráciáért és a szabadság jogok kivívásáért,sokan a legdrágábbat az életüket áldozták Magyarországon.-- Ők a mi hőseink,-Diktatúra és diktátor ellen harcoltak. Ahol pedig az ország vezetőjét,a véreskezű diktátorok közé sorolják ott diktatúra uralkodik--,a demokráciánk megvédése kötelességünk--,éppen úgy a diktátor és szekértolói elítélése is. A demokráciáért és a szabadság jogok kivívásáért,sokan a legdrágábbat az életüket áldozták Magyarországon.– Ők a mi hőseink,-Diktatúra és diktátor ellen
harcoltak.
Ahol pedig az ország vezetőjét,a véreskezű diktátorok közé sorolják ott diktatúra uralkodik–,a demokráciánk megvédése kötelességünk–,éppen úgy a diktátor és
szekértolói elítélése is.

]]>
leo klein http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/orban-diszes-tarsasagban-diktatorok-kozott.html/comment-page-1#comment-334553 leo klein Wed, 25 Dec 2013 17:50:22 +0000 http://nepszava.com/?p=125545#comment-334553 KI FOGJA MEGTENNI EZ EGY NEHEZ KERDES MERT A POLITIKANAGYON PISZKOS ES RENGETEG KOZOS UGY VOLT A PARTOK KOZOTT PELDAUL OLAJ AMIBOL A PARTOK RESZESULTEK ES A KATONAIK NAGYON RENDESEN CSAK AZ EGYIK BAJ AZ VOLT HOGY A POLITIKUSOK 99.9% NEM ERT SZINTE SEMMIHEZ TEHAT ELLOPTAK KILOPTAK A PENZT DE AZT RAKTAROZTAK VAGY A PARNABA VAGY VALAHOL KULFOLDON DIPLOMATA UTLEVELLEL, SOK MOCSOK BELEFER A TASKABA VAMOS BELE SEM KUKKANTHAT SEHOL! TEHAT NEM KERULT BE A NEMZETGAZDASAGBA ES ALLITOLAG EZ EZER MILLIARD VAGY A FOLOTTI OSSZEG :(((:(:(:(. SZOVAL SZDSZ , MDF, KISGAZDA, FITYISZ, MSZP ES DISZPINTYEI MIND BUNOSOK ! AZTAN JOTT A POSTA BANK OTT MAR CSAK A FITYISZ ES AZ MSZP OSZTOZOTT NEM SOROLOM MIK MENNEK AZONKORMANYZATOKNAL AHOL MINDENKI KAP A VALLALKOZOKROL LEHUZOTT SAPBOL ! SZOVAL NEHEZ EGY HELYZET MIKOR VALOJABAN MINDENKI SAROS TALAN HA VALAKI OLYAN VEZETNE AZT A PARTOT AMI NAGY FELHATALMAZAST KAP AKI BECSULETES ES KEPES KERESZTULUTNI A KOMPLETT ELSZAMOLTATAST MEGHA A SAJATJAI ELLEN IS ELOKERULNEK KOMOLY BIZONYITEKOK MERT ORBANNAK VAN DOSSZIEJA NEM IS OLYAN VEKONY MEGVAN A PARASZTNAK A MAGAHOZ VALO ESZE AZ MAS KERDES , HOGY MINISZTERELNOKNEK TELJESEN ALKALMATLAN MERT EGY KISSTILU UNINTELIGENS ARROGANS PARASZT BUNOZO! DE KICSI ROLI EN CSAK OKOSKODOM MEGOLDANI NEM TUDOM SAJNOS EZT A RETTENETES HELYZETET MARPEDIG ADDIG ZUHANAS LESZ AMIG A BUNOSOK NEM KERULNEK ODA AHOVA VALOK A BORTONBE ! 40 EVES KOR ALATT NE LEHESSEN POLITIZALNI !!!!!!!! KI FOGJA MEGTENNI EZ EGY NEHEZ KERDES MERT A POLITIKANAGYON PISZKOS ES RENGETEG KOZOS UGY VOLT A PARTOK KOZOTT PELDAUL OLAJ AMIBOL A PARTOK RESZESULTEK ES A KATONAIK NAGYON RENDESEN CSAK AZ EGYIK BAJ AZ VOLT HOGY A POLITIKUSOK 99.9% NEM ERT SZINTE SEMMIHEZ TEHAT ELLOPTAK KILOPTAK A PENZT DE AZT RAKTAROZTAK VAGY A PARNABA VAGY VALAHOL KULFOLDON DIPLOMATA UTLEVELLEL, SOK MOCSOK BELEFER A TASKABA VAMOS BELE SEM KUKKANTHAT SEHOL! TEHAT NEM KERULT BE A NEMZETGAZDASAGBA ES ALLITOLAG EZ EZER MILLIARD VAGY A FOLOTTI OSSZEG :(((:(:(:(. SZOVAL SZDSZ , MDF, KISGAZDA, FITYISZ, MSZP ES DISZPINTYEI MIND BUNOSOK ! AZTAN JOTT A POSTA BANK OTT MAR CSAK A FITYISZ ES AZ MSZP OSZTOZOTT NEM SOROLOM MIK MENNEK AZONKORMANYZATOKNAL AHOL MINDENKI KAP A VALLALKOZOKROL LEHUZOTT SAPBOL ! SZOVAL NEHEZ EGY HELYZET MIKOR VALOJABAN MINDENKI SAROS TALAN HA VALAKI OLYAN VEZETNE AZT A PARTOT AMI NAGY FELHATALMAZAST KAP AKI BECSULETES ES KEPES KERESZTULUTNI A KOMPLETT ELSZAMOLTATAST MEGHA A SAJATJAI ELLEN IS ELOKERULNEK KOMOLY BIZONYITEKOK MERT ORBANNAK VAN DOSSZIEJA NEM IS OLYAN VEKONY MEGVAN A PARASZTNAK A MAGAHOZ VALO ESZE AZ MAS KERDES , HOGY MINISZTERELNOKNEK TELJESEN ALKALMATLAN MERT EGY KISSTILU UNINTELIGENS ARROGANS PARASZT BUNOZO! DE KICSI ROLI EN CSAK OKOSKODOM MEGOLDANI NEM TUDOM SAJNOS EZT A RETTENETES HELYZETET MARPEDIG ADDIG ZUHANAS LESZ AMIG A BUNOSOK NEM KERULNEK ODA AHOVA VALOK A BORTONBE ! 40 EVES KOR ALATT NE LEHESSEN POLITIZALNI !!!!!!!!

]]>
Izsak-Bacs Jeremias http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/orban-diszes-tarsasagban-diktatorok-kozott.html/comment-page-1#comment-334543 Izsak-Bacs Jeremias Wed, 25 Dec 2013 17:18:40 +0000 http://nepszava.com/?p=125545#comment-334543 Kedves mindenki' Karácsony van, és küldtem egyik ismerősnek egy Karácsonyi dicséretet, (himnuszt), bocsánat mindenkitől, IGAZ, nem néztem utána azt hogy ki tette fel a YouTube-ra, ezert kérlek benneteket hogy ne vegyetek rossz neven és BOCSÁNAT mindenkitől! Utólag is Boldog és Áldott Karácsonyt és meg Boldogabb Újévet. (Köszönöm az észrevételt.) Kedves mindenki’

Karácsony van, és küldtem egyik ismerősnek egy Karácsonyi dicséretet, (himnuszt), bocsánat mindenkitől, IGAZ, nem néztem utána azt hogy ki tette fel a YouTube-ra, ezert kérlek benneteket hogy ne vegyetek rossz neven és BOCSÁNAT mindenkitől! Utólag is Boldog és Áldott Karácsonyt és meg Boldogabb Újévet. (Köszönöm az észrevételt.)

]]>
kovácsúr http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/orban-diszes-tarsasagban-diktatorok-kozott.html/comment-page-1#comment-334457 kovácsúr Wed, 25 Dec 2013 10:48:30 +0000 http://nepszava.com/?p=125545#comment-334457 -orbánt és társait ebben az országban sosem fogják elítélni... -marad a kegyes halálos balesetek sorozata... -vagy marad minden a régiben... -orbánt és társait ebben az országban sosem fogják elítélni…
-marad a kegyes halálos balesetek sorozata…
-vagy marad minden a régiben…

]]>
obrigado http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/orban-diszes-tarsasagban-diktatorok-kozott.html/comment-page-1#comment-334427 obrigado Wed, 25 Dec 2013 08:39:50 +0000 http://nepszava.com/?p=125545#comment-334427 Remélem az EU hamarosan észhez tér és elszámoltatja ezt az állandóan hadakozó hős barmot az uniós támogatásokról. Hiszen ezek jó része a haveri kör zsebeibe került. Remélem az EU hamarosan észhez tér és elszámoltatja
ezt az állandóan hadakozó hős barmot az uniós támogatásokról.
Hiszen ezek jó része a haveri kör zsebeibe került.

]]>
kicsiroli http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/orban-diszes-tarsasagban-diktatorok-kozott.html/comment-page-1#comment-334391 kicsiroli Wed, 25 Dec 2013 05:28:47 +0000 http://nepszava.com/?p=125545#comment-334391 leo klein: "ORBANT EGY KOVETKEZO KORMANYVALTAS UTAN AZONNAL EL KELL ITELNI HAZAARULAS ES EGYEB GAZDASAGI BUNCSELEKMENYEK MIATT ELETFOGYTIGLANI BORTONBUNTETESRE " És szerinted ki fogja ezt megtenni???? Annyi "magas labda" volt a fidesssss részéről és mit csinált ez az ugynevezett " ellenzék" ???? Ja, semmit?????? Ezeknek pont úgy benne van a mocskos kezük mindenben, ezért kussolnak. Mindenkinek Áldott Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Újévet kívánok. leo klein: “ORBANT EGY KOVETKEZO KORMANYVALTAS UTAN AZONNAL EL KELL ITELNI HAZAARULAS ES EGYEB GAZDASAGI BUNCSELEKMENYEK MIATT ELETFOGYTIGLANI BORTONBUNTETESRE ”

És szerinted ki fogja ezt megtenni???? Annyi “magas labda” volt a fidesssss részéről és mit csinált ez az ugynevezett ” ellenzék” ???? Ja, semmit??????
Ezeknek pont úgy benne van a mocskos kezük mindenben, ezért kussolnak.
Mindenkinek Áldott Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Újévet kívánok.

]]>