Hozzászólás: Kellemes Karácsonyi Ünnepeket! http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/kellemes-karacsonyi-unnepeket.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 cadik http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/kellemes-karacsonyi-unnepeket.html/comment-page-1#comment-334611 cadik Wed, 25 Dec 2013 23:19:48 +0000 http://nepszava.com/?p=125555#comment-334611 Nagyon békés karácsonyi ünnepeket kívánok mindannyiunknak! Nagyon békés karácsonyi ünnepeket kívánok mindannyiunknak!

]]>
bajao http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/kellemes-karacsonyi-unnepeket.html/comment-page-1#comment-334600 bajao Wed, 25 Dec 2013 22:16:52 +0000 http://nepszava.com/?p=125555#comment-334600 mindenkinek szeretettel kivánok békés ünnepeket, juszt is boldogabb, gazdagabb ujesztendőt és nagyon jó egészséget! bajao mindenkinek szeretettel kivánok békés ünnepeket, juszt is boldogabb, gazdagabb ujesztendőt és nagyon jó egészséget!
bajao

]]>
Wolffie http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/kellemes-karacsonyi-unnepeket.html/comment-page-1#comment-334582 Wolffie Wed, 25 Dec 2013 20:38:36 +0000 http://nepszava.com/?p=125555#comment-334582 Boldog Karácsonyt Minden jóakaratú embernek a Földön! Boldog Karácsonyt Minden jóakaratú embernek a Földön!

]]>
Dimitru1 http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/kellemes-karacsonyi-unnepeket.html/comment-page-1#comment-334559 Dimitru1 Wed, 25 Dec 2013 18:46:26 +0000 http://nepszava.com/?p=125555#comment-334559 Magam is, csatlakozva a fentiekhez, KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK a szerkesztőnek és a portál minden olvasójának! Magam is, csatlakozva a fentiekhez, KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK a szerkesztőnek és a portál minden olvasójának!

]]>
Izsak-Bacs Jeremias http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/kellemes-karacsonyi-unnepeket.html/comment-page-1#comment-334540 Izsak-Bacs Jeremias Wed, 25 Dec 2013 17:13:22 +0000 http://nepszava.com/?p=125555#comment-334540 Kedves mindenki' Karácsony van, és küldtem egyik ismerősnek egy Karácsonyi dicséretet, (himnuszt), bocsánat mindenkitől, IGAZ, nem néztem utána azt hogy ki tette fel a YouTube-ra, ezert kérlek benneteket hogy ne vegyetek rossz neven és BOCSÁNAT mindenkitől! Utólag is Boldog és Áldott Karácsonyt és meg Boldogabb Újévet. (Köszönöm az észrevételt.) Kedves mindenki’

Karácsony van, és küldtem egyik ismerősnek egy Karácsonyi dicséretet, (himnuszt), bocsánat mindenkitől, IGAZ, nem néztem utána azt hogy ki tette fel a YouTube-ra, ezert kérlek benneteket hogy ne vegyetek rossz neven és BOCSÁNAT mindenkitől! Utólag is Boldog és Áldott Karácsonyt és meg Boldogabb Újévet. (Köszönöm az észrevételt.)

]]>
csakén http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/kellemes-karacsonyi-unnepeket.html/comment-page-1#comment-334485 csakén Wed, 25 Dec 2013 12:26:43 +0000 http://nepszava.com/?p=125555#comment-334485 http://www.youtube.com/watch?v=5MOqGc81wII&list=PLC49314AA7C60D50B - Mindenkinek békességet, megértést - és nem csak az ünnepekre. http://www.youtube.com/watch?v=5MOqGc81wII&list=PLC49314AA7C60D50B
-
Mindenkinek békességet, megértést – és nem csak az ünnepekre.

]]>
Gonoszka http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/kellemes-karacsonyi-unnepeket.html/comment-page-1#comment-334453 Gonoszka Wed, 25 Dec 2013 10:40:53 +0000 http://nepszava.com/?p=125555#comment-334453 Örömteli ünnepeket, .... * http://csoki2.nolblog.hu/archives/2013/12/25/Tegnap_estero/ * + az első hozzászólás. ..............................sok szeretettel .....................GONOSZKA Örömteli ünnepeket, ….
*
http://csoki2.nolblog.hu/archives/2013/12/25/Tegnap_estero/
*
+ az első hozzászólás.
…………………………sok szeretettel
…………………GONOSZKA

]]>
D. Elemér http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/kellemes-karacsonyi-unnepeket.html/comment-page-1#comment-334448 D. Elemér Wed, 25 Dec 2013 10:20:59 +0000 http://nepszava.com/?p=125555#comment-334448 elnézést de szent este a üdvözlö karácsonyi üzeneteket is LE minuszulták !! hihetetlen üzeném remélem olvassa Van ilyenkor Ingyenes lelki segély vonal ilyen magányos torz lelkületű embernek de a 10-es ÍQ ján ez sem fog segíteni de ha valakit ilyen örömmel tölt el hogy l az elmebeteg !! elnézést de szent este a üdvözlö karácsonyi üzeneteket is LE minuszulták !! hihetetlen
üzeném remélem olvassa
Van ilyenkor Ingyenes lelki segély vonal ilyen magányos torz lelkületű embernek
de a 10-es ÍQ ján ez sem fog segíteni
de ha valakit ilyen örömmel tölt el hogy l az elmebeteg !!

]]>
Arató Gyula http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/kellemes-karacsonyi-unnepeket.html/comment-page-1#comment-334447 Arató Gyula Wed, 25 Dec 2013 10:17:08 +0000 http://nepszava.com/?p=125555#comment-334447 Sok boldogságot kívánok mindenkinek a világon ! Sok boldogságot kívánok mindenkinek a világon !

]]>
emigrant http://nepszava.com/2013/12/magyarorszag/kellemes-karacsonyi-unnepeket.html/comment-page-1#comment-334430 emigrant Wed, 25 Dec 2013 08:59:09 +0000 http://nepszava.com/?p=125555#comment-334430 Én is! Én is! Én is! Én is!

]]>