Hozzászólás: Fizetett csőcselék randalírozott 2006 őszén? http://nepszava.com/2013/11/magyarorszag/fizetett-csocselek-randalirozott-2006-oszen.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 bumburi http://nepszava.com/2013/11/magyarorszag/fizetett-csocselek-randalirozott-2006-oszen.html/comment-page-2#comment-325603 bumburi Sun, 24 Nov 2013 16:01:11 +0000 http://nepszava.com/?p=124598#comment-325603 Orbán nagyon ügyes! Talált a semmisségi törvényhez megfelelő embert Balsai személyében. A sunyi, alattomos rókát!Meg is kapta érte az alkotmánybírói széket, annak ellenére, hogy nem felelt meg a kritériumoknak! És mindezt megtárgyalták a parlament épületében az ellenzéki pártok jelenlétében... Mi kellene ahhoz, hogy ez a gerinctelen ellenzéki társaság egyszer, csak egyszer, demokrata módon viselkedjen? Már rég elfelejtettük volna Orbánt,és bandáját! Mondjuk akkor kellett volna felállniuk, és mindegyiknek elhagyni a parlamentet! De ez a hülye ellenzék még akkor is annak örült, hogy taposni tud Gyurcsányon! Aki akkor vétett a legnagyobbat, amikor nem követelte meg a rend helyreállítását, és a demokrácia védelmét! nem az azonosítószámmal kellett volna foglalkozni, hanem megkövetelni a rendőröktől azt,amiért vannak. . Elcseszett rendszerváltás, elcseszett demokrácia, elcseszett ellenzék, és elcseszett ország!!! Ebből már nem lehet felállni... Orbán nagyon ügyes!
Talált a semmisségi törvényhez megfelelő embert Balsai személyében. A sunyi, alattomos rókát!Meg is kapta érte az alkotmánybírói széket, annak ellenére, hogy nem felelt meg a kritériumoknak!
És mindezt megtárgyalták a parlament épületében az ellenzéki pártok jelenlétében…
Mi kellene ahhoz, hogy ez a gerinctelen ellenzéki társaság egyszer, csak egyszer, demokrata módon viselkedjen? Már rég elfelejtettük volna Orbánt,és bandáját!
Mondjuk akkor kellett volna felállniuk, és mindegyiknek elhagyni a parlamentet!
De ez a hülye ellenzék még akkor is annak örült, hogy taposni tud Gyurcsányon! Aki akkor vétett a legnagyobbat, amikor nem követelte meg a rend helyreállítását, és a demokrácia védelmét!
nem az azonosítószámmal kellett volna foglalkozni, hanem megkövetelni a rendőröktől azt,amiért vannak.
.
Elcseszett rendszerváltás, elcseszett demokrácia, elcseszett ellenzék, és elcseszett ország!!!
Ebből már nem lehet felállni…

]]>
csakén http://nepszava.com/2013/11/magyarorszag/fizetett-csocselek-randalirozott-2006-oszen.html/comment-page-2#comment-325602 csakén Sun, 24 Nov 2013 15:59:23 +0000 http://nepszava.com/?p=124598#comment-325602 A tatabányai ítélet a bizonyíték arra, hogy a 2006-s csőcselék mit érdemelt volna! - A 2006-s eseményekről ítélkező bírók most vajon mit ítéltek volna a tatabányai nő ügyében?! A tatabányai ítélet a bizonyíték arra, hogy a 2006-s csőcselék mit érdemelt volna!
-
A 2006-s eseményekről ítélkező bírók most vajon mit ítéltek volna a tatabányai nő ügyében?!

]]>
Dr.Balázs József http://nepszava.com/2013/11/magyarorszag/fizetett-csocselek-randalirozott-2006-oszen.html/comment-page-2#comment-325594 Dr.Balázs József Sun, 24 Nov 2013 15:44:59 +0000 http://nepszava.com/?p=124598#comment-325594 Kár, hogy a mai jogrendszerben a tanút nem lehet elmeorvosi szakértői vizsgálat alá vonni.Ezt azért fájlalom, mert láttam Komáromi Úr tanúvalomása alatti viselkedését.Szerintem több mint lesgyanús. A másik amiért klaviatúrát ragadtam, hogy megnézném a nagy demokráciákat, USA, Francia, Német Britt stb., hogy mit csinálnának, ha "békés tüntetők" mwgtámadnák egy központi (állami) hírközlési központot. Szerintem nem azt vizsgálnák, hogy hány garázdát vágtak szájba, lőttek meg gumilövedékkel, hanem azt, hogy miért nem zárták valamennyit börtönbe, hogy a kedvüket is elvegyék az ilyen rombolástól. Ez egyszerűen államellenes bűncselekmény volt, amit minden normális és demokratikus hatalom megbüntet. A diktatúra viszont megtorol, de üldözi a rendcsinálókat.. Kár, hogy a mai jogrendszerben a tanút nem lehet elmeorvosi szakértői vizsgálat alá vonni.Ezt azért fájlalom, mert láttam Komáromi Úr tanúvalomása alatti viselkedését.Szerintem több mint lesgyanús.
A másik amiért klaviatúrát ragadtam, hogy megnézném a nagy demokráciákat, USA, Francia, Német Britt stb., hogy mit csinálnának, ha “békés tüntetők” mwgtámadnák egy központi (állami) hírközlési központot.
Szerintem nem azt vizsgálnák, hogy hány garázdát vágtak szájba, lőttek meg gumilövedékkel, hanem azt, hogy miért nem zárták valamennyit börtönbe, hogy a kedvüket is elvegyék az ilyen rombolástól.
Ez egyszerűen államellenes bűncselekmény volt, amit minden normális és demokratikus hatalom megbüntet. A diktatúra viszont megtorol, de üldözi a rendcsinálókat..

]]>
bumburi http://nepszava.com/2013/11/magyarorszag/fizetett-csocselek-randalirozott-2006-oszen.html/comment-page-2#comment-325423 bumburi Sat, 23 Nov 2013 20:37:58 +0000 http://nepszava.com/?p=124598#comment-325423 Heltai Zsuzsanna Genetikusan alattvaló! Heltai Zsuzsanna
Genetikusan alattvaló!

]]>
Heltai Zsuzsanna http://nepszava.com/2013/11/magyarorszag/fizetett-csocselek-randalirozott-2006-oszen.html/comment-page-2#comment-325411 Heltai Zsuzsanna Sat, 23 Nov 2013 19:44:07 +0000 http://nepszava.com/?p=124598#comment-325411 Milyen ország az, ahol a főrendőröket rángatják bíróság elé, ez a vallomás nyilvánosságra kerül és a média kussol. A birka nép hallgat. Amikor egyre inkább be is bizonyosodik, h nem lelkes hazafiak őszinte felháborodása, hanem szisztematikusan előre felépített, megszervezett és támogatott puccskisérletet hajtott végre az ellenzék, fizetett csőcselékkel. Több polgári körös azzal hencegett, hogy nagy dolgok fognak történni szept.17-én! Aztán a bűnösök hatalomra kerülnek módszeres lejárató kampányuk után, a gyújtogatók kártérítést kapnak és jön a semmisségi törvény.......Politikusok, állami hivatalnokok meghurcolása, koncepciós perek. MLYEN ORSZÁG EZ? MILYEN NÉP EZ? Milyen ország az, ahol a főrendőröket rángatják bíróság elé, ez a vallomás nyilvánosságra kerül és a média kussol. A birka nép hallgat. Amikor egyre inkább be is bizonyosodik, h nem lelkes hazafiak őszinte felháborodása, hanem szisztematikusan előre felépített, megszervezett és támogatott puccskisérletet hajtott végre az ellenzék, fizetett csőcselékkel. Több polgári körös azzal hencegett, hogy nagy dolgok fognak történni szept.17-én! Aztán a bűnösök hatalomra kerülnek módszeres lejárató kampányuk után, a gyújtogatók kártérítést kapnak és jön a semmisségi törvény…….Politikusok, állami hivatalnokok meghurcolása, koncepciós perek. MLYEN ORSZÁG EZ? MILYEN NÉP EZ?

]]>
"tisztelhölgyeimésuraim" http://nepszava.com/2013/11/magyarorszag/fizetett-csocselek-randalirozott-2006-oszen.html/comment-page-2#comment-325249 "tisztelhölgyeimésuraim" Sat, 23 Nov 2013 11:45:43 +0000 http://nepszava.com/?p=124598#comment-325249 . . A fotóról: . Még mindig jobb, mintha a lábánál felkötött fán lógó embrei holttestbe rúgna, ahogy az '56-os képeken is látható... . .
.
A fotóról:
.
Még mindig jobb, mintha a lábánál felkötött fán lógó embrei holttestbe rúgna, ahogy az ‘56-os képeken is látható…
.

]]>
"tisztelhölgyeimésuraim" http://nepszava.com/2013/11/magyarorszag/fizetett-csocselek-randalirozott-2006-oszen.html/comment-page-2#comment-325228 "tisztelhölgyeimésuraim" Sat, 23 Nov 2013 10:53:23 +0000 http://nepszava.com/?p=124598#comment-325228 . . rokakutya ! . Ez a 2006-os bevágás bizony megrázó élmény, de minden pénzt megér. Köszönet érte ! . Benne Orbanini, az aljas puccsista, aki még mindig képtelen beletörődni 2002-es de az azévi választási vereségébe végképp nem, a . f u t b a l l - h u l i g á n o k . n e v é b e n . egy órán keresztül indokolja, hogy miért kellett nekik felgyujtaniuk és összetörniük a várost, meg néhány rendőr lábát... Egy nyomasztóan aljas gazember... Igazi bűnöző alkat. . .
.
rokakutya !
.
Ez a 2006-os bevágás bizony megrázó élmény, de minden pénzt megér. Köszönet érte !
.
Benne Orbanini, az aljas puccsista, aki még mindig képtelen beletörődni 2002-es de az azévi választási vereségébe végképp nem, a . f u t b a l l – h u l i g á n o k . n e v é b e n . egy órán keresztül indokolja, hogy miért kellett nekik felgyujtaniuk és összetörniük a várost, meg néhány rendőr lábát…
Egy nyomasztóan aljas gazember… Igazi bűnöző alkat.
.

]]>
rokakutya http://nepszava.com/2013/11/magyarorszag/fizetett-csocselek-randalirozott-2006-oszen.html/comment-page-2#comment-324831 rokakutya Thu, 21 Nov 2013 19:37:11 +0000 http://nepszava.com/?p=124598#comment-324831 http://www.youtube.com/watch?v=SQK66lJ1WBA 55'56" Sváby András: Orbán úr ha Ön került volna olyan helyzetbe mint most Gyurcsány Ferenc ön lemondana? Orbán Viktor: Miután én nem kerületek olyan helyzetbe mint Gyurcsány Ferenc ezért a kérdés nem értelmes. SOSEM fogok ilyen helyzetbe kerülni. Nos, igen. Úgy vélem ebben nem téved. Gondolatkisérlet szintjén elmélyedtem a szövegben miután a hír kapcsán újranéztem a felvételt. Nem tudom a minielnök hasonló puccskisérlet esetén bele merne-e lövetni baloldali tüntetőkbe a Kossuth téren? http://www.youtube.com/watch?v=SQK66lJ1WBA

55′56″
Sváby András: Orbán úr ha Ön került volna olyan helyzetbe mint most Gyurcsány Ferenc ön lemondana?
Orbán Viktor: Miután én nem kerületek olyan helyzetbe mint Gyurcsány Ferenc ezért a kérdés nem értelmes. SOSEM fogok ilyen helyzetbe kerülni.

Nos, igen. Úgy vélem ebben nem téved. Gondolatkisérlet szintjén elmélyedtem a szövegben miután a hír kapcsán újranéztem a felvételt.
Nem tudom a minielnök hasonló puccskisérlet esetén bele merne-e lövetni baloldali tüntetőkbe a Kossuth téren?

]]>
csakén http://nepszava.com/2013/11/magyarorszag/fizetett-csocselek-randalirozott-2006-oszen.html/comment-page-2#comment-324739 csakén Thu, 21 Nov 2013 15:05:55 +0000 http://nepszava.com/?p=124598#comment-324739 A tatabányai ítélet, melyben a rendőrhöz egy palack víz hozzádobása 3 éves büntit jelent az elkövető nőnek, akkor a 2006-s "békés" rendőrverők, a gatyáját letoló idióta, a székházat békésen kirabolók vajon mit érdemelnek?! Tudom kárpótlást, mert ez a Kárpót-medence, de leginkább Birkaország! A tatabányai ítélet, melyben a rendőrhöz egy palack víz hozzádobása 3 éves büntit jelent az elkövető nőnek, akkor a 2006-s “békés” rendőrverők, a gatyáját letoló idióta, a székházat békésen kirabolók vajon mit érdemelnek?!
Tudom kárpótlást, mert ez a Kárpót-medence, de leginkább Birkaország!

]]>
foreigner http://nepszava.com/2013/11/magyarorszag/fizetett-csocselek-randalirozott-2006-oszen.html/comment-page-2#comment-324703 foreigner Thu, 21 Nov 2013 13:20:14 +0000 http://nepszava.com/?p=124598#comment-324703 Ha ez ebben a tempoban megy tovabb, vissza kell utalnom a lovet a fidesz szurke partkasszajaba. Ha ez ebben a tempoban megy tovabb, vissza kell utalnom a lovet a fidesz szurke partkasszajaba.

]]>