Hozzászólás: Utójjára figyelmesztessük az Ejrópaji Junijót http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/utojjara-figyelmesztessuk-az-ejropaji-junijot.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Vanek ur http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/utojjara-figyelmesztessuk-az-ejropaji-junijot.html/comment-page-1#comment-317427 Vanek ur Sat, 26 Oct 2013 17:31:11 +0000 http://nepszava.com/?p=123489#comment-317427 Nagyon talalo, fecsuti taho beszede, kimoderalas elött. Nagyon talalo, fecsuti taho beszede, kimoderalas elött.

]]>
csakén http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/utojjara-figyelmesztessuk-az-ejropaji-junijot.html/comment-page-1#comment-316862 csakén Fri, 25 Oct 2013 05:39:03 +0000 http://nepszava.com/?p=123489#comment-316862 A bérbékemenetelők talán erről még soha nem hallottak!? - http://www.stop.hu/gazdasag/jobbanteljesitunk-orszag-polgarai-ket-het-alatt-ehen-halnanak/1188593/ A bérbékemenetelők talán erről még soha nem hallottak!?
-
http://www.stop.hu/gazdasag/jobbanteljesitunk-orszag-polgarai-ket-het-alatt-ehen-halnanak/1188593/

]]>
nyugger http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/utojjara-figyelmesztessuk-az-ejropaji-junijot.html/comment-page-1#comment-316594 nyugger Thu, 24 Oct 2013 10:33:35 +0000 http://nepszava.com/?p=123489#comment-316594 Békeharc lessz a végső,a békehadsereg lessz a gyöző!!! Békeharc lessz a végső,a békehadsereg lessz a gyöző!!!

]]>
csakén http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/utojjara-figyelmesztessuk-az-ejropaji-junijot.html/comment-page-1#comment-316527 csakén Thu, 24 Oct 2013 06:51:42 +0000 http://nepszava.com/?p=123489#comment-316527 Viszi a bérbirkamenetelők sallerjait és kiosztja az EU-ban: - http://www.stop.hu/belfold/orban-elindult-az-ellenseg-foldjere/1188388/ Viszi a bérbirkamenetelők sallerjait és kiosztja az EU-ban:
-
http://www.stop.hu/belfold/orban-elindult-az-ellenseg-foldjere/1188388/

]]>
bruckenbacker kapitány http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/utojjara-figyelmesztessuk-az-ejropaji-junijot.html/comment-page-1#comment-316511 bruckenbacker kapitány Thu, 24 Oct 2013 06:11:12 +0000 http://nepszava.com/?p=123489#comment-316511 A cikk nyelvezete irodalmi alapon nyugszik. Egy tehetséges zsidó író használt hasonlót. Kettős az üzenet harc és fajgyűlület iránti megvetés és annak humoros bemutatása. http://hu.wikipedia.org/wiki/Rejt%C5%91_Jen%C5%91 És a hasonló nyelvezetű részleteket tartalmazó műből egy részlet: A Török Szultán nyomban felelt. Kissé különös írása volt: "Ketves Fijjugg? Tsagg kétt. Holnappja, hoty idd vagok. Orranband. A sog bénccel. De mmár ki. Lyoszanottam. Merdd. Elleintte kiccsit iddam. Musszáj folt. Neggem. Ma nem dechettek sem. Mit. Vas sárnap De holnap. 7-főn kezdem kutattni. Aszt. Gh!!!t. Mosd már. Uttána nészeg. Hodj mit lehhedd avval a Hopp kincsel tenni. Ámpár. Mi vollna. Ha! Lezolgállnná assz. Idejjét? Ráf ér Kiválló Tisztellleddel: Marradddam http://www.kundk.hu/konyv/RJ/3test.htm A cikk nyelvezete irodalmi alapon nyugszik. Egy tehetséges zsidó író használt hasonlót. Kettős az üzenet harc és fajgyűlület iránti megvetés és annak humoros bemutatása.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Rejt%C5%91_Jen%C5%91

És a hasonló nyelvezetű részleteket tartalmazó műből egy részlet:

A Török Szultán nyomban felelt. Kissé különös írása volt:

“Ketves Fijjugg?

Tsagg kétt. Holnappja, hoty idd vagok. Orranband. A sog bénccel. De mmár ki. Lyoszanottam. Merdd. Elleintte kiccsit iddam. Musszáj folt. Neggem. Ma nem dechettek sem. Mit. Vas sárnap De holnap. 7-főn kezdem kutattni. Aszt. Gh!!!t. Mosd már. Uttána nészeg. Hodj mit lehhedd avval a Hopp kincsel tenni. Ámpár. Mi vollna. Ha! Lezolgállnná assz. Idejjét? Ráf ér

Kiválló Tisztellleddel:
Marradddam

http://www.kundk.hu/konyv/RJ/3test.htm

]]>
csakén http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/utojjara-figyelmesztessuk-az-ejropaji-junijot.html/comment-page-1#comment-316489 csakén Thu, 24 Oct 2013 05:31:10 +0000 http://nepszava.com/?p=123489#comment-316489 Békemenet - megy a harci kakas megvédéséért! Akkor ezt itt most hogy?! Valóban az agyhalottak gyülekezete kerengett a Hősök terén, mert ez most harc vagy békesség?! Ezek nem is veszik már észre, hogy mennyire lebutították őket?! Szegény Magyarország.... Békemenet – megy a harci kakas megvédéséért!
Akkor ezt itt most hogy?!
Valóban az agyhalottak gyülekezete kerengett a Hősök terén, mert ez most harc vagy békesség?!
Ezek nem is veszik már észre, hogy mennyire lebutították őket?!
Szegény Magyarország….

]]>
csakén http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/utojjara-figyelmesztessuk-az-ejropaji-junijot.html/comment-page-1#comment-316483 csakén Thu, 24 Oct 2013 04:42:17 +0000 http://nepszava.com/?p=123489#comment-316483 mt Nem egy újság színvonalához, hanem a bérbirkamenet színvonalához szól az írás! Akiknél ez a lényeg...oda piszkítanak, ahonnét esznek, szerintük jár a pénz, oszt jó napot! - Az, hogy azer valamit tenni is kell, az számukra mellékes, pedig vannak EU-s és simán csak diplomáciai szabályok, amiket be kell tartani, na ez nem jut el az agyatlanokhoz, mert nekik mindent szabad, mert majd jönnek a jogászaik, oszt jó napot! mt
Nem egy újság színvonalához, hanem a bérbirkamenet színvonalához szól az írás!
Akiknél ez a lényeg…oda piszkítanak, ahonnét esznek, szerintük jár a pénz, oszt jó napot!
-
Az, hogy azer valamit tenni is kell, az számukra mellékes, pedig vannak EU-s és simán csak diplomáciai szabályok, amiket be kell tartani, na ez nem jut el az agyatlanokhoz, mert nekik mindent szabad, mert majd jönnek a jogászaik, oszt jó napot!

]]>
Hungarian citizen http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/utojjara-figyelmesztessuk-az-ejropaji-junijot.html/comment-page-1#comment-316471 Hungarian citizen Thu, 24 Oct 2013 01:10:59 +0000 http://nepszava.com/?p=123489#comment-316471 Ha nem toketlenek lennenek mindenutt, mar reg nem itt tartanank. Ha en lennek bankar vagy multivezer, akinek befektetese van itt, es azt hallanam, hogy orban mar joelore ram feni a keset, semmi penzert talalnek par profit, akik ugy eltakaritjak az utbol, hogy szo szerint hirmondoja (genallomanya) sem marad hatra. Nekem jatszana par milliardommal, darabokban kapna meg a felcsuti polgimesti :> De ezek nyulbelak, hat akkor nosza, turjetek :) Ha nem toketlenek lennenek mindenutt, mar reg nem itt tartanank. Ha en lennek bankar vagy multivezer, akinek befektetese van itt, es azt hallanam, hogy orban mar joelore ram feni a keset, semmi penzert talalnek par profit, akik ugy eltakaritjak az utbol, hogy szo szerint hirmondoja (genallomanya) sem marad hatra. Nekem jatszana par milliardommal, darabokban kapna meg a felcsuti polgimesti :> De ezek nyulbelak, hat akkor nosza, turjetek :)

]]>
tori http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/utojjara-figyelmesztessuk-az-ejropaji-junijot.html/comment-page-1#comment-316463 tori Wed, 23 Oct 2013 23:55:05 +0000 http://nepszava.com/?p=123489#comment-316463 O Tannenbaum, O Tannenbaum, wie dumm bist Du immer... http://www.youtube.com/watch?v=cC4bCeltiFo O Tannenbaum, O Tannenbaum, wie dumm bist Du immer…
http://www.youtube.com/watch?v=cC4bCeltiFo

]]>
mina tannenbaum http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/utojjara-figyelmesztessuk-az-ejropaji-junijot.html/comment-page-1#comment-316452 mina tannenbaum Wed, 23 Oct 2013 22:01:42 +0000 http://nepszava.com/?p=123489#comment-316452 jogászka, tényleg nem érted. ez, bárminek nevezzük az itteni szint alatt van. lehet ilyen vélemény is . ? ! ... többiek, köszönöm a finomitást! jogászka, tényleg nem érted. ez, bárminek nevezzük az itteni szint alatt van.
lehet ilyen vélemény is . ? ! …
többiek, köszönöm a finomitást!

]]>