Hozzászólás: Csak kamu volt Orbán sportbalesete? http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/csak-kamu-volt-orban-sportbalesete.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 csakén http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/csak-kamu-volt-orban-sportbalesete.html/comment-page-1#comment-312365 csakén Sun, 06 Oct 2013 15:09:43 +0000 http://nepszava.com/?p=122487#comment-312365 A melléklet fotóin jól látni, hogy bőven vannak ott nyugdíjasok. Úgy, hogy a Fidesz befejezheti a nyuggerezést és azt, hogy melyik párt s(z)avazóbázisa a nyuggerek csoportja, mert majd felébrednek ezek a nyugdíjasok a kómából, és másra szavaznak!))) Oszt jó napot! A melléklet fotóin jól látni, hogy bőven vannak ott nyugdíjasok.
Úgy, hogy a Fidesz befejezheti a nyuggerezést és azt, hogy melyik párt s(z)avazóbázisa a nyuggerek csoportja, mert majd felébrednek ezek a nyugdíjasok a kómából, és másra szavaznak!))) Oszt jó napot!

]]>
csakén http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/csak-kamu-volt-orban-sportbalesete.html/comment-page-1#comment-312361 csakén Sun, 06 Oct 2013 14:55:48 +0000 http://nepszava.com/?p=122487#comment-312361 Ebcsont beforrt! Ezrek várták a lábsérüléssel megműtött, de már kutyabajanincs vezírt! http://vasarhely.hir24.hu/vasarhely/2013/10/06/ezrek-vartak-orbant-megnyitottak-a-hatvanadikat/ Ebcsont beforrt!
Ezrek várták a lábsérüléssel megműtött, de már kutyabajanincs vezírt!
http://vasarhely.hir24.hu/vasarhely/2013/10/06/ezrek-vartak-orbant-megnyitottak-a-hatvanadikat/

]]>
stealer http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/csak-kamu-volt-orban-sportbalesete.html/comment-page-1#comment-312229 stealer Sun, 06 Oct 2013 06:40:33 +0000 http://nepszava.com/?p=122487#comment-312229 Kamu az egész lábsérülés! A kezelőorvosa az alábbi közleményt tette közzé: "- A Miniszter Elnök úrnak a hátát műtöttük, egy apró gerinc maradványt kellett eltávolítani, mely akadályozta a politikusi tevékenységében és időnként aggodalomra adott okot a hozzá közel állók körében. Kijelenthetem, hogy a műtét sikerült, a beteg igen jól viselte a beavatkozást, és akár napokon belül - immár a gerincének a legkisebb maradványa nélkül - elhagyhatja a kórházat. Gerinctelensége a jövőben már nem akadályozhatja a szeretett vezetőnket a politikai karrierjében!" Kamu az egész lábsérülés!
A kezelőorvosa az alábbi közleményt tette közzé:
“- A Miniszter Elnök úrnak a hátát műtöttük, egy apró gerinc maradványt kellett eltávolítani, mely akadályozta a politikusi tevékenységében és időnként aggodalomra adott okot a hozzá közel állók körében. Kijelenthetem, hogy a műtét sikerült, a beteg igen jól viselte a beavatkozást, és akár napokon belül – immár a gerincének a legkisebb maradványa nélkül – elhagyhatja a kórházat. Gerinctelensége a jövőben már nem akadályozhatja a szeretett vezetőnket a politikai karrierjében!”

]]>
Clarita http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/csak-kamu-volt-orban-sportbalesete.html/comment-page-1#comment-312217 Clarita Sun, 06 Oct 2013 05:37:26 +0000 http://nepszava.com/?p=122487#comment-312217 "tisztelthölgyeimésuraim" csütörtök, 10:00... De, többen is észrevettük, magam úgy gondolom, hogy nem kell minden ostoba zagyvaságra "ugrani"... “tisztelthölgyeimésuraim” csütörtök, 10:00…
De, többen is észrevettük, magam úgy gondolom, hogy nem kell minden ostoba zagyvaságra “ugrani”…

]]>
Faktor http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/csak-kamu-volt-orban-sportbalesete.html/comment-page-1#comment-312171 Faktor Sat, 05 Oct 2013 18:05:01 +0000 http://nepszava.com/?p=122487#comment-312171 Még az összevissza lábújjai is gusztustalanok. Pfujj... Még az összevissza lábújjai is gusztustalanok. Pfujj…

]]>
KORDON BLUED http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/csak-kamu-volt-orban-sportbalesete.html/comment-page-1#comment-312140 KORDON BLUED Sat, 05 Oct 2013 15:10:19 +0000 http://nepszava.com/?p=122487#comment-312140 * Igen a kormány feje gyáva, de most nem azért bújt el egy kórház, neki fenntartott kórtermében mert az, hanem ravasz megfontolásból. Ezt a beszédet számára írták, viszont . k ö t i . az íratlan - vagy ki tudja íratlan e - í g é r e t e . a Jobbiknak nevezett, saját maga kreálta pártkreatúra felé, akiknek megígérte, hogy úgy, ahogy Navracsics most kimondta a tuttit az állam felelősségéről a magyar zsidóság legyilkolásában, ő, a Vezér soha ki nem mondhatja ugyanezt a mondatot, ugyanezt a tartalmat... Láthattuk és hallhattuk eddig is, hogy nem... Viszont ez alkalomból a zsidó vezetők valamelyike is előre láthatta a beszédet és nagy valószínűséggel ebből a csávából kellett elugrania egy kamu műtét ürügyén, mint bokszolónak a balegyenes elől. * Mi az neki ? Hitlert is sokszor húzta ki a csávából a személyi orvosa. Az még heroint is adott a Vezérnek... persze csak ha szükséges volt, és ez gyakran előfordul egy túlterhelt Führernél... * *
Igen a kormány feje gyáva, de most nem azért bújt el egy kórház, neki fenntartott kórtermében mert az, hanem ravasz megfontolásból. Ezt a beszédet számára írták, viszont . k ö t i . az íratlan – vagy ki tudja íratlan e – í g é r e t e . a Jobbiknak nevezett, saját maga kreálta pártkreatúra felé, akiknek megígérte, hogy úgy, ahogy Navracsics most kimondta a tuttit az állam felelősségéről a magyar zsidóság legyilkolásában, ő, a Vezér soha ki nem mondhatja ugyanezt a mondatot, ugyanezt a tartalmat… Láthattuk és hallhattuk eddig is, hogy nem… Viszont ez alkalomból a zsidó vezetők valamelyike is előre láthatta a beszédet és nagy valószínűséggel ebből a csávából kellett elugrania egy kamu műtét ürügyén, mint bokszolónak a balegyenes elől.
*
Mi az neki ? Hitlert is sokszor húzta ki a csávából a személyi orvosa. Az még heroint is adott a Vezérnek… persze csak ha szükséges volt, és ez gyakran előfordul egy túlterhelt Führernél…
*

]]>
clean http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/csak-kamu-volt-orban-sportbalesete.html/comment-page-1#comment-312135 clean Sat, 05 Oct 2013 14:47:25 +0000 http://nepszava.com/?p=122487#comment-312135 Ja, igaz is: majdnem elfelejtettem: a fejgurulós napon őszintén sajnáltam dr. Lévai Anikót, és a gyerekeket. Remélem, hogy a vak komondor is akkor volt kórházban. Ja, igaz is: majdnem elfelejtettem: a fejgurulós napon őszintén sajnáltam dr. Lévai Anikót, és a gyerekeket. Remélem, hogy a vak komondor is akkor volt kórházban.

]]>
clean http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/csak-kamu-volt-orban-sportbalesete.html/comment-page-1#comment-312133 clean Sat, 05 Oct 2013 14:38:10 +0000 http://nepszava.com/?p=122487#comment-312133 Sajnos, az én családomból voltak érintettek a vészidőszak numerus clausaiból. Voltak, akik a munkatáborokból hazatértek, - voltak, akik ottmaradtak. Egy nagynéném Mengele mocskos kezei közé került, amelynek következményeit sokáig tartott jóvátenni. A szobrászművész nagybátyám Dachauban halt meg. Mikor lesz már végre az az időszak, amikor a magyar állampolgároktól az állam nemcsak az állampolgári lojalitást kéri, hanem meg is védi Őket Itt, Magyarországon a szélsőségektől, azok lehetetlen, aljas megnyilvánulásaiktól, amelyek pl. engem a munkámtól fosztottak meg, - az két hatalmi ágban is, - a háromból. És mindenki tudta, hogy tettek fajgyűlőlő, antiszemita nyilatkozatokat - de azok a személyek Magyarországon teljes nyugalomban megtehették, minden következmény nélkül. Ha a Kormány feje - az, amelyik még nem gurult el - ilyen gyáva, mit várjunk másoktól? Sajnos, az én családomból voltak érintettek a vészidőszak numerus clausaiból.
Voltak, akik a munkatáborokból hazatértek, – voltak, akik ottmaradtak. Egy nagynéném Mengele mocskos kezei közé került, amelynek következményeit sokáig tartott jóvátenni.
A szobrászművész nagybátyám Dachauban halt meg.
Mikor lesz már végre az az időszak, amikor a magyar állampolgároktól az állam nemcsak az állampolgári lojalitást kéri, hanem meg is védi Őket Itt, Magyarországon a szélsőségektől, azok lehetetlen, aljas megnyilvánulásaiktól, amelyek pl. engem a munkámtól fosztottak meg, – az két hatalmi ágban is, – a háromból. És mindenki tudta, hogy tettek fajgyűlőlő, antiszemita nyilatkozatokat – de azok a személyek Magyarországon teljes nyugalomban megtehették, minden következmény nélkül.
Ha a Kormány feje – az, amelyik még nem gurult el – ilyen gyáva, mit várjunk másoktól?

]]>
csakén http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/csak-kamu-volt-orban-sportbalesete.html/comment-page-1#comment-312009 csakén Sat, 05 Oct 2013 04:39:14 +0000 http://nepszava.com/?p=122487#comment-312009 Citizen++++++++++++++++++++++++++++++++++ Nálunk a középiskolában elvittek bennünket megnézni Mihail Romm filmjét a Hétköznapi fasizmust, pl. Szerintem akkor más középiskolákban is elvitték a diákokat. Nem túllihegve a tanár által, meg is beszéltük. A másik, hogy elvittek bennünket Auschwitzba is, voltak tanáraink akik érintettek voltak és a kísérő szülök közül is, így még döbbenetesebb volt a lágert látnunk és az ott vetített filmet megtekinteni! Citizen++++++++++++++++++++++++++++++++++
Nálunk a középiskolában elvittek bennünket megnézni Mihail Romm filmjét a Hétköznapi fasizmust, pl. Szerintem akkor más középiskolákban is elvitték a diákokat.
Nem túllihegve a tanár által, meg is beszéltük.
A másik, hogy elvittek bennünket Auschwitzba is, voltak tanáraink akik érintettek voltak és a kísérő szülök közül is, így még döbbenetesebb volt a lágert látnunk és az ott vetített filmet megtekinteni!

]]>
ajvé http://nepszava.com/2013/10/magyarorszag/csak-kamu-volt-orban-sportbalesete.html/comment-page-1#comment-311996 ajvé Sat, 05 Oct 2013 00:55:21 +0000 http://nepszava.com/?p=122487#comment-311996 Megnyugodtam, hogy nemcsak én gyártok "összeesküvés-elméleteket" . A primér reakcióm a "hüm-hüm" volt.: a baleset időzítése volt egy picit gyanús + az, hogy addigra már kint is volt a kórházból, tehát akár el is mehetett volna a konferenciára...De aztán elvonták a figyelmemet egyéb történések...Viszont újranézve a fotót, egyre csináltabbnak tűnik. Már maga a tény is, hogy ez az 1 fotó járja be a tv-t, az írott sajtót. (Én legalábbis mást nem láttam.) Fura a póz, fura a díszlet, fura ez a valahol combtájból kijövő cső...De a legfurább ez a kar: mintha egy kaucsukbaba combját photoshoppolták volna oda...Az igazán fura pedig az, hogy Orbán, aki imád szerepelni, most nem látszik (kivéve rádióinterjú, ülve). Hogyhogy nem halljuk élménybeszámolóját, mikor Kovács 12 felvágta, a megilletődött nővérkét, hogy milyen strammul tűrte a mi minielnökünk a megpróbáltatásokat, ilyesmik??? Megnyugodtam, hogy nemcsak én gyártok “összeesküvés-elméleteket” . A primér reakcióm a “hüm-hüm” volt.: a baleset időzítése volt egy picit gyanús + az, hogy addigra már kint is volt a kórházból, tehát akár el is mehetett volna a konferenciára…De aztán elvonták a figyelmemet egyéb történések…Viszont újranézve a fotót, egyre csináltabbnak tűnik. Már maga a tény is, hogy ez az 1 fotó járja be a tv-t, az írott sajtót. (Én legalábbis mást nem láttam.) Fura a póz, fura a díszlet, fura ez a valahol combtájból kijövő cső…De a legfurább ez a kar: mintha egy kaucsukbaba combját photoshoppolták volna oda…Az igazán fura pedig az, hogy Orbán, aki imád szerepelni, most nem látszik (kivéve rádióinterjú, ülve). Hogyhogy nem halljuk élménybeszámolóját, mikor Kovács 12 felvágta, a megilletődött nővérkét, hogy milyen strammul tűrte a mi minielnökünk a megpróbáltatásokat, ilyesmik???

]]>