Hozzászólás: Iskolásgyerekek veszélyeztették Orbán konvoját http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/iskolasgyerekek-veszelyeztettek-orban-konvojat.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 CommonSense http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/iskolasgyerekek-veszelyeztettek-orban-konvojat.html/comment-page-1#comment-310739 CommonSense Sun, 29 Sep 2013 22:28:40 +0000 http://nepszava.com/?p=122267#comment-310739 Meg hat azok a gyerekek lehet hogy nem is magyar gyerekek voltak. Legalabb is nem eleg magyarok. Mar ahogy az "Orwelli Allatfarmban" is elofordult. voltak egyenlok is voltak egyenlobbek. Azt azonban ne felejtsuk el hogy az egyenlobbek a DISZNOK !!! Meg hat azok a gyerekek lehet hogy nem is magyar gyerekek voltak. Legalabb is nem eleg magyarok. Mar ahogy az “Orwelli Allatfarmban” is elofordult. voltak egyenlok is voltak egyenlobbek. Azt azonban ne felejtsuk el hogy az egyenlobbek a DISZNOK !!!

]]>
pokrocz http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/iskolasgyerekek-veszelyeztettek-orban-konvojat.html/comment-page-1#comment-310497 pokrocz Sat, 28 Sep 2013 20:54:14 +0000 http://nepszava.com/?p=122267#comment-310497 lőhettek volna.... lőhettek volna….

]]>
Stáry Lóránt http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/iskolasgyerekek-veszelyeztettek-orban-konvojat.html/comment-page-1#comment-310345 Stáry Lóránt Sat, 28 Sep 2013 09:04:00 +0000 http://nepszava.com/?p=122267#comment-310345 Az az érzésem , hogy ezek a szülők és gyerekek szabotázst követtek el, mert direkt kilesték a miniszterelnöki konvojt és keresztezték a vezér útját. Természetesen a TEK ki fogja vizsgálni és szigorú büntetéseket fog kiszabni Orbánisztán bírósága. Nem is értem hogyan lehet ilyet tenni, akadályozni kedves nemzetvezetőnk útját, amikor hazánk érdekében, halaszthatatlan tárgyalásra siet testőrei kíséretében. Nincs pardon,példát kell statuálni! Az az érzésem , hogy ezek a szülők és gyerekek szabotázst követtek el, mert direkt kilesték a miniszterelnöki konvojt és keresztezték a vezér útját. Természetesen a TEK ki fogja vizsgálni és szigorú büntetéseket fog kiszabni Orbánisztán bírósága. Nem is értem hogyan lehet ilyet tenni, akadályozni kedves nemzetvezetőnk útját, amikor hazánk érdekében, halaszthatatlan tárgyalásra siet testőrei kíséretében. Nincs pardon,példát kell statuálni!

]]>
bruckenbacker kapitány http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/iskolasgyerekek-veszelyeztettek-orban-konvojat.html/comment-page-1#comment-310337 bruckenbacker kapitány Sat, 28 Sep 2013 08:10:57 +0000 http://nepszava.com/?p=122267#comment-310337 http://sportgeza.hu/futball/2013/09/28/ennyi_maradt_ceausescu_futballkalandja_utan/ Vissza a jövőbe..... De jó lenne a felcsuti(törpe) stadiont(már ehhez képest) így látni akkor a diktatúrának is vége léenne. Csak az a baj addig még arra is sok szenvedés vár aki nem hisz ennek a köztörvényes csapatnak... http://sportgeza.hu/futball/2013/09/28/ennyi_maradt_ceausescu_futballkalandja_utan/

Vissza a jövőbe….. De jó lenne a felcsuti(törpe) stadiont(már ehhez képest) így látni akkor a diktatúrának is vége léenne. Csak az a baj addig még arra is sok szenvedés vár aki nem hisz ennek a köztörvényes csapatnak…

]]>
Mate, Ivan Tibor http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/iskolasgyerekek-veszelyeztettek-orban-konvojat.html/comment-page-1#comment-310319 Mate, Ivan Tibor Sat, 28 Sep 2013 05:58:28 +0000 http://nepszava.com/?p=122267#comment-310319 Ja, es minden konvojtag neveben koveteljuk, hogy a ragalmazok kerjenek azonnal bocsanatot. Ja, es minden konvojtag neveben koveteljuk, hogy a ragalmazok kerjenek azonnal bocsanatot.

]]>
Mate, Ivan Tibor http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/iskolasgyerekek-veszelyeztettek-orban-konvojat.html/comment-page-1#comment-310315 Mate, Ivan Tibor Sat, 28 Sep 2013 05:16:41 +0000 http://nepszava.com/?p=122267#comment-310315 Hogy lehetne elharitani a terror elharitokat? Vajon nem ok voltak az ominozus konvoj soforei? A vizsgalat mindenesetre jo kezekben van, a szegyen arra szall, aki rosszra gondol. . Az iskolasgyerekek es a szuleik pedig ne merjek a szajukra venni a miniszterelnok nevet. . "You shall not take the name of your G-d in vain, for the Almighty shall not absolve anyone, who takes His Name in vain." . Ugyanez Orbanra vonatkoztatva a legsotetebb megatalkodott Isten karomlas. Nem gondoljatok, biblia hamisito, kepmutato szent fazekeak? Hogy lehetne elharitani a terror elharitokat? Vajon nem ok voltak az ominozus konvoj soforei? A vizsgalat mindenesetre jo kezekben van, a szegyen arra szall, aki rosszra gondol.
.
Az iskolasgyerekek es a szuleik pedig ne merjek a szajukra venni a miniszterelnok nevet.
.
“You shall not take the name of your G-d in vain, for the Almighty shall not absolve anyone, who takes His Name in vain.”
.
Ugyanez Orbanra vonatkoztatva a legsotetebb megatalkodott Isten karomlas.
Nem gondoljatok, biblia hamisito, kepmutato szent fazekeak?

]]>
ekki http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/iskolasgyerekek-veszelyeztettek-orban-konvojat.html/comment-page-1#comment-310288 ekki Fri, 27 Sep 2013 21:32:14 +0000 http://nepszava.com/?p=122267#comment-310288 Ki érti, hogy miért is akar a TEK vizsgálatot ? Hiszen a tény : „Sem a konvoj, sem annak egyetlen tagja sem hajtott gyalogosok közé, így nem veszélyeztette senki testi épségét” Hogy ennyi ésszel az ilyen terror elhárítóknak a terroristák is csak turisták, ha azok egyszer azt mondták magukról, az persze csak Magyarországnak baj. Ilyen címen is lehet nagy közpénzeket haveroknak lenyúlniuk. Ki érti, hogy miért is akar a TEK vizsgálatot ?

Hiszen a tény : „Sem a konvoj, sem annak egyetlen tagja sem hajtott gyalogosok közé, így nem veszélyeztette senki testi épségét”

Hogy ennyi ésszel az ilyen terror elhárítóknak a terroristák is csak turisták, ha azok egyszer azt mondták magukról, az persze csak Magyarországnak baj. Ilyen címen is lehet nagy közpénzeket haveroknak lenyúlniuk.

]]>
zorka http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/iskolasgyerekek-veszelyeztettek-orban-konvojat.html/comment-page-1#comment-310279 zorka Fri, 27 Sep 2013 19:24:28 +0000 http://nepszava.com/?p=122267#comment-310279 Örülök, hogy végre pontosan fogalmazták meg a cikk címét, így a helyes! Milyen félrevezető szöveg az, hogy az Orbánt szállító konvoj szabálytalankodott,ez egyszerűen elképzelhetetlen! Örülök, hogy végre pontosan fogalmazták meg a cikk címét, így a helyes!
Milyen félrevezető szöveg az, hogy az Orbánt szállító konvoj szabálytalankodott,ez egyszerűen elképzelhetetlen!

]]>
zorka http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/iskolasgyerekek-veszelyeztettek-orban-konvojat.html/comment-page-1#comment-310276 zorka Fri, 27 Sep 2013 19:19:08 +0000 http://nepszava.com/?p=122267#comment-310276 Alasseo, folyamatban van a vonatkozó jogszabály megváltoztatása, ez lesz a lex KRESZ Alasseo,

folyamatban van a vonatkozó jogszabály megváltoztatása, ez lesz a
lex KRESZ

]]>
Alasseo http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/iskolasgyerekek-veszelyeztettek-orban-konvojat.html/comment-page-1#comment-310264 Alasseo Fri, 27 Sep 2013 17:38:16 +0000 http://nepszava.com/?p=122267#comment-310264 "ha bebizonyosodik valami szabálytalanság, akkor a vonatkozó jogszabályok szerint járnak el." Nem, lennék a szülők és gyerekek helyében, már biztos izzítják a gázkamrát. “ha bebizonyosodik valami szabálytalanság, akkor a vonatkozó jogszabályok szerint járnak el.”

Nem, lennék a szülők és gyerekek helyében, már biztos izzítják a gázkamrát.

]]>