Hozzászólás: Hernádi Zsolt nyakig a pácban http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/hernadit-zsolt-nyakig-a-pacban.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 csakén http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/hernadit-zsolt-nyakig-a-pacban.html/comment-page-1#comment-310212 csakén Fri, 27 Sep 2013 11:49:26 +0000 http://nepszava.com/?p=121681#comment-310212 Most akkor Csányi Sándor mégsem képviselte Horvátországban Hernádi Zsoltot?! http://www.hir24.hu/kulfold/2013/09/27/elfogatoparancs-a-mol-vezer-ellen/#a3 Valami csak van, ha nem mert kiállni, most üldözött vaddá lesz. Most akkor Csányi Sándor mégsem képviselte Horvátországban Hernádi Zsoltot?!
http://www.hir24.hu/kulfold/2013/09/27/elfogatoparancs-a-mol-vezer-ellen/#a3
Valami csak van, ha nem mert kiállni, most üldözött vaddá lesz.

]]>
legeslegujabbkor http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/hernadit-zsolt-nyakig-a-pacban.html/comment-page-1#comment-307324 legeslegujabbkor Sat, 14 Sep 2013 18:28:09 +0000 http://nepszava.com/?p=121681#comment-307324 Egy pillanatra elképzelhetnénk, hogy a horvátok is szeretik a politikai ellenfelüket rabláncon hurcolgatni, és ez lett Sanader veszte, bár mint politikusnak, biztos van elég a füle mögött. Hernádiról meg feltételezzük már azt, hogy ha meg akar kenni valakit, nem ilyen dedós módszerrel teszi. Egy pillanatra elképzelhetnénk, hogy a horvátok is szeretik a politikai ellenfelüket rabláncon hurcolgatni, és ez lett Sanader veszte, bár mint politikusnak, biztos van elég a füle mögött.
Hernádiról meg feltételezzük már azt, hogy ha meg akar kenni valakit, nem ilyen dedós módszerrel teszi.

]]>
commandante http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/hernadit-zsolt-nyakig-a-pacban.html/comment-page-1#comment-307249 commandante Sat, 14 Sep 2013 10:36:48 +0000 http://nepszava.com/?p=121681#comment-307249 Nyul Gyíörgy "Csányi igazi Úriember!" Gondolom ezt viccnek szántad. Nyul Gyíörgy
“Csányi igazi Úriember!”
Gondolom ezt viccnek szántad.

]]>
Nyul Gyíörgy http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/hernadit-zsolt-nyakig-a-pacban.html/comment-page-1#comment-307247 Nyul Gyíörgy Sat, 14 Sep 2013 10:34:31 +0000 http://nepszava.com/?p=121681#comment-307247 Ne bántsáttok Csányit. Ő nem a csuti szolgája. Nagytőkésként inkább a gazdája. Csányi igazi Úriember! Ne bántsáttok Csányit. Ő nem a csuti szolgája. Nagytőkésként inkább a gazdája. Csányi igazi Úriember!

]]>
KORDON BLUED http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/hernadit-zsolt-nyakig-a-pacban.html/comment-page-1#comment-307226 KORDON BLUED Sat, 14 Sep 2013 08:14:15 +0000 http://nepszava.com/?p=121681#comment-307226 * Ehhez mit szól az Unió, kedves barátaim ? * *
Ehhez mit szól az Unió, kedves barátaim ?
*

]]>
KORDON BLUED http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/hernadit-zsolt-nyakig-a-pacban.html/comment-page-1#comment-307221 KORDON BLUED Sat, 14 Sep 2013 07:58:02 +0000 http://nepszava.com/?p=121681#comment-307221 * Aztán, józan embernél automatikusan vetődik fel az a kérdés is, hogy azt a milliárdos kenőpénzt kik határozták el, kik szavazták meg, kik hagyták jogilag és könyvelésileg jóvá, majd kik utalványozták (a pénzt kiadásra) és kik utalták át [vagy szállították kápé egyenest] a címzett(ek)nek ?????????? * Lefogadnám, hogy a fenti képen legalább ketten szerepelnek közülük... * *
Aztán, józan embernél automatikusan vetődik fel az a kérdés is, hogy azt a milliárdos kenőpénzt kik határozták el, kik szavazták meg, kik hagyták jogilag és könyvelésileg jóvá, majd kik utalványozták (a pénzt kiadásra) és kik utalták át [vagy szállították kápé egyenest] a címzett(ek)nek ??????????
*
Lefogadnám, hogy a fenti képen legalább ketten szerepelnek közülük…
*

]]>
csakén http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/hernadit-zsolt-nyakig-a-pacban.html/comment-page-1#comment-307216 csakén Sat, 14 Sep 2013 07:28:28 +0000 http://nepszava.com/?p=121681#comment-307216 Nem idézhetik be a horvátok a MOL vezetőjét - Valki László szerint. Ha nincs sara, akkor miért nem megy, jobb lesz, ha hajtóvadászat lesz ellene? http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=677131&referer_id=friss Nem idézhetik be a horvátok a MOL vezetőjét – Valki László szerint.
Ha nincs sara, akkor miért nem megy, jobb lesz, ha hajtóvadászat lesz ellene?
http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=677131&referer_id=friss

]]>
Citizen http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/hernadit-zsolt-nyakig-a-pacban.html/comment-page-1#comment-307136 Citizen Fri, 13 Sep 2013 19:22:33 +0000 http://nepszava.com/?p=121681#comment-307136 Ezek hárman a képen, és az összes Fideszes, KDNP-s cimbora mind nagyjából egyazon erkölcsi szinten állnak, hiszen ha nem így lenne, akkor kifejezetten kerülnék egymást és az általuk fémjelzett köröket. De nem így tesznek, mert a személyes anyagi és érvényesülési érdekeik felül írnak minden erkölcsi normát, miközben egyikük és másikuk nem átallja akár még bigott vallásosnak is feltüntetni magát és hazug ájtatoskodást színlelni a színjáték nyomós érzelmi kellékének szánt vallásos szertartásokon! Rég óta tudható, de mára már érvek százaival bizonyítható is, hogy a Fidesz-KDNP köreiben az ország leggátlástalanabb, legambiciózusabb, érzelmileg a leginkább befolyásolható, de szükségszerűen a legkevésbé sem a legértelmesebb, a legműveltebb, és a magyar nép felemelkedése iránt a legkisebb elhívatottságot sem érző elemei verbuválódtak össze Orbán kitartó és zárt, a külvilágtól teljesen elszigetelt menedzsmentje alatt, mégpedig az egész magyar közéleti szféra szeme láttára és tudtával! A magyar társadalom szégyene, hogy belőle egyáltalán kinőhetett, majd pedig hatalomra is kerülhetett egy ilyen, a megbélyegzéssel, az uszítással, a megosztással, a hazugságokkal, az utcai randalírozásokkal, a bűnbakok gyártásával, a fensőbbség üres fitogtatásával érvényesülni akaró és a velejéig korrupt csapat, amely bár több dologra vezethető vissza, de három ezek közül meghatározó: (1) ebben az országban nem tisztelik, nem népszerűsítik, nem támogatják, és nem használják ki a valódi, a méltán kiemelkedő teljesítményeket elérő, és az adott szférában elismertséget szerzett magyar polgárok (tudományos kutatók, szakemberek, vállalkozók, művészek, sportolók, politikusok stb.) tömegeiben, sikereiben, személyes példáikban és tapasztalataikban rejlő potenciális társadalmi mozgatóerőt! És ezt nem hiányolja sem a politikai élet, sem a hivatások és a szakmák, sem a hangadó értelmiség képviselői, de maga a nép sem! (2) Ebben az országban egyszerűen nem tartjuk szégyenletesnek azt, ha valaki tisztességtelen, vagy akár jogszerűtlen módon és eszközökkel éli a napjait, így érvénysül a szamárlétrán, így gyarapszik anyagilag és így kap jogot arra, hogy nagyobb közösségeket/szervezeteket dirigáljon, ekként pedig a rábízottak sorsa felől döntsön! (3) Ebben az országban az sem szégyen, ha valaki tisztességtelen, vagy akár törvénytelen módon és eszközökkel érvényesül a pártok politikai élete, és a tőle sajnos nem igen függetleníthető állam- és közigazgatás, valamint a helyi önkormányzati hatalomgyakorlás terén, és így akár milliók sorsa felőli döntési helyzetbe juthat! Ezért lehetséges az, hogy ebben az országban egyszerűen képtelen az előre mutató, az előrevivő, a közérdeket, a közös felemelkedést, a középszerűségből való kitörést - vagy egyszerűbben fogalmazva az osztrákokhoz, netán a németekhez való felzárkózást (!)- szolgáló törekvés utat törni magának, mert az egyéni érdekeket hajhászók óriási tömegének az ellenérdekeltsége mindig útját állja ezek érvényesülésének! A magyar társadalom egyként érzékeli azt, hogy pl. az osztrákok, a németek, a svájciak, a svédek társadalma messze gazdagabb a mienkénél, ők jobban és nyugodtabban élnek. Ámde a magyar társadalom egyként képtelen tudomásul venni azt, hogy az ő jólétük és nyugodt életük mögött egy teljesítményorientált, önmagára igényes, öntudatos, a törvényességet, a szervezettséget, az önkormányzatiságot és a személyes érvényesülést támogató mentalitású nép állhatatossága, szorgalma, munkája és teljesítménye áll. Miért vezet tehát Orbán és gengszter csapata pont az ellenkező, a társadalmat végletekig megosztó, önmagával szembe fordító irányba? Mert így, a potenciális ellenzék feldarabolásával, valamint az ország kivéreztetésével végrehajtható a totális „jobboldali” erők, értsd alatta a populista politikai gengszterek hatalomátvétele úgy, hogy az állampolgári bárgyúsággal, a tudás és a teljesítmény lebecsülésével, a „népi leleményességgel”, a magyaros irigységgel, valamint a politika/közügyek utálatával leszámolni képtelen magyar tömegek csendben asszisztálnak saját hazájuk totális kisajátításában. És ezen a helyzeten egy, a nép jövője ügye iránt elkötelezett politikai osztály létrejötte nélkül cseppnyi esélyünk sem lesz változtatnunk! Ezek hárman a képen, és az összes Fideszes, KDNP-s cimbora mind nagyjából egyazon erkölcsi szinten állnak, hiszen ha nem így lenne, akkor kifejezetten kerülnék egymást és az általuk fémjelzett köröket. De nem így tesznek, mert a személyes anyagi és érvényesülési érdekeik felül írnak minden erkölcsi normát, miközben egyikük és másikuk nem átallja akár még bigott vallásosnak is feltüntetni magát és hazug ájtatoskodást színlelni a színjáték nyomós érzelmi kellékének szánt vallásos szertartásokon!
Rég óta tudható, de mára már érvek százaival bizonyítható is, hogy a Fidesz-KDNP köreiben az ország leggátlástalanabb, legambiciózusabb, érzelmileg a leginkább befolyásolható, de szükségszerűen a legkevésbé sem a legértelmesebb, a legműveltebb, és a magyar nép felemelkedése iránt a legkisebb elhívatottságot sem érző elemei verbuválódtak össze Orbán kitartó és zárt, a külvilágtól teljesen elszigetelt menedzsmentje alatt, mégpedig az egész magyar közéleti szféra szeme láttára és tudtával!
A magyar társadalom szégyene, hogy belőle egyáltalán kinőhetett, majd pedig hatalomra is kerülhetett egy ilyen, a megbélyegzéssel, az uszítással, a megosztással, a hazugságokkal, az utcai randalírozásokkal, a bűnbakok gyártásával, a fensőbbség üres fitogtatásával érvényesülni akaró és a velejéig korrupt csapat, amely bár több dologra vezethető vissza, de három ezek közül meghatározó:
(1) ebben az országban nem tisztelik, nem népszerűsítik, nem támogatják, és nem használják ki a valódi, a méltán kiemelkedő teljesítményeket elérő, és az adott szférában elismertséget szerzett magyar polgárok (tudományos kutatók, szakemberek, vállalkozók, művészek, sportolók, politikusok stb.) tömegeiben, sikereiben, személyes példáikban és tapasztalataikban rejlő potenciális társadalmi mozgatóerőt! És ezt nem hiányolja sem a politikai élet, sem a hivatások és a szakmák, sem a hangadó értelmiség képviselői, de maga a nép sem!
(2) Ebben az országban egyszerűen nem tartjuk szégyenletesnek azt, ha valaki tisztességtelen, vagy akár jogszerűtlen módon és eszközökkel éli a napjait, így érvénysül a szamárlétrán, így gyarapszik anyagilag és így kap jogot arra, hogy nagyobb közösségeket/szervezeteket dirigáljon, ekként pedig a rábízottak sorsa felől döntsön!
(3) Ebben az országban az sem szégyen, ha valaki tisztességtelen, vagy akár törvénytelen módon és eszközökkel érvényesül a pártok politikai élete, és a tőle sajnos nem igen függetleníthető állam- és közigazgatás, valamint a helyi önkormányzati hatalomgyakorlás terén, és így akár milliók sorsa felőli döntési helyzetbe juthat!
Ezért lehetséges az, hogy ebben az országban egyszerűen képtelen az előre mutató, az előrevivő, a közérdeket, a közös felemelkedést, a középszerűségből való kitörést – vagy egyszerűbben fogalmazva az osztrákokhoz, netán a németekhez való felzárkózást (!)- szolgáló törekvés utat törni magának, mert az egyéni érdekeket hajhászók óriási tömegének az ellenérdekeltsége mindig útját állja ezek érvényesülésének!
A magyar társadalom egyként érzékeli azt, hogy pl. az osztrákok, a németek, a svájciak, a svédek társadalma messze gazdagabb a mienkénél, ők jobban és nyugodtabban élnek. Ámde a magyar társadalom egyként képtelen tudomásul venni azt, hogy az ő jólétük és nyugodt életük mögött egy teljesítményorientált, önmagára igényes, öntudatos, a törvényességet, a szervezettséget, az önkormányzatiságot és a személyes érvényesülést támogató mentalitású nép állhatatossága, szorgalma, munkája és teljesítménye áll.
Miért vezet tehát Orbán és gengszter csapata pont az ellenkező, a társadalmat végletekig megosztó, önmagával szembe fordító irányba? Mert így, a potenciális ellenzék feldarabolásával, valamint az ország kivéreztetésével végrehajtható a totális „jobboldali” erők, értsd alatta a populista politikai gengszterek hatalomátvétele úgy, hogy az állampolgári bárgyúsággal, a tudás és a teljesítmény lebecsülésével, a „népi leleményességgel”, a magyaros irigységgel, valamint a politika/közügyek utálatával leszámolni képtelen magyar tömegek csendben asszisztálnak saját hazájuk totális kisajátításában.
És ezen a helyzeten egy, a nép jövője ügye iránt elkötelezett politikai osztály létrejötte nélkül cseppnyi esélyünk sem lesz változtatnunk!

]]>
velemeny http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/hernadit-zsolt-nyakig-a-pacban.html/comment-page-1#comment-307114 velemeny Fri, 13 Sep 2013 17:26:19 +0000 http://nepszava.com/?p=121681#comment-307114 Még az is elképzelhető, h itthon elfogják Hernádit a horvát kommandósok, oszt jó napot. Majd azt mondják , talán, h Hernádi átment Eszékre, ott meglátták és megkérték a rendőröket menjen már be velük a rendőrségre, ha már arra járt. Aztán majd kiderül, mi is történt valójában. Még az is elképzelhető, h itthon elfogják Hernádit a horvát kommandósok, oszt jó napot. Majd azt mondják , talán, h Hernádi átment Eszékre, ott meglátták és megkérték a rendőröket menjen már be velük a rendőrségre, ha már arra járt.
Aztán majd kiderül, mi is történt valójában.

]]>
bumburi http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/hernadit-zsolt-nyakig-a-pacban.html/comment-page-1#comment-307102 bumburi Fri, 13 Sep 2013 16:32:46 +0000 http://nepszava.com/?p=121681#comment-307102 A pali GYANÚSÍTOTT, bárhogy nem hangoztatják a jobb oldali médiumok! Megtörténhet még az a csoda is, hogy letartóztatják "véletlenül" hiába haver Orbán,meg Polt,a horvátokat ez nemigazán érdekli. Legalábbis remélem. A pali GYANÚSÍTOTT, bárhogy nem hangoztatják a jobb oldali médiumok! Megtörténhet még az a csoda is, hogy letartóztatják “véletlenül” hiába haver Orbán,meg Polt,a horvátokat ez nemigazán érdekli.
Legalábbis remélem.

]]>