Hozzászólás: A kormány sajnálja a pénzt a beteg gyerekektől http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/a-kormany-sajnalja-a-penzt-a-beteg-gyerekektol.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 csakén http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/a-kormany-sajnalja-a-penzt-a-beteg-gyerekektol.html/comment-page-1#comment-310059 csakén Thu, 26 Sep 2013 13:01:00 +0000 http://nepszava.com/?p=121939#comment-310059 Ingyenes lesz a soroksári buszjárat..... Csaknem Horváth Csaba ötlete valósul meg Soroksáron? - http://www.stop.hu/belfold/a-jegypenztarak-fogjak-nyomtatni-a-bkv-jegyeket/1182077/ Ingyenes lesz a soroksári buszjárat…..
Csaknem Horváth Csaba ötlete valósul meg Soroksáron?
-
http://www.stop.hu/belfold/a-jegypenztarak-fogjak-nyomtatni-a-bkv-jegyeket/1182077/

]]>
csakén http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/a-kormany-sajnalja-a-penzt-a-beteg-gyerekektol.html/comment-page-1#comment-310058 csakén Thu, 26 Sep 2013 12:59:31 +0000 http://nepszava.com/?p=121939#comment-310058 Tarlós a felcsúti focistákat támogatná, azokat akiknek dől egyébként is a lé?! - http://fn.hir24.hu/itthon/2013/09/26/felcsutot-penzelne-a-fradista-tarlos/#a3 Tarlós a felcsúti focistákat támogatná, azokat akiknek dől egyébként is a lé?!
-
http://fn.hir24.hu/itthon/2013/09/26/felcsutot-penzelne-a-fradista-tarlos/#a3

]]>
rohadanarancs http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/a-kormany-sajnalja-a-penzt-a-beteg-gyerekektol.html/comment-page-1#comment-309280 rohadanarancs Sun, 22 Sep 2013 18:41:38 +0000 http://nepszava.com/?p=121939#comment-309280 Én tudom a megoldást! Kicsit feljebb olvastam a felcsúti polgármester és felesége őnagysága mint hirtelengazdagok, 800millió osztalékot vettek ki az állami megrendelésektől hízó cégükből. Nos javaslom, ezt ajánlják fel a beteg gyerekeknek! Mindenki jól járna, őket sem érné nagy veszteség, hiszen könnyen jött, könnyen ment, úgyse dolgoztak meg érte. A nejet azért megkérdezném, hogy ő mennyire érdemelte ki azt a pénzt, ha meg úgysem, akkor lelkesen fogja felajánlani a beteg gyerekek részére. Ilyen pofon egyszerű! Mátyás király se csinálta volna másként! Én tudom a megoldást!
Kicsit feljebb olvastam a felcsúti polgármester és felesége őnagysága mint hirtelengazdagok, 800millió osztalékot vettek ki az állami megrendelésektől hízó cégükből.
Nos javaslom, ezt ajánlják fel a beteg gyerekeknek! Mindenki jól járna, őket sem érné nagy veszteség, hiszen könnyen jött, könnyen ment, úgyse dolgoztak meg érte.
A nejet azért megkérdezném, hogy ő mennyire érdemelte ki azt a pénzt, ha meg úgysem, akkor lelkesen fogja felajánlani a beteg gyerekek részére.
Ilyen pofon egyszerű!
Mátyás király se csinálta volna másként!

]]>
dubitus http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/a-kormany-sajnalja-a-penzt-a-beteg-gyerekektol.html/comment-page-1#comment-308845 dubitus Fri, 20 Sep 2013 17:40:49 +0000 http://nepszava.com/?p=121939#comment-308845 A Mini Szterelnökünk mindent elkövetne, hogy minnél több pénzt kapjon működése biztosítására a nemzetközileg elismert (és többszörösen másolt) Pető Intézet. Az, hogy mégsem, az Intézet hibája, mert nem teszik ezt: http://enmg.hu/images/2013/09/1petointezet.jpg . A kormány a nép kormánya - és a nép így gondolkodik: http://444.hu/2013/09/20/nem-szep-latvany/ . Ehhez már nincs mit hozzáfűznöm. Nem kívánom az ezek emberszabásúaknak, hogy legyen fogyatékos gyermekük, mert az a gyermek büntetése is. Kívánom viszont, hogy kerüljenek olyan helyzetbe, hogy fogytékos mentse őt/őket, természetesen valami ilyen szavak kiséretében: "Igyaz, te utlsz minket, de én mégis segítek rajtad! Mert ÉN ember vagyok!" Minden vasárnap a misén arcul köpik megjelenésükkel azt, aki imádatára mennekel, aki hitük szerint életét adta a bűnösökért, az elesettekért! (Szerintem igazán hívő ember nem követ el "tévedésére, tudatlanságára" hivatkozással hite elleni bűnt, mert nem lehet igaz hívő az, aki hitének alapjaival nincsen tisztában!) A Mini Szterelnökünk mindent elkövetne, hogy minnél több pénzt kapjon működése biztosítására a nemzetközileg elismert (és többszörösen másolt) Pető Intézet. Az, hogy mégsem, az Intézet hibája, mert nem teszik ezt:
http://enmg.hu/images/2013/09/1petointezet.jpg
.
A kormány a nép kormánya – és a nép így gondolkodik:
http://444.hu/2013/09/20/nem-szep-latvany/
.
Ehhez már nincs mit hozzáfűznöm.
Nem kívánom az ezek emberszabásúaknak, hogy legyen fogyatékos gyermekük, mert az a gyermek büntetése is.
Kívánom viszont, hogy kerüljenek olyan helyzetbe, hogy fogytékos mentse őt/őket, természetesen valami ilyen szavak kiséretében: “Igyaz, te utlsz minket, de én mégis segítek rajtad! Mert ÉN ember vagyok!”
Minden vasárnap a misén arcul köpik megjelenésükkel azt, aki imádatára mennekel, aki hitük szerint életét adta a bűnösökért, az elesettekért! (Szerintem igazán hívő ember nem követ el “tévedésére, tudatlanságára” hivatkozással hite elleni bűnt, mert nem lehet igaz hívő az, aki hitének alapjaival nincsen tisztában!)

]]>
dubitus http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/a-kormany-sajnalja-a-penzt-a-beteg-gyerekektol.html/comment-page-1#comment-308731 dubitus Fri, 20 Sep 2013 08:13:24 +0000 http://nepszava.com/?p=121939#comment-308731 Őszőkesége nyilatkozata a szavazás előtt két héttel: . Selmeczi Gabriella: A beteg gyerekek gyógyulásáról nyújtanék be törvényjavaslatot !!444!!! http://444.hu/2013/09/18/selmeczi-gabriella-a-beteg-gyerekek-gyogyulasarol-nyujtanek-be-torvenyjavaslatot/ . ...és főnöke képe, ami a hazudásről árulkodik. (Tudatalattija elárulja az embert, amikor hazudik [neki pedig ez lételeme...]) http://static.168ora.hu/db/0F/A7/orban-viktor-d0001AFA763ed6dcf84fb.jpg Őszőkesége nyilatkozata a szavazás előtt két héttel:
.
Selmeczi Gabriella: A beteg gyerekek gyógyulásáról nyújtanék be törvényjavaslatot !!444!!!
http://444.hu/2013/09/18/selmeczi-gabriella-a-beteg-gyerekek-gyogyulasarol-nyujtanek-be-torvenyjavaslatot/
.
…és főnöke képe, ami a hazudásről árulkodik. (Tudatalattija elárulja az embert, amikor hazudik [neki pedig ez lételeme...])
http://static.168ora.hu/db/0F/A7/orban-viktor-d0001AFA763ed6dcf84fb.jpg

]]>
csakén http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/a-kormany-sajnalja-a-penzt-a-beteg-gyerekektol.html/comment-page-1#comment-308550 csakén Thu, 19 Sep 2013 13:07:11 +0000 http://nepszava.com/?p=121939#comment-308550 Íme a szavazók névsora.... http://propeller.hu/itthon/2780611-nev-szerint-ok-nem-szavaztak Íme a szavazók névsora….
http://propeller.hu/itthon/2780611-nev-szerint-ok-nem-szavaztak

]]>
csakén http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/a-kormany-sajnalja-a-penzt-a-beteg-gyerekektol.html/comment-page-1#comment-308436 csakén Thu, 19 Sep 2013 06:12:46 +0000 http://nepszava.com/?p=121939#comment-308436 Az intézet sem igazán tudja eldönteni hova álljon. A cikk egyik hozzászólója feltette a bogaras 3 milliónyi út szélén hagyásáról szóló elmélkedését - ezt kellene elolvasnia az intézet vezetőjének és máris megértené, miről van szó.... http://www.hir24.hu/belfold/2013/09/19/kiderult-nincs-eleg-penz-mar-a-berekre-sem-a-petoben/#a3 Az intézet sem igazán tudja eldönteni hova álljon.
A cikk egyik hozzászólója feltette a bogaras 3 milliónyi út szélén hagyásáról szóló elmélkedését – ezt kellene elolvasnia az intézet vezetőjének és máris megértené, miről van szó….
http://www.hir24.hu/belfold/2013/09/19/kiderult-nincs-eleg-penz-mar-a-berekre-sem-a-petoben/#a3

]]>
bruckenbacker kapitány http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/a-kormany-sajnalja-a-penzt-a-beteg-gyerekektol.html/comment-page-1#comment-308385 bruckenbacker kapitány Wed, 18 Sep 2013 21:05:36 +0000 http://nepszava.com/?p=121939#comment-308385 A fasiszta-náci/nemzetiszocialista ideológia része a gyengék kiirtása.. Az Unió ELSŐ FASISZTA ÁLLAMA. Welcome to Hungary... A fasiszta-náci/nemzetiszocialista ideológia része a gyengék kiirtása..

Az Unió ELSŐ FASISZTA ÁLLAMA.
Welcome to Hungary…

]]>
girbegurba http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/a-kormany-sajnalja-a-penzt-a-beteg-gyerekektol.html/comment-page-1#comment-308369 girbegurba Wed, 18 Sep 2013 19:32:49 +0000 http://nepszava.com/?p=121939#comment-308369 Keressék elő azt a pénzt, amit a polgárok a vörösiszap-ömlés áldozatainak gyűjtöttek, és a kormány nem adta oda nekik. Keressék elő azt a pénzt, amit a polgárok a vörösiszap-ömlés áldozatainak gyűjtöttek, és a kormány nem adta oda nekik.

]]>
neveletlen http://nepszava.com/2013/09/magyarorszag/a-kormany-sajnalja-a-penzt-a-beteg-gyerekektol.html/comment-page-1#comment-308364 neveletlen Wed, 18 Sep 2013 19:11:19 +0000 http://nepszava.com/?p=121939#comment-308364 A beteg gyerekeknek, akiket a Pető Intézetben fejlesztenek, tanítanak, nem kell stadiont építeni. Lehetőleg közpénzből, netán saját telken. Embertelen bagázs! A beteg gyerekeknek, akiket a Pető Intézetben fejlesztenek, tanítanak, nem kell stadiont építeni. Lehetőleg közpénzből, netán saját telken.
Embertelen bagázs!

]]>