Hozzászólás: Portugál http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/portugal.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 abraka darabka http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/portugal.html/comment-page-1#comment-283008 abraka darabka Thu, 09 May 2013 14:43:41 +0000 http://nepszava.com/?p=119529#comment-283008 Úgyemlékszem, hogy a beszélgetés "csattanója" az volt, hogy Tarlós egy "értettemmel" összecspta a bokáját. Úgyemlékszem, hogy a beszélgetés “csattanója” az volt, hogy Tarlós egy “értettemmel” összecspta a bokáját.

]]>
Kalous Antal http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/portugal.html/comment-page-1#comment-282594 Kalous Antal Wed, 08 May 2013 12:57:38 +0000 http://nepszava.com/?p=119529#comment-282594 A szélsőjobb persze, hogy nemzetkedik, attól jobboldal - aki ide baloldalt meg padlássöprést, Recsket hallucinál, az náci fogyatékmanó. A kérdés csak az, hogy az ukrán tulajdonra miért nem próbálta visszarakni a turháni "faj" mancsát? Félt, hogy levágják? Hajrá, Украина золотая, söpörd le az orbáni mocskot vasseprűvel, mint '44-'45-ben! Egy náci se maradjon ezúttal, ни прощения, ни пощады! A szélsőjobb persze, hogy nemzetkedik, attól jobboldal – aki ide baloldalt meg padlássöprést, Recsket hallucinál, az náci fogyatékmanó.
A kérdés csak az, hogy az ukrán tulajdonra miért nem próbálta visszarakni a turháni “faj” mancsát? Félt, hogy levágják? Hajrá, Украина золотая, söpörd le az orbáni mocskot vasseprűvel, mint ‘44-’45-ben! Egy náci se maradjon ezúttal, ни прощения, ни пощады!

]]>
halmazelmélet http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/portugal.html/comment-page-1#comment-282356 halmazelmélet Tue, 07 May 2013 19:29:19 +0000 http://nepszava.com/?p=119529#comment-282356 Azért látszik, hogy mi még jogállamban élünk. A szellemi előd idejében mentek a hatalom birtokosai, kinéztek maguknak egy helyes villát, egy kellemes gyárat vagy üzletet stb. Pár óra múlva megjelentek a karhatalmisták és már rakták is teherautóra - egy-egy bőröndnyi személyes holmival - a tulajdonost meg a családját és meg sem álltak a célállomásig. Lehetett ez koncentrációs tábor, munkatábor, Recsk, gulág. Mikor mi. Garantáltan nem volt lehetőségük ügyvédért kiabálni. 2014 után meg ezt is megengedheti majd magának a fényestekintetű csuti törpe. Azért látszik, hogy mi még jogállamban élünk.

A szellemi előd idejében mentek a hatalom birtokosai, kinéztek maguknak egy helyes villát, egy kellemes gyárat vagy üzletet stb.

Pár óra múlva megjelentek a karhatalmisták és már rakták is teherautóra – egy-egy bőröndnyi személyes holmival – a tulajdonost meg a családját és meg sem álltak a célállomásig. Lehetett ez koncentrációs tábor, munkatábor, Recsk, gulág. Mikor mi.
Garantáltan nem volt lehetőségük ügyvédért kiabálni.
2014 után meg ezt is megengedheti majd magának a fényestekintetű csuti törpe.

]]>
Ducar 140 http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/portugal.html/comment-page-1#comment-282344 Ducar 140 Tue, 07 May 2013 18:47:03 +0000 http://nepszava.com/?p=119529#comment-282344 Ez is jó példa arra hogy semmibe vesznek törvényeket !!!!!!! . Mondjuk 2014 választások előtti időszak, és érzik a vesztüket, utasítják lézerjanit hogy terjesszen be valamit a választások megakadályozására . Egyénileg indítványozza vezessenek be rendkivűli állapotot a gadaság rossz helyzete miatt (előtte ehez módosítják a tákolmányt) . Érdemes 2014-ig várni ? (annak akit fizetnek hogy kusba legyen "ellenzék") Ez is jó példa arra hogy semmibe vesznek törvényeket !!!!!!!
.
Mondjuk 2014 választások előtti időszak, és érzik a vesztüket, utasítják lézerjanit hogy terjesszen be valamit a választások megakadályozására .
Egyénileg indítványozza vezessenek be rendkivűli állapotot a gadaság rossz helyzete miatt (előtte ehez módosítják a tákolmányt) .
Érdemes 2014-ig várni ? (annak akit fizetnek hogy kusba legyen “ellenzék”)

]]>
Eagle http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/portugal.html/comment-page-1#comment-282274 Eagle Tue, 07 May 2013 14:05:47 +0000 http://nepszava.com/?p=119529#comment-282274 A legszebb az egészben, hogy milyen gátlástalanul kérkedve mondta ezeket a mondatokat a rengeteg kamera előtt. A legszebb az egészben, hogy milyen gátlástalanul kérkedve mondta ezeket a mondatokat a rengeteg kamera előtt.

]]>
Hiryu2,0 http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/portugal.html/comment-page-1#comment-282270 Hiryu2,0 Tue, 07 May 2013 13:50:49 +0000 http://nepszava.com/?p=119529#comment-282270 Erre friss hír: http://nol.hu/archivum/javasoljak_az_eljarast_magyarorszag_ellen Remélem épül a Führerbunker.... de ha most lehetne szovjet helyett negyven évig svájci, norvég, vagy legalább egy nyamvadt izraeli megszállást, bitte..... Erre friss hír:
http://nol.hu/archivum/javasoljak_az_eljarast_magyarorszag_ellen

Remélem épül a Führerbunker….

de ha most lehetne szovjet helyett negyven évig svájci, norvég, vagy legalább egy nyamvadt izraeli megszállást, bitte…..

]]>
Túlavasúti http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/portugal.html/comment-page-1#comment-282237 Túlavasúti Tue, 07 May 2013 12:01:41 +0000 http://nepszava.com/?p=119529#comment-282237 "Magában röhögött, befelé. Úgy, ahogyan csak a sokat próbált beosztottak tudnak: külső szem számára láthatatlanul." Ehhez hozzátartozik az is Murphy törvénye szerint, hogy harmadosztályú vezetőnek nem lehet negyedosztályúnál nagyobb közvetlen alárendeltje. Így azután a Pista csak kínjában röhöghetett, azt is csak magában. Ugyanis ő már minden volt csak repülős nem. Posztján - jelenleg - a "sokat érő" emberek közé tartozik. Meg is szolgálja. “Magában röhögött, befelé. Úgy, ahogyan csak a sokat próbált beosztottak tudnak: külső szem számára láthatatlanul.”
Ehhez hozzátartozik az is Murphy törvénye szerint, hogy harmadosztályú vezetőnek
nem lehet negyedosztályúnál nagyobb közvetlen alárendeltje. Így azután a Pista
csak kínjában röhöghetett, azt is csak magában. Ugyanis ő már minden volt
csak repülős nem. Posztján – jelenleg – a “sokat érő” emberek közé tartozik.
Meg is szolgálja.

]]>
Lesz még Magyar Köztársaság! http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/portugal.html/comment-page-1#comment-282212 Lesz még Magyar Köztársaság! Tue, 07 May 2013 10:20:12 +0000 http://nepszava.com/?p=119529#comment-282212 indok az államosításra: a portugálok nem renoválják a házat. Nos, a fotón is látszik, hogy orKbán-patkány fejét 20 éve nem renoválták, vegyük el tőle! indok az államosításra: a portugálok nem renoválják a házat. Nos, a fotón is látszik, hogy orKbán-patkány fejét 20 éve nem renoválták, vegyük el tőle!

]]>
EdCarping http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/portugal.html/comment-page-1#comment-282187 EdCarping Tue, 07 May 2013 08:00:31 +0000 http://nepszava.com/?p=119529#comment-282187 Ez az eset is jól példázza a szereplők demokráciához való viszonyát és műveltségük fokát. Arról, hogy ők dönthetnek az ország ügyeiben viszont nem ők, hanem őket hatalomra segítő és ott tartó balga nép tehet. Ez az eset is jól példázza a szereplők demokráciához való viszonyát és műveltségük fokát. Arról, hogy ők dönthetnek az ország ügyeiben viszont nem ők, hanem őket hatalomra segítő és ott tartó balga nép tehet.

]]>
commandante http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/portugal.html/comment-page-1#comment-282183 commandante Tue, 07 May 2013 07:55:53 +0000 http://nepszava.com/?p=119529#comment-282183 Nyul György 2013. május 7. kedd Pontosítsunk, ha kérhetném! Ha lehet, csak azokat a budapestieket minősítsd le, akik tarlósra, és erre a tolvaj bandára szavaztak. Nyul György 2013. május 7. kedd
Pontosítsunk, ha kérhetném!
Ha lehet, csak azokat a budapestieket minősítsd le, akik tarlósra, és erre a tolvaj bandára szavaztak.

]]>